7285
  • Brash
    #6926
    "Az RD2.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért ..."

    Ezt míért írja ki? Segítsen valaki.
  • KáZé
    #6925
    milyen szerverkereső ismeri fel a játékot? mert a játék nem talál magyar servert!?
  • Brash
    #6924
    Valaki?
  • Tomo15
    #6923
    igen megy
  • KáZé
    #6922
    cdkód nélkül is megy neten?
  • 3P
    #6921
    Ismerem jól a MOD-ot, de én ahhoz képest a TOCA-s DTM-et jobbnak tartom, persze pro-sim mdban, de ez izlés kérdése
  • arty
    #6920
    (nekem legalábbis, F1C DTM mod után ...)
  • arty
    #6919
    sztem a DTM bajnokságban jön ki legjobban a gyenge autofizika :(

    a ford élvezhető, meg van pár, de a dtm szvsz borzalom :)
  • SASboy
    #6918
    23%-nál járok. Melyiket válasszam szerintetek? Stuckcar vagy Forma Ford? Nascar-t végigvittem 1. volta, de utolsó lettem. Muszály kimenni a boxba, mert csak azt tom elképzelni, hogy miért lettem utcsó.
  • Brash
    #6917
    Hali!
    Lenne egy problémám. Mégpedig az, hogy a játék a kilép amikor a kezdő pályát megcsinálom és a videónak vége. Mi lehet a probléma?
  • SASboy
    #6916
    nincs mit.

    Köszi a felvilágosítást. Nekem is nagyon tetszik a játék
  • 3P
    #6915
    Először is köszi, hogy válaszoltál Gabika78-nak helyettem (most értem haza), nekem csak most lett volna rá időm.

    Én meg megpróbálok neked válaszolni, lévén hogy nagyon sokszor végig tóltam, s talán kijelnthetem, hogy az utóbbi idők kedvnc autós játéka nálam... :)
    Tehát a kérdésedre a válasz. Az adott évadban már nem kinálja fel többet, de a teljes championship több évadból áll (egyre nehezedő évadok), s van több versenytípus, ami sokszor elő fordul, föleg a favorizáltabbak (DTM, Formula Ford, Holden Cup, stb...), de van 1-2 ami csak egyszer fordul elő, főleg a prémium jellegűek. Pl. Szerencsére az az átkozott rally-s rész is csak egy alkalommal van (hogy azt én mennyire utálom ebben), de sajnos az kikerülhetetlen.
    Egyébként a karrier teljes végig játszása közel sem fed fel mindent a játékból, mert az adott bajnokságok karrier alatt elég csonkák, így kimarad jonéhány pálya, s emiatt még ha 1-1 pálya több bajnokság alatt elő jön, akkor is lesz olyan ami a karrier alatt egyáltalán nem jön ki. Ezen kivül van olyan bajnokság ami karrier alatt nincs is, sőt van un bonusz bajnokság amihez majd meg lesz határozva, hogy mit kell teljesíteni. A játék egyébként talán leggyengébb része a karrier szerintem, mert pl. nincs időmérő, nincs koncsi buherálás, csak verseny, persze van akinek ez jön be...

    ps. A nehézsére visszatérve az utolsó 1-2 évad már komoly kihívás tehát igen jó tud lenni az a 0 érték, kellő kihívást visz a játékba ;)
  • SASboy
    #6914
    Amikor lehet választani két championship közül, kiválasztom az egyiket és elviszem. Utána még be fogja adni azt a championshipet ami a másik választási lehetőség lett volna vagy az már nem lesz?
  • SASboy
    #6913
    \GamaData\Frontend\Mods.ini-ben
  • SASboy
    #6912
    mods.ini

    A következő sort írd át:
    CareerDiff=0

    A 0 érték a folyamatosan nehezedő (default). 60-100 közötti értékre írd át. 60 a legkönnyebb, de erősen romlik a kihívás...

    Igy állíthato a carrierben is a nehézség
  • hm matiz
    #6911
    Sziasztok kéne egy kis segitség.elinditom a játékot meg csinálom az elsö versenyt 2%.És utána kilép azt irja,hogy hibát észlelt.Mi lehet a gond ha valaki tudja segitsen elöre is köszi
  • 3P
    #6910
    Hello!

    Most meló helyen vagyok így nem tudom pontosan megadni a file nevét (cfg, vagy ini emlékeim szerint). Abban van egy carrier mod nehézségét befolyásoló tényező. Az alapból 0-ás értéken áll, ami azt jelenti, hogy fokozatosan nehezedik. Azt át lehet írni és a szám nagyságától függ a nehézség.
    Bocs de tényleg fejből nem megy 17:00 felé többet tudok mondani, azaz hogy hol és mit írj át, bár ez itt a forumban is sokszor elő elő jött. Emlékeim szerint 1-2 hónapon belül is, ha sürgős lenne...
  • Gabika78
    #6909
    © 3P ma 19:34 | Privát | Válasz | #6901
    Igen, folyamatosan nehezedik. Kis csalással éppenséggel van rá megoldás...

