Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Attila889
#11652
Sziasztok.Lenne egy kis gondom:
Nemtudom beállitani a controlls...valahogy nem értem hogy hogyan kell billentyûre mert a yostickomat észleli..én meg nemtudok ezzel a játékkal játszani yostickal....csak billentyûvel megy nagyon jól.Kérlek segítsetek:

JuanG
#11651
<#eljen><#taps>

a videó nagyon faja <#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11650
<#worship><#wink>

Charade GTti

#11649
Végre készen van a 2007 wrc carpack. Tudom sokat vártatok rá de sztem megérte, ha csak a vidire vagy a menüre gondolok.

Az intro video itt nézhetitek meg, sztem bodzzza ismét nagyot alkotott, thx!
http://www.bodzzzarbrally.extra.hu/RBR_HRC_2007.wmv

Egy kis összegzés:
HRC 2007 WRC Carpack

atiwrc - 4,5 autófestés, 3 ruha, 8 sisak, menü képek, új menü design és koncepció, 3d-s modellek mapping korrekciója, telepítõ exe, stb.
Finkoo - 2,5 autófestés
Robisztár - 1 autófestés
Szmájli - 5 ruha
Bodoo - Ruhaváalsztó(DSI) program 2.0
Bodzzza - intro video

Külön köszönet:
Zebi(Zebi dekor) a vektorgrafikus logokért
Mindenkinek aki fotokat készített az autókról nekünk.


Nem igazán tudok mit mondani még, talán annyit hogy remélem ezt nem fogja senki se mondai a modra hogy:

NE TÕCCSSED LE!! 😄

Na hajrá nyirjátok ki az extra.hu servereit.

www.hrcmod.extra.hu/hrc2007.rar

Már a hsw-re is kikerült 😊
http://www.hsw.hu:8080/index.php?headlinesid=10953

És mostmár a bhra is:
http://www.bhmotorsports.com/download/16327

Smicy2
#11648
Ez a SKIN:




egy magyar RBR -es versenyzõ skine volt, és mostmár élõben is használja egy cseh versenyzõ páros <#smile>

Charade GTti

JuanG
#11647
ügyes <#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11646
😄 😄

Charade GTti

Smicy2
#11645
Még valami, csak a könvertálás után vettem észre, hogy 720x*** felbontásba maradt, sry :S

Charade GTti

Smicy2
#11644
OB -n estem egy kicsit, de szerencsére tovább tudtam menni, igaz, hogy 1:30 perc hátrányt szedtem össze 😞😞 De sebaj, Leg 2 -n majd tolom neki ( ésszel ) és remélem, hogy betudom fejezni 😊

Charade GTti

Smicy2
#11643
Ja... meg találtam egy ilyet is:

Készülõ félben lévõ Punto

Charade GTti

Smicy2
#11642
KÉP1
KÉP2
KÉP3

akinek sárga béka jön be...

Charade GTti

Smicy2
#11641
Hurrá... most már eddy is csinál egyet és kettõ lesz -.-
De ha jól fordítottam eddy vmi olyasmit írt, hogy õ hamarabb kezdte el, mint Kubrt... <#wow3>



Charade GTti

Smicy2
#11640

Charade GTti

JuanG
#11639
<#eljen>...kár hogy ilyen rövid a pálya 😞((...a zene viszont bejön 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#11638
bestGP
#11637
az "uj" volvot honanlehet szedni?

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#11636
Options > Plugins > RBR_RX > Itt lesz a pálya😊

berczely
#11635
És a játékon belül hol jelenik meg?Am nekem nincs a fõkönyvtárban plugin mappa!

Smicy2
#11634
az RX_Content vagy mit csak simán a fõmappába, a pluginon belülit meg a plugin mappán belülre 😄

Charade GTti

berczely
#11633
Pályát hova kell berakni?

