3056
  • Drawain
    #1256
    hupsz: "sp1el lazán megy" akart lenni
  • Drawain
    #1255
    Badarság, én sem sp2őt használok, sp2el lazán megy.
  • Drawain
    #1254
    Vegyél ki a ramodból 512-őt és akkor majd kiderül mennyire lassul be :) Gyanakszom még jobban
    (opcionálisan 256-ot, ha esetleg a ramod 512 kivételével a 0 felé konvergálna :))
  • haxoror
    #1253
    lehet hogy két dologról beszélünk de az extrákat nem a díler hanem a supportos adja mellette (melóba vagyok nem tudom megnézni)
  • haxoror
    #1252
    kocsi mellet F2-t kell nyomni
  • hiba
    #1251
    Bazee ez a game iszonyatosan zabalja a procit, mar reg nem lattam ilyet.
    visszavetem kicsit a tuningbol 500mhzet :) erre a 25 fpsbol lett kemegy 14 baze..
  • Glpetyus
    #1250
    Szal már vagy 5 dílernél voltam,de egyiknél sem láttam távcsövet :S
  • Glpetyus
    #1249
    :)
    Lehet,hogy oda kell bepakolni,de nincs mit :D
  • hiba
    #1248
    Meg nem probaltam de ha ez inventoryba bemesz akkor ugy remlik min tha fent a egy egy 2dmatrixban vannak a cuccok alatta van egy kis resz equip vagy valami hasonlo... gondolom oda kell bepakolni
  • hiba
    #1247
    Odaalsz melle, es a bal also sarokban meglenennek az interketivitast jelzo ikonok es a hozzajuk rendelt gyorsbillentyuk.
  • Glpetyus
    #1246

    Hol tudok külön távcsövet rakatni,venni a fegyverre?
  • sorrow
    #1245


    van különbség a reloaded és a CloneCd vagy a "sima" verzió között

    mondjuk bugosságba, többször kilép, lefagy stb.

    thanks.
  • villar
    #1244
    a cuccost hogy pakoljátok át a kocsiba?
  • Methylisocloro
    #1243
    Nekem is SP1 van.
    A tüsszentéstől is sérül az emberünk?
  • haxoror
    #1242
    nekem SP1-en megy
  • haxoror
    #1241
    nabzmeg!
    Remélem az UK patcet meg majd nem lehet felrakni ha az amcsival már próbálkoztam
  • M@TriX
    #1240
    van a fegyverkereskedő a városban, lakosoktól megtudthatod pontosan hol, ott szoktam eladni a "talált" fegyvereket :)
    ő is ahhoz képest vékonyan fizet, na de ügye az autót is töredék árért veszi be az a szemét :)
  • M@TriX
    #1239
    francot kell én rá nem rakom az SP2-t hidj nekem :)
  • Cince
    #1238
    Na sikerult vegre elinditani, nem tom mi nem tetszett neki, de egy XP ujrainstall segitett, remelem megerte ujratelepiteni erte a gepet :)

  • hiba
    #1237
    Neha mikor autokaztam az ut menten egymassra lovoldozo tarsasagok vannak, ilyenkor csak felre kell allni egy 5 perce, a fel banda ki fog nyifannai es mar is fel lehet tapolni de annyira, hogy utana mozdulni nem tudtam annyi holmi volt nalam 46 kg :) azittem valami bug de aztan rajottem, hogy jobban teszem ha atpakolok minden cuccot a kocsiba :)
  • villar
    #1236
    ez k! jó poén))))
  • hapi
    #1235
    1 keményebb Maffia elleni harc után 1% életem maradt. mondom de jó hogy ingyen van otthon a doki, erre tüsszentettem egyet. lol :)
  • villar
    #1234
    mindenhasonló helyen van ilyen, valamint a másik verziónál is amikor holmi camping szerúen van az út mellett, de a gyümölcsökkel együtt a nenő gránátot is árul.

    ajánlom neketek a indiános első küldetést amikor a jaguár támadását kell kmivédeni, majd be csináltam mikor hörgött a hangfalam baloldalt amiből tudtam hogy a hátam mögé került)))) (infó a bárban a billiárdozó indiánnál)
    katonai táborokban jól fel lehet tápolni magunkat a szerte szórt cuccokkal....
  • démonigyerek
    #1233
    :D
  • hiba
    #1232
    Abbol a varosbol ahol kezdodik a game a terkepen nezve keletre megy ki egy ut ott van egy benzinkut, az epulet mellett van egy akna ott lemaszol es egy deler uldogel es sok cuccosa van amit qrva dragan ad. de ha kinyirtam nem talaltam nala semmit :)
  • Curtis
    #1231
    FIGYELEM!


    A most kiadott patch az USA verzióhoz van!!! Mind a Reloaded, mind pedig a CloneCD UK verzió! Néhány fájlt frissít, néhányat nem, így ez hibát eredményezhet. Más kérdés, hogy jobb cégek úgy írják meg a frissítést, hogy más verzióhoz nem engedik magukat telepíteni. Nade ugyebár a játékban lévő bugparádé után mit is várhattunk? Amúgy az európai (UK) patch is megjelenik hamarosan.

    (A PDF manual címében is benne van az _ENU_ szó, ami az európai verzióra utal)
  • démonigyerek
    #1230
    ezt hol találtad?????????????
  • hiba
    #1229
    baze a benzunkutnal egy foldalatti aknaban van egy urge egy csomo cuccal van pl assault rifle tobb mint 1000 pezoert!
    nekem van 2 is belole, es kemeny 20 pezot ad erte - ehhe
    enniyre azert meg nalunk se szar a helyzet, hol lehetne jol elsozni?
  • mila69en
    #1228
    jaja havernak sincs SP2 és megy neki az sztem lényegtelen... más hibát keress
  • démonigyerek
    #1227
    szentem kell neki az sp2
  • Cince
    #1226
    Hat kiprobaltam mindent.. uj directX, uj vga driver... semmi hatas.. meg mindig nem indul, este megprobalom felnyomni talan az SP2-ot, hatha az a baja... Nyomja itt valaki SP1el?

    ThanX
  • hiba
    #1225
    Nalam a patch utan picit kevesbe akadozik pl jobban tudok autozni - de a korabban leirtakat is beallitottam, illetve elotte volt egy idegesio akadozas ami ugy jott elo, hogy maszkaltam ide oda egyszer csak ugy leakadt hogy allokep lett az egesz hacsak nem a talajt bamultam, ekkor ki kellett lepni menube es par masodperc muvla vissza es megjavult - ezzel pl mar nem talalkoztam.
  • villar
    #1224
    három főnököt?
    a tetőre fel lehet menni a létrán ahol a reklám van a tetőn, az jó lő állás, bár én két gránáttal indultam mert a pavilon miatt civilek nem sérülnek, vigyázz a tetőre is utánas mennek ha nem vagy elég gyors)))
    a bázisra nem tudok behatolni mert a két helikopterük mindig leszed, lelőttem az egyiket de egy idő után újra jönnek(((
  • démonigyerek
    #1223
    én a rendőr küldiket csinálom
    most egy csomó gerillát kell kinyírnom
    vagy banditát? már nem is tudpm
  • villar
    #1222
    én a kormányerőkkel nyomulok de gerilla és indián küldetéseket is csinálok mert
    ha a kormányzónál megy is le egy kicsit a népszerűségem akkor is jóval pluszban leszek és újra ad feladatot....
    már azt is csináltam hogy kiirtottam a fél rendőr őrsöt gránáttal de nyugodtan üldögélt a bekormozódott irodájában és semmi...szal elég bugos)))
  • Drawain
    #1221
    Jah governemntel nincs sok választásod mikor az ezredes először azt mondja írts ki egy mafia támaszpontot, aztán meg semmisíts meg egy gerilla konvojt... meg menj be a gerillák városába és öld meg a fegyverkereskedőjüket...
  • ibronk
    #1220
    Érdekes egyébként ez a dolog. Én elkezdtem a maffiának küldetéseket csinálni, és csak a kormány kezdett el utállni, és a gerillák is szerettek amiért kormányembereket öltem gondolom. Mikor meg olyan küldetéseket kaptam a maffiától, amik a gerillák ellen voltak, pl. el kellett lopni egy vantage kocsit, amit gerillák őriztek, akkor odamentem a kocsihoz amit gerilla őrök öríztek, elkezdtek izél hüüüüü, friend, saul májersz, beültem a kocsiba aztán simán elhajtottam, még csak utánam se lőttek, mikor azt őrizték :D
  • mucius
    #1219
    a patchnek hogy lehetne a szarjait kiszedni a registryből, mert nem igazán akarok új windows rakni?
  • Cince
    #1218
    hmm... kidobtam a videokat.. ugyanaz.. erdekes.. :)
    Azert koszi szepen... Esetleg lehet, hogy az SP2 kellene meki? mert attol hanyok... :)
  • M@TriX
    #1217
    nem kell reget bogarászni, reloaded letölt, felmountol, felinstall, crack bemásol és gó gém ennyi, ha így nem megy, vmi codec v. egyéb problémáűd lehet, ha az elején kikészül, talán próbálkozz azzal, hogy az avi könyvtárból szedd ki a videókat. én kihánytam őket, mert nem akarom midnneig megnézni őket...