Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csm
#9446
Joux Verte-n most mentem 5:10-et, de ez is messze elmarad a rekordtól.

BMW 325 iX Rallye Car :)

csm
#9445
kösz, de te billel mész, sztem kormánnyal te is bõven jobb leszel

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9444
persze, de nyomtam azon a pályán és azért az elég gyors pálya, végig tõ gázon mész, szal nem hiszem hogy fogsz tudnai rajta javítani...de azért hajrá!!!
én mentem 3:28-as idõt :S...szóval legyél nyugodtan hogy olyan jó idõt értél el<#taps><#taps><#taps>

Bucser
#9443
Néha jobb ha nem nyomod.. ha érted mire gondolok😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

csm
#9442
nyomom ezerrel, szedem a kanyart, de csak 1-szer sikerült.

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9441
hát nyomd a gázt!! 😄😄
ha én lejjeb viszem akkor megmondom, mert azon nem szoktam menni...de kizárt hogy olyan idõt menjek :S

csm
#9440
Diamond Creeken egyszerûen nem bírom 3:00 alá vinnem az idõmet 😞
hogy mennek ennlé jobbat?

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9439
az a helyzet hogy volt kormányom, de tönkre ment és azóta nem volt efféle beruházás 😄
igyhát marad minden játékban a billentyûzet, mert az alap dolog 😄

#9438
hát ne billentyûzettel nyomd... 😄
pl. LOGITECH FORMULA VIBRATION FEEDBACK WHEEL 11500 Ft
azért adjunk a márkára, de ennél alább ne add...
Geroy
#9437
uh bassza meg!!! mondjuk billentyûzettel sztem többet nem nagyon tok kihozni :S

JuanG
#9436
3:30 körül vannak a csúcsidõk

RBR-Rank

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Geroy
#9435
Akor viszont dobok egy képet!!!
Ezen a pályán gyakorlok 😄 Anglia: Falstone -- 4:10:09 a rekordom ez jó???

Geroy
#9434
<#rinya><#rinya><#rinya><#shakehead><#shakehead><#shakehead>
Sajna nem lett jó...ez tényleg egy hiba amit már sosem fognak kijavítani 😞

Geroy
#9433
meg is találtam....tényleg volt olyan lehetõség...remélem igy már ó lesz
KÖSSZ A SEGÍTSÉGET!!!!<#worship><#worship><#worship>

Geroy
#9432
hát már nem hiszem...de ennek a balllábfékezésnek utána nézek h tényleg van-e vagy hallgatnom kell igy a visszajátszást, és csak a képet élvezzem 😄

JuanG
#9431
RBR-hez síma javítás már nemigen lesz 😞...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9430
hja ha bill-el nyomod akkor nem tudom 😊...de valszeg a bill. miatt van...jól emlékszem hogy billnél be lehet állítani síma féket és ballábbféket is?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Geroy
#9429
remélem igy van, de akkor megmár kijavithatnák

Geroy
#9428
Csak az itt a gáz, h billyentyûzettel nyomom, és egyszere nem nyomom a gázt és a féket...Na akkor most mi a helyzet??? mert kur**-ra idegesítõ hogy sz** lesz a hang közbe, majd visszajön ha ugyaigy gáz-fék nyomás lesz :S:S <#vigyor2>

JuanG
#9427
azért van ez mert a gáz és fékpedálod nem külön tengelyre van beállítva...magyarul ha rálépsz fékre, megszûnik a gáz...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9426
Nem a balláas féekzéstõl van szerintem, ez egy hiba ami soakknál elöfordul

Geroy
#9425
most raktam ujra :S
És arra jöttem rá hogy a "ballábas fékezéseknél" csinálja, és akkor felcserélõdik a hang, sõt a kép is, mert mindig világít a féklámpa..<#vigyor2><#rinya>

#9424
olvastam a bh-n, hogy eddy elkezdett kötözködni ezzel a sráccal, aki csinálta a subit, hogy a világítótestek véleménye szerint csak textúrák, és ha már minden rbr-es kocsinak 3d-s világítótestei vannak, ennek is az legyen már no... a kutya mindenit...
mondjuk ez a csávóka nem tud örülni semminek... én meg lesz*rom, hogy textúra, vagy 3d, jól néz ki és kész...
#9423
rakd újra a gamet... használni fog neki...
Geroy
#9422
HY!
Miért csinálja azt mostanában, eddig csak ritkán fordult elõ, de mostmár egyre gyakrabban, hogy a replay-ben elmegy a hang, és olyanná válik a kocsi hangja, mint amikor nem adok gázt. :S
Tehát fordítva mûxik, mert mikor elveszem a gázt, akkor lesz normál hangja...

#9421
Impreza 555 movie Itt 😉


Geroy
#9420
oh köszi! sajnos ez igaz hogy uncsi! senki nem ad uj infót vagy valami jó gépet, hangot töltene fel amit le lehetne szedni <#crazya><#wink>

#9419

Dobok már ide egy képet, mert így olyan unalmas ez a topic... <#vigyor4><#vigyor4><#vigyor4>
Glpetyus
#9418
háhá,éreztem,hogy ki van írva a végén ^J^

Glpetyus
#9417
😄DDD !

Glpetyus
#9416
😄
Mi a szám címe ? 😊

bestGP
#9415
letötötétek?😮

hüje vagy hamán szép nem!4

Geroy
#9414
oh de kár! akkor addig marad a másik focus 😄

#9413
Szeptember 4 elött nem lesz.

Geroy
#9412
Hy!
Nekem nem a ladáért fáj a szivem,hanem az uj FOCUS-ért!!!
Ha valaki tud linket az lécci dobja már be mert nekem nagyon tetszik az a gép, és jó lenne már azzal tolni 😄
THX!

bestGP
#9411
nemrugtunk be dehogy😊
nem egy hétig
és nem én vagyok GP 😄

hüje vagy hamán szép nem!4

báttyó02
#9410
(H)
mijolett
ladaval mindenbokorba
py
.d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Daniel Brandon
#9409
Azon az oldalon találtam egy Monok vidit. Itt lakom ebbe az utcába<#pias>!!!

bestGP
#9408
tõthetõ a videjó, szarab minõségbe raktam fel

http://dzs.kweb.hu/phoenix/

otlesz rbrrel kezdõdõ.meg van csomo mas is de az kódos haha :|
remélem hogy hevfán lesz

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9407
de a magyar bajnokságohz elengedhetetlen szükség van egy balázsöcsizsigulirais 😮

azzal a Stalker gyerekkel nemlehet felveni a kapcsolatot? ha elmondjatok hollehet megtalalni dumalok én vele 😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#9406
szerintem a subi00 nem is fog menni a felnicsere miatt...
#9405
Még kérek egy ksi türelmet az iniket átritam a cseh pluginon 6 kocsi megy 8bol.

Még valamit variálni kellesz a fizikával.
Meg a vidire várok még

bestGP
#9404
készvan
kicsit öszelet csapva
de talán élvezhetõ lesz szamotokrais
nagy, de szép ugyhogy tõcsétekmajdle
kb 8 perc

feldobja majd jatekot reméjjuk ^^

hüje vagy hamán szép nem!4

#9403
Srácok a magyar bajnokság modot honnan lehet leszedni?
bestGP
#9402
he
csinalok egy muvit ami szar lesz
py.d

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#9401
jajjmá

JuanG
#9400
öblíts te <#idiota>...a te modorod volt kifogásolni való, nem a miénk...részemrõl befejeztem a témát 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9399
az utsó két kommentre... nagyot szóltatok, öblítsetek...

senki sem fõállásban csinálja ezt, én sem... de ha valaki MEGÍGÉRI, hogy segít, akkor ne szarjon az embar fejére, vagy hajtsa el a durva anyjába már rögtön a legelején...
tehát ha valaki tud segíteni az ignis mûszerfalát összehozni, akkor vegye fel a kapcsolatot hancur barátunkkal...
nem kell elétolni semmit készen, csak segíteni... azt hiszem nekem más a fogalmam a segítségrõl...
a zonda modra legyél nagyon büszke, grat hozzá, a képek alapján tényleg igényes szép munka... de ha valaki SEGÍT neked, akkor lehet hogy valamivel elõbb kijön, vagy részleteiben szebb lesz...

Finkoo szólt hozzátok...
Bucser
#9398
mellesleg azért faszkalapnak hívni valakit mert éppen nem segít... no comment..

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

JuanG
#9397
azért azt tegyük hozzá, hogy ezek az arcok nem fõállásban foglalkoznak ezzel, szal ha nem ugranak elsõ szóra, akkor sem lehet senkinek egy szava sem, én mióta belefogtam ebbe a modolásba szinte semmi idõm nem marad még játszani se, nagyon le tudja szívni az ember energiáját-szabadidejét...és saját tapasztalatból mondom, célszerúbb inkább próbálkozni, saját erõbõl rájönni dolgokra, mint másokat basztatni...tudom mert a Zonda-t is teljesen magamtól konvertáltam, építgettem, és ha arra vártam volna hogy mások gyorsan elém tegyék a megoldás kulcsát, a zonda még mindíg parlagon heverne...

szal senkinek semmi joga másokat "baxtatni", mindent meg lehet oldani önerõbõl is, eddymek megvan a saját dolga-baja, ami természetesen elsõbbséget élvez...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty