3056
  • Shep
    #1856
    hol lehet normális helikoptert szerezni, mert ez a kis civil szitakötő elég lassú, a sportkocsival gyorsabb vagyok.
  • Montanosz
    #1855
    a patchről, csak az megy fel amelykre való, a pecsre meg úgyis oda van írva..sztem máshogy nem
  • Mikiller
    #1854
    Hi!
    Tudom már volt, de nem találom, hogy hogyan is lehet megállapítani melyik verzióval rendelkezem? EU-s v. USA.
    Hol kell megnézni? Amúgy Reloaded-es DVD fajta van.
  • Montanosz
    #1853
    BOILING-POINT-EUROPE_RETAIL-UPDATE1.EXE
    meg a crackja
    BoilingPointRoadToHellv1.1NoCDFixedexeEng.rar
  • Rafaelo
    #1852
    neked törtre van felrakva??? melyik patch?
  • Montanosz
    #1851
    nagyon sokat segített a patch!!!
    felraktam az új catalyst 5.6 drivert is!
    ..és 2giga proci,512ram,3giga virtuális mem alatt nagyon szépen fut high-high beállításon a terepen!! (a városban nem ha kocsikázok) a betöltés is gyorsabb.
    nagyon sokat optimalizáltak rajta. a patch csak akkor települ ha játék könyvtárába rakod.
    így már érdemes játszani vele!

    [IMG][/IMG]
  • haxoror
    #1850

    Na megyek "horgászni" :)
  • grebber
    #1849
    Június 3.-án irta hogy megoldva az editor probléma és jővő hét közepétől kezdi a munkát.
  • ssolitude
    #1848
    Kell javítani őket?Vagy elég,ha elveszem mástól?Javíttatni hol lehet?
    Magyarításról vannak uj hírek?Magyarításportál meg sem említi,i2k honlapján meg nincs info
  • Rafaelo
    #1847
    hát leamortizálodott mint az igaziak
  • ssolitude
    #1846
    Az mitől lehet,hogy random módon nem sülnek el a fegyverek?Kiváltképp amikor komolyabb tűzharcba keveredek.Csak csattanik a zár,alul a lőszernél látni,hogy egyel kevesebb,olyan mintha lőttem volna.Másnál?
  • Montanosz
    #1845
    Virtuális memória 3gigára+ a game.ini szerkesztése megoldja nagyrészt, keres rá alul a game.ini szóra
  • Kockáspiton
    #1844
    Igen, én akkor vettem észre amikor egy gerilla bázist kellett felrobbantani, a hajókat gránátvetővel löttem, de egy melément erre feljött 2 döglött hal.
  • emberke
    #1843
    Mert a progi gépigénye elég nagy, kicsi hozza a konfigod. Amúgy RAM kell neki irdatlan nagy mennyiségben és akkor nem szaggat.

    "Some rules on graphic settings:
    - with 512 MB ram and/or slow GPU, please use the "low" settings
    - with 768 MB ram and/or medium GPU, please use the "medium" settings
    - with 1024 MB ram, you can use all "high" settings (recommended if you have a Radeon 9800 Pro or GeForce 6600)
    - with 1024 MB ram or more, you can use "very high" settings (even recommended if you have a PC with high end components)"
  • Takimate
    #1842
    Sziasztok !!!!
    radeon 9600
    2.0 Ghz pentium4
    512 ram.

