24
  • Mr_Rob
    #24
    Viszont meglepően jól néz ki ez a kis teló! Mostanában, amiket látni a Nokia terveiben, azok valami bűnrondák!
  • Bonewerkz
    #23
    talan, ha egy bevezetnenek egy uj PMR savot, ami digitalis, es kb 500 kis hatotavolsagu (1-3 km)full duplex, digit. telefon minosegu csatornat foglalna magaba, akkor a gsm halozaton kivul is lehetne dumalni, es a telefonok egymas azonositoja alapjan talalnak meg egymast... mondjuk beirnad a telonak az elore, a nev, gsm telefonszam melle pl. az imei telefonszamot is, es azt is tudnad hivni .... (pl. felcsorogsz neki, hogy dobja le a kulcsot, stb) es mindezt ingyen... es mindez lehetseges lenne technikailag, csak hat ilyen soha nem lesz... erdekekbe utkozik, de valamivel vakitani kell a jonepet, igy marad az elemlampa...
  • TomBond
    #22
    "aki értelmes" + "ilyent" Hát ez nekem nem illik össze.

    :-³
  • mikike
    #20
    mennyi egy ilyen?
    és mikor jön?
  • Darth Sith
    #17
    nekem ez tetszik. :)
  • FtranX
    #14
    Már azt hittem, hogy rendesen lehet vele walkie-talkie-zni. Szerintem simán meg tudnák oldani, hogy a telefonok 2-3 km távolságon belül nem a szolgáltatón keresztül folytatnák az adatátvitelt.
    Csak ez valakinek nagyon nem áll érdekében. :-|
  • mikike
    #11
    beszéljünk a zseblámpájáról
    mennyire világít
    csak mert lehet veszek egy ilyet ha tényleg jó arra
    meg persze ha nem túl drága
  • Pheel
    #10
    Volt már ütésálló cuccuk ezelőtt is. N6250, N5210. Szóval előbb tájékozódunk, aztán beszélünk. Mellesleg a Siemens M sorozata nem mind ütésálló. Pl S-M50
  • Flashy
    #9
    ez megint vakitas. igazi walkie talkie kene bele, ami nem a GSM halozaton megy.
  • ullrich
    #8
    Igaz a 3200-ban is van flashlight, de asszem az első zseblámpa mobil az 5100 volt.
  • gz8
    #7
    Szomorú, de igaz. Már ami a minőséget illeti.
  • Cobra.
    #6
    Olvasd el mégegyszer, a GPRS-t használja, az meg lehet, hogy drágábbra jön ki (legalábbis Mo-on), mint a sima beszélgetés.
    Vicc, hogy már mennyi felesleges dolgot beleraknak a telefonokba, csak hogy többet tudjon, mint a konkurencia terméke, a minőség meg természetesen egyre esik.
  • mikike
    #5
    ...és a 3200ban
    de az tényleg világít?
    mit lehet látni egy ilyen "lámpa" fényénél
  • ullrich
    #3
    Zseblámpa az 5100-ban is van.
  • Cat #2
    a nokia ugylátszik megirigyelte a siemens M sorozatának sikerét
  • mikike
    #1
    végre egy használható nokia
    (zseblámpának)