3056
  • MaxPayne
    #2176
    Csátok! aki tud cracket a játékhoz vagy ha van eggyáltalán legyen szives linket küldeni vagy segíteni abban hogy hogyan lehet elindítani a játékot.Help PLS
  • CS@
    #2175
    Némi ini módosítással a főmenübe is bekerülnek a multis opciók.
    Xenus fórumon próbáltak bele életet lehelni, de elég lehetetlennek tűnt.
    Gondolom eredetileg tervbe volt aztán nem lett belőle semmi.
  • mila69en
    #2174
    kis érdekesség mégis mia fr@ncnak nartalmaz a játék multis játékhoz tartozó hangokat???

  • mila69en
    #2173
    tudom már azt is megnéztem:DD
  • CS@
    #2172
    Azért fagy ki mert ahhoz már nincs meg a lentebb említett könyvtár : BoilingPoint/Skin/Inventory/X („X” most az a szám amit az ini be írsz).
    Ha csinálsz az ebben a könyvtárban található „0” –ás könyvtárról(ez az angol) egy másolatot és átnevezed „X” –re akkor már elindul, de kegyetlen kriksz-krakszok lesznek a játékban.
  • mila69en
    #2171
    jaja azt már én is néztem 6-nál már kifagy
  • CS@
    #2170
    Kopik az a fegyver csak nem nagyon, ráadásul a fegyverek használódását a kilőtt töltények száma határozza meg így van az, hogy egy sorozatlövő automata fegyver sokkal jobban használódik mint egy sniper.
    Példaként a gyilkostól elvett nagyon régóta használt sniperem kegyetlen mennyiségű ember elpusztítása után is 0%os míg a boltban vett Assaultcarabine –m negyed annyi használattól 15%os (ezt már nem használom semmire csak sajnálok megválni tőle). A viszonylag keveset használt Assault Rifle -m 5%on van.
    Kocsikerék : Lehet mégsem defektes, teszteld meg, hogy késsel kiszúrod vagy fegyverrel kilövöd az egyik kerekét és akkor megjelenik e ?
  • CS@
    #2169
    Valahogy ja csak még nem tudom, hogy hogyan.
    Végig zongoráztam a game.ini „Language” bejegyzését 1-5ig, mindenféle nyelven elindult csak magyarul nem.
    Majd ha Árnyvadász megsasolja vagy felrakja az ő ini –ét akkor kiderül, hogy melyik lett végül is a magyar nyelv.
    Ha megvan, hogy mennyi is ez a szám(most legyen X) akkor lehet, hogy kelleni fog még a : „BoilingPoint/Skin/Inventory/X” könyvtár is mert ez tartalmazza a loading szövegeket/képeket és egyéb nem túl fontos dolgokat.
  • Árnyvadász
    #2168
    Viszont valamit nem értek. A játék elején ha ránéztem az autóra (lányom kocsija pl.) akkor ott volt az F3 és a kerékcsere. De mostanában, ha ránézek csak az F1 vezetés, F2 csomagtartó jelenik meg. Pedig a pótkerekek megvannak. És a gumin is hallani, hogy már cserélni kéne. Ez vajon miért?
  • Árnyvadász
    #2167
    Benzines kannát már vettem az tuti. A repairos táskát még nem láttam, csak upgradeset. Viszont az a fegyver amit a boltban veszek és már nagyon sokat használtam nem kopik. Direkt figyeltem mikor kezd kopni, de ugyanúgy 0%-on van. A hulláktól elvett fegyverek meg ugye alapból kopottak. Változó mennyire.

    Ilyen repairos táskát még nem láttam, pedig már távcsöves puskát is tudok venni a boltban. De még csak 2-ik szintű (rangú) a karakterem. De nézem azért :)
  • mila69en
    #2166
    de valahogy csak elő lehet csalni a magyar szöveget nem? hamár benne van
  • CS@
    #2165
    Csak 2.0 esetén a régebbi qrc –kben még nincs benne !

    A látott információk alapján azt gyanítom, hogy a magyar verzió alapból 2.0

    Árnyvadász : ha esetleg van kedved állj már meg egy benzinkúton és menj be a boltoshoz, hogy árul e benzines kannát, vagy valamelyik fegyverboltba nézz be van e repair –os táska.
    Inkább az előző mert a táska lehet, hogy szinthez van kötve. Ha bármelyik meg van akkor az tuti, hogy 2.0
  • mila69en
    #2164
    hát igen mertha tartalmazza a magyar szöveget akkor csak át lehet váltani valahogy


    nézzék csak eredeti qrc f3-al megnyitva és ott van vazze
  • Árnyvadász
    #2163
    Hoppá!!! Akkor ez olyan mint a FIFA 06, ott is már bentvolt a magyar nyelv, csak kellett csinálni némi fájlátnevezést és rögtön magyar lett. Jó lenne tudni itt mit kell csinálni pontosan. Szerintem rá fogunk jönni!
  • mila69en
    #2162
    lool vazze akinek nem magyar nézzen bele az eredeti qrc-be ott is benne van a magyr szöveg
  • Árnyvadász
    #2161
    Értem, de mindenképpen behozom az ini fáljt.
  • mila69en
    #2160
    már minden féle nyelvre átt tudtam váltani csak magyarra nem:((( pont azt próbálgatmo az init átírmi
  • Árnyvadász
    #2159
    Akkor holnap behozom a game.ini fájlomat és ott van nyelvi utalás. Nekem polski, hungarian vagy valami ilyesmi van. Nyilván neked az english. És lehet ha ezt átírod akkor menni fog.
  • mila69en
    #2158
    :DDD elindúl a gém de ugyanúgy angol:((
  • mila69en
    #2157
    ok töltöm azt kiderűl működik-e thx.
  • Árnyvadász
    #2156
    Hát remélem működni fog és jó játékot immáron magyarul! :)
  • Árnyvadász
    #2155
    Magyar resource.qrc fájl
  • Árnyvadász
    #2154
    Okszi, akkor ez a múltkori amit írtál is. Na elkezdtem feltenni. Kb. negyed óra és megvan.
  • mila69en
    #2153
    http://rapidshare.de/
  • Árnyvadász
    #2152
    Elhoztam a fájlt. Mérete 23MB. Kéne hely ahová fel tudnám tenni. Ha tudtok ilyet mondjátok melyik az. Thx!
  • ati2002
    #2151
    ja, akkor nem csoda...

    (csak vicc)
  • báttyó02
    #2150
    p4 2,2ghz,768mb ram,radeon9600pro
  • ati2002
    #2149
    Milyen konfigon?
  • dia
    #2148
    Árnyvadász holnapra ígérte
  • báttyó02
    #2147
    na megint feltettem,még midnig szaggat,modnjuk mostmár aránylag játszható :S
    még kéne ram..
  • ThugEdge
    #2146
    na miújság a magyar stuffal?
  • mila69en
    #2145
    nem tudjátok hogy lehetne a játéknak a zenéjét kicsrélni?:DD
  • mila69en
    #2144
    hát az nagyon coool lenne:DD
  • dia
    #2143
    i2-re haragszom mert tudok olyan emberről aki azért nem kezdte el mert i csinálta. Erre abbahagyta...
    Na mindegy remélem most megoldódik
  • mila69en
    #2142
    de végülis csak eggy 12-megás filét látok resocure qrc akkor tuti azaz
  • mila69en
    #2141
    hát végülis biztos igaza van mert játékokat magyarosit meg asszem eredetileg ő kezdte el ezt is magyaritani csak azt felfüggesztették mert magyarul jelent meg nálunk... csak jó lenne pontosan tudni melyik file az
  • Rash87
    #2140
    A magyar nyelvi fájl a gyökér könyvtárban van,egy 12 MB os fájl.
    Vagyis i2kezt mondta :)

    hogyha igaza van,az jó lenne,nem is olyan nagy...
  • grebber
    #2139
    Látom valamicskét beindult az élet erre a magyar nyelvű dologra én is vevő lennék:D
  • Árnyvadász
    #2138
    Gránáttal horgászás :DDD Nagyon jó!! Erre nem is gondoltam. A halasban meg lehet vmi, mert pl. ha cigit, szivart veszel árusnál, akkor azt civileknek odaadhatod, így javul a viszony velük. Kérik majd :)

    Szóval emiatt úgy gondolom a halnak is szerepe lehet, de ki fogom próbálni.

    dia: Hát ha működik, akkor igen.
  • CS@
    #2137
    Konzol engedélyezése Game.ini –ben :
    A [Console] bejegyzés alá szúrd be ezt a sort :
    enabled = 1

    A konzolt megnyitni a játékban nálam (magyarbillel) az „ö” vel lehet angollal állítólag a „~” –val. A „version” beírásával lekérhető az aktuális verzió.
    Egyébb konzolparancsok.

    Az érdekes, hogy szerinte nálam minden 2.0 miközben én tudom, hogy nem.