    szaggat.
    Mé ?
  • emberke
    #1841
    Na azt hiszem most hagyom abba, van egy pont ahol nagyon elszálltak a készítők. :((( Már eléggé a vége felé járhatok de nem akarom lelőni a poénokat szal csak nagyvonalakban: a feladatom, hogy robbantsak fel 8 generátort, csak egy bibi van a gép folyamatosan random módon elkezdi bepakolgatni az ellenfeleket. Ezzel baromira elszúrták a végét szerintem. Kíváncsi vagyok hogy aki eddig eljutott, hogy csinálta meg ezt a részt.
    Ja és még egy dologra lettem volna kíváncsi, hogy tényleg lehet-e benne házat építeni, de ahogy nézem a külföldi fórumokat nem. Mindegy maga a játék így is n1, aki még esetleg nem próbálta ki feltétlenül nézze meg mert nem fogja megbánni.
  • Glpetyus
    #1840
    Hmmm...egy próbát még megér....
  • Rafaelo
    #1839
    nemprobáltam még :) de szerintem nem robban és nemlátni a partol hogy hol
    a hal
  • Montanosz
    #1838
    ha ékszerésznél veszel egy ékszert és oda adod neki?
    vagy a bárnál a híd fele áldogál egy indián, vele beszélges..
    vagy ha a maffia táborból maszek alapon megmented a három indiánt anélkül hogy beszélgetnél a törzsfönökkel? lehet akkor nőne a népszuerűséged.
    meg ne kérdezd hol vannak))) a várostól északra a három maffia tábor valamelykében. (amelyk körül van drótkerítéssel kerítve.
  • haxoror
    #1837
    Arra gondoltam hogy ha a partról bedobsz a vízbe egy gránátot akkor feljönnek a halak?
  • Rafaelo
    #1836
    csak nagyon gyorsak :)
  • CS@
    #1835
    Leszúrhatod a pirannyákat is ,asszem még többet is érnek a „hagyományos” halaknál.
  • CS@
    #1834
    Én még mindig az USA patchel(telepítés közbeni 50hibaüzi) nyomom úgy ,hogy visszaraktam az eredetei exe –t. Mint írtam nálam sok javulást hozott úgyhogy nálam sem olyan mintha nem patcheltem volna.
  • Glpetyus
    #1833
    Fene sem akar jobban lenni....Dehát a történet itt megáll,mert nem tudok beszélni a kib@szott indián tözsfönökkel.
    Erre azért gondolhattak volna...ha már az a feladat,akkor ne szurkáljon már halálra,meg küldjön L a halál f@szára.... :S
    De mind1...
  • Montanosz
    #1832
    értsd meg, van egy határ mikor nem lehetsz mindenkivel jóban.
    vagy roma leszel vagy ingus)))
  • Rafaelo
    #1831
    nem nemmüködnek vizben fegyverek de késsel tudtam egykét fajta halat legyilkolni
    de nem minden fajtát
  • haxoror
    #1830
    És mi van ha bedobsz egy gránátot? Feljönnek a döglött halak?
  • Glpetyus
    #1829

    Hát én hentelhetek bárkit,az indiánokkal nem változik a kapcsolatom :C


    F@sz kivan,jó lenne befejezni....szvsz már nincs sok hátra :I
  • Rafaelo
    #1828
    lehet halat halászni késsel :D eladtam 3 pesoért darabját öreg néninek
    csakát a pirannyák :)
  • Montanosz
    #1827
    nem sértettél meg senkit)))
    szerintem is jobb ez a gama...
    a megoldási szitu sokkal több rétegű és változatosabb, ez egy valóban szabad világ és minden csak rajtad és a véletlengenerátoron múlik)))
    itt nem volt olyan hogy úgyan annál a visszatöltött mentésnél ugyanaz legyen a folytatás...
    kipróbáltam egy esetet: kocsival menekültem és két maffia heli üldözött..
    volt hogy lelőttek, vagy gyalog menekültem tovább és a fák megmentettek, volt hogy a szövetséges csapatok lelőtték őket, satöbbi))))
  • circa
    #1826
    Asszem attól nem kell félni, hogy a GTA SA elnyomja ezt a gámot, mert amit eddig a fórumban olvastam, van abban is bug elég. Meg a Boiling Point legalább nem egy "fekaszimulátor" (már bocs ha valakit megsértettem).
  • mystic
    #1825
    Már csak haloványan szaggat bár én 1600x1200x32-ben játszom vsync kikapcsolva. Azt a cache nem tudom mit az ini fájban át sem írtam. Semmit nem változtattam az iniben és csak a városban mikor bemegyek akkor szaggat kb 3mpet mire betölti a textúrákat.
  • Rafaelo
    #1824
    és nem szaggat?
  • mystic
    #1823
    Nekem nagyon fainos ezzel az EU patchel és ezzel a crackkel. Nem lép ki, semmi baja. Szal qrva jó!!!
  • Jambokee
    #1822
    Igen ugy néz ki ez az...
  • hispan2
    #1821
    És ez mit javít?
  • mystic
    #1820
    talán ez a jó 1.1 patch: http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=BoilingPointRoadToHellv1.1NoCDFixedexeEng.rar
  • Glpetyus
    #1819
    Engem az indiánok szeressenek,ne a civilek!!!4
  • Glpetyus
    #1818
    Ez már a végefelé lehet...érzésem szerint.
    Amúgy én a maffiával+meg a banditákkal voltam,így volt 1-2 indián-ellenes küldetés :P
  • xrm
    #1817
    Menj be a bankba és adakozz az árváknak.(egyik csajnál a pénztárban) és voila szeretnek a cilvilek