3056
  • M@TriX
    #1216
    sajna azért sok hibája van, de mindenképpen dícsérendő próbálkozás ez a "játékstílus", én olyan 80at adnék neki, ami ugye jónak számít, mert a tökéletes gém az 100.
  • bazza
    #1215
    egyik szempontból: 35/100
    másik szempontból: 110/100!!!

    Kérek vkit, hogy részletezze, hogy melyik szempont mit takar! ;)
  • Cince
    #1214
    Hey...

    Nincs Valakinek otlete miert nem indul ez a fos el nekem? :) Leszedtem ujra, nem CRC hibas egyik sem, probaltam a reloaded, meg a clone verziot is, fel is telepul, aztan jol nem indul el, kicsit tolt (4-5sec) aztan ennyi. Nyomtam crackel, atirtam a regeket (nem eloszor csinalom) de semmi. Sem egy hibauzenet, sem semmi :). Valakinek otlete?

    ThanX
  • MikX
    #1213
    GFX - Nem rossz, de láttunk már jobbat is, főleg az ovjekumok naon mosottak,
    1Gb ram min, a motor naon optimizálatlanséga miatt
    Játszhatóság - na ez a legjobb a game-ben, szinte mindent megcsinálhatsz amit csak akarsz
    Irányítás - háááát... ühümm... az FPS részé nemrossz, az autós...
    Zene - az sem rossz, vanakinek bejön, vanakinek nem, nekem spec. tecc

    100 pontból kb. 60
    De összességében nekem bwejövős
  • M@TriX
    #1212
    eléggé vegyes, időt kell neki adni sztem, pl a járművek vezethetősége fizikája nagyon gány, de a játékmenet nagyon érdekes, nagyon messzire is el lehet szambázni, nem köti meg a kezedet a játék, sztem ha már tudná valaki hol a hug akkor egyszerűen az elején oda lehetne kocsikázni.

