3056
  • Montanosz
    #1816
    hát én semleges voltam velük,a bárból küldtek a táborba , ott párduc kinyír, satöbbi küldi...
    nem lehet mindenkivel barátságban lenni...
    a játék elején megy együtt a goverment-guerilla-indián küldetések de ott is választani kell egy idő után
  • Glpetyus
    #1815
    És az indiánok?
    Alig látni indiánt a városban.
    A kocsmában lévő csak iszik mint az állat,de attól nem megy feljebb a "barátságjelző"....
    Adott egy feladatot,de persze amikor Lmegyek a jelölt helyre,kinyirnak.
  • Montanosz
    #1814
    civilek: mamit átsegíteni az úton, gyerkőcnek peso-t adni, öregnek szivart...
  • emberke
    #1813
    Jó kérdés nem találkoztam még vele, lehet hogy nekik nincs. :(
  • mystic
    #1812
    Jaja ott írják! Én is keresem mert ez már nem állapot!
  • hapi
    #1811
    Én is azt keresem. Nforce-on írják hogy már van. de sehol nem találom ha valaki rálel akkor link!
  • mystic
    #1810
    Hol találom az EU patch crackjét? Kilép ez a ...... gamé hiba üzenettel.
  • grebber
    #1809
    Civilek képviselője hol található mert rosszban vagyok velük nagyon?
  • Glpetyus
    #1808
    Hát lehet,hogy csak ez marad....köszi.
  • emberke
    #1807
    A városban meglehet találni minden csoportnak valamelyik „képviselőjét” akinek ha fizetsz akkor elfelejtik sérelmeiket, kibékülnek veled. Vagy lehet gyilkolászni szabadon, ezért jó ez a játék mindig akad alternatíva.
  • hapi
    #1806
    Olyan csoportot öljél akikkel az indiánok rosszban vannak. Sajnos azt hiszem pont a civilekkel vannak rosszban.
  • grebber
    #1805
    Tedd be az invertoryban a fegyverek mellé és az adot számot megnyomva asszem egérgombal dobja.
  • ssolitude
    #1804
    Hogyan lehet gránátot dobni?
  • Glpetyus
    #1803


    Ott tartok,hogy egy fazont kéne megtalálnom az indiánok közt,aki tud valamit a **** Electronics-ról.
    Odaértem,jött a bejátszás,hogy a rejtélyes feketeruhás csoport pont akkor rabolja el....
    A feladat,hogy tudjam meg ki rabolta L,(vagy vmi ilyesmi)....
    Beszélnem kéne a törzsfőnökkel.
    Itt a bibi....Ugyanis az indiánokkal elég rosszban vagyok.Megpróbáltam már egy csomó mindent,de b@sznak rám :S
    5let?

  • grebber
    #1802
    Eddig nem kaptam.
  • hapi
    #1801
    jó ok de hidd el hogy az úgy nem jó. Még hibaüzenetet is kaphatsz.
  • grebber
    #1800
    Hát pedig változás az van tuti a patch után a crackel.
  • hapi
    #1799
    Külföldi fórumon olvastam hogy ugyan-úgy eltünt a vásárolt autója a patchel, sőt a helikoptere is. A srávnak meg ugyan úgy nem sikerül menteni a városban.

    Többieknek:

    Ha visszateszed a régi verziójú crackelt exe-t akkor olyan mintha nem patcheltél volna. Szóval rákéne jönni hogy lehet elindítani az új exe-vel vagy megkeresni a hoodlom törést a patchoz mert má van.
  • CS@
    #1798
    Hát ez van ,mint írtam lehetne jobb szerintem is ,de ha játszani akarok vele akkor egyenlőre be kell érni vele így ,ahogy van. Mondjuk azt már első ránézésre érezni lehetett ,hogy ebből az első patch még nem fog tökéletes játékot varázsolni.
  • grebber
    #1797
    Ja tényleg gyorsabban lép ki a gameből és a menü is gyorsabb nálam.

