3056
  • Hmuda
    #1616
    Passzolom. Én eddig csak a kapott csotrogánnyal mentem és egyszer sikerült lopnom egy fekete jeep-et egy csata helyszinéről.
  • mystic
    #1615
    Kulcsot honnan lehet szerezni? Jó lenne lenyúlni don pedro sport verdáját!
  • Hmuda
    #1614
    Ha nincs hozzá kulcsod akkor fölös próbálkozni. Legegyszerűbben úgy szerezhetsz járgányokat, hogy beállsz egy csata színhelyére és várod, hogy kilövöldözzék egymást és az esetlegesen úton áthaladó kocsik sofőrjeit. :-)
  • mystic
    #1613
    Az upgradelést is alig tanultam meg. Azt sem tudtam hol kell azt megtanulni
  • mystic
    #1612
    Nincs olyan benne hogyan kell autót feltörni mint a maffiában volt? Ha lenne zsír lenne.
  • Teperinke
    #1611
    megtanultam, de nem az a gond, ugyanígy a katonai bázison a hummernél is no go amigo, pedig vezetni is tudok
  • mystic
    #1610
    Engem elhajtott egy csomó főember mert akkor mehet hozzájuk ha helikoptert tok vezetni de nem jött olyan küldetés hogy menjek agustohoz. Ez is tiszta gáz volt.
  • mystic
    #1609
    Megtanultad a hajózást agustonál?
  • Teperinke
    #1608
    A gerillákkal van az a gondom, hogy hiába lövök le akárhányat, mindig a barátjuk vagyok és amigónak szólítanak. Pedig már nagyon nagyon minuszba vannak. Így nem tudok beszállni a hajójukba mer azt mondják no go amigo. Van erre megoldás?
  • mystic
    #1607
    De hogy most így megszívatott ezzel a mentés nem visszatöltésével. Hihetetlen. El sem hiszem. Kész vagyok töle mert most nem is játszom mással.
  • mystic
    #1606
    100ra felvittem a govermentet és a banditákat tudtam növelni ha öltem egy két govermentet. Szal ki lehetett taktikázni
  • Glpetyus
    #1605
    :-)
  • mystic
    #1604
    Még a don pedronak kellett volna szereznem 2800 pénzt és meg lett volna a 20ezer. Mert mindig elherdáltam. Hol a gerillákra hol a civilekre. A maffiával nem foglalkoztam mert igy egyensúlyt tudtam tartani a többiek közt.
  • villar
    #1603
    igen
  • mystic
    #1602
    két goverment tábor mögött a dzsungelben található azték rom alatt.
  • Hmuda
    #1601
    Gondolom.
  • Hmuda
    #1600
    Hidd el, én se vettem észre először. Akkor esett le a dolog, mikor bementem a bolt hátsó szobájába és ott láttam a pénztárost állni a nyílásnál. :D
  • mystic
    #1599
    Ez az azték piramis alatt van?
  • Hmuda
    #1598
    Úgytudom a gerilláknál valami tartályba kell belelőni és akkor az egész rendesen felroban.
  • Glpetyus
    #1597
    Ehhhh...,ennyire vak lennék?
  • mystic
    #1596
    Van egy kis ablak azon kukkol az ember, van a boltos és van a szerelő aki kint áll.
  • Hmuda
    #1595
    Jah. Leállítod a kocsit a kútnál, odamész az apró ablakhoz az épületnél (ott van a bejárattól balra) és 50 pénzért teletöltik.
  • Glpetyus
    #1594

    Van faszi az ablak mögött?
    Na,holnap megnézem köszi.
  • mystic
    #1593
    Tankolni? Oda kell menni a faszihoz aki egy kis ablakból néz ki és ö adja a benyót 50 pesóért
  • mystic
    #1592
    Sajnos mind a 3at elrontotta sőt volt egy sima mentésem is azt vissza se rakta újra telepítésnél. A misszióknál már csak pár küldetés volt. Bár ott is volt kettő amit nem értettem. Volt egy a másik városban ahol szerelmi 3 szög miatt két emberke megöleti egymást. kinyirtam az egyiket elmentem a másikhoz kaptam zsét erre irja küldiben hogy ezt is öljem meg majd menjek vissza ahhoz akit kinyirtam. Fogtam megkéseltem de a halott faszit sehol se találtam:) úgy hogy a küldi befejezetlen maradt. A másik a gorilla tábornál kellett megsemmisiteni a fegyvereket. Kinyirtam mindenkit a fegyvereket megsemmisitettem meg a két tankot de a kereszt ugyanúgy ott volt mintha misem történt volna. Érdekes!! De nem akarom már újra kezdeni mert csak a maffiával voltam rosszban a többiekkel közepes volt a viszonyom nehéz munka árán.:-)Majd ha lesz magyarosítás talán újra kezdem.
  • Glpetyus
    #1591
    Emberek

    Már vagy 1 hete elfelejtem megkérdezni: TANKOLNI hogy kell?
    Hiába állok oda 1000 féle képpen,én nem tudok :S
    A kutas meg csak kereket cserél,vagy autót javít....

