Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ezt a képet nézzétek meg!!!!!!! Olyat buktam h felrepültem az égbe<#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#taps>#taps><#taps>#taps><#duhos2>#duhos2>
KÉP
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
(Hrc mod,természetesen)
Most nem tudom,hogy az én állítgatásaim miatt van (difi,kormánymû,gátlók,mást nemigen szoktam),vagy másnál is ilyen ?
Olyan hangja van,mintha a kipufogó durrogna egyfolytában és gyorsan.
<#kuss>#kuss>

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
Elõre is köszi!
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
Nekem a HRC mód tökéletesen megy!!!Nagyon jól megcsináltátok!!
Valaki tudna nekem segíteni h a hangokat h lehet megcsinálni?? De ezt olyan "szájbarágósan" kéne elmondani!!! atiwrc lécc vegyél fel msnen!! Címem: [email protected]
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
Mentem a Focussal is meg a 307 el is(csak ez a 2 választhato a Skodán kivül..) Rendes belsö nézetük volt!
Honda - The Power of Dreams
Honda - The Power of Dreams
A zmodelelr fixed rakd be és ugy probáld ki.
és angol verzsönnel is u.e <#szomoru1>#szomoru1>
Honda - The Power of Dreams
És akkro lép ki ha egy feladatot akarnál elinditani?
Honda - The Power of Dreams
A lada skineket nemtom mikorra lesz kész de 1 honapnál tutti nem több, ha csak valami kurva nagy gáz nem elsz.
figy 3,5 skin kész lett 2 hét alatt, szoval...
a zsigulin még kerék sincs 😄
aza number ván, a többi szép sorjával
de am én szivesen segitenék, gépem is megvan hozzá, érdekel is (a lada nagyon)
csak felvilágositás kéne h mivel mit mikor
hüje vagy hamán szép nem!4
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
Miylen meglepö lengyelek csinálják 😊
Polszki meg készül. 😊
régi autók bajnoksága 😄
A texturázás még ugyahogy kész lehet de rengeteg apro biszbasz töré meg iylenek azoke nemtom hogylesznek készen, az ignist is elkezdte hancur de nem tudja befejezni mert nem segit neki senki pedig már elég jól néz ki.
Juan G! Ha tudnánk vizezni a hátso kerekeket akkor jo lenne 😄
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Kár volt ezt megmutatni atiwrc!!!!😄
Wááááááááá hagggyátok azt a ladát a TRABI fontosabb!!!!!!!!!
Mikorra várható h kész lesz????Tiszta lázba hoztál!!!!😊😄
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Ladábol 4 skin már majdnem kséz van kell még 4 et csinálni és akkro elsz kiadva, amikor csak van idöm ezen dolgozom, nemtom mikor lesz kész de valszeg akkro amikorra befejezem 😊
A trabirol csak ennyit 😉/Hangot nem hiszem hogy lehet jot csinálni neki./

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!
Ezt a ladát fel tudnátok valahova dobni?:
Elõre is köszönöm!
http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!