7285
  • Vlala #7006
    nem használtam bonusokat... de már megoldottam, (kop-kop), a hangminősdéget kellett lejjebb venni, mert azt nem szerette (alaplapi bigyó...). Most megy maxgrafikán is, élsimítással.
  • sada67
    #7005
    Ha te írod akkor igaz. Lehet, hogy nekem volt csak így, akkor bocsánat és nem tudom mi a megoldás. Még egyszer bocs.
  • IMYke2.0.0.0
    #7004
    A Bónusz kódoknak semmi köze ahhoz, hogy a Játék kifagy-e vagy sem...
  • sada67
    #7003
    a bonusokat beírtad, mert ha igen akkor azt nűlam is csinálta. Tehát a bonus kodokat ne használd egyszerre.
  • Vlala #7002
    Sziasztok. Nekem is gondom van.
    Feltelepítem, csodálatosan elindul, maximum grafikán is szaggatásmentes, lemegyek egy-két kört, kilépek, mást csinálok, de ha újra elindítom, már megáll. Betölti a pályát, aztán egy gyönyörű állóképet nézegethetek a rajtrácson álldogáló autómról. Onnan nem lép tovbb, csak a reset gombbal.
    étszer időmérő edzést még tudok menni, repülőrajttal...
    Mi lehet a gubanc? Újratelepítettem már, hátha az a baja, de nem segített.
  • today05
    #7001
    sziasztok, nekem lenne egy kis problémám a játékkal, minden mukodik kivétel a kormányom... (logitech momo) mindenfelé olvasgattam már rola, de senki sem tudott semmi érdemlegest említeni rola. ha tudnátok segíteni hogy hogyan lehet beállítani, hogy mukodjon a kormány nagyon hálás lennék,koszi
  • 3P
    #7000
    #6945-ben ajálot töréssel olyannak is futott, akinél korában hasonló gond volt mint nálad. Próbáld meg avval!
  • BlackX
    #6999
    Üdv . Biztos már mindenki megoldotta ezt a problémát de nekem reloaded -es verzio van , patcheltem , crackeltem és utána szabálytalan müvelet miatt leáll.
    nagyon boldog lennék ha valaki segitene . köszi elöre is
  • Toni2
    #6998
    Sziasztok, az a gondom, hogy ha kormánnyal játszom, akkor állandóan megakad a játék, úgy 5-6 mp-re, aztánn megy tovább. Billentyűzetnél minden jól működik. Van erre vmi megoldás, Sidewinder force feedback-os a kormányom.
  • Laceee
    #6997
    vedd meg az eredetit 2-3000 Ft
  • Rash87
    #6996
    Hellsoztok.

    Nekem is lenne egy kis problémám!

    Felakarom telepíteni a játékot,és ezt írja ki:
    http://www.kepfeltoltes.hu/051101/1023813306n_vtelen.JPG

    Ez micsoda? Mit lehet ez ellen csinálni?
  • macleod2005
    #6995
    Sziasztok.Barátommal akartunk játszani hálózatba hamachival.fel is tudott csatlakozni elindult a játék és az én játékszemszögemből ő ott ált a rajtrácson.Megkérdeztem mivan ő meg körbe körbe körözött a pályán és ő is úgy látott engem hogy állok a rajtrácson persze közben én vezettem.(remélem nagyjából érthető volt ahogy leirtam ). Nem tudja valaki ez mitől lehet? elég vicces nem?. Tört verzióval néztük ugyan azzal a krekkel és az 1.2 es peccsel
  • GOAViktor
    #6994
    Köcce szépen sasa!
  • kirkri
    #6993
    Ez a hibaüzenet nekem is előjön, megszakad a telepítés, de attól még, ha átmásolom a crack-et elindul a játék.
  • sasa74
    #6992
    RELOAD-os verzióval vannak problémáim. A játák simán felinstalálódott, az 1.2 upgrade felrakását nem engedi végig mer' a CARS mappa INT.big -nevű file-jét a patch nem tartja eredetinek ezért +szakítja az instalt. Ehol ni az üzenet: Patch for 'GameData\cars\int.big'

    error ept0036: Old File not found. However, a file of the same name was
    found. No update done since file contents do not match.

