Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nesto
#10451
hiába csinálom, már a fizikát is átraktam, de a játékba belépve csak a három alap autót tudok kiválasztani:S a többit meg se tudom nézni mert unlock.

bardocz
#10450
rájöttem hogy ez lényegtelen csak amit lejebb is leírtak cseréld ki és jó lesz
nesto
#10449
én ezt nemértem itt: You don't have to replace the 2000 Impreza. You can replace any car you want by just overwrite another section in the "cars.ini". Before you do step 3 you will also need to open the "Physics" folder in this package and change the name of the "s_i2000" folder to:

"c_xsara" if you replace the Citroen Xsara WRC (Car00)
"h_accent" if you replace the Hyundai Accent WRC (Car01)
"mg_zr" if you replace the MG ZR Super1600 (Car02)
"m_lancer" if you replace the Mitsubishi Lancer Evo7 WRC (Car03)
"p_206" if you replace the Peugeot 206 WRC (Car04)
"s_i2003" if you replace the Subaru Impreza WRC 2003 (Car05)
"t_coroll" if you replace the Toyota Corolla WRC (Car06)

bestGP
#10448
ha ez ijen eccerü lenne..😄

hüje vagy hamán szép nem!4

#10447
Hali!Király a Lada MOD csak hiányolom belõle a VFTS-t.Ha megmondanátok melyik programmal kell csinálni a 3D-s modellt,akk én bevállalom.(no meg persze azért némi kevéske segítség)kösziiiii
#10446
ebben mi nem érthetõ????

bemásolod az összes szart a cars könyvtárba... megnyitod valamilyen szövegszerkesztõvel a cars.ini-t, de elõbb leveszed róla az írásvédettséget...
kicseréled benne erre

FileName = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06.sgc"
IniFile = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06.ini"
ShaderFile = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\FORD_FOCUS_2006\focus06_shader_settings"
TexturePath = "Cars\FORD_FOCUS_2006\Textures\"

ezt

FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"
IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"
ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"
TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"
és hihetetlen módon már a 2000es subaru helyén a 06os kókusz lesz a játékban...
nem árt bemásolni a plugins könyvtárba a z.dll filát amit szerintem mellékelnek mellé...
és pláne kicserélni a fizikát a phisics.rbz fájlban, ami amúgy egy sima tömörített állomány, a total commanderrel simán lehet szerkeszteni és ott felülírod a p2000 könyvtárat a kókusszal együtt letöltött cuccal...

ha valami nem volt érthetõ, akkor látogass el a

WWW.RALLYSIMFANS.HU-RA

itt a fórumban de a fórumon kívül is találsz hasznos segítséget...

peace...
nesto
#10445
valaki ez alapján tudna segíteni?

nesto
#10444
valaki segítene a focust kicserélni?

bardocz
#10443
én a grn-est próbálnám ki
nesto
#10442
ja egyépként impreza párti vagyok, van rengeteg impreza ami letölthetõ, melyiket ajánljátok, hogy betegyem a játékba??

bardocz
#10441
én ehez nem értek még csak kasztnit sikerült cserélni😄 kacsával mentem de mg fizika eléggé vicces volt😄
nesto
#10440
<#nevetes1><#action> 😊
Én a hangokkal akadtam el, elolvastam ugyanis az itteni leírást, de mit tegyek ha nekem nincs berakva más autó, nincs benne csak az alap subaru és annak akarom a hangját megváltozatni?

bardocz
#10439
😛 gyorsabb voltam 😛
nesto
#10438
http://www.rallysimfans.hu/gyik1.php?hirnr=2

bardocz
#10437
itt le van írva hogyan tudod megcsinálni😊
bardocz
#10436
istencsászár ez a lada mod kár hogy nem tudok még rendesen vezetni de nem is akarok nyerni így is nagyon élvezem😊
w77d
#10435
Sziasztok!
Hogy tudok új autót rakni a játékba?
Légyszi segítsetek!

#10434
Csövi Srácok!Lenne egy kérdésem.Feraktam egy Mitsu Lancer Evo VI N-t,de amikor megye vele vagy mikor visszanézem akkor ilyen poris és fehér csíkok jelennek meg az autó korul.Ez miért van?Elõre is köszi a választ.

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitch Driving Force Pro

bestGP
#10433
femelkedõ :\
LADAKUPÁTAKAROk😞

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#10432
Rendesen lefagy a kép, vagy csak kidob az asztalra?
Ha lefagy lehet a memória idõzítés is.
Ha csak kidob akkor a Patch v1.02, Z.dll bemásolása megoldja a problémát.(általában) <#vigyor>

bardocz
#10431
akkor simán kéne futnia :S
próbáltad már újrarakni?nekem HRC modnál volt ilyen gondom
w77d
#10430
2 giga

bardocz
#10429
memóriád?
w77d
#10428
Sziasztok! Nagyon tetszik a játék, csak az a baj, hogy játék közben egy öt perc után lefagy. Mit lehet ilyenkor tenni?
hátha segít a konfigom: Geforce 7900Gt, AMD Athlon 64X2 Dual Core proci, ASUS A8N-E alaplap!
Nagyon hálás lennék, ha tudnátok valamit a problémámra!
Elõre is köszönöm!

billywood
#10427
😄D
a tér-idõ kontinuum felborulna 😄
attól, hogy te a lejtõ alján vagy, attól az még lejtõ 😄D

egyébként GRAT a lada mod-hoz, nagyon jó lett 😉

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

csm
#10426
de hát a lejtõ csak lefelé lejt, ha felelé is lejtene, akkor megfordulna a gravitáció, kifordulna a világ önmagából, a tér szétrepedne, és lenne egy bazinagy feketelyuk 😮

😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10425
tudom😄 tényleg felesleges ezen veszekedni 😄
billywood
#10424
az lejtõ 😄DD
de hagyjuk tényleg 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

bardocz
#10423
szerintem ez hülyeség és hagyjuk :-D
fizikába sokminden nincsen ami valós életben van pl emelkedõ 😄😄😄
billywood
#10422
fizikát nem tanultál? 😄DD
olyan nincs, h emelkedõ, csak lejtõ van 😛
és igen, a lejtõn lehet felfelé menni 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

bardocz
#10421
jujj ezta modot nem is ismerem 😄
csm
#10420
jólvan, ne legyél már ennyire lekezelõ. tájékozódik, mindenki vezetett ladát igen, lehet hogy már többen rallyztunk is vele ÉLETBEN, de ez nem azt jelenti hogy mindenki.

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10419
jójó de én 14 éves kis p*cs vagyok aki még nem vezetett semmit életben mert apám nem hagyta de majd kitartó leszek nyáron(najó kismotort már vezettem)
#10418
Hali. RSRBR 4ben hogy tudok Megfelelõ gumit választani??? Havas snow modban akarok jáccani de mégis aszfalr gumit rak be! Miért? Please help vki!!!

#10417
szerintem csak viccelt... tudod! az életbõl vette a példát, az ÉLETBÕL... mert gyanítom Ladát azért csak vezetett már mindenki...
bardocz
#10416
nem használok kuplungot vag azt lehet úgy is hogy váltásnál automata de lehet használni?
#10415
Hát rugjál 1-2-t rá a kuplungra és akkro menni fog az emelkedön is 😊

bardocz
#10414
jójó 😄😄
de lejtõn fel is emelkedõ<#idiota>
csm
#10413
"lejtõn fel" ?

nem inkább emelkedõ? 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#10412
azt ki se próbáltam 😄😄 csak 3 szakaszra volt idõm és eléggé gyengusak 😊aszfalton lejtõn fel nehezen indulnak el egyesben de jó móka😊
#10411
Sajna az elsö kerekekre hat a kézi, nem tudunk mit tenni 😞

A lada elvileg még most sem megy a rallyschool pályáin, de talán van egy megoldás hogy menjen...

bardocz
#10410
a kézifék az elsõ kerekekre hat?mindig eltolta az elejét amikor próbáltam használni
bardocz
#10409
most fogom kipróbálni lada modot😊
#10408
Köszi,k majd megnézem otthon. Most már el tudok majd indulni rallye Schoolban az elsõ pályán? Eddig úgy viselkedett a Ladám, mint aki emelõn van.

pajti
#10407
Maps könyvtárban kell overwrájtolni 😉

pajti
#10406
plugins könyvtárban van Z.dll? <#nemtudom>

#10405
Felraktam a magyarositást de nem magyar semmisem. Át akarnám állitani nyelvet de nincsen magyar. Mivan ilyenkor?
#10404
A menüképeken javitottam egy kicsit, és ujra tölthetõ a Lada mod (már végleges verzió)<#kacsint>

#10403
Halipapimami! Bajon van ezzel a gámával. Futam betöltésekor kilép. És nem szól hozzám semmitse. Ellenben rak a mappájába egy dmp kiterjesztésû szart. Elinditom és megint kilép. 10 percen belül vagy 15-20 alkalommal játsza el velem. Valamikor engedi a futamot de ha gondol egyet ujra kilép?

Kéredésem: Vat iz dö hiba? Ómagyarra forditva: Mi a geci van vele?
Idegesit mer nyomatni akarom.
bardocz
#10402
oké😊nah kasztnit cserélni tudok de fizikát még nem sikerült^^
nem is próbáltam...