Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#9797
sirály, csak zúzd át a linkelt képeket bmp-bõl légyszi. 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Glpetyus
#9796
azigen 😄

#9795
Hi!!

Ezt a képet nézzétek meg!!!!!!! Olyat buktam h felrepültem az égbe<#nyes><#nyes><#taps><#taps><#duhos2>

KÉP

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

Glpetyus
#9794
<#falbav>
Eszembe sem jutott,thx

#9793
JAJA! Nekem is recseg!!!!!!!! Nemtom mi lehet az...

Itt van további 2 kép, természetesen a focussal<#worship>

A 2. szerintem nagyon jó lett!
1. kép

2. kép

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

#9792
valszeg leér az alja... és ez nem vicc...
bardocz
#9791
játékon belüli inkább
Glpetyus
#9790
Nálatok is "recseg" valami ha a francia pályákon megy a Benik féle Focussal ?
(Hrc mod,természetesen)
Most nem tudom,hogy az én állítgatásaim miatt van (difi,kormánymû,gátlók,mást nemigen szoktam),vagy másnál is ilyen ?
Olyan hangja van,mintha a kipufogó durrogna egyfolytában és gyorsan.
<#kuss>

Glpetyus
#9789
-.-

#9788

pajti
#9787
játékon belüli beállítás kell vagy a vindózos?

#9786
és az általam készített herczig skin van rajta... 😄 ilyenkor olyan büszke vagyok...
#9785
Itt 1 KÉP most a subaruval csapatom<#vigyor><#wave>

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

bardocz
#9784
valaki a kormány meg pedál beállításról linkeljen be képet plz mert én nem tom beállítani ugy hoyg én irányitsam
#9783
A HRC mód intrójában, a kaszniászos zenét fel tudnátok tenni valahova?

Elõre is köszi!

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

bardocz
#9782
én meg az automata gázzal vagy fék nélkül(ez a két lehetõség van)nem tudom csúsztatni pedigrégen még ment 😄
bestGP
#9781
elég elõnytelen csusztatás😊

hüje vagy hamán szép nem!4

#9780
1 kép ahogy csapatom a fókával:<#nyes><#nyes>

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

#9779
Bocsi elírtam atiwrc! HRC mód!!!!!

Nekem a HRC mód tökéletesen megy!!!Nagyon jól megcsináltátok!!

Valaki tudna nekem segíteni h a hangokat h lehet megcsinálni?? De ezt olyan "szájbarágósan" kéne elmondani!!! atiwrc lécc vegyél fel msnen!! Címem: [email protected]

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

AlieN911
#9778
jhaa, és lehet h. a Skodával van valami, ilyen a belsö nézetem(lehet itt a bibi mert..) kép
Mentem a Focussal is meg a 307 el is(csak ez a 2 választhato a Skodán kivül..) Rendes belsö nézetük volt!

Honda - The Power of Dreams

AlieN911
#9777
hát ez lol<#hehe> szal, bemásoltam azt a fixet, angol volt! jo volt! magyarrá tettem, nem lett jo! ujra angol, majd magyar me a Z.dll és jo! kilép belép megin nem jo<#szomoru1> ha Z.dll ujra bemásolom akkor se jo! az angol ujrainditás angollal sem lett jo<#shakehead><#sir>

Honda - The Power of Dreams

arty
#9776
de miért nem adjátok ki 4 skinnel ?

Forza.

#9775
Nemtom én nem probáltam még de letesztelem, nem lehet hogy a fábiával van baja?

A zmodelelr fixed rakd be és ugy probáld ki.

AlieN911
#9774
igen! menü bejön, ha egy feladatot akarok elinditani akkor betölti, elkezdi mutizni a gép h. mit kell cisnálni, kilép! ez betöltés után kb 5sec...
és angol verzsönnel is u.e <#szomoru1>

Honda - The Power of Dreams

#9773
A menü bejön?

És akkro lép ki ha egy feladatot akarnál elinditani?

