Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11753
vagy az SX4 wrc???

#11752
a #11691-es kommentben látható EVO letölthetõ már valahonnan?

Norbi1990
#11751
Azt már felraktam elméletileg.Beraktam a z.dll fájlt a plugins mappába.
#11750
atiwrc nagyon szépen köszi a helpet!!! pacsi.

#11749
A Zmodeler fixet rakd fel hátha az a baj.
A rallysimfanson fennvan a letöltésekbe.

Norbi1990
#11748
Sziasztok!!
Az miért van, hogy a rallysimfans pluginon kiválasztok pl egy Renoult clio S1600-ot és amikor betölti a pályát akkor kilép a játékból.
Segítsetek pls me nem akarok alap autókkal menni.
Köszi!!
#11747
http://www.hrcmod.extra.hu/FinlandGravelMod1.0.zip
http://users.tpg.com.au/steely01/RBR/RBRWRONG+TYRE.exe

#11746
sziasztok. tudna valaki egy linket adni ahonnan le tudom tölteni a finland gravel modot, és a hozzá tartozó gumi választó programot?? ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!! elõre is tengermély THX. hali.

#11745
Köszi!

www.smart-bus.hu

#11744
Hello! Igen oda kell regisztrálni.

#11743
Szevasztok! Gondoltam kipróbálom a plugint. Letöltöttem, bemásoltam, indítanám, de regisztrációt kér. Na most a rallysimfans oldalán csak a fórumba találtam regelési lehetõséget. Oda kell regelni? Illetve, hogy lehet az, hogy egyszercsak 5 sebességes lett a subarum? 😊)

www.smart-bus.hu

Sada01
#11742
Jól néz ki grat és pluginon fent lesz majd ?

#11741




JuanG
#11740
<#eljen>...még van baj látom 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11739
http://hrcmod.extra.hu/palya.wmv

gordon 24
#11738
Jahh! Itt néz körül:Rally

Egyébként én sem értem😄

Downhill!!

pajti
#11737
nem értem minek.<#fejvakaras>

Hajtos tibi
#11736
Valaki tud magyarositást a játékhoz????

*Waberer\'s* --- ? BMW-POWER ? ---

arty
#11735
25bõl 2600XT, ebbõl van AGP és PCI-E verzio is. Csak DDR3 memoriásat vegyél, ddr2-s kuka (pci-e verzio 17-18ezer, az AGP-s 20-24ezer)

Forza.

Sada01
#11734
Srácok a Peugeot 307-hez nem tud valaki aszfalt meg murva beállítást ?

Hajtos tibi
#11733
fel instalálja de utánna nem lehet e next re kattintani csak h back... rákattintok és elinditom a játékot de nincs benne lada..:S:S:S

*Waberer\'s* --- ? BMW-POWER ? ---

Hajtos tibi
#11732
de a richard burnd mappába??? már leszedtem

*Waberer\'s* --- ? BMW-POWER ? ---

#11731
Felül kattints a LADA MOD-ra, és csak fel kell telepíteni aztán tolhatod is.

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

Hajtos tibi
#11730
hi h kell berakni a lada módot?😊 linkeltek vmi F.A.Q.??😊

*Waberer\'s* --- ? BMW-POWER ? ---

#11729
LFS kár, hogy nem moddolható amúgy. Jó ez a lada ígyis-úgyis, csak menne:S<#duhos2>

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

JuanG
#11728
így van, a hátsókerekes hajtás megcsinálásához trükközni kellett, mert nem támogatja...a legjobban a Volvo van megcsinálva, az nagyon élvezetes RWD lett...miután belenéztem, a különbség a ladához képest a setup-ban van, a diff zárak máshogy vannak beállítva, ezért élvezetesebb...a ladánál az összeset 50%-ra állítottam a sperdifi miatt, de úgy látszik ezt nem adja jól vissza a program...szóval lehet a Ladánál is kisérletezgetni a diffik beállításával és akkor élvezetesebb-élethûbb lehet...esetleg meg lehet nézni a Volvo-nál hogy van beállítva 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Bucser
#11727
Sajna ez a játék belsõ fizikájának az oka. Nem kezeli rendesen a hátsókerekes kocsikat. Alapvetõen 4 kerekes modellezés van benne.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

bardocz
#11726
hát amikor én csak azzal gyakoroltam egyáltalán nem volt ilyen érzésem😛 picit gyengus a kocsi néha,és be kell lengetni,de csak módjával,mert ha kitör a segge akkor nincs viszaút😄
#11725
Az lessz szerintem.

