3056
  • gamer2
    #3056
    Üdv! Valaki megtudná mondani hova kell bemásolni az 1.1-es és a 2.0-ás patch-eket a játék főkönyvtárába hogy telepiteni lehessen őket? Mert én beraktam mindkettőt, eu-sak meg a játék is az (de próbáltam us-szel is), de mindig invalid patch file-t ir ki... Visszamenőleg olvastam itt több helyen is hogy bekell másolni de sehol nem irják hova... Vagy valami egész más miatt nem birom föltenni, nem tudom... Nincs crackolva... Pedig jólenne ha rámenne a magyaritás... Ha valaki tud akkor segitsen már... Előre is kössz...
  • Montanosz
    #3055
    asszem bárhol a városokban
  • SAFIII
    #3054
    És taxit bárhol lehet fogni?
    Bocs, h kérdezősködök, de most, nem fogom megkeresni a játékot meg peccselni meg stb ha nem muszáj.
    Tudom, h egyszer azért hagytam abba, most a JC-től is ezért ment el a kedvem, hogy rohadt sokat kell vezetni.
  • Montanosz
    #3053
    vaterán 800 huf magyar verzio
  • feca3339
    #3052
    Meg akartam venni, de nem láttam eddig egy boltban sem amerre jártam :D
  • Montanosz
    #3051
    egyszerűbb ha megveszed én egy ezresért vettem vadiujan maghyaritva
  • feca3339
    #3050
    Ez az ami kell? :D
    Road to Hell Retail Patch 2.0 - EU
  • Montanosz
    #3049
    torrent, de régebben emule-n is fent volt vagy fájlmegosztokat nézd meg

    4shared.com,stb
  • feca3339
    #3048
    Annyit tudok hogy kell hozzá valamilyen 2.0-s patch de azt nem tudom hogy honnan kell leszedni :S (nem találtam sehol)
  • Montanosz
    #3047
    hű, már nem tom hogy kellett beállitani itt nagyon nagyon lejjebb többször is le van irva
  • feca3339
    #3046
    A magyarosítást meg lehet még valahogyan szerezni a játékhoz?
  • Montanosz
    #3045
    járművekkel...de ha taxival mész azt vehetjük teleportálásank))
  • SAFIII
    #3044
    Ebben a játékban lehet teleportálni?vagy valahogy egyik pontról gyorsan eljutni a másikba?úgy mint a Driverben vagy a RDR-ben?
  • feca3339
    #3043
    Üdv:
    Valaki be tudná nekem linkelni a boiling point road to hell 1.1-es és a 2.0-s patch-et a magyarosításhoz kellene.
    Előre is köszönöm!
  • Ironman2
    #3042
    Kösz.Pont most jöttem rá én is.xD
  • morzsi555
    #3041
    Másold be a patcheket a játék könyvtárába és onnan indítsd el őket.
  • Ironman2
    #3040
    Nekem se mennek fel a patchek
  • Huszita
    #3039
    Nekem csak angolul volt meg, de régebben nem futott a gépemen. Mindegy már leszedtem. Utálok vásárolni.
  • wedge31
    #3038
    " Mit csinálok rosszul ? " - 1000 forint a játék magyar felírattal
  • Huszita
    #3037
    Sziasztok!

    Magyarosításba kéne a segítség. Mindent végigcsináltam a leírtak szerint és mégis ezt az üzenetet kapom:

    Xenus.exe caused an EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module Xenus.exe at 001B:5905EF6A, ConfirmBuy()+88666 byte(s)

    Registers:
    EAX=00000077 EBX=00000073 ECX=7FFFFFFE EDX=0022EE25 ESI=0022E848
    EDI=5906E189 EBP=0022E894 ESP=0022E808 EIP=5905EF6A FLG=00210202
    CS=001B DS=0023 SS=0023 ES=0023 FS=003B GS=0000

    Call stack:
    001B:5905EF6A (0x00000000 0x0022EEF8 0x00365808 0x005E005C) Xenus.exe, ConfirmBuy()+88666 byte(s)

    001B:7C91005D (0x01000004 0x00001C95 0x00000009 0x00001C8D) ntdll.dll

    Persze kilép betöltéskor, és semmit sem csinál.
    Mit csinálok rosszul?

    Előre is köszönök minden segítséget.

  • coolpet
    #3036
    Sziasztok!

    Osszeszednem az osszes kovet, csak a barlangos indiankincs van hatra
    elmentem az oreghez, itattam, dumalt, elmondta hogy valahol beomlott es az egesz varost szinte felastak mart de nincs meg.
    Felmentem az oreg fole a domboldalra, ott van par beomlott szikla, meg egy csontvaz. felrobbantom rpgvel, bemegyek, van ott 3 kosar, amiben semmi nincs, beljebb meg egy beomlas. na az mar nem robbanthato fel. Korbejartam az egesz kornyeket, nem talaltam mashol ilyent, valaki meg tudna mondani pontosan hol keressem?
    Vegigneztem az egesz forumot, de egyszeruen nincs leirva, meg a boiling-point es xenus-hq weboldalak sem leteznek mart.

    Pls help :)
  • SAFIII
    #3035
    Okké, megvan, visszaolvastam
  • SAFIII
    #3034
    Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha visszaállítom az értéket 0-ra a Game.ini fájlban akkor megy megint.
    Szal úgy néz ki, h elindítom, akkor még meg van rendesen a csík, de aztán elfeketedik, majd megint megjelenik, de akkor már a textúrás felirattal.
    Akkor aztán várhatok napesitg mert nem történik semmi, viszont ha nyomok egy entert vagy bármit kidob.
  • SAFIII
    #3033
    Hi!

    Ezt vajon miért csinálhatja?
    Megcsinálom, h magyar legyen, de rögtön az elején kidob a játékból hibaüzenet nélkül.
  • Encore
    #3032
    Nem nagyon emlékszem, de szerintem ez ilyen, ha nem látnak meg, akkor is enemy leszel a szemükben ha ellenük vagy.

    Egy tanács: Jóban vagy egy frakcióval, akik ellen teszel valamit (lopsz vagy ölsz közülük) akkor amíg ott vagy a szemük előtt ellenség leszel, de ha elmenekülsz és vársz egy kicsit akkor nem fognak vadászni rád (hacsak nem esik annyira le a kapcsolatotok, hogy örök ellenségek legyetek).

    Ha nem akarsz bajba kerülni, lehet trükközni is. Mondjuk, hogy fel kell robbantanod egy konvojt de jóban vagy velük. Ha a közelben járőrözik ellenséges frakciótól emberek vagy jobb esetben helikopter, akkor elkezdenek lőni rád, te meg úgy menekülsz, hogy véletlenül a megsemmisítendő konvojt találják el. Így a küldetés teljesül, viszont nem romlik a kapcsolatod a haverokkal.

    Az ex-gerillás küldetésre sajna nem emlékszem. Sok börtönös küldetés volt...
  • coolpet
    #3031
    De kihalt ez a forum.
    Azert megprobalok meg egy ket kerdest feltenni.

    Ha olyan kuldim van, hogy valamit el kell lopni/kiszabaditani, akkor ha nem is latjak az orok, hogy megteszem, hogy a fenebe valok ellensegge?
    Felrobbantaskor is ez a tema, 200 meterrol elkuldok egy raketat, es senki nem latja, de azert ellenseg leszek.

    Van egy olyan kuldim is, hogy a gerillak megbiztak egy volt gerilla kilvidalasaval, azt irja a quest log, hogy ejjelre beviszik a bortonbe, oljem meg, ne valljon. Egy benzinkut mellett mutatja a marker, hogy ott kellene lennie, az uttest alatt elvileg, de se nappal, sem ejjel nincs ott. Megprobaltam a benzinkutnal minden embert likvidalni(fegyverkereskedot is), de nem valt be.
    5let?
  • coolpet
    #3030
    Sziasztok!

    Olyan kerdesem lenne hogy hogyan lehet csendesen gyilkolni? Akarhanyszor van olyan kuldetesem hogy ettol lopj el ezt attol meg azt szepen elvagom a torkat, vagy hangtompitossal fejbelovom, senki se lat, megis ellenseg leszek es kifele vagy szetszednek, vagy le kell olnom az egesz bagazst. Mi a modja ennek? Nem jovok ra. Ja meg vannak alap fegyverek: ak, gyalogsagi rohampuska, meg harci puska, ezekre leheet szereltetni tavcsovet valahogyan? azt irja altoter nincs csatolva, de sehol nem talalok hozza fejlesztest.

