Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#11552
nincs benne a replayek között?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11551
de én ha retire-t nyomok, akkor nem tudom visszanézni a bukásom, mint single playerben

#11550
sziasztok. Megint segítség kellene. Felraktam a Pribram 1 pályát, de mikor tölti be kilép a játékból. Mi lehet a gond? Segítsetek Kösz.
Met
#11549
de, plugin alatt is van replay
legalábbis a bajnokságban kell menteni mert bekérhetik, innen tudom

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11548
nem lehet valahogy megcsinálni, hogy így plugin futam alatt is legyen replay??

Met
#11547
ezekre lehet van valami z modell fix dll vagy mi
olvasgasd a fórumot

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11546
nah kipróbáltam, nagyon komoly 😊 jó sok verda van végre 😊 mondjuk van egy pár verda ami elég bugos :S észrevettétek hogy a Lada 112-nek a felnin jön ki a kipufogója? 😄

Met
#11545
új pályát nemtudom, utolsó infóm szerint a plugin nem tud más pályát berakni (tavaly decemberben játszottam utóljára)
Új autót csak "online" tudod használni, a játék menüjében a beállítások között van a plugin és abban tudod kiválasztani a magyar-t, ott bejön egy lista a létrehozott versenyekrõl, abba belelépve tudsz autót, gumit és setupot választani (ha van ahhoz a kocsihoz).
Viszont, ha mész egy szakaszt online valamelyik új autóval, kilépsz offlineba, akkor bennemarad a játékban a kocsi, de a játék fõmenüjében látszik is, így pl. lehet setupot gyártani.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11544
megoldódott, föl kellett patchelni 😊

az új kocsikat pályákat most hogy hozzam elõ a játékban?? amikor elindítottam kiírta, hogy letöltött valamit, de a menü és az autók meg minden maradt a régi!

w77d
#11543
na ja, de nem találtam olyat

Met
#11542
próbáld meg a plugin könyvtárba<#eplus2>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11541
ezt a plugin fájlt hova másoljam??

Ombika
#11540
Bocsanat megvan!

Ombika
#11539
LEszedtem ezt a plugint es beraktam RBR-be,majd leszedett vmit,de semmi valtozas nemtortent?! Vagy vmi felett atsiklottam?

gordon 24
#11538
Én meg kb egy 3 hónapja vettem a Media Marktban. Talán van még. 2100ft volt asszem.

Downhill!!

csm
#11537
nekem nem jönnek be az új pályák,amint betölti, visszadob az asztalra :S

BMW 325 iX Rallye Car :)

#11536
Nekem majdnem ez, kicsit más a szöveg. Nincs benne pornó. 😊
Igaz, én még 8000 Ft.-ért vettem...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

gordon 24
#11535
Nekem ez van rajta!

Downhill!!

ikim
#11534
Elnézést!Rohanva írtam.
<#worship>

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

Bucser
#11533
Érthetõen normálisan fogalmazva tagolva nagybetûkkel írásjelekkel próbáld már meg újra.

köszi.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

ikim
#11532
a játék még sokág kapható lesz,természetesen,de akinek ezzel a hátoldallal van meg az most nagyon "irigylem",az egy igazi kuriózumot tart a kezében!akinek így van meg kérem jelezze,mert én még olyan emberkével nem találkoztam!😉(az elsõ mondatot figyelmesen tessék olvasni 3+-os játékról beszélünk-alsó kép,hátoldal!
)Ricsi Bá gémje,valamikor még az elsõ szériából!

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

ikim
#11531
Így van,a képek más játékok képei,de érdemes figyelni,mert Mr.Hollywood majd biztosan szeretne megélni másból is;
esetleg ebbõl az összegbõl amelyet a játék ipar generál

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#11530
Jaja csak a tesom irt be a nevemmel. Pontositok cmr 2005 és wrc evolved 😄

gordon 24
#11529
Na ez még viccnek is rossz! Amióta Solberg a Subarunál van, azóta neki drukolom rallyban. Elötte én is MCRae-s voltam. Solberg-nek ne legyen baja! Nagyon sokat esik õ is, reméljük az uj subaru is olyan erõs lesz mint a régi.

Downhill!!