Na, de hogy a játékról is szó legyen: a Ladák elég furán mennek, nem? Olyan nem igazi hátsókerekes érzete van, mintha elsõkerekes lenne néha<#circling>

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

bardocz
#11724
7600gt kijön belõle
#11723
Ati megsem fordult a fejemben az RBR miatt😊Én geforce 7600-7800-ra gondoltam ha kiadja a költségvetésbõl.

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

bardocz
#11722
komolyabb semmképp sem,szerinte nvidiába gondolkozz,új agp-s atikhoz eleve nincsen rendes driver
#11721
Hát nem tervezem egy darabig a gp vásárlást... AGP-s alaplapom van. 25eHUF-ból aszittem kijön egy komolyabb kártya is.

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

bardocz
#11720
hasokáig nem veszel új gépet és agp-s lapod van szerintem 6600gt,persze csak ha nem legújabb játékokkal akarsz játszani,de ezt szerintem kérdezd meg milyen gépet vagyek most topikban
#11719
Amit komolyan megvennék ha nagyba tolnám multiba, az ez 100%, és nagy valszínûséggel a lfs. Semmi mást, egy nfs-nek nincs semmi értelme 15ezerért. Kapok 25rugót kártyára, milyet érdemes venni?

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

#11718
Ezt már megvitattuk párszor, de a lényeg az, hogy vannak játékok amiket illik megvenni. Amúgy is kevés szimulátor van, ha azt is törve játsszuk, egyre kevesebb lesz. Autós téren pl egy RBR, LFS, RFactor, GTR2 játékokat illik megvenni... 😊

www.smart-bus.hu

bardocz
#11717
az kka ehez a játékhoz,már írták páran,hogy szenvednek vele,inkább 6600gt,olcsó és kurvajó kártya ha még árulnák meg sli-s lapom lenne vennék mégegyet a gépbe,és nem vennék újat pár évig
#11716
Te lehet bankot raboltál😄 De amúgy neked nem lenne jobb ingyen ha kicsit szenvedni kell vele, mint 10rugóért?😊De becsülendõ, hogy megvetted.

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

gordon 24
#11715
Nekem is megvan! Eredeti, Sõt az RFactor és a Race 07-is.. Szóval nekem ne mond😄

Downhill!!

#11714
Ez a játék 1000HUF, annyit simán megér amúgy

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

gordon 24
#11713
Aha.. Azon valszeg menni fog!

Downhill!!

#11712
Nem azzal lessz vista, 9600xt/256mb-vel lessz. Hát tom...

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

gordon 24
#11711
Integrált VGA-val fölleg ami 32 bites kb 99% hogy nem fog menni.. Vegyél egy kártyát 35000ft körül viszonylag jokat lehet venni. 8600GTS vagy hasonló.. Ugy menni fog!

De mivel olvastam Rf forumon hogy te partyzni tankolni akarsz és nem pénzt költeni ilyen dolgokra akkor sajna buktad ezt is..

Sajna a játék pénzbe kerûl ez van..

Downhill!!

Bucser
#11710
Azzal a videokártyával szerintem felejtsd el...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#11709
A mod nélkül sem megy most. Holnap megpróbálom, hogy felteszem a windows Vistát, hátha... Ha nem megy, fent hagyom az oprendszert, jobban néz ki.

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

Sada01
#11708
Hát azt nem tudom de a 32mb-os karit felejtsd el amúgy meg ha a hrc módot nem rakod fel és úgy jó a játék akkor hagyjad a módot ott a plugin és azzal azt a kocsit rakod be amit szeretnél meg ha Solt tanácsa nem mûködöt akkor én se tudom mi a baj nálad talán egy új gép😊

#11707
Windows Vistán elfut a játék?

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

#11706
Jól néz ki tényleg. Gyerekek, megõrülök magamba, hogy nem tudok játszani😞 Az alaplapi integárlt 32mb-os kártyámmal tudok játszani vele? Még azt is megérné...

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

Sada01
#11705
Széplett nagyon

#11704
végre kirakták a bhra 😊
http://www.bhmotorsports.com/download/16391