20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • maffioso
    #19858
    Én passzív voltam az elmúlt majdnem 1 évben, de most ráizgultam a témára, egyrészt mert 3km-re van maga a pálya másrészt meg újra elővettem a szimulátorokat.
  • SimaSuna #19857
    Lada 2107-ben hogy tudom a lámpát kikapcsolni?
    baromi zavaró a nagy fehér kocka..
  • atiwrc
    #19856
    A mecsek hegyi pályára gondolsz?

    Egyébként volt egy vidi linkelve de nem sokat reagáltatok az első magyar készítésű "standard format"-os pályára....
  • maffioso
    #19855
    Mi a helyzet a mecseki pályával? semmi info?
  • Misi az ezredes
    #19854
    Biztosan próbálta már valaki, mindenesetre a csatlakozó megegyezik..
  • Rihonya
    #19853
    A G25 váltója jó a G27-hez egyébként?? Vagy külön álló dolog, így használható együtt ez a kombó??

    Ugyanis nekem fontos lenne a szekvenciális váltó (nem kormány váltó), mégis csak van annak egy feelingje.
  • Misi az ezredes
    #19852
    Újonnan nem lehet, leharcolt G25 viszont van rengeteg. De ott csapágy csere esetleg motor csere :/ Szóval ott nagy a rizikófaktor, hogy megéri-e..

    Ha kell én a kormány mellé tudok Joy-t is adni én azt használtam kéziféknek korábban.
  • Fehercsoki
    #19851
    Szerintem sem, de nem is ezt kérdezte.
  • GPx8
    #19850
    Nem lehet szerintem már G25-öt kapni újonnan.
  • Fehercsoki
    #19849
    Rallyhoz G25, mivel a G27 H váltóját nem lehet szekvenciális módba kapcsolni, és sokan kéziféknek használják a G25 váltóját szekvenciális módban.
  • Rihonya
    #19848
    Szerintetek G25 vagy G27 a tutibb?? Illetve a G25-ös váltója használható a G27-es kormánnyal??
  • Misi az ezredes
    #19847
    Érdekelne valakit a dolog? 3 hónapos Logitech G27 eladó! Garanciális! http://hardverapro.hu/apro/logitech_g27_elado_fix_ar_50_000_ft/friss.htm
  • pajti
    #19846

  • SimaSuna #19845
    kezdtem hiányolni a fószert....
  • Muttley
    #19844
    komoly :)

  • ajem kisa
    #19843
  • JUVEfun
    #19842
  • balazsgigi
    #19841
  • pajti
    #19840

  • Aquir
    #19839
    igen igazad van, habár többnyire nem probléma hogy egy kézen csak két ujj van használva, nekem kényelmesebbnek tűnik amikor egyszerre fér hozzá a bal kezem alapból ezekhez (persze ennyi gomb ebben a játékban az alap 4 gombon kívül nem kell): a + d + w/s + space és c (akár egyszerre) + shift (kisujjal), ezzel 6 gomb egyszerre lenyomható, miközben a jobb kezem a nyilakon van + jobb kéz kisujjal a NUM0 kézreáll itt a laptopon. (összesen 10)
  • atiwrc
    #19838



    Milyen négyszög?
    A tesom máshogy tartja az ujjait de nekem így jött be:
    A- bal középső ujj
    y- bal mutató ujj( leváltás közbe a mutató ujj)
    ,- jobb mutató ujj
    .- jobb középső ujj
    space- jobb vagy bal hüvelyujj( hosszú space esetén tudod használni mindkettőt.)
    s- bal mutató ujj
    x- bal mutató ujj
    c- bal mutató ujj( csak ritkán kell alá kuplungolnom)


    Végülis nem az lényeg hogy mit mivel, csak hogy két kézzel vezess és egymást ne akadályozzák.
  • Aquir
    #19837
    és ehhez a négyszöghöz hogy fér hozzá a kezed? :D én simán nyilakat és betűket használtam egy normális elrendezésben.
  • atiwrc
    #19836
    Leginkább azt tudnám javasolni az előttem szóló beállításain kívül, hogy el kell felejteni a nyilakat. ay,. és a space a kézi, c a kuplung, s és x váltó. És sokszor finom sűrűn piciket nyomogatva kell kormányozni.
  • Aquir
    #19835
    lentebb leírtam #19828 :) én ezt most már megszoktam, ezután megfelelő érzékkel kell kormányozni
  • Rihonya
    #19834
    1-2 billentyűzet beállítási tapasztalatot megoszthatsz velünk nyugodtan. Mit merre állítol, mitöl lesz jobb tőle az irányíthatóság.

