3056
  • mucius
    #1176
    ha lövöldözni kell, egyszerűen játszhatatlan a játék
    hogy lehet vmit így elbaszni?? :O

    2600+, 1GB ram, 6600Gt
  • DonnieBrasco
    #1175
    Gratulálok, újabb két tökéletesen értelmetlen hozzászólás. Kényszered van?
    Válasz: nem, a drgofüggőséget nem a doki kezeli, hanem a benzinkutas. Ilyen egyszerúű dolgokat sem tudsz?

    DB
  • démonigyerek
    #1174
    bakker
    drogfüggő lettem a gameben
    a dokival lehet kezeltetni?
  • zolo
    #1173
    Kösz
  • démonigyerek
    #1172
    éljen a mafia!!!!!!!!!!!!!
    most újból kezdem a gamet és oda állok lehet
  • mike369
    #1171
    annyit érdemes vele csinálni, hogy:
    1. átrakni "A rendszer kezelje..."-re
    2. ha lehet, akkor áttenni a lapozófájlt egy másik winchesterre vagy másik partícióra a c:-ről

    nem ront a teljesítményen és a winchestert se terheli jobban, hiszen alapból is megy a dolog mindig.
  • Dave000
    #1170
    vmi más esetleg??? legalább 100 gerillát kéne leírtanom ahhoz, hogy plusszba kerüljek a governmenttel, biztos van valami módszer...
  • démonigyerek
    #1169
    meik tetőre?
    mutacc képet?
    előre is thx
  • zolo
    #1168
    Érdemes a virtuális memoriát piszkálni?Ront a gép teljesítményén?A vinyót nagyon leterheli?
  • zoli80
    #1167
    gyilkolj gerillakat meg maffia tagokat!
  • Dave000
    #1166
    Nah, vki nem tud arra valami módot, hogy egy kicsit jóban legyek a government-el? Mert már teljesen balra van a csúszkája...
  • DonnieBrasco
    #1165
    Jó ez a bugfix lista:

    "# The police station in Puerto Sombra could be destroyed with a single crossbow bolt."

    Ezt kipróbálom mielőtt feltenném a patchet :)

    DB
  • Gtafann
    #1164
    Hát azthiszem megtaláltam a pálya legvédetebb pontját és egyben szerintem leg érdekesebb pontja is egyben
    nem másról lenne szó mint a vulkánról
    az odavezető utat semmien térkép nemjelöli éppen ezért szenzációs mert szinte megközelítetlen
    elmesélem miis történt épp kocsikáztama hegyekben mikor a kocsim egyszercsak leáll 84kanna benzinnel kiszáltam h legalább a cuccaimat kimentsem de a kocsi egyszerűen meghalt semmitm nemtudtam vele kezdeni fogtam megam és elkezdtem sétálgatni gondoltam úgyis visszatöltöm majd kereserk vmi maffiást aki lekaphat
    felsétáltam az út irányába és néztem a térképet az utat seholsem jelölték de ottvolt azon járkáltam:D
    miután megtettem 3-4kilómétert az úton eyszercsak egy házat találtam ami lezárta az utat egy nagy kapuval ezt még szerencsére kitudtam nyitni...
    mikor mentem még párszáz métert egy katonai bázis szerűséget láttam de mint később kidrült csak pár vulkánkutató volt a helyszínen
    láttam 2hangárt is ami a hegy gyomrába vezetettlegalábbis úgytűnt de seholsem tudtam beférkőzni
    gondoltam felmászok a vulkánon ami igencsak nehézkesen sikerült de a végén feljutottam és egy óriási őrizetlenül hagyott kutatóközpont szerűre mint kiderül igencsak nem őrizetlen:D
    mikor leértem egy katona termett elém és kb 20 a központ többi részére mikor leapritottam a nagyrészét láttam hogy ugyanannyian van nak mint azelőtt
    miután mégtöbbet lekaptam mégtöbben lettek és a szemem láttára teremtek újra nem is kevesen ígyhát hiába a 10évi idegenlégió lekaptak...
    a dolog persze nemhagyott nyugodni és visszamentem a vulkánhoz de ismét kudarcot valottam persze készítettem pár fotót is csak nemtom hovamenti ez a szemét:D
  • villar
    #1163
    ja 2000 pesot
  • DonnieBrasco
    #1162
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ térdenállva könyörgök, ezt FEJEZD már be!! :((( Nem tudod elképzelni, mennyire idegesítő ez a kétszavas folyamatosan beírkálos stílus! Nem azért kértem, hogy fejezd ezt be, mert majd akkor rádszavazok a topicgazda választásnál, hanem egyáltalán - amíg ilyen a stílusod ne is álmodj ilyesmiről, majd csak 8-10 év múlva. Az utolsó 5 beszólásdból négynek a világon semmi értelme nem volt, már ne is haragudj.

    Más: közben reklámozom a játékot mindenfelé, ahol tudom, hogy értelmes emberek forognak gyakran (pl. Morrowind topic) :))

