7285
  • cseh2
    #6966
    üdv. Kérlek segitsetek. Lehet hogy nem értek hozzá, de hiába teszem a peccset a könyvtárába a játéknak, mégsem indul el. 'Goalkeeper999' irt valami olyat hogy kicserélt egy file-t az error után. Az milyen fájl és hogyan köl kicserélni? Pls help!!
  • 3P
    #6965
    Igazából laggolni fog akármilyen kevés slot is lesz...
    1mbit upload már nagyon jó, de 512-vel is szinte tökéletesen megy, de hát ez messze nam magyar ADSL upload érték...
    Nem mondom, hogy 128kbit-tel játszhatatlan, de néha idegesítő, hogy hipp-hopp előtted lesz aki addig mögötted volt, mindegy teszteld aztán meglátod, hogy milyen lesz...
    Kliensként viszont bőven elég a 128-as upload...
  • KáZé
    #6964
    akkor mennyi slotot bír? :D 3at?
  • 3P
    #6963
    Nagyon gyenge lesz azon. Sajnos tapasztalat...
  • KáZé
    #6962
    egy 128KBit/s feltöltéssel milyen nagy szervert válaljak be? 4slot?
  • Breki33
    #6961
    nem szóltam megvan
  • Breki33
    #6960
    Hello

    A 1.2-es patch linkje már nem él tudtok másik linket adni?
  • Maximus4
    #6959
    Örülök,hogy segíthettem
  • KáZé
    #6958
    köszi szépen!
  • IMYke2.0.0.0
    #6957
    Mindössze 20 mp-et kellett volna áldoznotok a keresésre:
    http://m0003.gamecopyworld.com/games/pc_toca_race_driver_2.shtml

  • 4stroke
    #6956
    pls vki egy 100%-os mentést küldjön vagy ha nincs akkor vmi kódot hogy legyem minden autó meg pálya

    THX!
  • KáZé
    #6955
    pls vki egy fullos mentést küldjön el!
  • KáZé
    #6954
    van olyan kód vagy vmi amivel az összes kocsi elérhető lesz?mert neten szeretnék játszani haverral és csak az első kocsival mehetünk az meg már uncsi!!
  • IMYke2.0.0.0
    #6953
    Az eredeti, Reloaded-es crack is működött.

  • 3P
    #6952
    Nem, de egy érdekes belső nézet van. A kocsiban ülsz s egy sematikus belsőt látsz. Tehát kormány ugyan nincs, de méágis olyan a hatása, mintha bent ülnél. Nehéz leírni látni kell...
  • Goalkeeper999
    #6951
    Ja mellesleg Maximus nevét foglaljuk imánkba, amiért megáldott minket ezzel a crackel
  • Goalkeeper999
    #6950
    Hi!
    Nemtom, nekem is hasonló bajom volt, annyi különbséggel, hogy még az intrót sem nézhettem meg.
    Nézd meg azt a cracket, amit Maximus (a hős gladiátor) linkelt be pár sorral lejjebb.
    Egy kérdés: olyan cockpit nézet van ebbe, ahol a kormány meg a műszerfal is látszik?
  • sagjoz
    #6949
    Találtam egy cracket ami elindítja a gamet de az introk után mindig bejelez hogy hiba jelentés elküdi és bezárja a feladatot! miért?
  • Goalkeeper999
    #6948
    Na HI ismét!
    Végre elindult, minden happy, csak van két kisebb problémám vele:
    - a peccs miatt nem mentene?
    - néha verseny közben furcsa mód ledobja magát a tálcára a játék
  • Maximus4
    #6947
    Nekem is ez volt azért rakatam a már említett crack-et.
  • Goalkeeper999
    #6946
    Cső!
    Nekem a TRD2-Reloaded van meg, amihez van egy crack meg egy peccs.
    Nagynehezen felrakom a patchet (miután lecseréltem az error után a filet) de a crackelt exe-vel ha elindítom szabálytalan műveletet hajt végre. Szal nekem (sem) nem indul..
  • Maximus4
    #6945
    Ezzel próbáld meg felüliratni a játék exéjét:http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=TRD2-v1.2.Win2kFix.and.NOCD-Skuzz!rar Nekem bejött .Kipróbáltam egy rakás crack-et de egyik sem volt jó.Csak előszőr patch-et rakd föl.
  • KáZé
    #6944
    tud vki magyar servert?vagy olyan serverkeresőt ami talál magyar servert?
  • Gabika78
    #6943
    Köszönöm a segítségeket !!!
  • Brash
    #6942
    Nincs kiírva, én így töltöttem le a Torrentről. Csak .rar-ban.
  • IMYke2.0.0.0
    #6941
    Akkor én a szerencsések egyike vagyok.

  • 3P
    #6940
    Nem, ez így nem igaz sajnos. Több gépre is telepítettem, van ahova felment és működik, van ahol felment, de nem működik. Tehát erősen konfig függő, hogy megy-e a törés...
    Végül is nekem mindegy, mert én megvettem a gamét megjelenéskor, s azóta is tolom, s szerintem most 2500 Ft-ért egyáltalán nem rsoz vétel annak aki eredetiben szeretné használni, vagy esetleg ez törés sem jó neki.
    Ahol a törés nem működött ott az eredeti kivétel nélkül mindig tökéletesen ment, tehát nem a játékkal van a gond, csak a töréssel bizonyos konfigok esetén.
  • IMYke2.0.0.0
    #6939
    Öreg hiba - mindig a CD-image-t kell kiírni [egyben, tehát nem CD-kép fleírás a Nero-ban! - tehát feldobod az 1 db *.iso, vagy *.bin, *.nrg stb. fájlt a DVD-re és kész], hogy ne legyen gond a későbbiekben...

  • Brash
    #6938
    Eleve nem tehetem be virtuálba mert telepitős. ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #6937
    Örülj nekije
  • SASboy
    #6936
    én nem a játék könyvtárából indítottam a patch-t és mégis működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #6935
    Akkor gondold végig mit rontottál el a gépeden - mert működik.
  • Sland
    #6934
    nekem nem
  • IMYke2.0.0.0
    #6933
    Még egyszer leírom:
    - nem kell a C-re (alapértelmezett) telepíteni, mehet bárhová!
    - az 1.2-es Patch-et a Játék könyvtárából kell indítani!
    - az *.iso-nak be kell mountolva lennie!
    Működik.

  • Brash
    #6932
    Nekem is ezt írta, de utána oda telepitettem ahova ő akarta, azaz C-re. :) Aztán crack és patch. És működik. A patchet úgy telepitettem, hogy bemásoltam a játék konyvtárába és elinditottam, így nem írt hibát.

    qakerman-nak is ezt kellett volna írnia a lámázás helyett ...
  • 3P
    #6931
    Ez a törés nem egy 100%-osan sikerült törés. Van akinél megy, de van akinél a nálad leírt problémát okozza...
  • Sland
    #6930
    ez a wanadoos reloaded verzió iso fájlban dvd
  • Sland
    #6929
    hi. visszaolvastam pár oldalt szal ezért ne lámázzatok le. na szal felraktam a játékot nem alapértelmezett könyvtárba full installal. utána rányomom hogy upgrade és bemásolom a RD2.exe fájlt. és azt írja ki hogy
    Az RD2.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért...
    Plz help valamit.
  • Brash
    #6928
    Inkább leírtad volna, mint hogy lámázol, Te par****. De már rájöttem, szóval mindegy.
  • quakerman
    #6927