20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • pajti
    #19818

  • pheaton
    #19817
    Urak meg tudja nekem mondani valaki, hogy az RSRBR 2012 , miért nem játsza le a replay-t ? Ha simán alap rbr-ben megyek az ok, de amit az Rs centerböl inditok ,annál kilép. Megjelenik az auto de utána kilép..Köszönet!
  • Muttley
    #19816
    Salute /_
  • pajti
    #19815
  • Solt
    #19814
  • ikim
    #19813
    The Richard Burns Foundatin

  • ajem kisa
    #19812
    Ennek a verdának van fizikája amit bekell másolni?:)
  • MATTILA14
    #19811
    Sziasztok,

    Tudtok neke azt hogy lehetne megcsinálni, hogy a bobstrackbuilderrel hogy lehet elkészíteni azt, hogy a háttér is szép legyen,mint pl. az eredeti francia pályákon.Még abban is kérném a segítségeteket, hogy azt hogy lehetne megcsinálni, hogy az út nyomvályús legyen!

    Kérlek, segítsetek nekem benne.
    Előre is köszönöm.
  • ajem kisa
    #19810
    3 játék 10£ (de csekkold le a készletet, mert írja, hogy...kitudja, hogy lesz-e náluk is még?)
  • sanzik
    #19809
    link
  • tszabi
    #19808
    Üdv!
    Lehet még kapni a játékot valahol (bolt, internetes webáruház)? Kerestem neten is, és néhány nagyobb szupermarketben,de sehol nem találtam.
  • Muttley
    #19807
    téééényleh most látom csak, h
    ez nem cockpit-view
    azért rákérdezek az arctól :)
  • pajti
    #19806
    Szerintem az alacsony kameranézet meg a 3 monitor miatt tűnik gyorsabbnak.
    Egyébként jó lenne látni mivel megy, de az sem kizárt hogy ez egy módosított fizika..

  • Muttley
    #19805
    2. blikkre :)
    nagyon jó a sebesség- és gyorsulás érzet ebben a videoban
    EZ AZÉRT van mert
    - eyefinity 3 monitor?
    - vagy létezik vmi speed feeling, acceleration MOD a gammához
  • pajti
    #19804
    Azt nem kell beírni, olvasd el még egyszer figyelmesen a #19802-es kommentet.. ;)
  • Gerdai
    #19803
    Hol kell beleírni a sound=true? Köszi a választ!
  • PacsutaTibi
    #19802
    Nem tudod billentyűvel felkapcsolni. A Richardburnsrally.ini-be kell beleirni ezt a sort: ShowFPS = true Ezután mindig látszódni fog, amíg ez a bejegyzés benne van az iniben. Nemtudom számít e az abc sorrend, biztos ami biztos én a Sound = true sor felé raktam be. :)
  • Gerdai
    #19801
    Üdv! Az fps-t melyik billel tudom megnézni?
  • Misi az ezredes
    #19800
    Örömmel olvasom :)
  • JUVEfun
    #19799
    Nem ,soha nem válnék meg tőle ! (csak vicceltem)Sőt szerintem jobb,mint a G27....
  • Rihonya
    #19798
    G25 vagy G27?? Melyikek ajánlanátok?
  • Misi az ezredes
    #19797
    Ennyire megválnál a g25-től?! Esetleg szart adtam el neked?! :D :S

    Amúgy, ismerősömé csak lemondott róla. A felesége kitette a szűrét és azt mondta nem tud evvel mit kezdeni adjam el ha nem kell :D
  • JUVEfun
    #19796
    Ennyire nem jött be ? (most adtad el a g25-t.) Csere ? Vissza ?
  • Muttley
    #19795
    ez zsíííír :)
  • Misi az ezredes
    #19794
    Hali mindenki, esetleg érdekel valakit egy Logitech G27?! Szimulátorosoknak nem árt a minőségi kormány, ha lenne jelentkező PÜ-ben írjon. Kérésre képeket is küldök róla örömmel.

    Bocsi az off-ért.
  • pajti
    #19793
  • MATTILA14
    #19791
    Sziasztok, Szia Tibi,

    A pályakészítéssel kapcsolatban még lenne egy kérdésem:Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a háttér is szép legyen? Gondolok itt pl. olyan pályákra mint mondjuk Joux Plane, hogy a messzi táj is gyönyörű.

