20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • bertino
    #19898
    aaah, lecci vki segitsen.

    RS RBR2012ben hol tudom atloni a valtast manualisra ?
    olyan reg vettem elo, hogy mar fogalmam sincs, hol kene atallitanom, elinditottam kulon az rbr-t, ott atnyomtam, atnyomtam rs rbr-en belul SSE-ben is, meg a masikban is, de ha elinditok egy szakaszt, ott meg mindig magatol valt az ebatta. :|||

    hol kene meg atallitanom, hogy en valthassak... ?!
  • SimaSuna #19897
    7. MRBRB ahogy én megyek :)
  • GPx8
    #19896
    Azt hittem diesel... :)
  • Nyilas Lehel
    #19895
    letöltöttem a demót gondoltam kipróbálom a rallyt de valamiért nincs ffb
    mitől lehet?
  • Gyöször
    #19894
    Frankó!
    De eszi az olajat a kocsi, nem kicsit -> nagyon!
  • pajti
    #19893

  • JUVEfun
    #19892
    EGY CSODÁLATOS ÚJ PÁLYA CSEHEN !

    NEM azt kell nézni milyen sz@rul mentem (elsőre)....
    GYÖNYÖRKÖDJETEK A PÁLYA SZÉPSÉGEIBEN :-))
  • Muttley
    #19891
    frissen lőve faszbukkról :)

  • Muttley
    #19890
    nehogy izééé...
    ez nem Kazhol Design, de... :)

  • Ulvar
    #19889
    szedj le torrentről egy teljes verziót, ami már meglett buherálva.
  • Rihonya
    #19888
    Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!

    A Fraps-ról még annyit, hogy csak 30mp-et enged felvenni. Többért meg kell venni vagyis támogatni kell a programot. Jól fordítom?
  • PacsutaTibi
    #19887
    Replayt nem tudod megnézni a szakasz után, de ha beértél akkor ki is irja hogy mentette a replayt. "RBRjátékonbelülineved"_rsf_practice_"apályaszáma".rpl néven. Tehát ha kétszer mész 1 szakaszon a practiceben, mindig csak az utolsó futás marad meg. Ezeket meg tudod nézni, a többi replay között Driver Profile menüben. Felvenni csak valami videó felvevő progival lehet, pl fraps-el.

    Ha valami miatt nem érnél be a szakaszon, de vissza akarod nézni akkor ne szállj ki rögtön a menübe, hanem a retire-re nyomj.
  • SimaSuna #19886
    FRAPS-al fel tudod venni.
    utánna (sony vegas, vagy bármilyen videóvágóval) tömöríted és felteheted jutyúbra :)
  • Rihonya
    #19885
    Rallysimfans-os pluginnál, Practice módban, hogyan tudom felvenni a szakaszt?? Replay nincs, meg Replay mentés sem. Külsö programmal?? Köszönöm!
  • JUVEfun
    #19884
  • Muttley
    #19883
    3:06-nál kemény a monitor előtt
    BUKÓSISAKban az arc :)
  • JUVEfun
    #19882
  • Breki33
    #19881
  • Breki33
    #19880
    Szerintem pont jobb lett benne a fizika, keresőbe beírva elég sok infó található róla korábban elég rendesen megtárgyaltuk



  • Adam Jonas
    #19879
    Vannak jó dolgok benne, pl. ott részletesebb a szerviz, viszont nyögvenyelősebb az addon autók használatba tétele, meg ha jól rémlik, ott fizikához nem nagyon piszkáltak, pl. Ford Focus WRC '06-nak az volt a fizikája, amit anno a BH Motorsport oldaláról is letölthettél.
  • Rihonya
    #19878
    A cseh plugin milyen? Használja valaki? Több pálya és autó van benne? Fizika másabb benne?
  • JUVEfun
    #19877
    kormány beállítás játékon kivül : http://www.kephost.com/view3.php?filename=rcmzlwqwa0wj17gr9w0z.jpg

    belül: http://www.kephost.com/view3.php?filename=7459s2o4hymb5r1vykrh.jpg
  • JUVEfun
    #19876
    Offline simán be lehet állítani ilyenre. Ha használod alul a keresőt , találsz pontos leírást ehhez a beállításokhoz, de lehet megkeresem ,nekem valahol megvan.
  • lac coo
    #19875
    így van nálam is beállítva, ez tűnt leglineárisabbnak, de mégsem, jó, valami fura NFS shift érzés van az egészben .elején alig fordu la kerék aztán hirtelen hatványozottan beránt ... Mindegy, akkor felejtős , ezen már csak rontani tudok ezek szerint .
  • Adam Jonas
    #19874
    Default setup volt asszem :) Max. a féknyomást/eloszlást ha állítottam talán
  • Rihonya
    #19873
    Na én így szeretném beállítani az autót, mint az első videóban a Fiesta. Így tapadjon, kanyarodjon stb stb... nagyon frankó
  • Breki33
    #19872
    Ez lehet segít

    http://www.racedepartment.com/forum/threads/g27-settings.48541/
  • lac coo
    #19871
    Valaki tud segíteni, hogy kell beállítani a kormányt valami megközelítően lineárisra, mert elszomorít milyen rossz, akárhová is állítgatom :( G27 ...

    THX !
  • Aquir
    #19870
    majd. csak este chrommal meg firefoxxal néztem, de az ilyeneket eddig mindig befejezte. mert ugye itt nem az volt, hogy félbeszakad, hanem letölti a teljes 1.4 gigát, utána meg nem tudja odaadni :D
  • Adam Jonas
    #19869
    Letöltésvezérlővel is próbáltad már?
  • Aquir
    #19868
    az istennek sem tudtam 1.4 gigás trackpackot letölteni, mert a végén nem tudja befejezni a letöltését itt...
  • Adam Jonas
    #19867






  • Muttley
    #19866
  • Aquir
    #19865
    ah minek kell telepítés után az elején elvégezni a tanfolyamot? még jó hogy elmentettem a profilomat, már lehet is száguldani :)
  • lac coo
    #19864
    THX !
  • SimaSuna #19863
    rallysimfans plugint töltsd le. kb 2Gb...
  • lac coo
    #19862
    Sziasztok !

    Nagyon-nagyon régen játszottam a játékkal, de most igen csak kedvem lenne hozzá :)
    Miket kellene most letöltenem az alap mellé, hogy egy korrekt fizikájú Citroen C2-esem legyen a játékban ?

    Nagyon köszönöm, tényleg lövésem sincs hol tart most a sok kiegészítő cucc ! :)
  • Muttley
    #19861
    amikor én még...

  • maffioso
    #19860
    Igazán nincs mit :) Ha bármi anyag, vagy hd felvételt szeretnél, akkor jelezd nyugodtan. Július 15 után végetér a sétatér fesztivál és akkor nem fogok minden nap melózni éjfélig, el bírok menni csinálni még 1-2t, vagy kétes helyeken akár képeket.
  • PacsutaTibi
    #19859
    Olvastam a privit amit küldtél. Nagyon jó az a belső a pályáról. Eddig egy kisfelbontású 2003-4es belsőből dolgoztam. De ezen sokkan jobban látszanak a fák bokrok, meg pl az elágnál hogy merre van pontosan az út, ami a versenyfelvételen nem látszik. THX