7285
  • Duddits
    #7046
    Nem.
  • repvez
    #7045
    Probálta már valaki a daemon tools4-et a játékhoz?Állitolag tudja kezelni a starforcos védelmü lemezeket is.
  • Grófbáró
    #7044
    igaz, hogy sp2 kell, hogy működjön a törés..?
  • tomi555
    #7043
    Lehet hogy már volt, de nem találtam működőképes linket. Honnan tudok leszedni a reloaded verzióhoz cracket?
  • Brash
    #7042
    Szivesen.
  • Barni
    #7041
    köszi. sikerült
  • Brash
    #7040
    Nekem csak a C: meghajtóra (amin a rendszer van) engedte feltenni a patch-et. Ha a D:-re raktam már nem engedte fel a pachet. Akár hogy próbáltam, még úgy sem engedte hogy a játék könyvtárába másoltam és onnan telepitettem.
  • Barni
    #7039
    vágom, de hogy lehetne feltenni, mert azt a 034-es hibát írja ki...
  • Brash
    #7038
    Azért lép ki
  • Barni
    #7037
    ja és felrakni sem tudtam a patchet :(
  • Barni
    #7036
    nekem meg kilép a játékból hibával. mi lehet a gond? help pls
    amúgy 4.0-ás a daemon toolsom
  • 3P
    #7035
    Nem jó törésed van hozzá...
    1. Keress másikat. (van itt a topicban jó töréshez link (sajnos sima szövegként, de, ha vissza olvasol meg feogod találni).
    2. Vedd meg eredetiben, már csak 2500 Ft, tehát nem megvegetetlenül drága.
  • Gabika78
    #7034
    www.gamecopyworld.com
  • vezérszuszu
    #7033
    beírtam!Erre azt írja hogy:A megadott kulcs nem egyezik a meghajtóban lévő lemezzel.MOst mit csináljak?
  • 3P
    #7032
    Nem azért, de ezen az oldalon a topicban is már írtak hozzá kódot. Csak pivit kellett volna görgetned lefelé... :(
    Ime:
    SWEE7W-MAW89A-GFPYVY-578JMJ
  • vezérszuszu
    #7031
    Hello!Valaki segítsen!Megvan a game de nem tudom elindítani.Patch-elem majd crack-elem és utánna kellene telepítőkód vagy vmi ilyesmi?Mert nem megy!
  • David8
    #7030
    Hi!
    Tudna vki adni kódokat vagy vmi mentést a játékhoz?
    Hogy tudjam választani az összes módot.
    Vagy legalábbis többet mint ami alapba van.
  • fat
    #7029
    sziasztok!lenne egy kérdésem,valszeg nem ebbe a fórumba tartozik,de mivel ezzel a játékkal történik,gondoltam hátha tud valaki megoldást.naszóval,az van,hogy eddig tök jól működött a toca rd 2,de most hiába kezdenék játszani vele,leellenőrzi a lemezt,és nem tölti be a játékot,hanem újraindul a gép...mi lehet a gáz???segítséééég!
  • totya4
    #7028
    Kedves Imkey2, igaz már kérdeztem de hátha elkerülte a figyelmedet, mikor várható a magyarítás közreadása amit csináltál és állításod szerint létezik?
  • 3P
    #7027
    Én is billentyűzettel tolom... :)
  • The Fugitive
    #7026
    Hadd kérdezzek valamit!
    kormánnyal vagy billentyűzettel játszol. mert én billenytűzettel, és asszem itt jön ki a gond... :) sebaj, beszerzek egy kormányt!
  • 3P
    #7025
    Hát nemtudom, nekem szokott sikerülni 2-3 autó is gyakran, attól több meg is lenne reális. Persze az is előfordul, hogy mindennek elenére elszúrom, főleg az esős rajtokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #7024
    A rajtok 50/50 bejönnek kipörgés / túlpörgetés nélkül - ezzel nincs is gond. Azzal már inkább, hogy - még a legjobb helyezkedéssel is - csak egy (!) ellenfelet tudok beeleőzni kilövéskor... ami azért durva, mert láthatóan lassabban startolnak az AI-járművek, mint én, de aztán "kilőnek".

  • 3P
    #7023
    A lepattanás az igaz, bár nem vészes. A rajtnál meg igenis van esélyed, csak ne pörgesd ki a kereket. A fordulatszámmérő se maxon álljon, hanem úgy 50-60%-on és ha gyorsítasz a rajt után tényleg figyelj oda, hogy ne pörögjön el a kerék. Láss csodát így jobban rajtolsz, mint a gép... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7022
    A progi csal...
    - amikor [bármely oldalról] hozzád ér egy AI jármű = az szószerint lepattan és sebességet nyer rólad, azaz elhúz.
    - amikor startoltok = bármennyire is kézzel váltasz, állóstartból esélyed sincs ellenük. Nekem eddig - és maximum - egy autót sikerült állóból megelőzni startolásnál, s csak később kerültem mindig az első helyre []

  • 3P
    #7021
    Ez sajnos igaz, elég gyenge benne a légörvény, mint ahogy a formula autónál sem veszint a kocsi így a leszorító erőből sem.
    Anno még a Microprose féle F1 GP1-ben volt nagyon drasztikus légörvény, talán túl drasztikus is :)
  • 3P
    #7020
    Pont amiatt rossz, hogy túl későn fékezel. kifékezni kvázi jónak tűnhet, de a kanyar kijárata felé is fékezel, mert lesodródtál az ideális ívről, de nem akarsz kicsúszni a pályáról. A mögöted jövőket bár az elején kifékezted, de ők csak a kanyar bejáratánál voltak tőled lassabbak, de a kijáratánál nem lassulnak úgy le mint te, valamint előbb elkezdenek gyorsítani, mint vélhetően te. E miatt van, hogy az egyenesben vissza tudnak előzni. Azt nem vettem észre, hogya gép drasztikusan csalna, (sőt...) pedig néhny tízezer (százezer) km mögöttem van már... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7019
    Fizikailag nem tudod kihasználni.

  • Vlala #7018
    Értem. Ahhoz képest a csapatfőnök az első fél versenynél (Ford GT) megjegyzi, hogy ne feledjük, ki lehet használni a légörvényt...
  • IMYke2.0.0.0
    #7017
    Nincs szó légörvényről - a program csal.
    Egyszerűen időben kell gyorsítani - s persze manuális váltással nyomni.

  • Vlala #7016
    kanyartechnika: én is a kanyar előtt szoktam kifékezgetni őket, (kedvesek, amikor a csapatfőnök bejelenti, hogy 1-2. helyen kell végeznem, és a 11-12.-ről indulok...), de a végére nem szabad lelassulni. Inkább a lassan be-gyorsan ki módszer ajánlott, a kanyar közepétől lehet gyorsítani, persze nem padlógázzal, mert a legtöbb autó keresztbe áll. Az egyenesben valószínű, hogy azért hagynak ott, mert lassan jössz ki a kanyarból, de lehet, hogy kihasználják a slipstreamet (az autód által keltett légörvény), és ezzel nyernek egy kis sebességet.
  • The Fugitive
    #7015
    a kanyartechnikám rossz? épp ez az, hogy ott tudom megverni őket!
    most a pálya neve hirtelen nem ugrik be, de tudom hogy jó hosszú egyenes van rajta. előtte levő kanyarban mondjuk leelőzök 2őt, aztán a hosszú részen eljönnek mellettem 4en, de a végén a kanyarnál ismét visszaelőzök 2-3at...
    szal szerintem nem a kanyartechnikámmal van a gond. jah és billentyűzettel játszom.
  • repvez
    #7014
    Köszi kiprobálom.Amugy ez csak teszt ha tetszik akkor megveszem hogy ne keljen sz***kodni vele.
  • 3P
    #7013
    Rossz a kanyar technikád, a végére túlzottan lelassulsz....
  • The Fugitive
    #7012
    Hy!
    most sikerült beszereznem a játékot, és lenne egy kérdésem!
    az egyenes szakaszokon miért hagynak ugy ott az ellenfelek, minha állnék? mindig csak kanyarban tudok előzni, mert ők előbb fékeznek, én meg féktávon lehagyom őket. de ez igy nem igazán jó, mert jön egy újabb egyenes szakasz aztán szvsz...
    amugy nagyon király a játék!! végre éjjel nappal ezt nyúzhatom. :)
  • 3P
    #7011
    Hát ez a kérdés a topik születése óta jelen van.
    A játékon SF3 védelem van így sokáig nehéz volt a kijátszása.
    A játék ma már nem elérhetetlen (2500 Ft), így azt javaslom, hogy vedd meg!
    Van hozzá már működő törés, itt a forumban is ajánlották nem is túl régen, ha vissza olvasol egy picit, akkor megtalálod, de segítek (bár a #7000-ben is ajánlottam), hogy nézz el a #6945-ös hozzászólásra.
    A telepítést megoldhatod az eredetiről, vagy bármilyen image file-ról, ami korábban kijött (vagy épp készítesz egyet pl. Alcohollal az eredetiről), majd cseréld ki az EXE file-t a fentebb ajánlottra, persze előtte tedd fel az 1.2 patch-et.
  • repvez
    #7010
    Segitséget kérnék az ügyben, hogy az egyik barátomtol kölcsön szeretném kérni az eredeti játékot.De csak rövid ideig tudja odaadni,ezért hogyan tudom ugy végikjátszani hogy ne keljen bent lenni a lemeznek a meghajtoba és LAN-on is szeretném használni.Vagy esetleg van valamilyen megoldás hogy az eredetiröl valamilyen clone másolással használhato másolatot tudjak késziteni.Miket kellene használni hozzá?
  • sada67
    #7009
    Köszi
  • Vlala #7008
    a játékban, majdnem minimumon van, de sebaj, úgyis mindig szól közben a "lofi" (low fidelity - alacsony zeenei hűség - magyarul Sokol kategóriájú rádió :) )
  • sada67
    #7007
    a hangminőséget a winfosban, vagy a játékban vetted lejjebb?