    ----- Race Driver 2 Patch Finished -----
    Error code: 36"

    A rd2.exe másolása után sem akar +mozdulni mert ugye a törés már a patch-elt verzióra íródott.


    Sil3nt leírását követtem, de nekem a 3 lépésnél lehalt.

    1. lépés: - Bemoundtolod a [rld-toc2.iso] Daemon Tools V3.47-be, elötte ALL options ON
    2. lépés: - Minimum istallt választod ki [alapértelmezett könyvtárba installálod]
    3. lépés: - Crack könyvtárból elindítod a RD2V12UPGRADE.exe
    4. lépés: - Crack könyvtárból átmásolod a RD2.exe és felülírod az eredetivel
    5. lépés: - Élvez és játszik!

    Plíz help
  • sasa74
    #6991
    RELOAD-os verzióval vannak problémáim. A játák simán felinstalálódott, az 1.2 upgrade felrakását nem engedi végig mer' a CARS mappa INT.big -nevű file-jét a patch nem tartja eredetinek ezért +szakítja az instalt. Ehol ni az üzenet: Patch for 'GameData\cars\int.big'

    error ept0036: Old File not found. However, a file of the same name was
    found. No update done since file contents do not match.

    ----- Race Driver 2 Patch Finished -----
    Error code: 36"

    A rd2.exe másolása után sem akar +mozdulni mert ugye a törés már a patch-elt verzióra íródott.


    Sil3nt
  • GOAViktor
    #6990
    Valaki segítene? Toca race driver 2 v.1.0 verzió van meg (tört), és az a gond, hogy akárhányszor újratelepítem mindig ugyan annál a pontnál az elején kilép a programból. Patchelni nem enged valamiért! Valaki tud segíteni?
  • totya4
    #6989
    Szia!

    Sajnos a vinyódhoz most nehezen tudok hozzáférni mert nemrég installáltam újra a rendszeremet, és a szokásos hacker programok még nincsenek felrakva.

    Vicc volt :)

    Komolyan annyit kérdeznék csak, hogy mikor várható a magyarítás közelítőleg.
    Pl. 1 hét, 1 hónap, 1 év...

    Addig is millió köszönet!
  • IMYke2.0.0.0
    #6988
    Én tudok. A vinyómon.
    Az X-Man féle magyarítás [X-BoX-os] állítólag működik a PC-ssel is, sőt készített egy PC-s verziót is belőle, de fagy vele a Játék. Emellett, a verseny alatt a képernyő információk továbbra is angol nyelvűek - ellenben az én munkámban azok is magyarok [grafikai módosítás]...

    Majd befejezem az én verziómat és fellököm s szokásos helyre.

  • totya4
    #6987
    Sziasztok, magyarításról tud valaki ehhez a játékhoz?
  • IMYke2.0.0.0
    #6986
    Te se "izéjjj", hanem nézz körül - ne legyél WOM!


  • AlieN911
    #6985
    kösz.. de akkor án rosszat szedtem le ugyanis egy nfo volt és abban csak a kodok voltak.. szal ne izéjjj egyböl..
  • IMYke2.0.0.0
    #6984
    Oda nincs is, de az NFO fájlban benne van minden:

    ....::::[ INFOS/INSTALLATION ]::::....

    As usual with CODEMASTERS, no GENERIC cheats are available for TOCA RACE DRIVER 2.
    They are dependent on a "BONUS ACCESS CODE", different for each system.
    And of course, they aren't free...
    But as promised VDOX comes to the rescue with a new cheat codes generator !

    Unrar Cheatgen.exe and simply run it !

    Enter manually your Bonus Access Code (given by the game) if it was not successfully detected by the generator.

    Be careful when you enter codes especially with AZERTY keyboard...



