3056
  • KillAir
    #1456
    A csajt a bankban már elkezdtem fűzni virággal, amit a nénikétől lehet venni a bank előtt. Jövő hétre igért egy randit, de még addig sok víz lefolyik a patakban ;) Remélem egy jó kufircot nem hagytak ki a game-ből :)))
  • mila69en
    #1455
    azt írja, hogy "invalid patch fatal error" ismerősnek is ugyanez a verzió van mint nekem, és neki meg fel megy a patch

    ötlet valaki???
  • Szabyka
    #1454
    itt van egy patch ...
  • mila69en
    #1453
    hát ez LOL viszi a táskát az ember

  • Hmuda
    #1452
    Köszi! :-) Elég hasznos infók vannak benne, lehet eddig azért nem ment, mert valaki figyelt engem csak nem vettem észre.
  • CS@
    #1451
    szorry hogy csak linkelek ,de még én sem olvastam el.
  • Hmuda
    #1450
    Van valami biztos módszere a stealth killeknek? Nekem csak egyszer sikerült, egy unknown fekete egyenruhás katonát. Állt egy vasúti átjárónál egy raktár szerűség mellett (erősen kábszerlabor kinézete volt belülről). Lehasaltam, nyílpuska kézbe, távolság alapján beirányozva, lőttem és ki volt írva, hogy fejlövés, nem volt ideje sikítani. Ugyanezt akárhol máshol játszom el, nem akar sikerülni.

    Illetve egyszer sikerült féligmeddig. Fejbelőttem egy civilt, kiírta, hogy civil közellenség lettem, de papiron még +1-es volt a mutató. Hajrá bugok. :P
  • Curtis
    #1449
    Taxival mentem egy küldetésre. Mikor befejeztem tele voltam cuccal, életerőm a 0-hoz közelített. Na gondoltam leállítok egy kocsit (rálőttem) :) kiszállt a muki, én bepattantam és visszamentem a városba. Leparkoltam a doki előtt és beraktam minden cuccot a csomagtartóba. Bementem a dokihoz és utána elsétáltam a rendőrségre. Mire visszaértem a kocsinak hűlt helye, benne egy csomó cuccal. Azt hittem, hogy felrobban az agyam. Utána vettem egy kocsit, azzal még nem volt ilyen gondom :)
  • grebber
    #1448
    Nekem még nem volt ilyen gondom hogy eltünt a kocsim még mindig az a kezdeti szutyok van.
  • hispan2
    #1447
    Mikor lessz peccs, mer jáccani akarok!
  • Curtis
    #1446
    Még valami: Ez a 200 méter nem törvényszerű, de a leggyakoribb. Lehet 1000 méter is. A lényeg, hogy a LOPOTT (!) kocsik eltűnnek. Amiket megvásárolsz, azok általában nem. Ha nálad máshogy van, örülj neki.
  • Curtis
    #1445
    Hello,


    Mielőtt lebarmozzátok az embert, nem ártana olvasgatni is. Ha nem megy az angol, akkor megértem. Egy kicsit olvasgatni kellene, pl. a hivatalos oldalt (boiling-point.net), vagy a készítők oldalát (deep-shadows.com):

    6.1. Incomplete list of corrections in the Patch 1.

    - cars are missing if you go away more than 200 m;
    - corrections in the missions:
    - mission "Equal exchange" - it is not disappearing while following the particular gameplay....és így tovább
    ...stb.

    "ennek oka inkább h a rengeteg textúrát mindíg tölti és vhol a kocsit kihagyja " -ez jó poén volt. :) A bug igazi hátteréről van egy kis ísmertető itt:

    http://www.deep-shadows.com/for_msgs.php?lang_id=1&forum_id=9&thread_id=402&use_frames=1

    Ennyit arról, hogy ki beszél baromságokat.
  • MikX
    #1444
    sztemis egy baromság, nekem mindíg a motelnél vannak a kocsik, és elmentem Don Pedróhoz is, mégis megmaradtak, meg akárhova, csak ha járvahagyom a kocsit, na akkor ellopják, nemmáskor...
    Hogy kinél mit csinál, nemtom, de nekem ez van...
  • Gtafann
    #1443
    abban a küldiben lekell menni a földalá ahol van pár láda fegyver ha jóba lőssz bele felrobban és a misszió kész
  • Gtafann
    #1442
    ez jó nagy marhaság amit írtál
    nekem érdekes módon nem tűnt el a kocsim pedig volt h 2kilóméterre parkoltam...ez a 200méter hülyeség
    általában akkor szokott eltűnni pl ha a városbol elmész jó messzire pl a másik városba és mire visszamész eltűnik ennek oka inkább h a rengeteg textúrát mindíg tölti és vhol a kocsit kihagyja mert a térképen is jelöli hiába tűnik el
  • démonigyerek
    #1441
    miko lesz pecs?
  • Curtis
    #1440
    Hello,



    Tök mindegy, hogy hol hagyod a kocsit, vagy hogy jár-e a motor, vagy sem. A lopott autók mindig eltűnnek, amint 200 métertől távolabbra mész. Ez bug, a patchban javítva lesz. A vásárolt kocsik IS eltűnhetnek egy bug miatt ez viszont jóval ritkább. Én már belefutottam sajnos. A patchban állítólag minden javítva lesz.
  • filamester
    #1439
    Juj alig várom hogy kipróbálhassam ezt a jó kis gamet, most töltöm mindjárt lentvan és ha lejött megírom a vélaményem!
  • démonigyerek
    #1438
    jól megizzaszt a game
    most olyan a küldi hogy egy mafia bázisra kell menni és valamit felrobbantani, de még nemtom mit.
    ás már vagy 10* próbáltam de nem sikerál
  • CS@
    #1437
    A GrassDensity és GrassRadius átirkálása szerintem hülyeség.
    1. Játékon belül is állítható.
    2. Mivel az egyik az aljnövényzet sűrűségét a másik meg a kiterjedését állítja így értelemszerűen 0.0-nál a leggyorsabb(mivel nincs is növényzet).
  • CS@
    #1436
    Játszogatok vele és belefutottam a mentési problémába is(írnak róla a xenus-hq.net -en is). Úgyhogy most már csak a városokon kívül tudok menteni.
    A Lényeg : Ha mentek a városon(sorompók) belül akkor crash és annak a mentésnek lőttek mert visszatölteni nem lehet.
  • CS@
    #1435
    Tőlem ellopták azt is.
    Pedig amikor megvettem a piros pickupot akkor leraktam az autókereskedő kerítésén kívülre.
    Mindig figyeltem amikor arra mentem a kocsiból ,marha sokáig ott állt aztán csak ellopták Tök üres volt ,alig volt benne benzin és rongyá volt törve(a kulcsa még megvan).
  • wedge31
    #1434
    Tök igaz én is mindig ott parkolok és még nem lopták el egyiket se.Egy jó ideje már nem használom öket inkább átálltam a motorcsonakra,azzal legalább löni is lehet és nincs olyan gagyi hangja mint az autoknak.
  • mystic
    #1433
    Van egy küldetés még pedig egy katonai bázisnak kell megcsinálni azt hogy a gorilla warhouse-t és equipment-et kell megsemmisíteni. Kilöttem a két tankot és a weapon box-okat de a piros kereszt még mindig ott van. Ez egy azték piramis alatt. Mit kell csinálni még? Kinyirtam az összes gorillát is de semmi.
  • hispan2
    #1432
    Jóvan ha jó a gépem és én vagyok hülye akkor valaki modnja már el, hogyan kell "normálisan" beállítani, hogy jó legyen (mármint a gépet, bezzeg más játékoknak ezekkel a beállításokkal nem volt gondja). Ja és nekem a lentebbi opcióktól ha lehet, még rosabb lett a game, mint volt.
  • MikX
    #1431
    :D
    Nekem nem loptak még autómat, mindíg a motel előtt parkolok mindhárommal!
  • haxoror
    #1430
    Nekem egy leállított hummeremet simán lenyúlták :P
    Inkább az számít hogy hol hagyja az ember, benzinkúttól ellopják de katonai bázisról mg sosem tűnt el. Ja, és ha vkinek még megvan a startnál kapott kocsija (az enyém is megvan, tiszta időben még látni is a folyó alján ) na azt asszem soha sem lopják el, talán mert ahhoz van kulcs is.
  • démonigyerek
    #1429
    patch jött már ki????
  • démonigyerek
    #1428
    be volt szarva a gép
    de már nagyjából jó
    néha nem lehet bekapcsolni:( mert a vinyó szar
    de néha bekapcsol
  • démonigyerek
    #1427
    hy all
    itt vagyok!!!!!!!
  • MikX
    #1426
    Le kell állítani a motort, ezt már többen is írták...
  • Shep
    #1425
    aha, mert én a kocsiját próbáltam javítani, de azt nem lehetett.
    Az azért óriási, hogy elmegyek vhova kocsival, leparkolok, megyek vissza kocsi sehol elleben a térképen jelöli, hogy ott van, na ilyenkor szoktam káromkodni.
  • Curtis
    #1424
    Hello,

    Adj neki egy kereket (kocsiét). :) Ha van nálad, akkor a játék automatikusan felkínál egy új párbeszédet.
  • MikX
    #1423
    Hát ha sztem el kell vinni pótalkatrészért a verdájához, de én nem csináltam még...
  • Shep
    #1422
    A híd mellett áll egy csóka lerobbant kocsival, ezt a küldetést kapom ha beszélek vele: Get the guy a spare, mi a fenét kell csinálni a küldetésben?
  • MikX
    #1421
    Hát jah, ha megnézed sokan sokembernek jólfut, pedíg semmi köze a gép teljesítményüknek egymáshoz, ez egy ilyen gamma, ez van, megszoksz, vagy...
  • Rafaelo
    #1420
    az indiánnak mi a szerepe a játékban aki a dzsungelben van??
  • hiba
    #1419
    ha nagyobb felbontasban nyomjuk 1024 es felette nagyon leterheli a procit, megneztem a vidkarim igen jol huzhato, de tok mind1 mit allitok lathato, hogy a game szinte ilyen szempontbol teljes mertekben a procira tamaszkodik.

    6600gtvel meg underclockolvas is ugyan azt a telejsitmenyt hozta mint tulhuzva
    (20fps elotte es utana is :) ) szal igen nagy mertekben a procit veszi igenybe, meg a ramot.
  • MikX
    #1418
    Hát jah, nemhiába, nekem XP2500+ 512DDR400 Radeon 9600 van, azt simán megy, kivéve a swappelést, meg még sok embernek itt, de azért tény, hogy megcsinálhatták volna jobban is a gamét, ezt ellensújozandó, hogy miután betöltöd, csak a videókat tölti be, pályát soha
  • haxoror
    #1417
    Hát bazz ilyen configokkal azért szaggat mert ti vagytok bénák és nem állítottátok be a rendszert normálisan :P