JuanG
#11528
+ rallysport challenge 2 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11527
Mondjuk ami a linken van 4 kép az a wrc4bõl,rbrbõl,cmr4bõl van.

w77d
#11526
aztaq, remélem mm-ben van, mert akkor holnap megveszem

ikim
#11525
akkor gyorsan megvenni a gémet;2007 decemberében már hivatalosan is leállt a játék gyártása!

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

w77d
#11524
nyugi megveszem, mert tényleg nem kérnek pénzt érte 😊

Met
#11523
Ez ilyen félig meddig online dolog, egyedül mész a szakaszon de az eredmények egy szerveren tárolódnak el és úgy készül a táblázat, ki hanyadik.
A plugin letölti magának ami kell, magyar találmány, régen a csehek csináltak egy plugint de nem adták ki a kódot, hogy más is csinálhasson plugint, inkább fizetõssé tették a használatát.
A magyar bajnokság régen a cseheknél zajlott de mivel pénzes lett kellett egy másik megoldás, így Falcon írt egyet, ráadásul fejlettebb is mint a cseheké.
Nem kell hozzá eredeti game, de mostmár utánad vágják a játékot, szóval ILLIK megvenni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11522
amúgy mi ez a plugin? egy szerverrõl fogok játszani? hogy hogy nem kell telepíteni a sok kocsit? eredeti game kell hozzá?

w77d
#11521
mindkettõt 😄

Met
#11520
persze, kapcsold ki 😊
most komolyan, azt bámulod, hogy fú de szép az a fa, vagy, hogy merre kell menni?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#11519
baromi sok, C4, C2, SX 4 (beta), Focus 05-06, Xsara 05-06, Impreza 05-06, Fabia, Golf, Ignis (ez nem biztos), N-es autók, S1600-asok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

w77d
#11518
jah és még valami! ha bekapcsolom az élsimítást akkor a pályán csíkok lesznek keresztben! van valami mód rá hogy ne legyenek csíkok??

w77d
#11517
milyen új kocsik vannak benne??

w77d
#11516
mázli XD

ikim
#11515
Itt olvashattok a Petter Solberg Rally-ról,akit érdekel pár kattintással eljuthat a fejlesztõkhöz is,érdemes figyelni kik õk,van pár kép is,de ez még 2006 év végi hír volt anno.érdemes a második képet figyelni;
Petter Solberg Rally

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

Met
#11514
nem, itt van, letöltöd, reigsztrálsz a fórumban és ott van magyar plugines topic ahol le van írva mit hogy kell

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Ombika
#11513
RBR Online 2.0 ez az?

Met
#11512
katt banner, regisztrálj a fórumba és ott megtalálod mit kell tenned
azokat nemtudom mik azok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Ombika
#11511
Azt hol is talalom?

Masik 2ot amit irtam az milenne?

#11510
Ami azt illeti az õskorban votl ez a game, nekem ugy rémlik pcre is volt. És makkinen még él.

Met
#11509
massmod helyett elõször próbáld ki online a magyar pluginnal, lényegesen jobb az autó fizikája mint az eredeti és mehetsz mindenféle új autóval másolgatás nélkül

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#11508
kell még valami plugin,hogy tudd használni a H váltót
Ombika
#11507
Jo reg volt mar fennt game,de g25-el nekilatnek ujra!!
Mit is erdemes feltenni vki osszefoglalna?

Game+Massmod+?

RSRBR 4 is van gepemen 6xx mb az mi?
RBR full audio upgrade is van.

JuanG
#11506
csináltam régebben egy mass-mod-ot, csak vigyázz mert pár autót is lecserél pl. 206-ost 307-esre...olvasd el a readme-t telepítés elõtt:

RBR_massmod_11

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#11505
Mcrash imadtam,addig neztem rendszeresen rally-t,azota csak ritkan! 😞

LSSAHPAUL
#11504
jadedurva... van vagy 40 wrc pilóta és pont az a 2 hal meg amelyik nevét adja egy pc játékhoz. Hát én ezek után nemadnám az biztos.
Solberg ráadásul a kedvencem 😛 remélem nem adják ki a játékot.

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

w77d
#11503
na az már tényleg dúrva lenne