Smicy2
#11632
egri prológ, miskolci prológ

Charade GTti

berczely
#11631
Magyar pályák még nincsenek a játékhoz?Bükkben elkocsikáznék 😄

JuanG
#11630
az nem sok 😊)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11629
Smicy2
#11628

Charade GTti

bardocz
#11627
1.4 km hoszú
JuanG
#11626
miez? ki csinálta? milyen hosszú? 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11625
Végre... kiadták a hegyi pályát 😊))
AtiWRC -tõl idézek 😛

Kell sajna neki egy pixel shader 2.0ás kártya

A rapid miatt felraktam a tárhelyemre.





http://hrcmod.extra.hu/wolsfeld.rar

Köszi Ati 😊

Charade GTti

Smicy2
#11624










Charade GTti

MaSzKa
#11623
<#eljen>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

JuanG
#11622
újabb hülye cseh pálya??

vidi

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

ikim
#11621
Figyelem;
egy új béta mód letölthetõ!
WRC 2008 Mod

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#11620
Várjuk! <#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#11619
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11618
Amúgy készül VFTS is 😊



(magyar emberke csinálja 😊 )

meg a 207 S2000 is:

Charade GTti

bardocz
#11617
én igen😄 igaz most nincs se lfs se rbr a gépemen
#11616
ennyire nem vagyok perverz! 😊))

www.smart-bus.hu

bardocz
#11615
vagy a formula bmw-t rallycrosson 😄 az az igazán kemény
#11614
Na akkor, hogy legyen hasonlítási alapod, tõltsd le az LFS demot, próbáld ki rallycross pályán az elsõkerekes verdát, aztán hasonlítsd össze...

www.smart-bus.hu

berczely
#11613
Hát én játszok az RBR-el és a DiRT-el is és sztem ezzel a moddolással elégdúrva lett!

#11612
Nem tudod úgy moddolni azt a (inkább nem mondom ki), hogy megközelítse az LFS rallycross részét, vagy legalább az RBR-t! Azért köszönjük az infót! 😊)

www.smart-bus.hu

bardocz
#11611
RBR-hez nem kellenek ilyen cuccok,és mégis realisztikus
berczely
#11610
Jöttem OFFolni!

DiRT-hez vannak olyan cuccok amivel realisztikussá lehet tenni a gamet!
Nagyon dúrva lesz tõle!Folyamatosan romlik a kocsi, sokkal jobb autófizika, árkád el lett felejtve!Ha valaki pro szinten megcsinál egy pályát annk gratulálok!

Met
#11609
ez van 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

alma2
#11608
Hmmm, gondoltam, ha mar "online" akkor kepes feltolteni az oldalra, majd onnan barki elerheti, letoltheti, a jelek szerint tevedtem. Akkor hajra plugin fejleszto, requested feature 😊
De offline se lattam lehetoseget feltolteni, mint pl a cseheknel.

szerintem

Met
#11607
kérsz tõlük?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

alma2
#11606
Ezzel nem is lenne baj, de hogyan jutok hozzajuk ? 😊
pl a "Hotlap Rank" replay-eihez ?
koszi

szerintem

Met
#11605
bemásolod a saját replayeid közé

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

alma2
#11604
Csak en nem talalom meg a modjat, vagy tenyleg nem lehet megnezni mas jatekos replay-eit, amit rallysims.hu plugin versenyeken mennek az emberkek ?

szerintem

ikim
#11603
én így javítottam a grafikán;

Comments = force
ForceGearbox = automatic
ForceSavingReplays = true
SecureLogin = true
ShowSplitTimes = true
ShowTopSplitTable = true


ConstantForceMultiplier = -60
Depth = 32
ForceFeedback = true
Fullscreen = true
MinDepthBits = 24
MinStencilBits = 8
ParticleQuality = high
RenderCarShadow = high
RenderQuality = high
RunIntro = false
RunStartup = false
Sound = high
UseCubicEnvironmentMaps = high
UseEAX = high
UseTrackIR = high
UseTripleScreenBuffers = high
WaitRetrace = true
XRes = 1280
YRes = 1024

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim