20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • JUVEfun
    #19939
    Az alap fizika majdnem azonos mindegyik pluginon!
  • JUVEfun
    #19938
    Nem tennék nagyon különbséget , mindkettőn játszom, a csehen a szigorúbbak a lehetőségek ,de igy is nagyon élvezetes és ki tudod mások beállításait is próbálni.
  • banyairicsike
    #19937
    És szerinted melyikben van jobban eltalálva a fizika? a Csehen vagy a simfans-oson?
  • JUVEfun
    #19936
    Hát én több éve játszom a csehen ,de hidd el ott teljesen adott a fizika,max . bizonyos határokon belül setupolni lehet.
  • banyairicsike
    #19935
    Hát igen, csak az alap játékban lehet így játszani, az online patch-ekkel már nem. Bár vannak videók, ahol a Cseh pluginnal és ezzel a fizikával tolják.
  • Breki33
    #19934
  • JUVEfun
    #19933
    Létezik hasonló (tölthető) fizika , de nem látom semmi értelmét , mivel semelyik pluginon nem játszhatsz vele. Az alap fizika , jó setupokkal tökéletes , ha pedig offline akarsz játszani akkor úgy is bele lehet nyúlni ,hogy ilyen legyen.
  • JUVEfun
    #19932
    SavedGames mappád csak akkor lesz ,ha felteszed valamelyik online patch-t akár a MAGYART , CSEH , FRANCIA stb. plugint
  • balazsgigi
    #19931
  • balazsgigi
    #19930
    Nyomja még valaki vele?Nem jött ki valami újdonság,mód vagy bármi hozzá mostanság?
  • endy papp
    #19929
    Kösz a választ de sajna nem segített,valami nálam nem kerek,mert ugyan úgy csináltam mindent ahogy leírtad ,de mégse menti el amit kell,és SaveddGames mappám sincs,a főkönyvtárban a többi között.
    Úgy hogy egyenlőre ez van nem tudom ha újra raknám a játékot és a javításokat nem tenném fel lehet működne.
    Eseteleg ha lenne valami tipped a gondomra akkor légy szíves írd le.
    Még egyszer köszi a segítséget.
  • Breki33
    #19928
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rqMBISZcQSo#!
  • banyairicsike
    #19927
    Ha jól értem, akkor még nincs kész. Egész jónak tűnik. Bár nem tudom, hogy tudom rávarázsolni mondjuk a rallysimfans-os pluginra, mert tudtommal az felülírja majd ezt.

    Esetleg valami hasonló fizika létezik még?

    Vagy ezt nem lehet még letölteni akár Beta verzióban is? Egyáltalán folyik még a fejlesztése?
  • JUVEfun
    #19926
    Amikor a főmenüből akarsz kilépni megkérdezi,hogy akarod -e menteni a változásokat (ez biztos)és akkor kell.
    Csinálj egy új profilt ,felh. névnek írd be MULLIGATAWNY ezzel nem kell végig csinálnod a rally sulit és lesz SavedGames mappád . Utána slotonként berakhatod a megfelelő autóhoz a megfelelő setupot.
    Ha használod alul a keresőt itt a topicban sok mindenre kapsz választ (persze segítünk is ,ha kell)
  • endy papp
    #19925
    Köszi de ott állítottam (főmenűben,ezzel kezdtem)mint minden játéknál ennél is de még sem menti el,sajna.
    És a setupra tudsz valami megoldást hol is találom,azt hogy hova kell bemásolni ?
  • maffioso
    #19924
    Ne futam közben állítsd, hanem a főmenüben, majd lépkedj vissza és amikor felajánlja, hogy elmenti akkor mentsd is el. Így tuti jó lesz.
  • endy papp
    #19923
    Sziasztok.
    A segítségeteket szeretném kérni.
    Sikerült egy eredeti játékot vásárolnom,működik is ,csak lenne pár apró gondom.
    A kormány beállításoknál ha a váltó fel-le kapcsolás beállítást a kormány melletti fülekre állítom,ha kilépek a játékból nem menti el,mindig újra kell beállítani.
    Van erre valami megoldás? Vagy ez ilyen?
    Természetesen felraktam mind két hivatalos javítást de ez sem oldotta meg.
    A másik gondom az lenne hogy nem találom azt a "SavedGames" mappát ahova a kocsi setupjait amit letöltöttem, be tudnék másolni,pedig már néztem a játék mappái között de valahogy nincs meg.
    Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönöm előre is.
    Üdv.
  • Muttley
    #19922
    tesztelte már innen vki?
    milyen a default-hoz képest?
  • peetfire
    #19921
    Videón az új Richard Burns Rally fizika!

