7285
  • priluki
    #6806
    oké
  • Duddits
    #6805
    Mert az könnyen megszakad. De szerintem ne itt fojtassuk. Vagy ne is fojtassuk. :-)
  • priluki
    #6804
    miért nem jo a commander?
  • Duddits
    #6803
    De ha így csinálod, akkor célszerű FlashFXP-vel, vagy legalábbis nem Commanderrel. És figyelj arra, hogy nehogy megszakadjon, vagy kilépjél. Mert ha egyszer kilépsz, akkor annyi.
  • Duddits
    #6802
    Igen! Ezt mondom!
  • priluki
    #6801
    És mivan pl akkor ha ftp-n vagyok és áthuzok 10 gamet, akkor 1 hétig ingyen töltök ha nem kapcsolom ki a GÉPET?
  • Duddits
    #6800
    Nem LOL, inkább örülj!
  • priluki
    #6799
    tényleg?????? LOL
  • Duddits
    #6798
    Az nem baj. Ha Wanadoo-s és az idő lejárta elött bent vagy a szerveren, addig maradsz bent, ameddig akarsz... Nekem 15:27-kor lejárt, de még mindig töltöm ezt!
  • priluki
    #6797
    Feltelepitem minden jo csak kéri az eredeti lemezt,van hozzá valami progi de nem tom hogy kell használni... Fatal:leszedném de ma 22:05 kor lejár a reg..
  • [HUN]FaTaL
    #6796
    tocat szedd le dtm baszakodós
  • DJ Skyline
    #6795
    valamit kiír,vagy cask 2x rákattintasz az exe-re és semmi...vagy felse tudod tenni?:)
  • priluki
    #6794
    thx,én most töltöttem le a DTM-et,már megilyedtem... Bár mondjuk sajna nem indul.
  • quakerman
    #6793
    IGEN!
  • priluki
    #6792
    skacok,A toca race driver 2 meg a dtm race driver 2 az ugyanaz?
  • SASboy
    #6791
    pontosan
  • DJ Skyline
    #6790
    felesleges ezen a warez vs nem warez témán lovagolni szerintem...nem mindenki teheti meg,hogy xy összegért megvegyen egy játékot...igaz a TOCA 2 nem egy hűde drága,de lásd az újabb játékokat...
    NFS Most Wanted - PC DVD
    (várható: 11.25., 12 990 Ft)

    Call of Duty 2 - PC DVD
    (várható: 11. 04., 13 990 Ft)

    stb

    most őszintén kinek van 14.000Ft-ja egy játékra? ha megtehetem akkor leszedem 200Ft-ért,így ha nem tetszik a játék akkor nem morgok majd,hogy ezért adtam ki 14K-t!?

    na mind1

    ON
  • Duddits
    #6789
    Nah, végre bannoltak. Bár jössz majd a többi 100 regeddel..
  • SASboy
    #6788
  • priluki
    #6787
    Neophyte,te simán bohoc vagy!!
  • sorted
    #6786
    ez amugy nem a "feszitő legények" témája hanem a játéké..nem értem mértkell itt ilyen baromságokat kérdezni hogy kinek van reg-e. Meg ez hogy "ez a Wanadoo se huzza már sokáig ezt megígérem!! ;;)" ezis elég szánalmas..aki smswebel az smswebeljen..mit avatkozol bele? vki szeretné ha gyorsan lejönne és tudjon vele jáccani 200ft-ért..akkor ennyi erővel egész mo-t fejlenetheted mert az összes ftp payftp..vagyis fizetős..na mind1..asva/riaa meg nemsok köze van a gamekhoz
  • geri15
    #6785
    köszi hogy válaszolsz bazmeg, semmigáz :|
  • Neophyte
    #6784
    Egy kis off: Minden SMS-web üzelemtető dögöljön meg... remélem őket is eléri az ASVA/RIIA keze... ha nem majd én adok nekik egy kis segítséget... a Warez az Warez legyen ne egy-két ingyenélő meggazdagodása...

    ez a Wanadoo se huzza már sokáig ezt megígérem!! ;;)
  • csum666
    #6783
    Nekem is ilyen volt régen volt 1 tört verzió ami ilyen volt azt hittem azért mert tört de megvan eredetibe és azzal jó szal a hiba nem tom mi sztem mindent vegyél le a grafbeállításoknál aztán ha az úgy jó akkor eggyesével probálkozz
  • 3P
    #6782
    Tényleg unalmas vagy már. Fejezd be!
  • Mustang2005
    #6781
    LÉGYSZIVES ADDJATOK WANADOO KÓDOT!

    KÖNYÖrGÖM:(((
  • IMYke2.0.0.0
    #6780
    Kultúráltabban nem tudtad volna kérni a dolgot?!
    Ehhez már @®© kell bazz!

  • PLackó
    #6779
    takarodj már,nem hiszem el hogy minden topicban ezért sír a szád.nincs 200-ad rá akkor inkább a gépet se kapcsold be.
  • DJ Skyline
    #6778
    nincs 200HUF a kártyádon?:)
  • Mustang2005
    #6777
    WANADOO KÓDOT PLEASE!!!
  • DJ Skyline
    #6776
    kösz
  • IMYke2.0.0.0
    #6775
    Ne szedd le, ne vedd meg és ne telepítsd...
  • DJ Skyline
    #6774
    szevasztok...érdemes leszedni a játékot? mennyire kötött pályás? azaz csak körversenyek vannak? anno még próbáltam a demót,de nem tudom leszedjem-e...
  • magus
    #6773
    epp most gondolkodtam h le kene szedni

    most epp a jovoheti lotto szamokra gondolok
  • Mustang2005
    #6772
    Wanadoo kódot PLEASE!
  • geri15
    #6771
    Hogyan lehet X-Boxos játékra honosítást készíteni? Hát még patch-eket sem adnak ki hozzá, hogy "nyúl hozzá" a játékhoz?
  • IMYke2.0.0.0
    #6770
    A 2. részhez nincs magyarításom.
    Xboxman készített az X-BoX-os verzióhoz honosítást, és azt hitte, hogy a PC-shez is műxik... nem nyert.


  • Duddits
    #6769
    A GTR-ből már rég volt egy normálisabb verzió, szóval a Clone-os ami az elmúlt napokba jött ki, szvsz feles volt. De vitázzunk! Éljen a Reloaded!


    Asszem újra előveszem fojtatom.


    IMYke! Nem tudod, hogy a magyarításod jó-e lesz hozzá?
  • M@TriX
    #6768
    "törve" volt, nem pedig törve, szóval inkább ne okoskodj
  • Duddits
    #6767
    De azért: TOCA.Race.Driver.2-RELOADED