    Előre is köszi!

    Üdv..
    Attila
  • pajti
    #19790

    jó lesz
  • pajti
    #19789
  • MATTILA14
    #19788
    Sziasztok,

    Tibi,nagyon köszönöm a segítséged,jutottam valamire, csak azt a fajta árkot és domboldalakat nem tudom még mindig megcsinálni.
    Nagyon részletesen leírtad pedig, és egyszerűen nem megy.Nem vagyok még valami profi a pályakészítésben sajnos.Nem is tudom a legörditett surface pontoknak más materials-t adni.vagy csak valamit igen rosszul csinálok.

    Ha tudnál/tudnátok még segíteni, nagyon megköszönném, mert nagyon tetszik az a fajta árok, és igen nagyon szeretném, hogy legyen a pályámon olyan.
    e-mail címem.
    [email protected]

    Előre is köszönettel.
    Attila
  • Muttley
    #19787
    nehéz komolynak maradnia :)

    itt egy picit más stílus:

  • Smicy2
    #19786
    kicsit off, de Dopeman RBR-el tolja :DDD

  • JUVEfun
    #19785
    #13226

    (ha nem oldódik meg akkor lehetséges , hogy a 2011-l nem kompatibilis)
  • pheaton
    #19784
    Ujra telepitettem az alap játékot,majd arra rá most az RSBR 2011-t , és a navhang francia! Majd kitöröltem az audio mappát, és betettem az eredeti RBR audiot, ugyanaz,majd próbáltam eredeti audio dat-t , ugyis...ha a magyar hangot teszek be,akár telepitöset,akár másolom, csak annyit mond gyerünk,majd semmi többet. Azért nem értem,mert régota használom az RBR-t,és sosem volt vele ilyen jellegü gondom.
  • MIKocom
    #19783
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni tudna-e nekem segíteni valaki az R3-as Peugeot 207-hez setupot készíteni? A 03-as Subaruhoz már találtam a neten egy fokkal stabilabb az autó.És pár másodperccel jobbak is az időim,de a Peugeothoz nem találok semmit!
    Előre is köszönöm a segítséget. E-mail címem:[email protected]
    Az RSRBR-ben van egy magyar csapat Hunnia motorsport tudtok róla vmit?
  • JUVEfun
    #19782
    Óriási a fazon a háztetőn....
  • pajti
    #19781




  • PacsutaTibi
    #19780
    A legegyszerűbb szerintem ha úgy csinálod hogy az út és az út melleti rész is a BTB útja. Tehát ha megvan az út, akkor a surface editorban két szélen új pontokat raksz le a keresztmetsztre és azoknak fű vagy homok materialt adsz. Majd ezután ott itt a homokos/ füves részen raksz le új pontokat és letebb huzod míg a kivánt formát el nem éri.
    Arra érdemes még figyleni hogy ha te 1 árkot karsz csinálni le kell rakni 4 "surfacepontot" az útvonalra. Az elsőt és az utolsót meg kell hagyni úgy ahogy van. És a másik kettőnél kell változtatni a keresztmetszetben a pontok magasságát.
    http://www.youtube.com/watch?v=MJMo-hF7zX0&feature=youtu.be&t=1m6s
    Érdemes ezen a csatornán megnézni a videókat. (Ő írja a BTB-t :) )

    Egyébként ezt az "oldalt fű is az út része" eljárást néhányan szoktán nevezni eMeL method-nak is hívni, nem csak árok hanem partoldalak dombok építéséra is használható. Ezt lehet érdemes megnézned, hogy érsd mit is írtam fentebb. :D
    http://www.youtube.com/watch?v=l9PkOTjuFUc
  • MATTILA14
    #19779
    Sziasztok

    Használjátok a Bobstrackbuilder pályakészítő programot a RBR-hez?
    Ha igen, akkor abban tudnátok nekem segíteni, hogy az út mellé hogyan kell olyan árkot csinálni, ami végigfut az úttal párhuzamosan? Magyarul végig kis árok az út mellett, mint mondjuk Kisterenyén az első lassítóig.
    Mindenfajta árok van nár, de erre sajnos sehogysem jövök rá.

    Ha esetleg van videó az ilyen árok készítéséről, a linknek is nagyon örülnék.
    Előre is nagy köszönetem!
  • ikim
    #19778