3056
  • robotnyk
    #1296
    jó lett volna, ha nem egy pénzügyileg sz@rban lévő kiadó adja ki idő előtt. ezért tartok a Just Causetól is egy kicsit, az eidos amúgy sem egy korrekt banda.
  • DonnieBrasco
    #1295
    Ez lesz a világ legbugosabb kultjátéka :))
    Remek!

    DB
  • mila69en
    #1294
    jahh arra már én is rájöttem 4 órán keresztűl mást se csináltam csak kocsikáztam sétáltam felderítettem a terepet
  • wedge31
    #1293
    Hát nem semmi ez a játék a bloodlines ota nem kötött le így semmi.Tegnap hanyagoltam a járműveket mindenhova gyalog mentem jutalmul a jó öreg Myers úgy megerösödött,hogy 92kilót simmán elvisz a motyoba.A játék interaktivitása meg példaértékü.
  • villar
    #1292
    a várostól északra a katonai küldetéshez átlehet menni a vízesésé alatt:::
  • Dave000
    #1291
    azért kell dobálni a rakétaeltérítő szarokat, de mondjuk a golyószóró ellen az sem ér semmit. Nekem is elegem lett a heliből, inkább megvettem azt a kék sport kocsit:D
  • villar
    #1290
    az a kulcs amit az újság tulajdonosa ad az mire való?
  • grebber
    #1289
    Wazeg annyi csatában "vettem részt" hogy már szinte televan a kocsim fegyverekkel.Lesz majd mit eleadni.
    Éppen a maffia 3. küldijét csinálom ismét a katonai bázison.
  • Gtafann
    #1288
    én éppen most kaptam helis küldit a katonaságtol jóvolt mert kaptam teletankot és 2kilóméterre sem voltak a hajók amiket éőni kelett
    amúgy nehogy azthidd helivel fogsz tudni menni sokat:D énis gpndoltam visszamegyek a vulkánhoz hisz rakétás golyószórós helivel istenvagyok hittem én:D
    elkezdett sipákolni valami és a radaron jött felép 2sárga pont egy pirosbol nemtudtam miaz elkezdtem ideoda kanyarodni még melettem elment egy rakéta gondoltam elkéne tűzni de mire irányba fordultam a másik betalált
    3rakétát bír ki a heli de közbe kapod a golyókat szal én hamar megutáltam:D
  • villar
    #1287
    a játékban is beválik hogy ha észrevesznek érdemes cikk-cakkban szaladni.
    ..............
    elég okos a gép: beszorultam egy hában a maffi táborban. először kézigránáttal próbálkoztak, aztán megpróbáltak betörni((((
    jól látható hogy míg páran tüzelnek addig a többiek közelebbi tüzelőállást keresnek...
    az íjpuska nagyon megszolgálja az árát, már így sikerült belopóznom kétszer is hogy egyenként lopva leszedtem a járőröket, a közelben levők keresni kezdtek de szerencsére a távolabbiak nem csődülnek oda.
    ja, és fene ezt a tüsszentést, még a kígyók is felébrednek rá...
    Idáig ez az első játék amelynek a világa megfogott és teljesen "rabul" ejt.
  • mike369
    #1286
    patch.
  • zolo
    #1285
    Hát nagyon tetszik a játék,de nem bírtam elviselni hogy huzamosabb játék után ha ki akarok lépni egyszerűen lefagy,ment a kukába.Ha tudja valaki a lefagyásra a gyógyírt írja ide lécci be
  • Dave000
    #1284
    Tudok vezetni -- azért is idegesít hogy nincs helim --, a taxi is jó, de azzal aza a baj, hogy az csak a főúton rak, ki, aztán baszhatom, amikor még onnan menni kell még 3 km-t..., vissza ua...
  • villar
    #1283
    taxizál
  • Adam II
    #1282

    VIGYÁZAT A JÁTÉK FÜGGŐSÉGET OKOZHAT!!!!
  • Gtafann
    #1281
    hát az nemártana de először megkell tanuénod vezetni persze hamár tudod akkor csak venned kell eggyet a másik város autóboltjában található 1 de szerintem az kicsit drága pénz amit kérnek érte...de ha gondolod lesd meg
  • Dave000
    #1280
    hol a rákba lehet venni/szerezni helikoptert???, mert már a tököm tele van az autózással..., már harmadjára kell elmennem a térkép egyik végéből a másikba és qrva unalmas az autó, kb negyed óra mire odaérek, rohadt szar, kéne egy heli...
  • haxoror
    #1279
    bazze
  • ChevyG #1278
    játékban, vagy amúgy?
  • DonnieBrasco
    #1277
    Szárazföldi kígyó nem megy vízbe :) A sikló pl. alapvetően vizikígyó, csak a szárazon is "eldöcög" :)

    DB
  • hapi
    #1276
    Van valahol lekváros üveg (jam valami) elméletileg azt leteszed és rámennek a darazsak.
  • démonigyerek
    #1275
    én most a küldi után amibe 3banditát kell kinyírni, utána elmegyek bulinzi a bárba, aztán alszok egy jót, és megyek folytatom a küldiket
  • haxoror
    #1274
    Lehet de eddig mindig én dőltem ki előbb
  • Drawain
    #1273
    Igaz, be lehet.
  • hiba
    #1272
    Futassal vagy vizbe ugrassal, pl ide a kigyo se kovet pedig azok tudnak siklani? :)
  • zolo
    #1271
    készül magyarosítás a játékhoz?
  • ChevyG #1270
    haver monta, hogy be lehetb rugatni az arcokat a kocsmába! -ez igaz?
  • zolo
    #1269
    Nem tudom egyéni probléma-e hogy ha huzamosabb ideig játszok a játékkal és utána ki akarok lépni windows-ba nem lép ki hanem inkább lefagy és csak a reset segít?Ha valaki találkozott ilyennel,hogy lehet orvosolni a problémát?
  • Methylisocloro
    #1268
    A darazsakat mivel lehet leküzdeni? Rovarirtó Spray-vel? Én eddig futottam előlük :)
  • hiba
    #1267
    Az ilyen jatekoknal midneig ez volt, sok bug lassu, nehezkes de leglabb oriasi nagy terep es interakcio, a reszletekre is sok hangsulyt fektettek.

    Nekem pont a reszletek miatt jon be, bar vannak ellentmondasos es vicces reszek is emiatt az osszetettseg miatt.

    Pl mikor napoznak a csajok a starndon es elkezd szakadni az eso de ugyan ugy fexenek tovabb - valamit azt nemtom nezte e valaki, ejszaka is ott fexenek? :)

    Aztan az erdoben felvettem egy kovet elkezdtek szurkalni a darazsak, nekemesett egy kigyo...

    Az utoban lehet aludni! :)

    Szinten mindekivel lehet beszelgetnim megha csak egy met monologot de legalabb az is hallhato.

    Meg lehet pakolni a jarmuveket (es nem esnek ki beloluk menet kozbe :) )

    Neha tolunk fuggetlenul elkezdenek a "haboruzni" es nem is vesznek rolunk tudomast.

    Egyet meg nemtom, ha 1x valakinek az ellensegei leszunk utana nincs visszaut (mondjuk ez lenne a trivialis)

    Aztan a kocsi kereket ki lehet szurni, at lehet alatta kuszni ugy hogy kozben nem gazol halalra :)

    Meg az, hogy az egesz bazi nagy megsem unalmas.
    Mert pl volt egy game True Crime ahol a varos merete szinte 1:1 volt es bizony gyakran 30 percert kellett autozni, hogy utana jol lezuzzanak es lehetett leorol kezdeni...
    Itt leglabb barmikor lehet menteni.

    Az elobb talalkoztam egy urgevel aki a hid szelen allt, montam ugorjon, es leugrott :)

  • villar
    #1266
    kösz a tippet mindenkinek....

    ha távcsövesre vágytok akkor vegyetek íjpuskát, van rajta távcső optika és elég egy lövés az ellenfélnek.
    messzire is elég pontos.
    ...
    végre van grámnátvető!!
    reszkess maffia!
  • Curtis
    #1265
    Hali,

    A Patchet visszavonták. Már nem elérhető az Atari szerveréről sem. Komoly cég lehet ez a Deep-Shadows :)
  • M.A.D.
    #1264
    No, ha jól olvastam vissza, akkor a US patch-cset nem érdemes letölteni. Akkor várunk még. :(
  • M@TriX
    #1263
    július után ha jóltom, de van topigja
  • STREEX
    #1262
    Erről a játékról mit lehet még tudni?Megnéztem a tech demóját és nagyon jó.Mikor jelenik meg?
  • Glpetyus
    #1261
    Ehh...nem is vágtam,hogy van "supportos" is :)
    Na majd holnap keresek 1et....
  • M@TriX
    #1260
    azért az is elégnagy lesz, lsd videó...

    de az még arrébb van, majd meglátjuk
  • démonigyerek
    #1259
    a just cause-ban fele ennyi lesz a terület mint ebbe
  • M@TriX
    #1258
    jaja, még egy kis munkával meg odafigyeléssel, tényleg benne lenne a topban, na de majd a Just Cause-ben meglátjuk, reméljük a fejlesztők ezta gémet megnézik és a jó dolgokat átültetik, ugyanis ott pl a járművek nagyon tutik lesznek, másban meg hasonló mint a BP
  • grebber
    #1257
    Komolyan mondom ha ezt a gamet kicsit jobban optimalizálják meg szebbé teszik erősen évjátéka esélyes lett volna. (legalábbis nálam tuti)
    Mara fasza megoldások vannak benne ,gondoltak itt mindanre.