    Sajnos egyelöre én is kormány nélkül tolom, de nem sikerült eltalálni még a helyes billentyüzet beállítást.(Bár talán nincs is bill-re jó beállítás)
  • pajti
    #19833
    1. A gyári autókról van szó igaz?
    Szerintem nagyon nagy különbségek nincsenek.
    Kinek melyik tetszik.
    Illetve személyes vélemény;
    nekem az utolsó 2 autó fekszik a legjobban:
    Xsara meg a 2000-es Impreza, + az alap 2003-as Impreza is nagyon jó.
    Viszont egy jó setup kell mindegyikhez a maximális teljesítményhez.
    2. Szerintem nincsen, bár igazat megvallva nem is nagyon foglalkoztam vele.
    Ha nem online versenyezel akkor az ellenfél te magad vagy, :D
    egyre jobb időket menni..

  • Aquir
    #19832
    Én meg azt kérdezném meg, hogy:
    1. az újabb autók mennyivel különböznek az előttük lévőtől, mert annyira sok másodpercet nem tudtam rájuk verni, ilyen kereteken belül meg nem tudom eldönteni mert az inkább a vezetésen múlik
    2. megdöntöttem az összes pályán a stage recordot, ezen kívül vannak más pályák/kihívások (illetve mennyi) a legerősebb championshipen kívül?

    Egyébként kormányom nem biztos hogy lesz mostanában, szerintem ha jól van beállítva, a billentyűzettel másfajta módon, de jól végigvezethetőek :)
  • Ghosthu
    #19831
    Sziasztok!Lenne 1 kérdésem az autók fizikájával és irányításával kapcsolatban.Szerintetek mi jobb az RS center vagy az RBR-t modoljam?RS centerrel már mentem Pribram egyszerűen élvezhetetlen.
  • pajti
    #19830
    Ha lesz rá lehetőséged, mindenféleképpen próbáld ki egy normális kormánnyal.
  • Aquir
    #19829
    Megvannak a kezdeti stagek idő alatt. az tök jó amikor egy állat átugrik az úton meg az ilyen részletek :)
  • Aquir
    #19828
    hú ezt most elkezdtem élvezni. egy nehezebb japán pályát (+ másokat) is megdöntöttem, gyors amerikai pályán meg tök élvezetes nagy sebességen farolni
    igazából mindegyik control filtert csont középre húztam hogy teljes legyen a görbület és a telítettségek mértéke, és mindegyik instant inputon van
  • Aquir
    #19827
    majd megnézem azokat :)
  • Breki33
    #19826
    #19346
  • Aquir
    #19825
    na újra belenéztem, és már stage recordot is sikerült dönteni. úgy látom hogy egy pillanatnyi handbrake utáni farolással jobban biztonságban tudom a kocsit, mint hogyha egyenesen megy lol
  • Aquir
    #19824
    állítottam a beállításban görbéket.. így már kicsit több élvezetet találok a játékban, talán még lehet jobban finomhangolni, majd meglátom.
  • Solt
    #19823
    Ezzel tényleg ilyen! Szimulátorhoz, kormány kell, nincs kompromisszum. A játék pedig a kategóriájának a királya, még csak hasonlót sem voltak képesek csinálni eddig.
  • Aquir
    #19822
    ez oké, csak olybá tűnik, hogy a kerék nem kanyarodik csontig, viszont eszméletlen gyorsan egyenesbefordul ami a másik irányba ránt ha oda kanyarorodok.. legalábbis így érzem, rettentően könnyen elkezd kacsázni.

    Az még oké ha jobban csúszkál a kocsi mint egy colin 2005-ben, csak akkor normálisan kanyarodna is :) Megnézem mit lehet változtatni benne billentyűzet esetén.
  • Breki33
    #19821
    szimulátorhoz kormány ajánlott
  • Aquir
    #19820
    ebben a Richard Burns játékban most végigvittem az egész tutorialt és vezettem pályákat. Esett már "érdekesen" a kocsi.. Hát én ezt - legalábbis most - nem nagyon nevezném szimulátornak azt nézve hogy 30 kmph-val nem képes a jármű 30-40 fokot normálisan befordulni egy kanyarban (ez beállítás kérdése?), viszont - akár csak kis sebességnél - rálépek egy pirinyót a fékre miközben csak egy picit kanyarodok azért hogy egyenesbe maradjon a gép (tehát nem egy kanyar), lehetetlenné tud válni az ellenkormányzás és könnyen keresztbefordul.

    Szinte mindegy is milyen talajon vagyok kis sebességnél is tud csúszkálni, és bár teljesen minimális sebességen a kanyarban nem képes derékszöget venni, viszont egyenesben ellenkormányzásra keresztbefordul...

    Van billentyűzet esetén optimális beállítás vagy ezzel tényleg ilyen a játék?
  • ikim
    #19819
    Ricsi bá siet ám rendesen...