7285
  • Richard90
    #6846
    melyik patch kell hozzá?????
    lehet hogy csak a c-re lehet telepíteni???
    metén a d-re raktam a játékot
  • quakerman
    #6845
    Mindjárt megnézem én is most jött le nekem is!

    Remélem simán fog menni.
  • Richard90
    #6844
    de a patch sem megy fel!!!!
    +a crack olyan hogy meg kell adni hova van rakva a game.....
    szóval valami hülye hibát ír ki patchelésnél
  • Tomo15
    #6843
    Persze
  • dodgecharger
    #6842
    RELOADED verzióval lehet tolni neten?
  • Tomo15
    #6841
    Utánna Crackeldnálam is az volt...Egyépként nem szoktatok online menni? mert lehetne nyomni egy két versenyt:)!
  • dodgecharger
    #6840
    van hozzá egy update is, ami a crack-hez tartozik.
  • Richard90
    #6839
    pls valaki írja le hogyan kell megcsinálni???
    mert én felülírtam az eredeti exe-t és mindig kiírja hogy nincs benne a lemez.
    ha de előtte mielőtt megkrekkeltem volna fel akartam rakni a patchet csak nem sikerült. mindog valami hülye hibát írt ki
  • Richard90
    #6838
    nem rakja fel a patchet!!!!!
    talán azétz mert nem a C:\Program Files\ .... nem abba a mappába telepítettem????
  • 3P
    #6837
    Kiváncsiságból én is megnéztem ezt az új "törést". Hát nálam rögtön dob egy szabálytalan műveletet (így járt a haverom is) és elhalálozik, így nem az igazi ez a törés sem. Folytatom inkább a rendes DVD-ről... :)

    ps. Elugrottam a CD Galaxis-hoz s meglepettem vettem észre, hogy már nincs náluk TOCA 2 DVD, ezek szerint hamar elkapkodták 2500 Ft-ért..
  • 3P
    #6836
    1. Jobb klikk a képernyőn/Tulajdonságok/Beállítások/Speciális/3D
    2. Ki kell pipálni az "Egyéni beálljtások használata" menü pontot, majd klikk az egyéni gombra.
    3. Ott van egy csúszka "Vonalsimítás" ott is van egy pipa, hogy alkalmazás szerint. Pipáld ki!
    Ekkor csak abban az esetben lesz élsimítás, ha az adott játék setupjában (vagy játéktól függően egyéb grafikus beállítások részben) ezt beállítod.
  • 3P
    #6835
    Nekem 9800pro van, egy 2400+ -os procival. Nálam nincs akadás, bár meg kell jegyezni, hogy az enyém eredeti, így jó eséllyel a törés a ludas.
  • Travelos
    #6834
    ti kiírtátok vagy a daemonba bemountolva használjátok?
  • Travelos
    #6833
    nincs overdrive, ATI 9800 XT-m van, alapon megy.
  • tepi5
    #6832
    a patchot hogy kell felrakni?

  • JamesRyan
    #6831
    vedd le a vidkártya tuningot,ha van..nekem az volt a bibi...ati overdrive finito
  • Travelos
    #6830
    lecsatlakoztam a netről, kikapcsoltam minden felesleges service-t, minden progit bezártam ami nem kell, és akad a kép!! full grafikán és max élsimítással is folyamatos a kép, de néha megáll 2-3 mp-re, ha leveszek mindent minimumra akkor is! Catalyst 5.8 van fent!
  • tepi5
    #6829
    hali probálom felrakni a patchot de azt irja ki hogy 'installation operating failed' vmit nem jol csinálok?
  • quakerman
    #6828
    SZERINTEM IS!!!!

  • Tomo15
    #6827
    Nálam tökéletessen megy... sztem nálad van a hiba
  • Travelos
    #6826
    A fiúknak nem jött össze ez a crack valami jól, mert ugyan a game elindul, de néha kb. 2-3 mp-re megáll a kép, és ez elég gyakran bekövetkezik, úgyhogy felejtős!
  • semo1
    #6825
    Azt irja "hibat észlel ezért leál"
  • Kossuth Lajos
    #6824
    3P!
    És pontosan hogyan kell kikapcsolni? csak úgy szépen szájba rágósan, ha kérhetném.
    Köszönöm.
  • Duddits
    #6823
    Látom ez nem sikerült valami jól. Tessék! Ez már jó.
  • Duddits
    #6822
    Basszus! Google? Vagy hasonló? De remélem az utöbbi 2 linkem megfelelő lesz.
  • Duddits
    #6821
    1.2-es crack.
    1.2-es patch.
  • semo1
    #6820
    Nagy seitség voltál jóbatát
  • Duddits
    #6819
    Szar helyzet...
  • semo1
    #6818
    Valaki berakna 1 crackelt exe-t? mert nem indul THX
  • 3P
    #6817
    Nekem is volt ilyen hibám (9800pro-m van), de akkor jött elő, ha be volt kapcsolva a driverben az élsimítás. Kapcsold ki, sajna a játék nem komálja az élsimítási dolgokat ATi esetén (nem hiába ott fityeg az elején az NV logo...)
  • Kossuth Lajos
    #6816
    Még annyit, az esetleges kérdések megelőzésére: Abit NF7 v2.0, 3200+ Barton, 2*512/400 Kingston, Radeon 9800Pro.
    Előre is köszönöm.
  • Kossuth Lajos
    #6815
    Sziasztok!
    Egy kérdés. Feltettem az eredeti dobozos játékot, de a verseny indulásakor, gyakorlatilag csak az autókat jeleníti meg, minden más fekete, vagy szürke. Miért van ez?
  • Richard90
    #6814
    nekem is kéne hozzá egy crack
  • 3P
    #6813
    Ha adsz egy mail címet küldök neked egy állást. Abban már mindent megnyertem, ergo minden verseny unlockolt és minden autó...
  • Torry
    #6812
    Ott olyan idiótán van leírva, nem tudom, hogy akkor most mit csinál.
    Gondoltam, hátha valaki utánanézett és megosztja.
  • arty
    #6811
    google?
  • Torry
    #6810
    Hi all!
    El sem hiszem, hogy végre sikeresen feltörték.
    Kellene cheat hozzá, hogy legyen összes autom meg palyam.

    Előre is köszi!
  • quakerman
    #6809
  • Pjotr
    #6808
    Hi! Ebben az uj verzioban levö exe file-t el tudja nekem küldeni valaki? [email protected]
    THX
  • priluki
    #6807
    Skacok nem tom mi lehet a gond,patch kell e ,de villognak a texturák meg ilyenek.. help pls