7285
  • 3P
    #6886
    Nagyjából igen, de mégsem... :)

    USA-ban: TOCA Race Driver 2
    Németeknél: The Ultimate Racing Simulator: DTM Race Driver 2 (Deutsche Turenwagen Meisterschaft)
    Ausztráliában: Holden Race Driver 2

    Szóval érdekes egy játék, ahány hely, annyi név...
  • SASboy
    #6885
    Értem. köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #6884
    Ausztráliában és USA-ban DTM, EU-ban TOCA a sorozat neve.

  • SASboy
    #6883
    Amúgy ennek az a neve, hogy DTM? Vagy már keverem?
  • AdaKiller
    #6882
    nekem simán megy
  • 3P
    #6881
    Ez soha nem akart lenni HC szim, bár a prosim mód meglepően jó fizikával rendelkezik. Ez marad egy nagyon jó szimulátoros vonásokat mutató autós játék. sokan pont ezért szeretjük... :)
  • Tomo15
    #6880
    FIgyelj:)Ez azért nem az a kategória...
  • dodgecharger
    #6879
    máer emlitettem asszem lejjebb, hogy a Reloaded verzióval.
    De a GTR-hez vagy az rFactorhoz képest,hát -.-
  • SASboy
    #6878
    Csak azért kérdezte, mert sokan írták, hogy nem megy nekik, de akkor leszedem.
  • [HUN]FaTaL
    #6877
    nem értem egyesek mit szenvednek az indítással, leszedtem a RELOADED verziót felraktam patcheltem crackeltem és kész
  • SASboy
    #6876
    Te a reloaded-es gammel játszol?
  • Tomo15
    #6875
    Nekem tetszik! nem egy szim, de jól játszható sok az autó és a pálya+jó vele a neten játszani
  • 3P
    #6874
    Izlések és pofonok...
  • dodgecharger
    #6873
    amugy maga a game nem nagy szám, erre jutottam kb 6-7 óra folyamatos játék után..(sok licencelt auto meg pálya van benne, azonkivül nagyon mást nem tudok kiemelni..)
  • Kossuth Lajos
    #6872
    Az baj!
  • Duddits
    #6871
  • arty
    #6870
    az ember azt hitte, a sok láma az sf3 miatt sziv a játékkal, de egy egyszerű pecs+krekk is nehéz a játék célközönségének :D

    uraim,

    gratulálok!
  • 3P
    #6869
    Sajnos más nincs...
  • Duddits
    #6868
    Richard90! Ne szerencsétlenkedj már! Linkeltem a crack-et is, patchet is, minden! Csak olvasnod is kéne.
  • dodgecharger
    #6867
    megy simán, csak lekell szedni a mini image-t
  • Travelos
    #6866
    én most töröltem le, simán felment a patch, megcrackeltem, elindult, jó volt, de sajnos néha megállt a kép 2-3 mp-re akármit csináltam.
    szóval elég volt, várom a Race Driver 3-at, ez most kimarad az életemből, amúgy is leját már az ideje:)
  • Rolesz
    #6865
    Reloaded verzió sp2-es xp
  • Rolesz
    #6864
    Nekem simán megy!Bár néha lefagy
  • magus
    #6863
    lenne egy ket kerdesem:/

    1. nem tudom mit kellene beallitani (van amiko meg se jeleniti az opciokat a jatek...), de ha kormannyal jatszanam, es mondjuk az ut masik felere szeretnek lehuzodni, vagy egy picit jobbra mozditom a kormanyt, azonnal kifarol a segge, fuggetlenul h mennyivel megyek, vagy nyomom e a gazt, vagy csak gurulok, egyszeruen kivagodik, mintha kezifekkel farolnek vagy nemtom. ezt billentyuzettel nem produkalta. mit kene allitanom?

    2. amikor kormannyal nyomtam, akkor mikor gyorsulnek ki egy kanyarbol, akkor a jatek megall kb 5 mp-re, elgondolkodik, es csak utana folytatodik. de ezt is csak a kormanynal muvelte.

    vmi otlet, pls?
  • Kossuth Lajos
    #6862
    3P4

    Sajnos nem nyert, alapból már ki volt pipálva az általad említett "Alkalmazás szerint" kocka. 5.8-as catalystot használok. Más ötlet nincs-e véletlenül?
  • Richard90
    #6861
    valaki elküldené a cracket???
    mert nekem régebbről van meg a játék és azon nem volt semmi crack
  • quakerman
    #6860
    Simán megy a RELOADED verzió!
  • medylok
    #6859
    Most hogy a Program files-be telepitetem, igy simán müködik, a patch is, és a játék is.
  • Richard90
    #6858
    na akkor mégis csak igazam lett
    a c:program files-be raktad????
    szerinted a d-be elfogadná???
  • medylok
    #6857
    Amint feltettem ujra a toca-t, a program files-be, egyből elindult a patch.
  • Richard90
    #6856
    törtnél melyik patch kell??? az amerikai vagy az európai??? mind a kettőnél ugyanazt a hibaüzenetet írja ki
  • 3P
    #6855
    A Warez verziót illetően nem tudok nyilatkozni, de az eredetinek totál mindegy, hova telepítem fel, lehet patchelni 1.2-re s hiba nélkül fut.
  • Richard90
    #6854
    lehet
    mert én a d-re telepítettem nem a c-re
  • Richard90
    #6853
    lehet
    mert én a d-re telepítettem nem a c-re
  • dodgecharger
    #6852
    látom sokaknak van vele gondja:(
  • medylok
    #6851
    Amugy az F: meghajtomra telepitetem, az is gond lehet???
  • medylok
    #6850
    fullon telepitetem a gamet, a wanadoorol szedtem le.... semmi ötletem nincs, hogy mi a gond???!!!
  • Richard90
    #6849
    mert lehet hogy nekem nem az van mert a gamnecopy-n összekevertek valamit
  • Richard90
    #6848
    nekem is ez a hibaüzenet
    hova telepítetted a játékot pontosan?????
    milyen a cracked?
    el tudnád küldeni?
  • medylok
    #6847
    Hali mindenkinek.
    Egy kis problémám akadt a játékkal, leszedtem a reloaded verziót, simán feltelepitettem, el akarom inditani a 1.2 update-t és kiir egy kis hibaütiz: error 34. ha meg megcrackelem, simán elindult a játék.... adig eljutok benne, hogy végigviszem a mustang gt-t, és utána leáll a game, és kiirja, hogy a winfoss hibát érzékelt ezért leállt:(:( valaki tudja, mi lehet a gond????