3056
  • Rafaelo
    #1416
    nekem 512 mb 2ghz 9600 csak néhol szaggat
  • grebber
    #1415
    Majd remélhetőleg egy estleg több patch majd orvosolja ezt.
  • DonnieBrasco
    #1414
    Hát a haverod gépe igen szarul van akkor beállítva!

    DB
  • Bladez
    #1413
    na csak annyi haver gépe 3ghz proci 6800gt 1gb ram és szaggat minimumon
    az enyém gagyibb de ez se rossz gép 3ghz proci 9800pro 1gb ram és nekem is szaggat
  • Bladez
    #1412
    hmm látom mindenkinek jól fut ez a gaem:)
  • wedge31
    #1411
    game.ini :
    precache=0-ra
    GrassDensity=0.000000-ról 0.500000-ra
    GrassRadius=0.000000 -ról 0.500000-ra

    játékon belül:
    Recommended settings are:
    Video Options:-
    GFX=Very High
    Click on Custom Effects.
    Lighting=Vertex (the regular setting is what makes the game jerky!)
    Dynamic Shading=Yes
    Particle System=High
    Weather Effects=Yes
    Bump Mapping=Yes (if your card supports it)
    Water Reflections=Yes
    Static Geo=1000m
    Glow=On
    Ezt probáltad
  • hapi
    #1410
    Szal ez nem bug. Ha elhagyod a területet és vissza mész akkor már nem bántanak. De gondolj bele ha valakivel haver vagy és nem lőnének vissza egyből ha elkezdessz lövöldözni nem lenne értelme a játéknak.
  • hispan2
    #1409
    Hát én akárhogy jáccom a beállításokal, akad. KIcsit ideges vagyok már. Ja és persze nem ilyen gány graffal szeretném tolni, ha egyszer tolhatom (800x600, 0 vonalsimítás).
    És köszi a zenei tippet, megtaláltam rögtön kérdésem után 2 perccel.
  • hapi
    #1408
    A GTA grafikája az nulla lesz ehhez képest. nem láttad a videókat?
  • hiba
    #1407
    Dehat az ultran kivul mi van ami meg jobb - csak 2 ultra.../?/
  • villar
    #1406
    akkor nem tudom, de nálam játszható, ha kocsiban ülök akkor szaggat,vagy ugrik egyet.
    meg ne felejtsük el hogy 625m2 pakoltak be a mamóriába!
  • Xian
    #1405
    Ne magyarorszagban gondolkodj game konfig ugyben
    A 6800ultra az ajanlott de messze nem a max.
  • hiba
    #1404
    sztem nem az o hibajuk hanem a "kor" hibaja hogy nincs ido rendesen tesztelni mert akkor meg varhanak 1 evet ha nem tobbet
  • hiba
    #1403
    egy 6800 ultrat semmikepp sem nevezhetunk atlagos game konfig reszenek :)
  • Xian
    #1402
    Nem büszkeség, egyébként pedig egy átlagos game konfig, semmi extra.
    Akkor szallt el az agyam amikor kilépve a dokitól leestem a semmibe.
    A beallitasokat pedig megneztem, vertex re tettem meg a grass is meg a precache -t is allitottam. Mégis lassu. Szerintem a gta ezen a konfigon
    100x jobban fut mint ez.
    Igenis a programozok hibaja, egy bugos, hatalmas gepigenyu progit fejlesztettek,
    majd a tesztelesre nem maradt ido.
    Ez van sajnos mostanaban a legtobb jatekkal.
  • Rafaelo
    #1401
    ja
  • villar
    #1400
    bocsánat, nem rád gondoltam hanem akik ide írják büszkélkedve a configgal...
  • Rafaelo
    #1399
    nekem nincs fullos gépem :( nebáncs :(
  • villar
    #1398
    nincs igaza mert 2giga,512ramon optimalizálás után kicsit döcög a városban lehúzott grafikával.
    sokszor írtuk hogy dinamikusra és nem perfomance-ra kell állítani a gépet(PL:sweetswitch progi)
    ne a programozókat szidjátok ha szerencsések vagytok hogy volt pénzetek fullos gépre, de csak a totalcommanderhez értetek.
  • Rafaelo
    #1397
    igazad van :(
  • mike369
    #1396
    tévedés:
    ha ezen a gépen nem megy, akkor VELED van a gond!

    nálam (is) döccmentesen fut, szal én a helyedben elidőznék kicsit a beállítások közt...
  • Xian
    #1395
    Feltelepittem majd 10 perc utan uninstall.
    Ha ezen a gepen nem megy akkor ott a programozokkal van gond.
    AMD3800+, 1 GB ram, 6800Ultra
    1024 ben! akkora szaggatasok voltak....


  • mila69en
    #1394
    hm... végülis te tudod.. én el mentem azt vettem ramot
  • haxoror
    #1393
    WOW imádom ezt a zenét THX
  • haxoror
    #1392
    Bazz lelőttem egy nyomorult patkányt (patkány = most a kis szőrös izéről beszélek a nagy fogakkal!) és Enemy lettem a civilekkel!? DE a karakterlapon még mindig +10 ben vagyok velük!
    Ettől függetlenül minden alkalmat megragadnak hogy hozzám baszhassanak egy gránátot, még a banki átutalással sem tudok trükközni mert egyszerűen leszarják hogy papíron haverok vagyunk ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Hah, röhög a bugon, mentést visszatölt, játszik tovább...
  • Gtafann
    #1391
    a feltelepitett game sounds könyvtárba ott music és egy ogg file ami neked kell voltaképp az az 1van ha nemtudod megnyitni szedj le egy full winampot
  • hispan2
    #1390
    Még egy kérdés nem szorosan a gammához: ha már nem tudok vele jáccani akkor legalább a telepítés alatt hallható kellemes muzsika kéne. a DVD-n nincsen rajta és nem tudom, hogy hol lehet (a DVD-n semmilyen lejáccható formátum sincsen). Honnan szerezhetném meg akkor vagy miből bontsam ki a lemezen?
  • Kockáspiton
    #1389
    #1380, ott van, leírtam az előbb, de a gyengébbek kedvéért: veszel két azonos fegyvert, az inventoryban megfogod az egyiket és a másik fölé húzod, majd elengeded.
  • Scrat
    #1388
    #1352-ben említett "élfolyási" problémával nem találkozott senki?
    Nem tudjátok a megoldást?
  • Shep
    #1387
    ja igen nekem is azt mondta, ezért kérdem hogyan lehet tovább lépni az ügyben.
  • hispan2
    #1386
    Nabakker akkor itt van egy jó gém és nem tok vele jáccani mer nem vagyok az optimalizált kategóriában. Ez hátrányos megkülönböztetés!
  • Dave000
    #1385
    pl a bankban utalsz pénzt, vmi szervezetnek, és egyből +-ba leszel velük, asszem 1000 peso-ba kerül... Én is próbáltam fűzni a csajt, virágot is vittem neki, azt mondta a jövőhéten, na most az a játékban elég érdekes...
  • hiba
    #1384
    1G rammal is akad 1024x768ban, csak nem annyira, nalam 2x AAval es koxon minden egyeb kiveve az anzio az kb 8xon lehet, a driverben meg minden app control, es vsync off,de az fps az 10-40 kozott mozog kb :)
    Nagyon fugg a procitol: 2.8Ghzen figyeltem az egyik helyen 10 fps 3.3Ghzen 16 fps volt. ez 60%os novekedes, szal nagyon a procitol fugg, de ram is kell neki szal igen sokat zabal. De ez nem meglepo gondoljatok bele mekkora terep es mekkora lehetosegek vannak benne, mindezt kulon toltogetes nelkul csinalja!
    Minden ilyen game hasonlo cipoben jar legalbbis mikor kijon :)
  • wedge31
    #1383
    Sajna erre nem tudok mit mondani,mikor kijött a game direkt ezért vártam két napot a letöltésel mert sokan írták,hogy szagat.Beszéltem egy haveral akinek majdnem ugyanolyan a konfigja mint nekem/a vidkártyája sokkal jobb/és neki is ment 1Gb rammal ezért aztán én is belevágtam és nekem sincs gond.Fogalmam sincs nálad mi lehet a gond,talán probáld meg kikapcsolni a virtuális memoriát/miota memoriát bővitetem én is kikapcsoltam/mert a közhiedelemmel ellentétben fele olyan gyors mint a DDR és az ilyen játékokat csak lassitja,de ez csak tipp.
  • ThugEdge
    #1382
    azért ez nem egészen igaz
    pl aki próbálta nvidia kareszon a stolen-t az tudja mi volt,kijött a pöcs és szuper lett,szal azé van értelme várni,de ha nem lesz vele sem jó,akkor grat,hogy sikerült egy ilyen fájin gémet eltolni
  • Shep
    #1381
    a civilek utálnak mit csináljak, hogy ez ne így legyen, próbáltam a kis kölyköket 2 pesoval lefizetni nem sokat ért.
  • Shep
    #1380
    igen, úgy agyon lőttem szegényt hogy csak úgy nyekkent, aztán persze lefotóztam :) a karmát meg eltettem vmire csak jó lesz.


    A bankban a csajt nem lehet megfűzni vhogy?


    Hogyan lehet egyszerre 2 pisztolyt, vagy géppisztolyt használni?
  • Curtis
    #1379
    Hali,

    Az optimalizációs dumát nem kell elfelejteni, tényleg nem csak a RAM-on múlik. Nekem Athlon 3200, Radeon 9700Pro, 1,5GB RAM van és akkorákat szaggat néha, hogy iszonyat nézni. Ez túlnyomórészt a swap miatt van. A Morrowindben ezt úgy oldották meg, hogy egyes területek között megállt a játék tölteni. Itt nincs így és ez az eredménye.
  • haxoror
    #1378
    Az optimalizációt egy patch nem fogja/tudja megoldani.
    Én levettem mindent minimumra, ronda lett mint a bűn, visszakapcsoltam csak a Glow-t és egész türhető lett :)
    Bár néha picit beszaggat, persze pont akkor amikor a kocsival száguldozok és vmi vén tata pont lelép a járdáról :/
    Szerencsére a játékélmény kárpótol mindenért.
  • haxoror
    #1377
    "Also note that stealth kills don´t influence your standing with the faction in
    question - You can kill a whole base of military without losing the friendship
    of the government. Indeed, how would they know who did it wink
    Note that this doesn´t change the reaction to completed quests, and that
    vehicles can´t be stealth killed!"

    Hmmm ez még hasznos lehet...