Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt a kormányt elcserélném valakivel geforce vidkarira budapesten😊
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
www.smart-bus.hu
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Ha felrakod a módot és indítod a játékot akkor bal oldalt lehet látni hogy tölti be egy rövid ideig a módot fehér kis pontokat lehet látni😊
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
A játék egy fél napot hibáltanul mûködött, felraktam a wrc mod-ot, és ezután lefagyott a rally seasonnál. De elötte mentem 1-2kört wrc-vel is, tehát nem értem mi lehet a gond. Most ott tart, hogy a profilnál fagy és csak reset segít, nekem meg a vérnyomásom növekszik:-/ Ez mitõl lehet, kéne valamit felrakni a wrc modhoz, valami javítást? Vagy semmi köze a fagyásnak a modhoz?
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
www.smart-bus.hu
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
1: win reinstall
2: azonnal a winfos update futtatása addig amíg semmi frissítést nem talál.
3: directx (legfrissebb)
4: hangkártya driver
5: vga driver
6: egyéb kiegészítõk.
Próbáld ki, hátha itt is beválik... ha nem akkor vga csere! 😊
www.smart-bus.hu
A régi gépemen(ati9250) lépett csak magátol az asztalra néha, de miután xp prof service pack2-re váltottam az 1-rõl utánna tökéletes volt
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
www.smart-bus.hu
Forza.
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
Adott a játék, Richard Burns Rally. Szép és jó, de a játék befagy, mint sok embernek rajtam kívül is. Felraktam a 2db patchet, semmi változás nem történt. Új rendszernél, az elsõ indításnál még sikerül eljutnom a pályáig, késõbb már a menübe megáll.
A gépem:
Alaplap: Kobian KVM400M-L/U
RAM: 768 MB (DDR SDRAM)
Videokártya ATI Radeon 9600xt (256 M😎
CPU típusa: AMD Sempron, 1800 MHz (10 x 180)
Hangkártya: C-Media CMI9739A/9761 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller
Alaplapi lapkakészlet: VIA UniChrome KM266 Pro / KM400(A) / KN400(A)
Nagyjából ennyi😊
Minden segítséget szívesen fogadok, mert nagyon tetszik a játék, viszont új gépet/alkatrészeket nem szeretnék venni a játék miatt.!
Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally
igen aktív modder community van az RBR-hez és pályák és autók folyamatosan készülnek. Nem csak skinek.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
RBR-hez inkább setupok, meg skinek vannak...
Az autósjáték őrültek lapja!! : www.autosjatekok.hu A te oldalad: www.automotorcenter.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Az en szemem kaprazik, vagy editorral meg tovabb buheraljak a valto fokozatokat a jobb gyorsulas miatt ?
szerintem
Kb 100 x igenyesebbek a tolunk sok ezer kilometerre keleten keszitett "hamis" valtozatok mint az elvileg ez a "hivatalos" verzio. Kar, hogy nem kell cd-key hozza, mert meg az is megfordult a fejemben, ez biza kaloz verzio 😊
Bar RBR eredeti kiadasahoz nem volt szerencsem, de biztos forogna a sirjaban a nevado, ha latna mit muveltek a jateka csomagolasqaval, szornyu.
szerintem