AlieN911
#9772
Üdv! Visszaolvastam de konkrét választ nem kaptam... Felraktam a HRC06 modot (1.01 & 1.02 fennvan) és felraktam még a magyar menüst és driving schoolnál kilép! valami megoldás van rá? THX

Honda - The Power of Dreams

#9771
mi az a HCD? 😄

A lada skineket nemtom mikorra lesz kész de 1 honapnál tutti nem több, ha csak valami kurva nagy gáz nem elsz.

figy 3,5 skin kész lett 2 hét alatt, szoval...

bestGP
#9770
téleg nyugi 😛
a zsigulin még kerék sincs 😄

aza number ván, a többi szép sorjával
de am én szivesen segitenék, gépem is megvan hozzá, érdekel is (a lada nagyon)
csak felvilágositás kéne h mivel mit mikor

hüje vagy hamán szép nem!4

#9769
Amugy ez a régi autók bajonksága nem hlyeség! Összedobnátok 1 olyasmit mint a HCD mód csak itt lenne LADA, TRABANT, KISPOLÁK stb stb!! SZ.tem jó ötlet! Bár elhiszem h rengeteg idõ és munka!

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

#9768
A ladák mikor lesznek kész atiwrc? Csak ugy kiváncsiságból kérdem 1nap 1 hét 1 év?<#idiota><#vigyor>

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

#9767
Ez amodell nekm megvan valahol, ez szebnek tünik bár lehet mire beraknám az rbr-be nem elnne ez se szebb

#9766



Miylen meglepö lengyelek csinálják 😊

#9765
én már konvertátlam scgtbõl és nfs4bõl wartburgot meg tarbit bár elég hülyén néztek ki.

Polszki meg készül. 😊

bardocz
#9764
dehogynem 😄 ha még lenne kispolszki eg wartburg akkor az lenne áma kemény😄
régi autók bajnoksága 😄
#9763
A trabi egyenlöre csak egy modell 😞
A texturázás még ugyahogy kész lehet de rengeteg apro biszbasz töré meg iylenek azoke nemtom hogylesznek készen, az ignist is elkezdte hancur de nem tudja befejezni mert nem segit neki senki pedig már elég jól néz ki.

Juan G! Ha tudnánk vizezni a hátso kerekeket akkor jo lenne 😄

JuanG
#9762
nem hiszem hogy egy trabi élvezetes lenne az RBR-ben 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9761
No bakki!
Kár volt ezt megmutatni atiwrc!!!!😄

Wááááááááá hagggyátok azt a ladát a TRABI fontosabb!!!!!!!!!
Mikorra várható h kész lesz????Tiszta lázba hoztál!!!!😊😄

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

Bucser
#9760
Szerintem a trabi lesz a 2 legjobban várt autó😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Glpetyus
#9759
jó 😊

#9758
Nagyon vad 😊

#9757
Csináltam én is egy LADA skint!!!
SKIN
NA szerintetek milyen lett???

JuanG
#9756
az LFS-hez valaki csinált Trabi hangokat ami áll. jól sikerült...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#9755
<#taps>

#9754
Jaja tényleg nem hitte szeritnem senki hogy ekkora durranás lesz.

Ladábol 4 skin már majdnem kséz van kell még 4 et csinálni és akkro elsz kiadva, amikor csak van idöm ezen dolgozom, nemtom mikor lesz kész de valszeg akkro amikorra befejezem 😊

A trabirol csak ennyit 😉/Hangot nem hiszem hogy lehet jot csinálni neki./

JuanG
#9753
várjátok már meg míg elkészül ... ezt a türelmetlen népet, magát a játékot anno nem várta senki ennyire 😄DD...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#9752
az lenne még a komoly😄
hát még ha trabant hangja is lenne😄
#9751
Jah és még azt szeretném megkérdezni h trabit nem tudnátok csinálni?<#vigyor5><#whatever>

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

bardocz
#9750
jah ez már bõven elég lenne 😄
#9749
Hi!!
Ezt a ladát fel tudnátok valahova dobni?:


Elõre is köszönöm!

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

bestGP
#9748
mindegy h hogy, csak az az alap szerintem szembetünõ, hogy nemjó
a kiszélesitett legalább messzirõl jó

hüje vagy hamán szép nem!4