3056
  • villar
    #1376
    nem tudom...nekem 512van és levett grafikával majd nem simán fut a városban is.
    játékélmény az első úgyis.
  • hispan2
    #1375
    Tehát akkor ha most akad izomból, akkor ugye nehogy emiatt elrohanjak és vegyek 1 giga ramot? Inkább várjak egy patchet vagy valami frissítést, ugye? Köszi.
  • grebber
    #1374
    Ha tudom hogy Don Pedro ennyire jófej talán ki sem nyirom az embereit

    Elküldött megtanulni repülőt vezetni.
  • Kockáspiton
    #1373
  • mila69en
    #1372
    ennyi búúúgot egy kupacba

  • Kockáspiton
    #1371
    http://img97.echo.cx/img97/4871/dualsmg7wn.jpg
  • Kockáspiton
    #1370
    Nem kell, rájöttem! Egyszerűen fogod az egykezes fegyvert és rárakod a másikra az inventoryban, az smg-k dualban nagyon durvák, letaroltam vele a fél várost!!!
  • wedge31
    #1369
    Állitolag a handgun skillt kell maxra tolni...
  • koki44
    #1368
    Hát nem tudom nekem is 1GB ram van és mégse lehet fullra állítani.
  • Kockáspiton
    #1367
    Ezek a srácok tudnak valamit, ezt nézzétek: http://www.boiling-point.net/index.php?forum=2&x_action=forum/phorum.php?read,1,7195
    Hogy lehet két pisztolyt egyszerre használni?
  • _Atti_
    #1366
    nem tudták felépiteni ők se
  • Kockáspiton
    #1365
    Az angol weblapon le van írva, hogy lehte házat építeni, de én már belegabajodtam, ha valaki jobban tud angolul plz fordítsa le!
    http://www.boiling-point.net/index.php?forum=2&x_action=forum/phorum.php?read,10,5697
  • wedge31
    #1364
    Felejtsétek már el ezt az optimalizálos dumát,a játékhoz 1GB ramm kell és akkor megy rendesen.
  • MikX
    #1363
    Ha visszaolvasol, rájössz, az ilyen, optimalizálatlan, van pár tipp hogy lehet valamit kezdeni vele
  • grebber
    #1362
    Mert kicsit elbaszták az optimalizációt.Én pl 800x600ban tolom 16 bit low és még néha igy is szaggat mint az állat.
  • hispan2
    #1361
    Egy kérdés: leszedtem, feltettem és megy, de olyan, mint egy diavetítés. Valami katasztrófálisan szaggat és nem tudom, mért. 800x600-ban alacsony effektekkel is ezt csinálja. Ezzel szemben pl. a FarCry 1024-ben HIGH beállításokkal gond nélkül megy. a gép 2.8-as intel P4 512 RAM-mal és 9600-as karival és mondom, jobb grafikás játékoknak sem volt vele eddig semmi gondja. Köszi a javaslatokat.
  • grebber
    #1360
    Wazeg nagyon messze vagyok még a végétől kemény 6000 pesom van :(
    Beszéltem a főnőkőmmel a maffiánál azt adna infot Don Perdóról 3000-ért.Hát akkor nekem nem nem kell az info.
  • Kockáspiton
    #1359
    Találtam egy jó kis weplapot a gémről, sajna angol :-(.
    http://www.xenus-hq.net
  • Kockáspiton
    #1358
    A helivel a túlélés kulcsa az hogy olyan alacsonyan repüljünk hogy nem működik a radar, így nem vesznek észre, vagy nyolc ellenséges helikopter alatt mentem el így.
  • grebber
    #1357
    Na még csak most megyek visitre Don Pedrohoz.
  • Dave000
    #1356
    én lepengettem az ötven rongyot, kaptam érte egy tervet, de nem tom azzal mit kell csinálni, hogy legyen belőle vmi...
  • Kockáspiton
    #1355
    A házépítés engem is foglalkoztat, de nincs rá elég pénzem. Másik kérdés, fel lehet szerelni fegyvert a helire, mert megvettem egyet 15k-ért de csak rakéta elhárító lövedék van rajta, a piranha-n hogy lehet újratölteni a gépfegyvert?
  • Kockáspiton
    #1354
    Na hi all! Új vagyok itt, de a játékot már ismerem! A fegyvert a második városban lehet megjavítani, kérdezősködj a járókelőknél.
  • grebber
    #1353
    Szinte mindennapos a dzsungelben.
  • Scrat
    #1352
    Nekem egy olyan gondom lenne, hogy a game úgy-ahogy elfut, bár az ini szerkesztés után sem nagyon javult a helyzet, elég sokat töltöget (1Gb ram,4Gb virtuális mem).
    De! Az élsimítást akárhova állítom (akár a game-be, akár winbe), nem változik semmi, és nagyon csúnyák az élek.
    Olyan mintha "folyna". Ha nem mozgok akkor is.