    Koszi
  • Robi546
    #3029
    Nah én meg máma mondom feltelepítem a gépemre a játékot nem töltöttem le és meg se vettem hanem az egyik haveromtól van és nekem már van valami 5 vagy 6 CD Tok amibe vannak játékok (egy kicsit sok :DD) Nah és akkor mondom meg keresem és megtaláltam ??? nem! :(( tehát most le kell töltenem újból de nem baj mert kb 6 óra 30 perc múlva le is jön a játék az 1 MB/s nettel :))
  • Anonymusx
    #3028
    Már rájöttem, elvileg Jamie-től kaptam volna, de eddig nem adta oda, most meg haladtam a játékban a fő küldetésben, és odaadta. dw
  • Anonymusx
    #3027
    Hogy lehet megszerezni a könyvet amiből megtanulhatom a helikopőter-vezetést??
  • Encore
    #3026
    Már rég nincs fent a játék. Esetleg próbálkozz más fajta raktéakilövővel, nem tudom nekem milyen volt, de leszedtem vele.
  • Anonymusx
    #3025
    Szereztem légelhárítót, de azzal sem megy. Ha egy kis ideig rátartom a célkeresztet a repülőn, akkor beméri, de nem éri utol, már sokszor próbálkoztam, de nem tudom hogy kéne csinálni.
    Ha elküldöm a mentést, nem próbálnád meg? Vagy még arra gondoltam hogy szerezni valami másik repülőt, és azzal kilőni.
  • Encore
    #3024
    Ha jól emlékszem én vittem magammal RPG-t, vagy rakétavetőt és azzal intéztem el. Talán valamelyik fegyverkereskedőnél tudsz venni....
  • Anonymusx
    #3023
    Van egy olyan küldetésem hogy le kell lőnöm egy permetező repülőgépet, de nem tudom hogy hogy lőjem le. Van egy Tlr (távirányítható lövedék) de azzal egyszer sem sikerült eltalálnom.
    És nem nagyon írányítható a lövedékem, nem tudom miért van odaírva.
    Hogy tudnám lelőni a repülőt?
  • Encore
    #3022
    win7-en nem próbáltam XP-n nem volt ilyen gond.
  • Anonymusx
    #3021
    Nektek nem szokott elszállni a hang? Nálam néha elmegy, elég idegesítő, amúgy win 7-em van.
  • Gaben001
    #3020
    Végig lehet csinálni a küldetéseket egymás után frakciónként csak ettől néha összezavarodik a játék. Például ha elvállalod a polgármester megölését akkor a későbbi küldetés amiben hozzá kéne menned bugos lesz. Vagy nem tudsz hozzá menni mert ugye már kinyírtad és ezért elakadsz vagy jó esetben az üres székkel tudsz beszélni.
    Ha jól emlékszem csak az indiánokra kell vigyázni mert náluk nem tudsz javítani és ha negatívba vagy velük elakad a főszál.
    Fegyvert annak adj el akivel jóban vagy mert az többet ad érte.
    Én a legutolsó végigjátszásomnál minden skill-t maxra húztam egy kivételével :)
  • Encore
    #3019
    De pont az a jó, hogy legalább 2X végig lehet játszani, és 2. nekifutásra annak dolgozol, akivel ellenség voltál első alkalommal.
  • Encore
    #3018
    Nem vennék rá mérget, hogy ez így lehetséges. Ahhoz, hogy a főszálban előre juss, legalább egy nagyobb frakcióval jóban kell lenned végig, hogy elegendő infót adjanak. Ha össze vissza próbálsz dolgozni, akkor lehet, hogy egy darabig egálban lehetsz mindenkivel, de előbb utóbb elbillen a mérleg, valakihez végleg hűnek kell lenned, ez pedig magával vonja, hogy valaki más/másokkal leromlik a viszonyod.
  • Anonymusx
    #3017
    Az megoldható hogy az összes frakció küldetését megcsináljam?
    Jelenleg a katonaságnál -15 van.
    Ha pl megcsinálom az összes maffia küldetést, majd megölök egy csomó maffia tagot így pozitív lesz a katonaságnál a kapcsolatom, és tudom majd csinálni a katonia küldiket is?