Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11452
Lenne 1 kerdesem! Melyik jobb jatek a Colin Mcrae 2005 vagy ez a richard Burns rally????
Melyik eletszerub? stb...

#11451
Nemtom, már csak a videóra várok. Majd be fogom ide linkelni. (remélem 1-2 héten belül)

#11450
Hello! Mikor lesz kb elérhetõ a 2007 es magyar autócsomag és hol??
Met
#11449
Integrál VGA-val ne nagyon akarjál játszani

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11448
Nálam ati 9600proval minden tökéletes.
Ati 9250-el nem láttom a fákat, meg néháyn objektumot, ha bedolgozik nagoyn a gépem akkor elöjönnek a fák, de persze ilyenkor szaggat nagyon. Probáltam drivet frissíteni, amivel azt értem hogy láttam a fákat de csikos lett az út és szaggatott az egész, sõt még maga a windows is a legujabb catalysttel, szóval sztem vegyél valami normális video karit.

#11447
Az intel oldalán néztem és támogatja.
Ráadásul ha nem támogatná akkor 20-30mp-re se jelenítené meg.
Próbáltam mindent driver frissítés 6 szor újra raktam kipróbáltam patch nélkül de mindig ugyan az. +0mp után eltûnnek az út széli fák.
#11446
A videokarid nem támogatja a pixel shader 2.0át

Met
#11445
Nekem is az a bajom, hogy állandóan kiesek a 2-3 szakaszon 😊
Viszont ami baromira zavar a bajnokságban a szakasz összeállítás, 8 pályából állt a 16 szakaszos verseny.
Ezt mondjuk megértem, aszfaltos és havas országban mert abból csak 1-1 "ország" van, de murvából van több is.
Tudom az igazi rallyban is ismétlik a szakaszokat de pl. a 2007-es Monacó rally-n a 14 szakaszban 9 pálya váltogatta egymást.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11444
Remélem nem.
De a többi játéknál pl. Colin 5 nem tapasztaltam ilyet.
Reménykedem benne, hogy orvosolható, mert így nem élvezet játszani.
pajti
#11443
szerintem a videokari... <#szomoru1>

#11442
Sziasztok!

1 nagy problémám lenne, amire eddig még nem találtam megoldást.
Imádom ezt a játékot, de kb. 1 perc játék után eltûnnek a tereptárgyak, igy nem tudom mi hol van és össze vissza törik az autó mire a pálya végére érek. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Megoldás rá??
1.01 1.02 patch fennt van.
Integrált videókari 128Mb (Intel gma 950)
Elõre is köszi.
LSSAHPAUL
#11441
Én meg fának mentem 1 perc után. Elõtte 3 napig csak a setupot kisérletezgettem, még hivatásos lada-rallyssal is sikerült beszéljek, végül az én hibámból fának mentem. A kocsi nagyon jó volt 😞

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

Met
#11440
Hopp, nemfutottam le a bajnokit.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

berczely
#11439
Ja látom kössz és ezt ha letöltöm hova tegyem be és hogy tudok rajta menni?Miskolci salak az jóféle!<#hehe>

#11438
Mi nemrég adtunk ki 3 pályát. De ezek még nem a végleges verziójuk
Roc 2007
Miskolc prológ
City-ring (fantasy pálya)

Menj lentebb ide: #11385

berczely
#11437
Hogy tudnám beállítani widescreenre a játékot mert olyan a monitorom 1440x900-as felbontású.?

berczely
#11436
Hali!

Régen jártam errefelé.Születtek új jó pályák a játékhoz?Valami magyar rally-s pálya van már?

gordon 24
#11435
Nem tudni! De akkor próbáld végig mindet! van 3 exe. Mind a hárommal a Nocd sse, sse, meg a simával is.. Hátha valamelyikkel megy.

Downhill!!

Hoffi
#11434
HY rájöttem hogy csak akkor nincs autóhang ha a RichardBurnsRally_SSE.exe-vel indítom el viszont ha a richardburnsrally.exe-vel inditom el akkor van auto hang de nincs plugin ez mér van
SEGÍTSÉG<#banplz><#banplz>

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Hoffi
#11433
Senki más nem tud arra valamit hogy mér ment el az auito hangja mindent beállítottam de semmi
Elõre is köszi

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

bardocz
#11432
néha én is idegbajt kapok,hogy miééért álllt le a khúúúrvaa motoooor?! 😄DDd
Smicy2
#11431
Nem baj 😛 próbáld meg, most jó pályák vannak 8)

Charade GTti

JuanG
#11430
ááá...csalódott vagyok, a múltkor is a 2. szakaszon odavertem a kocsi hátulját egy bal kanyarban egy fához, erre leállt a motor <#wow1> és vége...kicsit szar ez a realistic törés...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Hoffi
#11429
Akor az NVIdia a hangkártya?