  • Aquir
    #19920
    karaj
  • bestGP
    #19919
    http://www.youtube.com/watch?v=zxQhirEy4JU&feature=plcp

    lájtiteszt
  • JUVEfun
    #19917
    Még akkor is ,ha az a 30000 euro .....
  • SimaSuna #19916
    Solberg, Grönholm....ha azt mondanák, hogy 30.000 azt se bánnám..

    egy finn szakasz 6-8-10perc is..ugratók, hajtűk....na ott kapaszkodnék a majré vasba :)
  • pajti
    #19915
    Azért "egy" Tommi Makinen vagy Juha Kankkunen mellé beülnék egy finn szakaszon :D
  • komorszabi
    #19914
    Sziasztok! Van egy ferrari gt experience típusú kormányom, amikor a beállításoknál próbálom belőni az irányítást, amikor megnyomom a féket minden oké semmi baja,de amikor a féket állítom akkor lenyomom max-ra a pedált, de a fék csak félig enged fel. Valaki erre a problémámra tud valami megoldást? (Többi játékoknál rendesen működik)
  • SimaSuna #19913
    25-ért az alábbit képzelném el.

    - zárt, biztosított pálya.
    - elméleti oktatás
    - autó bemutatása
    - pálya bejárás
    - 5 köröcske ahogy TE vezetsz.

    és csókolom...szerintem ez volna az ideális...

    ez kb a drift taxival egyforma..ott sincs semmi élvezet..
  • maffioso
    #19912
    Meg kár, hogy egy szar az egész. Engem ne vigyenek, inkább adják a kocsit oda, ez így hulladék. Pláne 25ér.
  • pajti
    #19911
    Kár hogy nem WRC... :D
  • Breki33
    #19910
    http://maikupon.hu/akciok/budapest/elmenyautozas-egy-igazi-rallye-autoban-50000ft-helyett-csak-25000ft-most-5000-ft-foglalo-befizetesevel?utm_source=facebook
  • Ronnie17
    #19909
    köszöntem szépen !!
  • Breki33
    #19908
    http://forum.rallyesim.fr/viewtopic.php?f=371&t=2967

    innen simán lehet

    http://dl.rallyesim.fr/rsrbr2012/download.php?Fichier=Install_Pack_ALL_Packs.exe
  • Ronnie17
    #19907
    Hali, az RSRBR 2012 Cars packot nem találom sehol, nem tudom letölteni.. tudna valaki adni egy dirket linket, ahonnan letölthetem??? (a francia rallysim oldaláról nem tudtam..)
  • maffioso
    #19906
    Nem mostanában játszottam, de mintha 60-40 körüli féknél már jó lenne, ennél előrébb értelmetlen állítani, és figyelj a féknyomásra is, ha túl nagyra nyomatod célszerű finoman nyomni a pedált.
  • Aquir
    #19905
    fékezz szakaszokban, kanyarban meg nagyot
  • Rihonya
    #19904
    Sziasztok.

    Gondom van a fék erő eloszlásommal.
    Ha hirtelen fékezek, akkor elúszik az autó hátulja. Ha előre állítom a fékerőt, vagyis leveszem a hátsó kerekekről, akkor meg ugye kanyaroknál ha bele bele fékezgetek, ugye nem kanyarodik, hanem megtorpan értelem szerűen az autó, illetve így nehéz sokszor ráfordítani is a kanyarokra.

    Valakinek erre valami megoldás?
  • Adam Jonas
    #19903
    Hehe, előfordul :P Nincs mit. :)
  • bertino
    #19902
    kerestem ott is, de nem verte ki a szemem, atallitottam, koszike! :D
  • Adam Jonas
    #19901
    Nem tudod sajnos rá rakni az RSRBR-re a magyar plugin, mert ütközni fog a kettő, s egyik sem fog működni.

    Az RSRBR-es váltógondra pedig a megoldás: megnyitod az RSCEnter-t, Play Alone-ra katt. Amikor megjelenik a szakasz/autóválasztós ablak, a legördülő menük mellett van egy függőleges ikonsor. Kattints a legalsó, ami egy fehér lapocska, kék kerettel, benne egy pipa meg egy toll (ha ráviszed az egeret, ki fogja írni, hogy 'Settings'). Az előugró ablakban pedig a Transmission résznél át tudod állítani már manuális váltóra a cuccost. :)
  • bertino
    #19900
    hat ezaz, ez megtortent es meg mindig automata :D

    mert en csak ezt ismerem, de minnya meglesem azt is. fel lehet pakolni rs rsbr 2012 melle, vagy inkabb felejtos ez a dolog... ? :D
  • SimaSuna #19899
    miért nem a rallysimfans-ot használod, tolhatnánk onlány..


    de RBRben átállítod majd elmented...
    legalábbis a sima rbrben így van