    ezért azért gondolom, mert a következő dolog történt velem. nem volt kedvem még nyomozgatni gondolom szétnézek a környéken, ki a városból nyílegyenesen, na pár km után gondoltam letérek az utról erre mi van, kis földút minden. odaérek egy kapuhoz vmi villa. humondom, nézem térképen nemigen jelöl semmit, a kapu nem nyílik.
    elnézek oldalt a folyónál látom amott egy stég. autót hátrahagytam elúsztam odáig felmáztam oldalt, az ott posztoló mafia tag egyből megájjt parancsol, de becsapom, hogy az ezredesnek hoztam vmit. na sétálok fel, erre az egyik enemyt kiállt, beindult a haddelhad, na megnézem már mi őriznek itt leszedtem pár manust felértem egy villahoz. bemegyek ott is pár srác, megfektetem őket, gondoltam bekukkantok a szobákba, az egyikbe nyitva "cutscene", hogy itt van Don Pedro :) akiről már a játék elején beszél mindneki :)
    na mondom vazze. :)
  • Gtafann
    #1211
    hát mivel vannak bugok és nagy a gépigény ez kis negatívum de a grafika a játékmenet a játékélmény a játékidő hossza az egést hangulatos és jól kivitelezett legalábbis szerintem.
    én úgygondolom hogy hosszú idő óta ez a legjobb gém szal egy 96ot szerintem érdemel
  • Tockos
    #1210
    Kérlek értékelje valaki roviden a játékot mit szóltok hozzá játszhatóság grafika stb.100 pontbol mennyit adnátok a gamenak?
  • mucius
    #1209
    remek ez a patch. újrarakni nem igazán kell a játékot, mert már install közben jön a corrupted faszsággal :OOOOO
    kurvaannyát
  • csuhi
    #1208
    nem tudja vki, honnan lehet leszedni a főcímet, ami az install közben megy???
    nagyon bejövős
  • Gtafann
    #1207
    nos joe amit mondok neked fog nagyon jóljönni feltéve hogy még mindíg nemtudsz tankolni.én smucig ember vagyok és olyanokon spórolok mint a benzin mégse váltok sose kocsit hogy hogycsinálom (sokan eztírnák rögtön gyalogolsz) de nem:D énis autóban töltöm fél életem a játék során és a titkom az az h sosemkell tankolnom persze így megvonom magamtol az autó reflektorának fényét és adott esetben a monoton idegesítő motorzúgást is:D
    titkomn a következő beszálsz egy szép kocsba és teletankolod de nemmuszály mert mondom nemfogyaszt semmit mikor elindulsz szépen nyomnikezded a motor leállító gombot alapértelmezett z :D én ezt anno azért csináltam h neidegeljen a motorzúgás de mint későbbb kiderül egy szuper fogyasztásmentességet értem el így.amíg nyomvatartod a z-t addig nemfogy a benzined persze ezt akkor érdemes ha a dzsungel közepén vagy és van kb 5-6gallon benzined...
  • Csuhai G
    #1206
    Ki akar most ezzel játszani ?!?! Most jött ki a Barbie Fashion Show ! ;-)
  • MikX
    #1205
    Hát ez mondjzk télleg egyértelmű, csak gondoltam van valami, amivel a másikoldallal való kapcsolatomat nem rontom
  • Drawain
    #1204
    Egyértelmű: ha mondjuk maffiát gyilkolsz, akkor government felé nő factionöd, de ugyanez van ha banditákat vagy gerillákat ölsz. Ha segíted a maffiát akkor government, cia, meg gerillák felé csökken factionöd. Nem lehetsz mindenkivel egyformán kibékülve, mert az általuk adott missziók úgyis összeakasztanak a másik faction-nel.
  • Dave000
    #1203
    én is ezt kérdezem már egy ideje...
  • MikX
    #1202
    Jah, de mi a helyzet a többiekkel?
    Hogy békülök a rendőrséggeg, maffiával, stb.?
  • villar
    #1201
    nincs mit tenni)))
    civilekkel komában kell lenni, a gyerekeknek meg szorgalmasan adni a 2pesot, öreg nénit átsegíteni, öregnek szivart, alkesznek piát adni..
    mindjárt szeretni fognak
  • haxoror
    #1200
    Bazz legalább az első pár hulla ne számítana valamikor meg kell tanulnom vezetni, ahogy kimentem a kocsival az utcára rögtön magam alá gyűrtem 3 járókelőt azóta meg mindenki sikítozik meg lő rám
  • MikX
    #1199
    A Kalandos élet...
  • démonigyerek
    #1198
    hehe
    kibaxtam egy civillel
    nem volt fegyverem, bemenekültem a kórházba, az meg ott lesekedett az ablakon be, és lőtt, én meg voltam cseles és kimentem a hátsó ajtón, de a kis buzi észrevett és kergetett, de szerencsére volt 1kocsim a közelben, beszálltam, elütöttem, elvettem a cuccait, közbe egy másik civil hátba lőtt
    balfax voltam :D
  • mucius
    #1197
    na feltettem a patchet, utána nem is fagyott, meg is csináltam gyors az adrenalinos teherautó eltolvajlását a governmentnek. csak ugye onnan gyalog kéne menni a következő küldi-re vagy még ottvan a buszos mission, de annál állandóan kifagy. :O
  • ibronk
    #1196
    Ja, a vége az az hogy azért bemehetsz.
  • nimfas
    #1195
    bár lehet, hogy "bár... legyen, beengedem" :)
  • nimfas
    #1194
    "Ez érdekes. Nem látom a listán. Nos, menjen amerre akar"... kb... ezt.
  • villar
    #1193
    ezt te is letudod fordítani:-> http://www.metamorpho.hu/index.htm
    már írtam ne légy lusti))))
  • villar
    #1192
    a piros x mutatja holvan ha azt a küldit jelölöd ki
  • démonigyerek
    #1191
    ezt mondja a csaj
    mit jelent?
  • bazza
    #1190
    sztem: SEMMI ÉRDEMLEGES VÁLTOZÁS! :(
  • STREEX
    #1189
    Fenn van a patch a worthdownloading-on..Valaki próbálja ki és mondja meg a véleményét.
  • báttyó02
    #1188
    :dddddd
    ez jó volt _DDdd
  • grebber
    #1187
    Ez nem olyan nehéz game hogy másodpercenként kérdezgessél.
    Játszál vele gyere rá magad.
    Te akarsz házigazda lenni, a cipőmet nem bíznám rád.
  • grebber
    #1186
    Ott van a mukso megkérded mennyi gallonja és mondod töltse tele és lám már tele is van.
  • démonigyerek
    #1185
    ja és ha megvannak a fényképek, és megyek a polgármesterhez, a csaj mondja hogy nincs ott, és télleg nincs ott
    mé nincs?
    hol van?
  • démonigyerek
    #1184
    dem eikre kell menni?
    mert mindegyikre mentem, de egyikkel sem tankol
  • DonnieBrasco
    #1183
    Ezt komolyan nem hiszem el. Az életben a benzinkútnál tankolsz. Miért lenne ez itt másképp????? A kasszánál meg fizetsz.

    DB
  • démonigyerek
    #1182
    kicsit lehet hogy láma vagyok
    de tankolni hogy kell?
    meikre kell meni?
  • mucius
    #1181
    kocsiban szundíts egyet reggelig :).
  • mucius
    #1180
    szerintem nem igazán lehet, mert már az elején mikor dokumentumokat kéne visszalopni a governmenttől, ott lehetetlen vérontás nélkül ezt megcsinálni.
    meg az kurvalol, hogy lekéselsz valakit úgy, hogy se nem látja, se nem hallja senki, de egyből üvöltözni kezdenek, hogy enemy (ergó telepatikusan észlelték, hogy te megölted az egyik társukat) :(.
  • démonigyerek
    #1179
    csessze meg
    bakker, lefényképezem a mayort, aztán kiírja hogy ok, elvisze megmutatni abba az épületbe, aztán nem lehet bemenni mert nncs nyitva, este van :(
    most várhatok :(
  • DonnieBrasco
    #1178
    Csináld meg a korábban leírt optimalizációkat! Amúgy meg kíváncsi vagyok, hogy lövöldözés nélkül is végig lehet-e vinni a játékot. Az lenne az igazi szerepjáték! :)

    DB
  • démonigyerek
    #1177
    :D
    nekem nem akadozik, csaka kocsiban
    megcsináltad a #1033-ban leírtakat?