    5let?

    Thx.
  • Dave000
    #1351
    semmit nem csinál, rámegyek kétszer, semmi... Az zsír lenne lehetne egy saját villám, helivel, sok kocsival, medencével, gárékkal :DD, egyenlőre nem tom mit kezdjek a tervekkel.
  • MikX
    #1350
    az egyik boltív alatt áll aktatáskával
  • MikX
    #1349
    Van az a nagy torony a város kzepén, amit restaurálnak, vagy mi, na ott vannak falak, boltívekkel, ott valamelyik alatt
  • Ren
    #1348
    A kezdő városban hol lehet megtalálni a CIA ügynököt?
  • Shep
    #1347
    fegyvert nem lehet valahol megjavíttatni?
    A fegver árus szobájában van egy Emilio nevű csóka, na azzal mit lehet csináltatni?
  • Rafaelo
    #1346
    mé lehet házat építeni????
  • _Atti_
    #1345
    nem ir ki semmit ha rányomsz kétszer leltárban?
  • _Atti_
    #1344
    az autoba
  • Dave000
    #1343
    Voltam az építésznél, mondtam neki építeni akarok egy házat, azt mondja ok, meg magyarázott még mellé, 50.000, jó, mondom poénból kiteszem a zsét, erre kapok egy tervet... Ezzel a tervet mi a jó eget kell csinálni, remélem lehet hasznosítani, mert elég drága volt.
  • hiba
    #1342
    Talakoztatok mar a jaguarral? :)
  • villar
    #1341
    a kulcs hova való amit a húgi főnöke ad? tudja valaki?
  • MikX
    #1340
    És arra tudja valaki a választ, hogy pl a trade skill hogy nő?
    Már eladtam egy csomó mindent, vettem is, de mindíg 0-n van!
  • bazza
    #1339
    Baz+!
    Az erdőben találtam egy kocsit, ami éppen egy fához lapít egy indiánt, mikor beakarok szállni a kocsiba, mindig kifagy a gém...!
  • wedge31
    #1338
    Egy módszer,hogy legyél jóba mindenkivel/kivéve a maffiát de velük ki akar jóba lenni/Először megcsinálni az összes CIA küldetést,utána a rendőrségieket,persze a maffiásokat ahol lehet lelöni.Utána irány az indiánfalu itt is mindet megcsinálni,ha jól kevered a lapokat itt már a katonaság közeli barátja vagy tehát irány a gerilákhoz itt is mindent megcsinálni.Legvégére a katonaságot hagytam így gyakorlatilag minden küldit megcsináltam és a mafiát leszámitva mindenki birja a burám.
  • grebber
    #1337
    Na megcsináltam Colnel kinyirását a Maffiának már nagyon utálnak a katonák kirtottam ez egész bázist :)

    Na majd utközben ha elkapok egy csatát adok a maffiának rendesen mert azokkal nagyon jóban vagyok azt nem árt nekik egy kis csapolás.