3056
  • circa
    #1496
    Hi!
    Nem tudja vki, hogy hangtompitot milyen fegyverre lehet tenni, és hol lehet találni?
  • Solid Snake
    #1495
    Maxi loller :)))))))))))))
  • Kockáspiton
    #1494
    Na bazz ezt lehetetlen megcsinálni, több okból is:
    1. szétesik
    2. minél több kocsit lopok annál inkább utálnak a civilek, meglepett amikor egy öreg néni szigetestül elrepített egy gránáttal
    3. megettek a piranha-k
    4. az eldobott cuccok eltűntek és amikor a buszt raktam a tetejére az egész összeomlott (agyonütve engem)
  • Kockáspiton
    #1493
    Júúj! "fojtatni" ha ezt a magyartanárom meglátná!!
  • Kockáspiton
    #1492
    2.Városban lehet, egyébként elfogyott a pénzem ugyhogy nem tudom fojtatni az építkezést, nincs valami cheat?
  • emberke
    #1491
    A fegyvereket, hogy lehet megjavítani, lehet egyáltalán (fegyverkopásra gondolok)?
  • Solid Snake
    #1490
    Képet,képet :)))
  • haxoror
    #1489
  • mike369
    #1488
    Túl sok szabadidőd van!
  • Kockáspiton
    #1487
    Kitaláltam valami nagyon lol-t! Elkezdtem építeni egy szigetet magamnak autókból, belököm a vízbe és rádobok 1db lőszert a tetejére, ettől nem fog tudni mozogni, a következőt is bedobom, egészen addig amig ki nem fog látszani a víből, majd küldök screenshotot ha elkészülök vele!
  • grebber
    #1486
    Esélytelen!
    Észrevesznek.
    Nyugi lesz még küldetés a maffiától ami visszavisz a katonaságba na akkor lesz kis csetepaté. :)
  • circa
    #1485
    Hi!
    Meg tudja valaki mondani nekem, hogy a maffiánál az első küldetést meg lehet e úgy oldani, hogy a katonák ne vegyenek észre?
    Az a feladat, hogy lopjak el egy dossziét a katonai bázisrol, de sehogy se tudom úgy csinálni, hogy a katonák ne vegyenek észre.
  • Gibor
    #1484
    Hii!
    Nekem amióta feltettem a patchet azóta nekem nem szaggat
    Pedig csak 256 ramom van. De szerintem a swap is beleszól.
  • grebber
    #1483
    Don Pedro elküdött hogy peülőzzek és asszem le kell bombázni valamit de annyira akad hogy képtelenség megcsinálni. :(
  • hiba
    #1482
    2x guggolas "toggle" (tudod ami lentmarad ha felengeded)
  • villar
    #1481
    igen megvan már, csak valami relytéses módon ezt elfelejtettem kiírni a papírfecnimre,...csodálkoztam is mindig miről beszélnek itt az emberek))))
  • M@TriX
    #1480
    nem árt szétnézni a billconfigban, mielőtt elzed játszani az ember... amúgy ha jóltom pgdown
  • villar
    #1479
    mivel közben windóz reinstall volt, mit írtatok milyen billentyűvel lehet lehasalni? mintha a 2xgugolást írt volna valaki de az nálam nem müxik.
  • M@TriX
    #1478
    kerülj a fák között...
  • hiba
    #1477


    en multkor egy indiant lattam a leveogben kb 3mre a talajtol kapalt :)

    az ilyen csetepates helyszinekkel en mindig gonba vagyok mert tuti lesz egy barom aki epp elottem akar atfutni persze pechere nem sikerul en meg nmy leszek :(
  • grebber
    #1476
    Hát megesik az ilyen
  • Rafaelo
    #1475
    a kigyókal amit megöltem mit lehet kezdeni???????
  • Methylisocloro
    #1474
  • Guillotine
    #1473
    Én is gondoltam rá,hogy esetleg kiveszem a SB 5.1-es hangkártyámat és átkapcsolom az alaplapira,de ahogy írod annál is elnémul akkor inkább nem szedem szét a gépet.
  • Solid Snake
    #1472
  • CS@
    #1471
    A jaguár nem tudod mihez kezdeni azzal a helyzettel ha lehasalok és bemászok a kocsi alá ,mérgében nekiugrik az autónak és megpusztul.

    Vicces ,hogy a halottakat néha otthagyja ,ahol vannak.
    A Puerto Sombra -tól kivezető úton keletre már legalább 20 hulla van az úton és körülötte.
    Egymás hegyén hátán fekszenek ,van aki a levegőben lebeg mert a földön már nem jutott hely neki.
  • CS@
    #1470
    Azóta rájöttem ,hogy a kínálat télleg a Trade skilltől függ.
    Rágyújtani pedig nem lehet csak osztogatni a népnek a cigit.
  • M@TriX
    #1469
    sztem meg nem
  • Rafaelo
    #1468
    nekem is aszitem alaplapi hangkártya az oka :(
  • Solid Snake
    #1467
    Soxor, sajna ez a game igy sikeredett. :)
  • Guillotine
    #1466
    Srácok! Nektek is előfordult már az,hogy az autónak és a párbeszédeknek egyáltalán nincs hangja? Marhára idegesít.
  • mila69en
    #1465
    registriböl próbáltad kitörölni a dolgokat hátha benn maratt valami
  • mucius
    #1464
    nekem a patch feltelepült, igaz néhány file-ra írtad hogy corrupted, de a végén succesfull. de aztán továbbra is fagyott, gondoltam reinstall és a crackeletlen gammát megpatchelem. csak az a baj, hogy azóta fel se lehet telepíteni a játékot, mert el kezd corruptedezni.
    ilyen jelenséggel találkozott vki?
  • mila69en
    #1463
    hm..... még a patch is búúgos
  • mila69en
    #1462
    hát tévedés mert az én verziómra nem települ fel!!!!! jól mondod vissza kéne néha olvasni...
  • Shep
    #1461
    hát ha rádköszönnek, hogy hé haver ... akkor annyi a stealth skillnek, nállam legalábbis, nyílpuskával leírtottam a fél gerilla tábort, mikor a pilótáért mentem mind csendes ölés volt, de mikor rányomtam, hogy faló mí, akkor persze egyből ellensége lettem a gerilláknak, holott ki a fene vett volna észre?
    Másik nállam néha átlátnak sátrakon meg ilyesmin is.
  • Shep
    #1460
    nekem az már szerintem rég nincs meg, felmentem vele egy küldetéshez a térkép tetejére ott hagytam, mert vmi kocsit kellett ott ellponi, hát nem igen induok érte vissza tuti nincs már ott.
  • Shep
    #1459
    mindíg leállítom, bár végülis én is loptam a CIA-től, jól kilőttem belőle a csókát, tök állatul néz ki az a fekete JEEP, na mindegy többet nem hagyom erdőben.
  • Curtis
    #1458
    Hi,


    A patchet már hivatalosan visszavonták. Amúgy az az USA verzióra van, de egy hiba miatt feltelepül az EU-ra is (a warez verziók EU-sak). Vissza kéne olvasni néha, le lett írva.
  • Rafaelo
    #1457
    neked tört a game vagy csak eredeti gaméra jó?