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Hoffi
#11428
Neked milye hangkértyéd van?

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Hoffi
#11427
akkio nem tom mert nekem az a creative audiohq sincs meg



Béna vagok


Ennyi

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11426
ja, az videókártya
neked hangkártya kell...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11425
nem tom mi az de nekem asszem valami ATI RAdeon vgagy mi

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11424
Akkor a hangkártyánál kell állítani.
Creative kártya esetén, szintén startmenü, creative audiohq (nálam) és ott az eax beállítás
más hangkarinál nemtudom

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11423
Jaaaa megvan aztán ott kipipáltam az EAXot és akkor még mindig nincs hang

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11422
startmenü, minden program
klasszikus nézet esetén, startmenü, programok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11421
ha ráérsz vegyél fel msn-re és lécci mondd el mert bnekem a startmenüben nincs olyan hogy sci games
[email protected]

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11420
Startmenü, SCI Games, RBR, Video settings, ott az optionsra és ott tudod kipipálni az eax-ot. Vagy a hangkártya programjában tudod kikapcsolni, a program neve hangkártyafüggõ

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11419
Nekem ugyanez a baj de én még nagyon kezdõ vagyok megmondanád hjol lehet beállítani azt az eax-ot?

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11418
is, meg a hangkártya beállításaiban
nekem egyszer nem volt motorhang csak a kõfelverõdések mert elállítódott az eax

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11417
A Játékon belül?

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11416
a hangbeállítások, eax között turkálj

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Hoffi
#11415
HY

még az alapok vannak de akárhogy játszok sehogysincs autóhang de amikor nem volt fen a plugin akkor még jó volt

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

Met
#11414
cseréltél hangot vagy az alapok vannak?
egyáltalán nincs hang vagy csak ha online mész?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Smicy2
#11413
Csak szólok, hogy hétvégén futam, fussátok le ( aki nevezett 😛 ) ! JUAN! <#eplus2><#idiota>

Charade GTti

Hoffi
#11412
Hello

azt szeretném kérdezni hogy letöltöttem egy rallysimfans.hu nevû plugint jól is mûködik de sajnos nincsen hangja az autóknak
Lécci segítsetek mett nagyon kéne
Elõre is köszi

TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)

#11411
köszke sikerült beállitani
gordon 24
#11410
Én nem ismerem a kormányt. Nekem a Momoval semmi bajom teljesen jól mükszik. Csak ugye neked nem az van igy .....

Downhill!!

Met
#11409
A beállítások, controlls, filter setting, Throttle (asszem) van 2 csúszka amivel az érzékenységet tudod állítani azokat vedd feljebb

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11408
erre az üzenetemre valaki megoldást?
bardocz
#11407
nem tudom mi lehet a baja sajna

van valami mod,ami a rohadt kamerásokat odébbugrásra kényszeríti,ha egy azonossítatlan kék micsoda 200-al megy feléjük?egyik szakaszon 6 seccel mentem elsõ részén jobb idõt,mint régi legjobbam,erre hibázok és ott a fél perc vagy menyi büntetés,ráadásul ha nem állnak ott,akkor nem is ütköztem volna semmivel

amúgy csináltam egy videót:itt
legjobb idõm a szakaszon
#11406
Hellosztok! Azt szeretném kérdezni h mit kell akkor tenni hogyha jáccok fél órát és aztán meghal tõle a DirectX!? hiába frissítem nem jó:S! jáccok egyszer csak megakad aztán kidob az asztalra és nem ír ki semmit! és ha ujratelepítem a directX-et akkor megint jó fél óráig aztán ugyanez:S legyetek szivesek segítsetek:S:S:S:S

PS3 Slim 160Gb AsRock Fatality z87 Killer|Core i5 4570S|CM Hyper 212|ASUS GTX 760 DCUII OC|8GB DDR3 1600MHZ| FSP Aurum Pro gold 750w|

JuanG
#11405
N-es autó fõleg online bajnokságban jó...WRC helyett most már én is inkább N-essel mennék 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#11404
bizony nem ...bár egy jó N-es autóval megverheted a bajnokságban a WRC-ket easy fokozaton, lehet még nehezebben is, nem próbáltam...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Kureszka
#11403
sziasztok!
Lenne egy kérdésem: Ha beteszek egy N-es autót akkor az idõeredményem nem lesz rossz a többi WRC-s idõ? Gondolom nem igazítja a többi versenyzõ idejét az én N-es vagy S1600-as idõmhöz.

Gigabyte P43-ES3G, Core 2 Duo E7500, AC Freezer 7 Pro, 4096 MB DDR 2 Kingmax 1066Mhz, Gainward Geforce GTS 450 GS, Maxtor 160 Gb,Logitech Formula Force EX,