3056
  • Methylisocloro
    #1576
    Ez alapján tényleg jó az A.I.
  • Glpetyus
    #1575
    Miket van időd nézni....
    Én örülök ha nem lövik szét a búrám ha kikukkantok a fedezékből..

    Egyébként engem idegesit néha az ellenfél.Volt egy küldi a maffiánál,hogy számoljak le az indiánokkal.
    Hát érdekes volt. Az indiánok gyakorlatilag 100 km/h-s sebességgel nyargalásztak,míg én körbe löttem őket.
    (persze ők futás közben nyilaztak,meg töfködtek a dárdával...)
    kb. 20x quick load-oltam,mire meg tudtam csinálni.
  • 00 Blue 00
    #1574
    LOL
  • mila69en
    #1573


    hogy micsoda...
  • DonnieBrasco
    #1572
    Mi az az "AL" ?

    A.I. - Artifical Intelligence, azaz Mesterséges Intelligencia :)

    DB
  • villar
    #1571
    még1szer.
    egy fa mögé bújtam, de észre vettek...
    a legközelebbi elszaladt a ház mögé, a második egy láda mögé bújva tüzelt, a harmadik fától fáig szökkenve közelített, próbálva megkerülni.
    ezt leszedtem, aztán a láda mögöttitt amelyk az előbbit FEDEZTE!
    ..aztán az első aki elrohant ÉRTESÍTENI a többieket, visszajött másik kettővel.
    Gránát közéjük, erre SZÉTSPRICCELTEK, csak az egyik halt meg, a másik kettő KÉTIRÁNYBÓL közelített és végül is végeztek velem.
    ...mi ez ha nem egy jól megírt AL taktika?
  • villar
    #1570
    nálam nem jelentkezik a mentés gond, az ellenfelekről meg már írtam ódákat, amiket írtok a hibák nagyrésze nálam nem jelentkezik, és igen, nem láttam még ilyen játékot ahol az ellen ennyire együttműködően harcoljon.
    én a clonecd-s változatot használom, nem a crack-est, lehet nálatok ez a hiba forrása.
  • mila69en
    #1569
    leleményessek az ellenfelek????

    vazz nektek milyen verzió van??
  • mila69en
    #1568
    ebben teljesen igazad van.... de a linearitásnak semmi köze az AI-hez, egy tök lineáris játékhoz is tudnak jó AI-t irni meg egy unlineáris gémhez is tudnak jó AI-t irni... az is igaz, hogy tán az utóbbihoz nehezebb
  • CS@
    #1567
    Mert a játék eszméletlen jó(sztem) csak ez a rengeteg idegesítő bug erősen rombolja a játékélményt. Nagy kár érte mert nagyon rég nem láttam játékot ami így tetszett volna.
  • CS@
    #1566
    Nem akarlak elkeseríteni ,de én úgy vettem észre ,hogy ez csak egyre rosszabb lesz minél többet játszol vele. Egy ideig el van az ember vele úgy ,hogy kimegyek a városból és kint mentek. De a nem menthető terület arányosan növekszik a játékkal töltött idővel. Kezdetben csak a városokban nem tudtam menteni (kijártam a városon kicsit kívülre). Amikor már ott sem akkor a benzinkutakig mentem ,miután ott sem enged menteni utána még messzebbre. Sajna tegnap éjjel már oda jutottam ,hogy egyáltalán nem találtam helyet ,ahol tudnék menteni.
    Gondolom már észrevetted ,hogy a „bekresselt” mentést nem lehet visszatölteni ,úgyhogy ajánlom ,hogy ha olyan helyen vagy ,ahol sikerül mentened akkor rögtön hármat mentsél. Így ha egy „bekressel” még mindig marad 2.
  • Rafaelo
    #1565
    devan ha sok cput használ
  • villar
    #1564
    ..nem is szólva hogy már többen írtuk hogy milyen leleményesek az ellenfelek, satöbbbi.
    az nem az AL hibája ha egyhelyben pörög mint a ringlispil!
    meg a grafikai bugoknak sincs semmi köze hogy milyen inteligensek az ellenfelek, vagy nem.
  • Methylisocloro
    #1563
    Mérő László mesterséges intelligencia kutató mondta hogy minden játékprogramban nevetséges az A.I.
  • villar
    #1562
    ne légy már ilyen értetlen!
    az útszéli harcok csak látványosság, mint egy animáció..csak te is résztvehetsz benne ha akarsz ráadásul.
    Én is többször kezdtem el a küldetéseket, és még egyszer sem vittem ugyanúgy végig.
    Még nincs ilyen másik játék ami ennyire unlineáris lenne!
    Ha ezt nem veszed észre veled van a baj!
  • mila69en
    #1561
    ja pesze azt kifelejtettem, hogy kezdmár el párszor a gémet elejétöl... hm..... mindíg minden ember ugyanott van a harcok agyanazon a helyen dulnak(1 méterrel se odébb)ugyanazok gyöznek egyszóval bevan scriptelve az egész LOL méghogy AI
  • mila69en
    #1560
    na hát ez pufffffff most hanyatt vágóttam.. elárulom hogy nem easy-n játszok.... hm....... neked az az AI hogy qurva nehéz egy játék [röhög mint állat] lehet hogy neked kéne elgondolkodni mielőtt megszólasz.. a másik meg akár milyen bugos akár mennyire buták benn az emberek eddig egy játék se volt ami igy megfogott volna mert a hangulata király.... ja és elárulom neked hogy oda irók ahova kedvem tartja szóval te csak ne akarjál szabályozni oké
  • Rafaelo
    #1559
    ja
  • hapi
    #1558
    Mármint ha mentek a városban. Most van egy párbeszédem aminek a végkimenetele fontos de nem tudok menteni, szal szívás. Ráadásul ez a main quest.
  • villar
    #1557
    bug hátán bug, de akkor miért nem tudom abbahagyni?
  • Rafaelo
    #1556
    felveszel mit?
  • hapi
    #1555
    Most én is elakadtam a save bug miatt.
    Ha felveszem a városban akkor nem lehet visszatölteni.
  • Kockáspiton
    #1554
    #1545 Figy ott van leírva egy fél oldallal odéb, már 3x írtam le, egyébként a második városban kérdezősködj.
  • AnuluWork #1553
    Egyszer az autómon dobtam el egy szarrá lőtt mellényt egy hídon. Az istennek sem sikerült utána a láda miatt elindulnom. Megvártam egy autót, kinyírtam a sofőrt, nekitolattam a sajátomnak, egészen addig lökdöstem, míg le nem esett a láda és csak aztán tudtam továbbállni. Van vmi olyan lehetőség, hogy pick up üres box, hogy eltűnjön, vagy ...
  • villar
    #1552
    ja,,
    mikor rálővök a maffiózókra szétszaladnak, aztán a hátamba kerülnek, bekerítenek és kampec.
    vagy amikor sötétben mászkálok és valahonnan balról beszélgetés hallatszik, becserkészem őket, íjpuska izzitva, és akkor eltüsszentem magam,..és már lehet is menekülni..
  • Drawain
    #1551
    Igen bizonyosan igazad van, hogy kihagyták az AI-t... Nem kívánok ilyen hülyeségbe belemenni, szerintem lazán vehetnéd a fáradságot és elolvashatnád milyen sztorikat írtak jópáran az elmúlt egy hétben a játékról, akkor lehet elgondolkodnál, hogy nem easy-ben kell játszani, vagy csak ki kell nyitni a szemed és nem minden idiótaságon leakadni, hanem pl. az erényeit is felfedezni szvsz... ha meg ilyen ratyi nem is értem mit keresel itt..
  • grebber
    #1550
    szerintem a maffia társaságában is végig lehet vinni .
    Max utolag kivégzem az összeset.
  • MikX
    #1549
    akkor ok, nekem -34 en van a maffia :D
    de a don-hoz be lehet jutni másképp is nemcsak, ha megcsinálsz a maffiának 3 missiont...
  • villar
    #1548
    a maffiózókat mindenképp likvidálni kell ha lisát kiakarjátok szabadítani, thát nem nyerő nekik dolgozni, azaz trükk a trükkben hogy aki a főszálat akarja végig vinni annak nem szabad jóban lenni a maffiával, göcgöc, lehet újra kezdeni)))
  • Shep
    #1547
    megöltem don estebant vagy pedrot mit tudom én mi a főnökük neve, vagy nem volt túl jó ötlet?
  • Shep
    #1546
    rosszban vagyok a maffiával, de a fővonali küldetés meg don pedróhoz vezet, akkor most mi van, ha odamegyek agyonlőnek ráadásul még ha be is jutok hozzá csak aktungozik nekem. Mit csináljak?
  • SNAKE01
    #1545
    Csáó!!!!Hogy lehet megjavítani a fegyvert?hogy kell odadni az embernek?
  • Rafaelo
    #1544
    lefagyott a program és kiirt valami object ..... hibát nektek volt már ilyen
    a játék hibaüzenete volt nem a windowsé
  • valdez
    #1543
    kösz a választ
  • haxoror
    #1542
    Ez a patch miatt van mert ezt a patchet nem az európai verzióhoz készítették (a krekkes gém európai) hanem az amcsihoz!
    Több szart kavar mint amennyit helyrehoz, egyébként már visszavonták szal az amcsihoz SE javallott felrakni!
    Én uninstalltam és újraraktam a gamét
  • circa
    #1541
    Mióta a patchet feltettem, nekem se lép vissza, ez van. Várjuk a következő patchet!
  • valdez
    #1540
    sziasztok, nekem az options menüben a custom effect menüpontból és a custaom gfx menüpontból nem hajlandó visszalépni és le kell lőnöm a játékot.

    megoldás?
  • mila69en
    #1539
    nem az AI miatt mutattam a képet hanem, hogy valszeg a boilingal játszok én is képen nem lehet bemutatni az AI-t de még videón se nagyon mutogatnám(túl buták ahoz)AI-rol nem is lehet beszélni mert azt kifelejtették a programozók
  • villar
    #1538
    hát ez fura, én meg vért izzadok hogy beljebb mehessek egy bázisra
  • mila69en
    #1537
    szintén... IQ harcosok vannak nálam is :DDD főleg az teccik mikor meg lövöm az embert ott állok vele szembe és elkezd keresgélni hogy hol vagyk :DDDD odafut hozzám legugol körülnéz vissza fut