3056
  • hispan2
    #1536
    Nálam sajna s*gghülyék az emberek. Elkezdenek felém bukfencezni hogy közben jól lőhessem, beremegnek egyhelyben, csak gugolnak de nem lőnek meg ilyesmik.
  • villar
    #1535
    nálam jó az ellenfelek inteligenciája, amikor észrevesznek egymást fedezve jönnek közelebb....
  • mila69en
    #1534
    áhhhhhhh jó a fenét jóóóó nem tok mentésről játszani mert a térképem állandóan eltünik és nincs ott semmi csak szürkeség szóval térkép nuku amíg újra nem kezdem ...a gémből még sehol se tartok:@@@@@@@@@@@@@@@
  • mila69en
    #1533
    futkároznak össze vissza az emberek néha meg mintha egyhelybe remegne, meg ha lövöldözés van nem bújnak el sehova, már rég vége az akciónak de az illető még mindig bukfencezik, félórán keresztűl, LOL leszólíttok vakait azt úgy beszél velem hogy közbe megy tovább..... okosak nagyon okosak hm........
  • báttyó02
    #1532
    jó neked :S
  • mila69en
    #1531
    jahh persze full graf ugy értem hogy majdnem full fű felére van csökkentve azt annyi többi minden fullon
  • Adam II
    #1530
    Ez AI hiba hiszen nem veszi észre ,hogy lebeg a táskája
  • Drawain
    #1529
    Ez neked hiányos AI? Legfeljebb egy bug... attól még az AI igencsak összetett és jól működő!
  • Adam II
    #1528
    Ennek mi köze az AI-hoz??
  • mila69en
    #1527
    hm............. nézd #1453
  • mila69en
    #1526
    dikkkkkkkkkkk nekem is megy alatta a torrent
  • Drawain
    #1525
    Akkor nemtom te milyen játékkal játszottál, de BPvel biztos nem ;)
  • mila69en
    #1524
    ugye ugye nálam is megy zsirra full grafon + 4x simítás 8x anizotróp néha a városba be röcög de azt megy is tovább

  • Shep
    #1523
    2500+@3200+ 1 giga 400-as ram 6800GT, 1024-ben 2-4 FSAA, 16x ANISO, highban, a fűből van kevesebb, és teljesen jól megy nagy ritkán megakad egy pillanatra főleg akkor ha torrent is megy alatta.
  • báttyó02
    #1522
    mét
  • rorr
    #1521
    dehogynem...
  • Adam II
    #1520
    Nálam már tűrhető a játék pofás grafikai beállításokkal is most hogy vettem még egy 512es RAM-ot a másik mellé meg 4000re raktam a virtuális memóriát így már csak néha a városban szaggat de ha még lecserélem a gyenge cerka procimat valami ütősebbre talán már nem fog akadni.
  • Rafaelo
    #1519
    deha nem a tájtól akkor csak attól lehet ahogy megjelennek a manusok
    pl dzsungelben egyből lelassul aztán amikor betöltödtek akkor már nem szaggat :(
  • mila69en
    #1518
    hát pedig az AI-bol nem sok jutott gémbe
  • Rafaelo
    #1517
    nekem akkor szaggat ha az emberek nyüzsögnek a városban egyébként a tájtól nem
    szerintem az ai szivja le a memóriát meg a procit
  • báttyó02
    #1516
    akarom mondani igen,tehat aztis átálitottam
  • báttyó02
    #1515
    nem,hanem a memóriát alitottam be,meg azt a progit futtatom amit irtak lejebb
    de az ini-be is átirtam,hát most hogy melyik segit azt nemtom,a lényeg hogy ezeket álitottam át,de patch viszont nem tettem fel
  • Hmuda
    #1514
    Nekem úgy áll, hogy minimumon van a graf és akkor dzsungel röccenésmentesen megy (kivéve ha valamit feltétlen be kell masszíroznia a memóriába, akkor akad mint a fene), de amint bemegyek egy városba, azonnal kampec, utána már mindenhol úgy akad, hogy csak egy restart segít rajta.
  • démonigyerek
    #1513
    #1033?
  • báttyó02
    #1512
    visszaolvastam .dd
  • démonigyerek
    #1511
    mert mit csináltál?
  • báttyó02
    #1510
    akarom mondani a varosba beszaggat,de javult sokat a helyzet (H)
    .d
  • báttyó02
    #1509
    na most bealitottam mindent,amit tudtam,és a városba tovabbra is szaggat,a dzsungelba viszont meg se reccen (H)
    am p4 2,4ghz,512mb ram,radeon9600pro
  • démonigyerek
    #1508
    nekem nem szaggat!!
    konfigod?
  • báttyó02
    #1507
    mar kurvara idegesit a szaggatas .@@@@@@@@@@@@@@
  • CS@
    #1506
    A Játék/GameData –ban van a térkép(csak a két fővárost ,kutakat és zöldségeseket jelöli)

    Spoileres térképek :
    Térkép1
    Térkép 2
    ( forrás : XenusHq )
  • circa
    #1505
    Még egy kérdés, ami asztalon van sörösüveg, és hajingálni lehet, azt nem lehet eltenni az inventoryba?
  • villar
    #1504
    ott van az egyik könyvtárban...pontosan nem tom hol de itt írták, keres rá...
  • circa
    #1503
    Van vki aki már bejárta a terep nagyrészét?
    Beküldhetne egy képet a térképről.
  • Kockáspiton
    #1502
    Mivan, meghalt a topic?
  • circa
    #1501
    A játékmenetben sztem az a legnagyobb negatívum, hogy akármilyen kussban csinálod meg a küldetést, ha nem vesz észre senki akkor is csökken valamelyk banda szimpátiája. Ez a CIA küldetéseknél a legforcsább, az ügynök mindig úgy indítja a küldetéseket, hogy senki sem tudhatja meg hogy ottvoltam, de mire visszaérek csak ellenség leszek.
  • Shep
    #1500
    az indiános küldinek mi is a titka, mert engem úgy szétkapnak a maffiások mint hülyegyerek a legot, mondjuk olyan -ba vagyok velük hogy ha csak a szagomat megérzik már lőnek.

    Vettem egy jó kis hummert, jó kis gép megérte az árát, helikoptert mikor lehet majd vezetni, meg venni hol lehet? ja és az ára mennyi lesz?
    Egyszer elfogynak a küldetések?
    Akivel - ba vagyok annak nem lehet küldetést megcsinálni?
  • démonigyerek
    #1499
    hy all
    nekem naon szar mer újra kell rakni a gamet :(
    mert az előző vinyom beszart és most új van
    most fogom felrakni
  • Solid Snake
    #1498
    Építed mán a "pokoli tornyot"?
  • Kockáspiton
    #1497
    Nem lehet találni, csak olyan fegyvert lehet venni amihez van, vagy halk lövedéket kell venni.