    Ezt viszont nem értem :)
    "Először nyitott tetejű csempionsippel mentem ma behoztam újra már f1."

    Ha megnyersz egy bajnokságot, vagy eléred a bajnokság elején kitűzött célt akkor mehetsz tovább másik bajnokságba, van úgy, hogy választhatsz, de van úgy hogy nem.


    Kis csalással éppenséggel van rá megoldás...
    Mi lenne az a kis csalás, mert nem boldogulok...
    Köszi
  • dodgecharger
    #6908
    az ellenfelek viszont továbbra is csalnak-csalogatnak :>
  • 3P
    #6907
    Nem egy rettentő nehéz, de azért a végére nem is lehet mondani, hogy túl könnyű lenne...
  • Tomo15
    #6906
    Igen, ott van az aláirásomban...
  • SASboy
    #6905
    Szerintem meg az. Te kormánnyal nyomod?
  • dodgecharger
    #6904
    eddig minden bajnokság könnyen ment
    majd gondolom a stock car lesz a nehéz, az 1-ben legalábbis az volt.
    Most a DTM-nél járok:>
  • Tomo15
    #6903
    Ez minden csak nem nehéz:))
  • SASboy
    #6902
    De a bajnokságon belül csak 1 futam van?
  • 3P
    #6901
    Igen, folyamatosan nehezedik. Kis csalással éppenséggel van rá megoldás...

    Ezt viszont nem értem :)
    "Először nyitott tetejű csempionsippel mentem ma behoztam újra már f1."

    Ha megnyersz egy bajnokságot, vagy eléred a bajnokság elején kitűzött célt akkor mehetsz tovább másik bajnokságba, van úgy, hogy választhatsz, de van úgy hogy nem.
  • SASboy
    #6900
    Nagyon tetszik nekem is a game, de kicsit nehéz szerintem. Mindenkinél úgy van vagy cak nálam, hogy a champonshipek között váltakozik? Először nyitott tetejű csempionsippel mentem ma behoztam újra már f1. Ez hogy van?
  • alakulat
    #6899
    nagyon király game
  • 3P
    #6898
    Tényleg szuper az is, de én maradok a DTM-nél...
  • dodgecharger
    #6897
    szeintem a leginkább eltalált bajnokság a formula ford. Még kerék a keréken csaták is kiszoktak jönni.
  • geri15
    #6896
    próbáld ki a legújabbal ha azzal nem megy, akkor pedig egy akkorival amikor megjelent a game (mondjuk ez cinkes, mivel amikor megjelent a játék akkor nem volt a kari sem, ergo nem biztos hogy támogatja fullosan a karid..)

    mind1, próba cseresznye, próbáld ki mind2-őt
  • stupido
    #6895
    régebbit tegyek fel vagy újabbat?
  • geri15
    #6894
    cserélj videokari drivert, valszeg azér lesz, mert amikor a game megjelent akkor még híre se volt a 6000-res GF szériának és nem támogatja..
    (driver gondolom, talán segít)
  • stupido
    #6893
    hi All!

    Nekem megy a játék, csak a kocsik "láthatatlanok" :8 Ha belső nézetből nyomom, akkor látszódnak a kocsik, ha kívülről nyomom, akkor nem. Ez miért van?
  • 3P
    #6892
    Ez így van, de ettől függetlenül több embernél nem működik ez a crack, te meg örülj, hogy nálad megy...
    Akinél meg nem megy, azok nem "gyengébbek", csak pechesebbek.
  • IMYke2.0.0.0
    #6891
  • Sil3nt
    #6890
    rendben, oda is írtam, hogy : "így csináltam" [többb megoldás is lehet]
  • IMYke2.0.0.0
    #6889
    Kieg: nem a minimumot kell kiválasztani és bárhová telepíthető, a Patchet pedig ajánlott a telepített Játék könyvtárában elindítani!

  • Sil3nt
    #6888
    nálam minden simán megy és leírom a gyengébbek kedvért, hogy csináltam:

    TOCA.Race.Driver.2-RELOADED

    1. lépés: - Bemoundtolod a [rld-toc2.iso] Daemon Tools V3.47-be, elötte ALL options ON
    2. lépés: - Minimum istallt választod ki [alapértelmezett könyvtárba installálod]
    3. lépés: - Crack könyvtárból elindítod a RD2V12UPGRADE.exe
    4. lépés: - Crack könyvtárból átmásolod a RD2.exe és felülírod az eredetivel
    5. lépés: - Élvez és játszik!

    by Sil3nt
  • magus
    #6887
    megoldodott mind...

    csak olyan fura, lehet ha erosebb szimulaciora allitomakkor lesz vmi koze a valosaghoz, de igy auto nem fordul...