    DB
  • villar
    #1161
    írtam már hogy a tetőre kell felmászni egy létrán és onnan az erkélyt letudod
    fotózni ahol tárgyalnak(persze este!!!)
    a rendőrségi megbízások tejelnek legjobban szerintem.
    a benzinkúttól jobbra tényleg van két hely ahol a banditák harcolnak a kormányzó csapataival, mivel velük jóban vagyok csak oda megyek harc után( ha van kedvem segítek) és összeszedem a kocsikat és fegyvereket.50-500 pesot fizetnek értük
    -----------
    1.sztori: a benzinkútnál hagytam a húgom kocsiját míg a másikat eladom, hát jövök vissza, kocsu sehol, carramba!
    ..de nini, látom hogy a kerékárús csávó háta mögül kikandikál valami ismerős színű kocsiajtó,..hát nem szétszedte míg én oda voltam(kapott is a fejébe egy skulót)...
    2.sztori: roszban vagyok a maffiával és amikor mentem egy összecsapás után hullákat fosztogatni, elkezdtek lőni rám de nem láttam senkit...már jól lement az életerőm mire rájöttem hogy a helikopter sorozgat amiről azt hittem az is katonai...odaszaladtam a katonákhoz azok meg lelőtték mint a vöcsök...
    3.sztori: szintén az egyik hullarablásnál még maradt egy katona és mindenhova követet..., jött egy maffiozós kocsi, puff, rálőttem de az kiugrott hogy ellássa a bajom, pont kifogyott a lőszerem és megdermedve a tehetetlenségtől vártam végzetem mikor,..a katona fegyvert rántott és kampec maffiozós.
    --------
    különben most már nagy üzemben vagyok útonálló, 4kocsival torlaszt emelek és csak a semlegeseket és szövetségeseket engedek át...volt egy nap hogy 200 pesot összeszedtem))))..meg 7-8kocsiból álló torlasz emelkedett így mentek a mezőn mindenfele a járművek.
    szóval még egy ilyen hangulatos játékot nem láttam!!!
  • démonigyerek
    #1160
    amikor a polgármestert kell lefényképezni, akkor hol találom?
    mert az iránytű a hídra mutat, de ott nincs a mayor
  • démonigyerek
    #1159
    én sem
  • grebber
    #1158
    Hát én feltettem a patchet de eddig nem észlelek semmi.
  • hapi
    #1157
    Ja ezt én is megtaláltam de spoprt kocsi kulcs kell hozzá.
  • démonigyerek
    #1156
    CSÁ
    ezt a kérdést már feltetted a wandoon is
  • Glpetyus
    #1155
    Tegnap 3 embert is láttam a levegőben sétálni :)
    1-et meg a vizen.....Jézus? :D
  • mike369
    #1154
    bugokat.
    kifagyás, nem megjelenő NPC-k, eltűnő járművek, menüproblémák, ... ilyesmi.
  • mystic
    #1153
    Sziasztok! Van a hídon egy öngyilkos ember. Mit kell csinálni? A harmadik beszélgetésnél mindegyik mondatra leugrik. Már kész vagyok tőle.:(
  • démonigyerek
    #1152
    most találtam, de sajna nem lehet vezetni
  • hapi
    #1151
    Szerintem ez a patch nem az elterjedt clone cd-s verzíóhoz van mert nekem az van és a telepítése nem volt teljes. Több file-ra is kiírta hogy nem egyezik. Ennek ellenére fut de szerintem várjuk meg a hétvégét és az európai patchot.
    Viszont most már igaznak tűnnek azok a mendemondák hogy az Amerikai verzió a 18 éven felülieknek való és mi Európaiak (valszínű a németek miatt) egy lightossabb verziót kapunk. Kb. mint amikor az RTL klubbon nézel 1 véresebb filmet és hirtelen nem tudod mitől is halt meg a főgonosz mert levolt cenzúrázva...
  • ToMy_
    #1150
    A rendőrfőnök 1. vagy 2. küldetése.
    Utána a 3 maffiózó kivégzése is 950-et ér. Majd LAW-val kell szétkapni egy gerillás teherkocsit, az is jól jövedelmez. A többi vonalat nem tudom, mert ezt erőltettem eddig. De ebben a játékban anyagi gondok nem nagyon lehetnek. Annyi pénzszerzési forrás van, mint állat. Kimész az erdőbe, a főút mellé, ott mindig lövik egymást páran. Betéved néha autó is. Csak hiénázni kell, és dől a lé...
  • robotnyk
    #1149
    5.5 catalyst
  • legolas
    #1148
    Sziasztok!Tudom ez nem ide tartozik de sokan járnak ide gondolom valaki tud Segíteni. Nem rég vettem ezt a VGA-t Sapphire ATI Radeon 9600XT 128MB TD De csak a kártyát gondoltam majd a drivert megszerzem hozá a neten de nem tudom melyik kell Már ki probáltam egy csomot De vagy lefagy a kép vagy nem mükszik rendesen. Meg tudná valaki mondani pontosan melyik verziójú driver kell ehez a kártyához? Ha tudtok direkt linket adni hogy le is töltsem meg köszöném
  • démonigyerek
    #1147
    asszem újrakezdem a gamet
    nemtom kivel legyek
    asszem a govementekkel leszek
    ki adja a legtöbb pénzt?
    amikor a polgármestert kell lefényképezni az meik bandánál van?
  • ToMy_
    #1146
    basszus, neked kényszerképzeted, hogy egy nap legalább 20 tökfölösleges hozzászólást kell írni?
    ha nem tudsz angolul, fogj egy szótárt, vagy telepítsd fel a Mobimouse-t, és fordítsd le. nem fog megártani, tanulsz is közben.
  • Methylisocloro
    #1145
    Elveszett a #1137 hozzászólás
  • démonigyerek
    #1144
    de azt mondtam csak akkor ha házigazda lehetek
    de nem lehetek az: lásd a moderátor topikot
  • DonnieBrasco
    #1143
    Tegnap ígértél valamit....

    DB
  • démonigyerek
    #1142
    :D
  • démonigyerek
    #1141
    nekem az optimalizáltsággal semm gond
    mást mit javít?
    nemtok angolul
  • Glpetyus
    #1140
    LOL
  • M@TriX
    #1139
    #1114
  • démonigyerek
    #1138
    a patch mit javít?
  • Drawain
    #1136
    Nekem senki sem jött az úton, simán átvittem :)