    With cheats, you will be able to:

    CHAMPS : Unlock all the cars and championships
    (except the last 3 bonus Championship)
    XCHAMPS : Unlock the 3 special bonus Championships and all the cars
    BOOST : Increase the overall speed of your car like a rocket booster
    FWDRIVE : Swap Frontwheel drive cars to rear wheel drive and vice versa
    NODENT : Make the cars undamagable
    THEEND : Unlock all the cutscenes

    NOTES : TESTED with version 1.0, 1.1 and 1.2.
    ~~~~~~~

    Ne legyél WOM, néha olvass is!

  • AlieN911
    #6983
    hali all! a kodokat hova kell irni? http://m0003.gamecopyworld.com/games/pc_toca_race_driver_2.shtml <- leszedtem.. de nincs odairva:SS
  • arty
    #6982
    AA kikapcs
  • [HUN]FaTaL
    #6981
    nekem a legújabbal teljesen tökéletes és mégcsak a program filesba sem kellett telepítenem e meghajtón volt és simán feltelepült a patch
  • cseh2
    #6980
    Szoval bocsi mer ha a program fájlz-ba telepitem akkor jo. Illetve azzal a raros krekkel. Viszont bugos. Nincs külsö nézet csak feketeség, és nincsenek más autok sem. Csak fekete árnyékok. (Asszem anno a GTA3-ban láttam ilyet.) Valaki pls mondja meg hogy milyen ati-s driverrel fut rendesen!!
  • cseh2
    #6979
    Azé ilyen buta egy peccset mint ezé a tokáé hogy nem kérdezi meg hol van a játék. Nah mindegy. Ha nem az a baj hogy rossz helyen van (nem a program fájzban) akkor mér nem müködik a peccs. (megjegyzem az 1.1-es sem) Aki tudja hogy a lent emlitett errort hogyan lehet mehgszüntetni végtelen nagy hálámat fogja kapni (meg még egy pár emberét sztem) Pls HELP!!
  • Laceee
    #6978
    faccom csak összejött
  • Laceee
    #6977
    Megcsinálom úgy ahogy a magyarnyelvü kézi könyvbe van és kiirja hogy kapcsolodik de tizperc után is ezt irja ,tüzfal-virusirtó kilöve - 1.2 patch felrakva
  • Laceee
    #6976
    valaki leirná hogy kell a multiplayert elinditani ?
  • Goalkeeper999
    #6975
    SWEE7W-MAW89A-GFPYVY-578JMJ
  • Goalkeeper999
    #6974
    error ept0034: Neither command line parameter specified is an existing directory.
    --------> próbáld meg a játék könyvtárából elindítani a peccset
    nekem mást írt ki, error 36, nem talált egy bat_sun.big nevű filet, nálam ez volt a hiba, de meg sikerült oldani.

    a hibaüzenet valami olyasmit jelent, hogy egyik parancs sem felel meg a szabványos létező könyvtárnak (valami ilyesmi 2-es angol)
    a program files-ba telepítsed, és a peccset másold be a könyvtárba,úgy próbáld meg
  • 3P
    #6973
    Nem kell oda telepítani...
  • Maximus4
    #6972
    http://m2010.gamecopyworld.com/download.php?d=2005&f=TRD2-v1.2.Win2kFix.and.NOCD-Skuzz!rar
    Ezt próbáltad?
  • Richard90
    #6971
    szerintem azért nem jó a patch, mert nem a C:\Program Files\... mappába telepítettem
  • Richard90
    #6970
    nekem nem jött be :(
    nem kell cd kulcs hozzá, crack kell hozzá
  • Savmacska
    #6969
    tud valaki adni hozzá cd-kódot ?? please a dvd-hez nem volt mellékelve
  • cseh2
    #6968
    Én is ugyanigy vagyok a dologgal. Probáld meg a játék könyvtárából inditani a peccset. (Nekem nem jött be, de hátha).
  • Richard90
    #6967
    ----- Race Driver 2 Patch 1.2 -----


    error ept0034: Neither command line parameter specified is an existing directory.

    ----- Race Driver 2 Patch Finished -----
    Error code: 34

    ezt a hibát írja ki patcheléskor
    mit tegyek?