3056
  • villar
    #1336
    he..
    ja értem köszi

    hang nekem meg néha elmegy...

    érdekes de közben emule,dc-t beüzemeltem és nem szaggat kevésbé, csak a "megszokott" módon...
  • robotnyk
    #1335
    nálam is, el kell fordulnom valamelyik oldalra hogy halljam, szemből süket
  • _Atti_
    #1334
    nálatok amugy jo a hanG? mert nálam eléggé rettenet halk a párbeszéd..sztem félrepozicionál
  • hiba
    #1333
    guggolas na :)
  • hiba
    #1332
    guggal "toggle" 2x
  • grebber
    #1331
    Én Don Pedróval még nemigen találkoztam.
    Maffiás küldiket csinálom a katonák ugy utálnak mint a szart.
  • villar
    #1330
    akkor buta kérdés,melyk billentyű? mert a c az gugolás
  • hiba
    #1329
    en siman lehasaltam a foldre es atment feltettem pl a CIA-s kocsi tobbszor is elofordult
  • villar
    #1328
    ha jóban vagy velük és a rendőrség előtt parkolsz nem lopják el a kocsid (de nekem egy lázongáskor felgyújtották)...
    fegyverekben továbbra is az íjpuskát és gránátvetőt favorizálom.
    a katonai telepeken 50 pesóért gyógyítanak.

    valaki írta hopgy át lehet kúszni a kocsik alatt és akkor nem ütnek el. hogy?
  • CS@
    #1327
    Külföldi fórumon olvastam ,hogy a fegyvereket nem érdemes felszedni mert nehezek és erősen(50-60%os)használtak viszont én elvétve azért találtam köztük zsír ujjat is (100ból kb 3at 4et) is. Úgyhogy ha mindent összeszedsz és még szükséged van fegyverre akkor eladásnál érdemes nézni milyen állapotban vannak. A kereskedők ugyanazt az árút nem adják ugyanannyiért nem tudom mi alapján dönti el az árakat(talán a reputáció) de a kezdő városban lévő fegyverboltos nekem mindent olcsóbban ad mint mások. Ha minden igaz akkor a kereskedő készlete függ a trade skilltől csak most tűnt fel ,hogy a tradem felment egyel és azóta árulnak 3as 4es upgradékat(ha nem ettől jelentek meg akkor légyszi javítsatok ki).

    Upgradégattam a fegyvereket kicsit és a tapasztalataim :
    2azonos upgrade ha különböző szintű ha nem akkor sem adódik össze. A saját upgrade level-t marha egyszerűen és viszonylag olcsón lehet fejleszteni : fogod és megveszed a pisztolyhoz vagy colthoz(ezeké a legolcsóbb) lévő 1es upgradeból mind a 4et(a városban nekem44Pesoért adja). Majd upgrade fogod a pisztolyod és belerakod mind a 4et(ettől növekszik a skill),ha nem értesz hozzá akkor néhány valószínűleg „eltörik” ,ha kész akkor szétszeded(skill nő) és a maradékból újra összerakod(skill nő). Ismétled míg mind el nem „törik”. Így kevesebb mint 200Pesoból kb 20at fejlődik. A kereskedők készlete időnként újratermelődik akkor újra megcsinálod. Nem tudom ,hogy bug e ,de tőlem nem veszi el se a szét és se az összeszerelésnél a 100Pesot amit az alsó sarokban mutat(ha nem én csínálom akkor még jóval többet is elvesz mint amennyit mutat).

    Bug? : A gyilkos megölése után fájó bicegős lábbal sietve távoztam a helyszínről(mentettem) gondoltam holnap visszajövök a maradékért itt jött a meglepi a gyilkos respawnolt másnapra ! Amikor ismét megöltem akkor kissé érdekessé váltak a napló bejegyzései eltűntek szerintem még fontos dolgok. Ezután próbaképp 3x is visszamentem ,ismét respawnolt ,miután 3x is végeztem vele minden eltűnt a naplóból(a fősztori is). Ekkor visszatöltöttem a mentésem.

    Ha valakit érdekel a Játék/GameData –ban van a játék térképe (a két fővároson a benzinkutakon és a zöldségeseken kívül mást nem jelöl).

    A játékban kapható cigire és szivarra rá lehet gyújtani ? Ha igen akkor hogyan ?

    Kisebb problémám az hogy ha megnyomom az „M” –et vagy kiválasztom a menüből a map-ot illetve ha a taxira klikkelek akkor resetel egy hatalmasat a gépem ,ha erre tud valaki megoldást akkor plíz írja le. THX!
    szorry a hosszúságért.
  • wedge31
    #1326
    Nem foglalkozom azzal a vérszívóval simmán megtaláltam a gyilkost nélküle is,asszem már írtam,hogy ez egy szabad világ mindig lehet keresni más megoldást.
  • Gtafann
    #1325
    amúgy nemtudtok sosem annyi pénzt összehozni autólopással mintha küldetéseket csinálnátok...
    megfogjátok unni eleve don pedronak kikell teríteni 40rugót enélkül nemtudod folytatni a lány keresését és amire ti beviszitek a párszáz autót megőszültök és 20szor beleuntok:D szal szerintem ne autókon akarjatok pénzt keresni...
    kaptam egy missziót h fotózzam le don carlos-t őis egy maffiás és lehet szépen lopakodni ha nemnyírsz ki senkit odamentem kocsival odaosontam egy réshez az emlékműnél lekaptam és mehettem minden vérontás nélkül és kaptam érte 3000rongyot a cia-tol

    nekem van 2verdám a jányé a ladaszerű meg egy lopott piros platósbarkasz mind2 tele kerékkel meg fegyverrel csak az 1iket járó motorral hagytam és mire visszértem kifogyott a benzin és csak vanmagának a kocsi:D
  • Gtafann
    #1324
    hát wedge akkor erősen kezdj pénzt gyűjteni mert ha nemvagy jóban a katonákkal csak pedro tud segíteni de még lessz egy infó amiért szintén neki kell kiköhögnöd 20ezret ismét:D én most itt járok épp megmondta h vmi gyárat kell keresnem és hogy ott mivár rám az a jövő titka
    tök jó már -100rol csak -44be vagyok a maffiával:D de helyette a gerillák utálnak
    amúgy van egy módszer h megbékélj a maffiával a 2.városban a kocsmában megkell mondani a maffiás gyereknek a frankót h utálnak téged és aztmondja h ezen tud segíteni némi pénz fejében nem is kell mondanom h a választási lehetőségek
    1000
    2000
    5000
    1000
    szépen sorba jönnek h mennyit vagy hajlandó áldozni a barátságért:D
  • wedge31
    #1323
    Erre a xenus dologra még én se jöttem rá,ezért kezdtem el az indiános küldetéseket de idolokon kivül mást nem kaptam.Ez a pedro gyerek is teljesen dili,hogy 20000 pesot kér,hogy egy kis infót adjon a gyilkosról.
  • hiba
    #1322


    Melyikotok van a kepen? :)
  • haxoror
    #1321
    Sztori:
    Rögtön kezdésből elmegyek a szerkesztőhöz, jó légós szokás szerint csapkodom az asztalt meg üvöltözök erre összeszarta magát és mindent elmondott, na ekkor adta oda a lány cuccaival együtt a woodoo-követ is (Xenus?)
    Mondom ez izgi de nem foglalkoztam vele.
    Megyek az építészhez hogy megtudjam a maffiózós villa titkosbejáratának a kódját de nem volt nálam elég peso, elkezdtem körbenézni hogy milyen eladható cuccos van a házban erre a másik szobában összefutottam egy gyűjtővel, felajánlotta a kő egy másik darabját (egy vagyonért persze :P)
    Erre a mondat közepén a fickó egyszerűen eltűnt!
    Nem gyenge bug, ha a woodoo kell a fősztorihoz akkor asszem innentől erőteljesen szarban vagyok!

    Mindegy elmarhultam még pár napot de most újrakezdem komolyan :)
    Asszem a Governmenthez állok.

    Nem tudjátok hogy hol lehet (.ini talán?) megváltoztatni hogy az idő a játékban lassabban teljen? Mármint valós időben, utálom hogy mindig rámesteledik aztán jön a carmageddon a városban meg persze a gyászoló rokonság lövöldözése :P
  • MikX
    #1320
    Háát, én is így csináltam, de mindezt 6 autóval egyszerre :-D
  • Hmuda
    #1319
    Hm, lehet elnéztem valamit. Fogtam egy járgányt, elhajtottam a benzinkútig, kiszálltam, vissza gyalog a másikért és mire visszaértem már sehol nem volt. Ezt a leállítós dolgot kiprószálom. (amúgy nem lehet valahogy kocsit vontatni vagy valami? Unalmas foylton visszagyalogolni a járgányokért).
  • MikX
    #1318
    Az autólopást én úgy kerülöm el, hogy mindíg leállítom, azt nem loptak tőlem még így
  • MikX
    #1317
    de én naonhiéna vaok, megvárom míg szétlövik egymást az emberek a harcoknál, azt csak úgy lopom el az otthagyott kocsit :-)
    Nem akarok közellenséggé válni, mert lelövöldözöm az embereket
  • Hmuda
    #1316
    Jah, mégvalami. Van valami lehetőség, hogy úgy vállaljak munkát a frakcióknál, hogy lehetőleg ne haragítsak meg egy másikat?
  • haxoror
    #1315
    Hát szart se fizet az tény, de nem is a pénzért csinálom...
    Legyél praktikus, én rögtön a város mellett állítottam fel a barrikádomat :D
  • Hmuda
    #1314
    Jah, ezt én is észrevettem. Ki is rámoltam a kocsidealer járgányait és most van bőven cserealkatrész.
  • Hmuda
    #1313
    Én egyszer szereztem egy fekete jeep-et, azt elvittem a kezdő város dealeréhez, csakhogy lássam mennyire éri meg a kocsibiznisz, és megvette volna 750-ért, de nem adtam el mert az egyetlen járgányom volt.

