Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#9848
sehol... még pár honap és talán kiadják atiwrc-ék 😉

csakhát pár skin nem elég, minimum 23-al akarják kiadni, h cserélgethesd kedvedre 😉

Forza.

mila69en
#9847
azta qu.... ezt hol lehet beszerezni?😄 mármint a gépjármûvet😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bestGP
#9846
gondoltam h kilesz téve, de akaratlanul is megkéri ijenkor a zember

hüje vagy hamán szép nem!4

arty
#9845
jójó, de felbosszantani azért fel tudjuk a készítõket talán 😛

mert valami elégtétel csak kell, h õk már honapok óta tolják ... 😉

Forza.

Met
#9844
attól, hogy 5 percenként megkérdezi valaki, hogy mikor lesz már, nem lesz hamarabb
ha lesz le lehet tölteni, be lesz ide linkelve

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

arty
#9843
mit irjunk?

bosszankodjunk, h szkinek miatt várunk a ladára, amiket max 5% fog cserélgetni? ugyan, semmi értelme... még 1-2 honap, nyálcsorgatásnak/gizdázásnak kirakott heti 1-2 screenshot, egyszer majd csak kiadják (vagy kiadja valaki más, amiben õszintén reménykedem)

Forza.

bestGP
#9841
jah meg a zsiguli belsejét lehet alakitani?

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9840
ésakiszélesitettet mikorlehet tölteni?

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9839
demég mindig??? :@ 😄
nyissukmááfel

hüje vagy hamán szép nem!4

Bucser
#9838
nem mert a modell zárt ahogy az többször el lett mondva😞

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

bestGP
#9837
huuu ati ez nagyon zsivány 😄
a kerék látom kijebb van ez nagyotdorajta😛
csak kicsit kockás..



ódeakkormégmindig nemtudtok szépkeeket alárakni?😞

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#9836
jóvanna, aszittem valami új béta cucc 😊)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9835
csúnya. 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#9834
Mit milyen??
Hát angol! (csak nem látszanak a fák)<#crazya>

JuanG
#9833
ez már megint milyen pálya ??? 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9832
Kicseréltem a hátso lámpa burát mert az a rácsos szar nem tetszett.
A jobbbhátso nekem igy joban tetszene mint a bal, de ha fékezek akkro meg az néz ki hülyén 😞

attilaswf
#9831
köszi

#9830
soha... na ez csak vicc...
eddy rueda fizikájára vár már csak... tehát mellébeszélésben durva jók, akár politikus is lehetne...
magyarul magának eddynek sincs még fingja sem, hogy mikor jön ki...
ennyi...
Geroy
#9829
Hy!

Nem tudná megmondani hogy kb mikorra jön ki a 2006-os focus??? Már jó lenne vele tépetni 😄

#9828
a hdi féle hangok installjához segédprogram... érdemes használni, mert a hangok királyságosak... 😄
#9827
peugeot 206

attilaswf
#9826
tudnátok nekem abba segiteni hogy eredetileg mi a 04es slot-on lévö auto?

attilaswf
#9825
az jo! gondolom nem lehet belöle tetsztverziot kapni<#nevetes1>

Daniel Brandon
#9824
A bh-n most van vmi rbrstart v0.9! Mi ez nem tudja vki,érdemes feltenni?<#email><#kuss>

Met
#9823
nem, ezt is megvettem még az újság megjelenés elõtt

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

reaper4
#9822
persze 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#9821
persze ingyé...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Met
#9820
egy pályaszerkesztõt összedobhatna 😊
vagy egy kieg lemezt, real pályákkal

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#9819
A lada fizika kész csak a skineket csinálgatom.
Egyébként ez a black f irta az rbr fizikáját azért tudta megcsinálni a pályát.

bardocz
#9818
szerintem meg így pont jó mert nem kell félni a fáktól 😄
Met
#9817
érdekesen néz ki az a susnyás de remélem ezzel elindít egy pályakészítõ lavinát 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

attilaswf
#9816
hali, a ladához már kész a fizika?

#9815
Innen van 2 A-s és 2 fajta Nes modell
http://www.kazhol.z.pl

JuanG
#9814
egyedi festésû evo6-os gondolom 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Prézli
#9813
Lehet hogy lemaradtam valamirõl...de az a micsu honnan van???<#finom>

#9812
Hát a zsigát már csak én csinálom egyedül magyarul a 8 skint nekem kell összerakni kb 50%ban van kész.

Elvielg a héten 3 embertöl is kapok cigáyn 99es skinjéröl képeket és akkro végre eltom kezdeni öt is.

bestGP
#9811
zsigulival hogyáltok?

hüje vagy hamán szép nem!4

#9810
balck f kiadott egy nagyon béta pályát.Teszteltem nem is rosz, csak mintha a fü csak grafika lenne és ugy megy rajta mint aszfalton, meg persze objektumokkal teli kell rakni, meg a tükrözödénél is kell valamit csinálni mert föleg a lámpánál nagyon kékes a csillogás.

balckf:
here is a basic "track" generated from GPS data posted here a while ago, originally points were Finland's Kuohu stage, heavy altered by some smoothing;
surface is tarmac, so cant say it has anything to do with real thing, anyway is just a test, to play it replace the files inside "Maps" folder.

the max file used is also attached, use max7 or above to open it, the texture is TrackTexturePlateOpaque.dds from the track-41_M_textures.rbz, "dry\new"



#9809
Hi!

A változatosság kedvéért most a Corollával mek hóban!!<#taps><#nevetes1>

KÉP

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

JuanG
#9808
nyugimá' 😊))...nemsokára lesz sztem 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9807
Segitsetek srácok a szívem megszakad azé a ladáé!!!!!
<#beka2><#wave><#falbav>
#9806
Sziasztok.
A lada az már elérhetõ?Vagy még készül?
Ha elérhetõ akkor hol?<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>
bardocz
#9805
köszi lehet kipróbálom ajkd mert a kép alapján jónak tünik
reaper4
#9804
cross racing championship

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

bardocz
#9803
crc az mi?mert a játék az tetszik
b-type
#9802
AtiWrc:
Neked nincs meg véletlenül a CRC?
egyébként is frankó játék, de pl. ami engem érdekelne, hogy ki lehet-e emelni belöle ezt a cápa bímer modautót:kép
Ezen a képen nem mutat nagyot, de én láttam a játékomban, ...egy gyönyörûség.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#9801
Daniel Brandon!

Feltöltöttem neked!

LANCER EVO VII LETÖLTÉSE

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

bardocz
#9800
de ezeket sikeresen is csinálod vagy sak jó pillanatba kapod le?mert nekem nem menne ilyen szépen kanyarodni 😄
#9799
Hi!

Itt 1 újabb kép most TURI ótójával<#nyes><#nyes>

KÉP

http://gigamaster.atw.hu !!!REGISZTRÁLJ!!!

Daniel Brandon
#9798
nem tudja vki honnan lehet letölteni a gyári (játékban) szerepelt mitsubishi lancer wrc evo VII-et mert letöröltem. Egy linket megköszönnék!