  • Hmuda
    #1590
    Hát ez szívás. Ezért kell gyakran menteni. Asszem három különálló quicksave-t használ a játék, elvileg egyszerre csak egyet tud elrontani (bár ebben nincs "gyakorlatom").
  • mystic
    #1589
    Tiszta szívás, újra raktam a gamét és akkor is ezt csinálja.
  • mystic
    #1588
    mármint a határon kivül ahol a govermentek átengedtek
  • mystic
    #1587
    Városban is és kivül is.
  • Hmuda
    #1586
    Városban mentettél?
  • mystic
    #1585
    HAliho! Volt már vkinek olyan hogy nem töltötte vissza a mentést?
    Banyek, kilép mentés betöltésekor hibaüzenettel. De egy szívás mert már nagyon sok küldit megcsináltam. Alig volt pár. Remélem mihamarabb jön a jó patch és segít ezen a bajon!
  • villar
    #1584
    vannak rögzített elemek persze, mi lenne a játékossal ha végig üldöznék a térképen?
    korlátait ez a játék sem tudja átlépni, a folyóparti őrök sem fognak eltávolodni hogy megmentsenek)))
    ...de olyan már volt hogy az út mellett megálított kocsiból kipattanó maffiózóval nem én végeztem hanem az ODAROHANÓ kormánykatona)
    tényleg ez az első játék ahol fárasztó gyalog rohangászni))))

    ...én a dszungelben is kicsival megyek, akkor még sosem támadtam meg, sem kigyó, sem leopárduc. ha galyra megy, sem kár, lopott volt)))

    én inkább azt tartom hibának hogy ha jóban vagyok a rendőrséggel, és elkezdek mészárost játszani a rendőrőrsön sem lőttek rám, csak néztek mint a birka az újkrumplira...na ez tínleg GÁZ!
  • mila69en
    #1583
    ez igaz mindennek ellenére[AI-ra gondol meg a sok bugra]eddigi legjobb szórakozásomat nyútja gém.. nálam jelenleg üt mindent és még ráldásként jókat röhögök
  • hiba
    #1582
    ne vitatkozzatok mar annyit az ain a game kiraly, hatalmas terep jarmuvek rpg-kaland elemek, akcio dogivel, nagy szabadsag, szabad rablas, garazdalkodas, szinte mindekivel lehet dumalni ami meg egy gtarol se mondhato el persze g yilen komplex jatekot osszehozni hogy bugmentes legyen az lehhetetlen.
    En erre is ugy tekintek mint egy kisebb csadara korabban szinte nem hallottunk rola semmit csak ugy berobbant a koztudatba mint anno a farcry es bizonyos szempontbol viszi is a palmat :)
  • Methylisocloro
    #1581
    Ugye hogy jó az A.I., a maffiózok arra vártak hogy hiába bujkálsz ugyis leszed a helikopter :D Az egyik ugy röhögött az ügyetlen játékoson hogy bukfencet vetett. :D
  • mila69en
    #1580
    hát vazz én nem értem... nálam semmi ilyen nem tapasztalható hihetetlen buták az emberek az ellen felek is meg a járókelök is mert ugye az is beletartozik a AI-be

    nem értem nem értem..... lehet nálam van egy ATOM BUG ami megakadályozza az AI-kibontakozását

    pl: legelején maffiás küldetés lopjam el a dossziét az addog oké hogy észrevettek és riadót fújtak, jó pont... na de elkezdötöt a harc el futottam jó messze és szépen elkeztem lőni a katonákat ezek meg egyhelybe nézelőttek hogy hol a bánatba lehetek, semmi fedezék semmi taktika az egyik katona javára irhatom azt, hogy neki eszébe jutott bukfencezni de nem is akarta abba hagyni LOL távolbol figyeltem mit csinálnak futkároztak fel alá... a helikopter vett észre azt ledurrogtatott
  • Glpetyus
    #1579
    Hát szitkozódtam rendesen...
  • Glpetyus
    #1578

    Már játszottam egy jópár órát a gémmel,de csak most vettem észre,hogy a benzinkutaknál kapni a legjobb fegyvereket :)
    (Ott van balra a "főépülettől" egy sufninak álcázott létrás lejáró)
    Meg is vettem a Dragunovot,meg a Famas-t :)
  • mila69en
    #1577
    azt meg már inkább csalásnak nevezném mintsem jó AI-nak