3056
  • 00 Blue 00
    #775
    Állj oda a fal mellé a járgánnyal, keress egy pontot ahol a legalacsonyabban van a földhöz, mássz fel a járgány tetejére azt ugorj be a kerítésen.
  • koki44
    #774
    Én még csak most kezdtem vele komolyan játszani de, már el is akadtam, amikor az a küldetés, hogy Találkozzak Don Pedroval a rezidenciájában (meg még valami, amit nem igazán értek) egyszerűen, nem tudok bejutni. A kapunál hiába csengetnék semmi az ajtó, nem nyílik kicsit jobbra, van egy másik ajtó de, ahhoz meg kód kellene, ha még tovább megyek, ott van egy vasajtó de, az se nyílik, pedig van nálam valami kulcs is. HELP ha tudna valaki, mert már egy órája ott mászkálok.
  • Marcinko
    #773
    1 fb ram
    Barton 3200+
    Ati 9600 XT 256 MB. ram Catalyst 5.5 driver

    Az akadással nincs bajom de folyamatosan kifagy, pedig a swap file is 4 GB.
    MI lehet a megoldás ?

    Pedig nagyon tetszene a játék az biztos:))
  • bazza
    #772
    a katonáktól h lehet ellopni a dokumentumokat? Nincs vmi halk gyilok módszer? Mert minek a kés, ha azt is meghallják? :S
  • zolo
    #771
    Hi.A clone cd-s verzió az amit csak crackelni kell vagy a reloded verzió?
  • démonigyerek
    #770
    asszem drogot kaptam az egyik csávótól a hídalatt
    úgy bepörgött az emberem hogy csak na
  • démonigyerek
    #769
    ok
  • grebber
    #768
    Hang nélkül inkább inkább nem.Nekem nem akad már csak a városban ott meg nem sokat vagyok.
    A küldetések elvégzésével lehet pénzt szerezni gondolom én.
  • démonigyerek
    #767
    mivel lehet pézt szerezni?
  • démonigyerek
    #766
    kira
    már very highon jáccok hang nélkül és nem akad pár perc után
    szentem mindenki próbálja ki
  • démonigyerek
    #765
    van
    már megvan
  • grebber
    #764
    Ha nem basztad el a zsét akkor van.
  • Dave000
    #763
    bazzeg, nagyban harcolok, erre kinyír egy köcsög leopárd, ezt nem hiszem el, b+
  • démonigyerek
    #762
    500?
    lehet hogy nincs is annyi
    mert dumálok vele egy picit aztán nem történik semmi
    hol lehet pézt szerezni?
  • Dave000
    #761
    oda menni a faszihoz, és perkálni kell 500 pesot utána motorcsonakkal megcsinálni amit kell és kész
  • démonigyerek
    #760
    úgy tűnik
    amúgy az első 5percbe akad rendesen
    de utána hang nélkül jól megy
    hangal akkor sem ment jól
  • démonigyerek
    #759
    bakker
    elfordulok, aztán vissza és eltűnt a faszi
    1ébként mit kell itt csinálni?
  • báttyó02
    #758
    jajj ne...mint a driv3r.....
  • Dave000
    #757
    majd jön magától, még nagyon az elején vagy
  • Dave000
    #756
    hogy-hogy levetted a hangot? egyáltalán? vagy a minőségét?
  • démonigyerek
    #755
    azt hogy lehet?
  • démonigyerek
    #754
    furi ez a game
    levettem a gamebe a hangot és highon néhai akadással simán megy!
    1ébként most kezdtem az irodából a játékot
    most mek a hajóshoz
  • Dave000
    #753
    én a főszálon megyek, ott meg a maffiának kell dolgozni...
  • wedge31
    #752
    Köszi.Én veszek,nekem nagyon bejön.Csinálj indiános küldiket azok nagyon megérik.
  • Dave000
    #751
    A kikötőben, nem messze van a világítótoronytól, a városban, csak az a gáz hogy több mint 7000 peso, annyit nem költök egy szaros csónakra...
  • wedge31
    #750
    Egy kicsit a játékról is,hol lehet motorcsonakot venni?
  • manoG
    #749
    Fostalicska egy játék ez.
  • 00 Blue 00
    #748
    Vegyél még egy 512-es ramot aztán tudsz játszani! Ennyi nincs vita 1GB-alatt nem mükszik akadásmentesen és pont. 512 a !!!MINIMUM!!! és nem az ajánlott!!!
    ez arra elég hogy valamennyire menjen a game. Ha elolvasod a "README" fájlt, ott fel van tüntetve, hogy 512 ramnál SOKAT TÖLT a winyó, és az is le van írva, hogy 1GB minimum kell hogy menjen normálisan!!! Egyébként meg 10.000Ft-ért már kapsz 512-es ramot nem egy egetverő összeg, és nem b*sz szét az ideg, hogy állandóan megakad!
  • Dave000
    #747
    Nekem csak a városban szokott, de akkor sem akad, hanem megáll swappelni, állókép vagy 10 sec-ig, utána megint megy simán 30-40 fps-el vagy 5 percig, ez meg így már nem zavar, ha meg kint vagyok a városból, még ennyit se csinál...

    Most ott tartok, hogy a government-től kéne segítséget kérnem, de ha azok meglátnak kapásból lelőnek, kicsit roszba vok velük :D, miután legyilkoltam a parancsnokot a base-n :D, lol, így oldd meg a játékot...
  • wedge31
    #746
    Mondom,hogy ramm-tól függ a dolog,nézd meg a kétéves grafikát meg a nemlétezö fizikát.A vidkártyának nem sok köze van /ebben az esetben/az akadáshoz.
  • démonigyerek
    #745
    de nekem lowon is rohattul akad
    1-2-3 fps-el néha
  • wedge31
    #744
    Akkor akad is neki írja is,csak mindenkinél máshol van az a határ amit még idegelés nélkül elvisel.
  • démonigyerek
    #743
    nekem igen
    de neki nem #733
  • wedge31
    #742
    Akkor most mi van? visszaolvastam és félórával ezelött még azt írtad,hogy akad.
  • démonigyerek
    #741

    nekem 512 van
    másnak is és mégis megy
  • wedge31
    #740
    Nekem 1GB/400/rammal megy.
  • démonigyerek
    #739
    de volt akinek 2db 256ddr-al ment simán
  • démonigyerek
    #738
    neked mennyi ramod van?
  • wedge31
    #737
    Kegyetlen jó a game!Tiszta gta hangulat,azzal a különbséggel,hogy itt nem kell mindenáron keresztapáskodni.Én most teljesen átálltam a jó oldalra/ha van egyáltalán ilyen egy dél-amerikai országban/ugyhogy irtom a maffiozókat.A memoria igényröl annyit,hogy akinek nincs 1GB rammja ne tegye fel mert csak idegeskedni fog játszani nem.Pont ez volt a Bloodlines problémája is ammit pecsel se lehet javitani.
  • démonigyerek
    #736
    nekem mindenbe jobb és akad