    Amúgy van valami biztos módja, hogy elkerüljük az autolpásokat (a benne alváson kívül)?
  • Gtafann
    #1312
    nem hacker cia-s duó szentem csak 1van legalábbis nemtaláltam csak 1et viszont maffia vs goverment vagy maffia vs gerilla harcokbol rengeteg van még az edőkben is aztveszem észre h kilőtték egy csomó kerekem és mehetek az útmellé szerelni még jó h kilehet lopni a pótkerekeket a kocsikbol:D
  • Gtafann
    #1311
    oldal hogyáll amúgy vagy nem is lessz?
  • MikX
    #1310
    Előfordulhat, hogy félreértettem,
    És a kocsis kérdére, hol lehet eladni több lovettáért?
    Talán a szervízescsókánál?
  • Hmuda
    #1309
    Úgyértem a CIA-hacker páros számít-e olyan "sokvanbelőle" dolognak mint a csaták. Azt tudom, hogy a lövöldözés mindennapos. Bár láthatólag helyhez kötött esemény a csata, mert pl a kezdőváros kijáratánál a benzinkút után állandóan van egy kis csetepaté, akárhányszor arra járok.
  • grebber
    #1308
    Szerintem utobbi sok ilyen csetepaté van a gameben.
  • Hmuda
    #1307
    Nekem a maffiások szoktak néha karattyolni csata közben, hogy mit keresek itt, erre válaszol a karakter, hogy "gombát szedek bazze". :-)
  • MikX
    #1306
    Jah, télleg, és lehet gomátszedni vhol?
    Mert megyek az úton, azt mondja a csóka hogy itt gomák vannak, kiszállok, de sehol nem látok semmit...
  • Gtafann
    #1305
    velük már énis összeakadtam csak n nemvártam a darzsakra mert a cia akkoriban még nemnagyon kedvelt és cselkedtem a hacker meg nyugodtam ült ilyen asztalnál adarazsak meg engem ettek:D
  • Hmuda
    #1304
    Ehh, mi történt velem. :D

    Nagyban dzsippezek éjszaka az erdőben, erre látom a contact jelzőn, hogy egy CIA-s fazon van a közelben. Le is szólít, hogy stop, haver vagyok, miegymás. Erre felvágom a fényszórót és látom, hogy izomból legyezi a darazsakat. :D Megvártam míg kifekszik, kiraboltam, de sajna cask egy revolver volt nála. :-(

    Ja és ott volt mellette egy hacker hullája is, ennek van valami jelentősége vagy ez is csak egy "érdektelen" random találkozásnak számít, mint a kisebb összetűzések az utak mellett?

    Ja és az "elahgyott kocsi" jelzőket nem lehet valahogy leszedni a térképről? Már réges régen ellopták mindet, mégis ott virítanak a térképen és zavarnak.
  • Gtafann
    #1303
    én nemfoglalkozok autóbiznisszel neméri meg meg a fegyverse a misszók könnyűek és viszonylag sok pénzt is kapni értük főleg a katona missziók bár van sok nehéz is de a cia is könnyűeket ad a banditák is szal először azokat éri meg megcsinálni
  • Gtafann
    #1302
    ööö most nemtom eldönteni h a lányod vagy a nővéred mert hol ezt írják hol azt:D
    nekem még kell 3ezer h meglegyen a kellő infó és nemtom h mennyivan még hátra remélem jó sok 12napig húznikell vele
  • robotnyk
    #1301
    LOL :DDD
  • MikX
    #1300
    Télleg, te kinek adod el az autókat?
    A kereskedős srác nem ad csak 50 pesót, mert kifogásolja, hogy lopott a verda, nem értem a logikáját :-D
    Ma is elvittem 5 autót egyszerre, azt nem adott szartse, pedíg megszenvetem vele, leghátsóval mindíg előreáll, azt hátraszalad, meginelőre... vagy egy napvolt míg odaártem...
  • haxoror
    #1299
    Ja télleg, most hogy mondod nem ártana abbahagynom egy kicsit az útonállást és a lányom után nézni
  • Drawain
    #1298
    Már hány nap eltelt és még senkisem vitte végig a játékot :)
  • Gtafann
    #1297
    hát szerintem a bugoktol eltekintve ilyen jó játék régnemlátott napvilágot
    ennyire összetett csak a deusex volt persze az 1 a 2egy kalap szar konzolos fos de az 1 ottvolt nah ezis kb hasonló csak űberel mindent