    Ja és eltelt 1 hét 10. a top 10 eladási listán a game :)
  • mila69en
    #1796
    na de a gta-ba el kell fordulni itt viszont a szemem láttára tünik el hogy ott álok az embertől 1 méterre.. azt átmegy shadow menbe
  • CS@
    #1795
    Árnyékokkal nincs tapasztalatom az én 5600Xtmen inkább teljesen kikapcsoltam.
    GTAban is eltűnik az autó ha elfordulok aztán visszanézek engem ebben sem zavar jobban mint ott. Persze lehetne jobb is ,de én már annak is örülök ,hogy egyáltalán tudok menteni.
  • mila69en
    #1794
    persze hogy megy
  • grebber
    #1793
    Nekem fenntvolt a Clone cd-s verzió rátettem a reloaded cracket ugy nem patchelte meg mert kiirta nincs a gépen az EU verzió.
    Uninstalláltam a gamet feltettem újra crack nélkül felment a patch de nem indul.
    Felteszem rá a cracket akkor megy? ha igen akkor lol vagyok.
  • mila69en
    #1792
    "autómra gondolok és nem más a forgalomban részt vevő járgányra"

    jah az más.. hát akkor viszont egy kész röhej eza játék annyit azért vártam a peccstől hogy ne a szemem előtt tünjön el az ember

    és árnyékok még mindíg nincsenek az embereknek meg az autóknak van, de a fáknak épületeknek tereptárgyaknak nuku!!! hiába kapcsolom be az árnyékokat sehol semmi
  • CS@
    #1791
    Ha visszarakod a reloaded által crackolt exe-t akkor sem ?
  • mila69en
    #1790
    melyik verzió van neked? nálam indúl siman de lehet az is hogy a crack miatt nem javít nálam semmit
  • CS@
    #1789
    Annyit még megjegyeznék a patchel kapcsolatban ,hogy a már elcseszett mentést szerintem ez sem tudja visszatölteni ! Nálam már az USApatch is tökéletesen elmulasztotta a mentési problémát ,autó eltűnést és az idegesítő hanggal kapcsolatos bugokat is. Autó eltűnés alatt a saját(lopott/nemlopott) autómra gondolok és nem más a forgalomban részt vevő járgányra(ezek néha csak úgy eltűnnek akár a szemem láttára is).
  • grebber
    #1788
    Bárcsak én is tapasztalhatnék valamit a patchel kapcsolatben de eddig nem indul az az 1 tapasztalat :(
  • mila69en
    #1787
    jaja én is felraktam a peccset és nem ér semmit ugyanúgy autók emberek tünnek el
  • Hmuda
    #1786
    Na ja, ez kcisit ellentmondásos. :P
  • grebber
    #1785
    Számból vetted ki a szót.

    Lentebb irták hogy javítja az eltűnő autókat.
  • CS@
    #1784
    Ha nem tudod elindítani akkor honnan tudod ,hogy nem javítja ki ?
  • hapi
    #1783
    Most letöltöttem egy 77 MB-os patchet, ami nem javítja ki sem az eltünő autókat sem a visszanemtölthető Save-okat. Cserébe viszont kaptam egy jobb securomot ami miatt nem tudom elindítani a game-t.
    Szal lehet hogy részemről ennyi volt ez a game, úgy is itt a GTA.
  • mila69en
    #1782
    melyik tört verzióra jó a patch, clone vagy reloded vagy mind kettő???
  • grebber
    #1781
    Akkor nekem azért nem megy.Sejtettem.
    Hogyan irtad ki??
  • Curtis
    #1780
    Hi,


    Úgy tűnik, hogy nem csak a játék kapott patchet, hanem a Securom is :) Ki kellett írnom DVD-re az Alcohollal. Így már elindult. Amúgy az eltűnő autókat javították.
  • báttyó02
    #1779
    na akkor nem is banom,hogy töröltem...lehet hogy fasza jatek,de játszhatatlan 512mb ram melett...
  • grebber
    #1778
    Nekem is lefutott a patch csak a game nem indul el.
  • emberke
    #1777
    grebber
    Akkor passz, nálam simán lefutott a patch.
    A szaggatáson csak + 512mb ram segít, viszont most már legalább nem tart fél percig kilépni a játékból, ez is valami. :)