Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10401
Pár nap türelem és a v1.0 tudod majd leszedni nem a v0.99et 😊

bardocz
#10400
lada modot a linkrõl bannerbõl nem lehet letölteni 😞
bardocz
#10399
hova kell kicsomagolni?
JuanG
#10398
élethûbb por és kavicsfelverõdés 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10397
Itt is bocsánatot kérek a belinkelésért, nem vágtam hogy nem szabadott volna. <#falbav>
csm
#10396
és ez mit tud?

BMW 325 iX Rallye Car :)

JuanG
#10395
köszi <#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#10394
feltöltöttem IDE 😊

JuanG
#10393
valakinek megvan esetleg a "Particle mod for RBR"??? a BH-ról nem lehet elérni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10392
Már Sikerült!

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

#10391
Szeritnem te manuálsian raktad be a kocsikat nem az exevel telpitetted fel 😉

#10390
Csövi Srácok!Lenne egy kérdésem.Feltelepítettem a Lada Módot,de a játékban az autók feketék pedig mindent a helyére raktam.Miért van ez?Elõre is köszi a választ.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

Glpetyus
#10389
<#kuss>

#10388
Pár napig nem elsz elérhetö a lada mod.

zolus nemkelelt volna még belikelni a bhra..<#rolleyes>

Glpetyus
#10387
Nekem 404-et ír ki :/

bestGP
#10386
na ladakupát am osszelehetne hozni?

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#10385
aztnemmontam h erõsebblett 😄
csak h lehetne
de am nagyonszépmunka, ahoz képest h hogy mondta h mennyire rossz munkát ad majd ki a kezébõl😮
a lehetõ legjobb

hüje vagy hamán szép nem!4

#10384
Én hétvégén megyek haza, és alig várom hogy kipróbáljam. Ha olyan lesz a fizikája mint az m3 utolsó fázisában, az nagy királyság. Csak kár az aszfaltér, azon még kellett volna dolgozni.
#10383
hrcmod.extra.hu

#10382
HI! A lada modot honnan lehet leszedni?
arty
#10381
Nem néztem még meg a ladamodot, nincs fent az RBR, de köszönöm mindenkinek aki közremûködött a létrehozásában 😊

Forza.

JuanG
#10380
hogy raktad erõsebbre? setupban a max nyomatékot raktad feljebb?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bestGP
#10379
komojan.)
a kormányról pl lemaradt a középpontjelzõ sárga csikocska
ijen apróságok
meg a sárvédõk fehéren szebbek, meg jobban kiemeli
am sztem erõsebbek a ladák, mert ugye ezek a\6 osak.
azok meg nem arról híresek, hogyforgatni kéne õket. itt meg bizony ha nem forgatod ugy, mint az 1300 ast (tolókerekes váltó nélküli változat)m akkor nemnagyon megy 100 kph fölött 😄
de ez legyen a legkevesebb

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10378
sztem murván a legjobb 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10377
Szerintem nagyon jó lett a Lada mod, ennyit nem szórakozttam az RBR-rel, mióta megjött az újságmellékletben. Persze, egybõl havas pályán kezdtem, mert egy Lada ott érzi magát otthon igazán 😄

(az miért lehet, hogy a rally schoolban elindulni sem tudok Ladával? Olyan, mintha a levegõben lenne a hátsó kerék.)

#10376
Vigyázzatok, mert ez a Lada nagyon veszélyes így bukócsõ nélkül... <#ravasz1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#10375
néhány képnek örülnénk...
JuanG
#10374
napersze 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bestGP
#10373
kormanyt,muszerfalt,kerékt,lokharitot,difit 😮

hüje vagy hamán szép nem!4

w77d
#10372
Mitõl lehet, hogy gyakran lefagy játék közben?

JuanG
#10371
mit? 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#10370
nem...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

w77d
#10369
Sziasztok! Az rsrbr4 csak eredeti példánnyal mûködik?
Köszi!

#10368
Ezt hogy érted?

bestGP
#10367
javitotam picit a ladamodon^^

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10366
cars.ini, meg a physics fileokról...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#10365
A javítás mûködik, végre! Köszi!
berczely
#10364
Az mér van hogy a pályán látszik az illesztés vagyis hogy fekete szaggatott vonalak vannak mindenütt négyzethálos a pálya!<#buck><#buck><#buck>

berczely
#10363
#10360
RSRBR4 telepítése után hasonló helyzet. Csomagok kiválasztva, installálva aztán launch. Ezek után egy pár másodpercre sötét képernyõ, majd visszadob. De mostmár semmilyen formában nem indul el a játék. a readme.txt-be télleg csak annyi volt hogy futassuk a RSRBR4_installation.bat-ot, és ezzel el lesz intézve minden. Mi hiányozhat?
pajti
#10359
HRC LADA MODnál mirõl csináljak másolatot? Vagy nem ír felül semmit? <#nemtudom><#zavart1>

bestGP
#10358
huh a belseje a kocsiknak marhajólett

hüje vagy hamán szép nem!4

JuanG
#10357
jó lett a cockpit! 😊)...még jó hogy befejezted, mert nekem elveszett az uccsó lada fizikám 😊))...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

berczely
#10356
Félig meddig sikerült elindítani az RSRBR4-et rámegyek az RSRBR! ikonra bejön hogy mien autó csoportot akarok és hogy mien pálya legyen.Kiválasztom utána rámegyek az install pack and mod-ra felrakja utána rámegyek a launch-ra és fekete kép utána vissza kilép.Ienkor mivan?

#10355
Ki kell váalsztani hogy milyen felületen akarsz menni. Original, aszfalt,snow,gravel. Uj pály anincs benne csak az összes eredeti páyla mindenféle felületben.

#10354
az RSRBR4-ben az új pályákon hogy tudok túrni? vlehet nagyon dilettáns a kérdés. :] a kocsik mûködnek meg minden, de pályákat nem látok.

bestGP
#10353
elmult nincs kérek fizikát😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10352
A lada mod a hrcmod.extra.hu-ról lesz elérhetö kb fél óra mulva.
28MB-os a fájl és 285MB-t tömörít ki. Olvassátok el a telepitöben a read me-t.

#10351
Péntek van. :-) De sajnos este már nem leszek netközelben, szóval nekem leghamarabb hétfõn lesz lada. Hacsak nem sikerül valami haverral dumálni a hétvégén. Kíváncsi leszek a fizikára mit hoztatok ki belõle.
JuanG
#10350
este 24-ig, mert pénteken Ati vizsgázik...ezzel még tartom a szavam 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty