Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#11803
Jah <#taps><#vigyor3>
#11802
És amikor neki megy az elõtte lévõnek úgy, hogy annak esélye sincs lehúzódni és közben folyamatosan anyázik? 😊) Ááá...

www.smart-bus.hu

Norbi1990
#11801
Ez Nagyon komoly!!
A végén mekkora már:"Hát de mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak??!Olyan nincsen!!!"<#vigyor><#vigyor>
#11800
Elég szánalmas... csoda, hogy nem zavarja õket, hogy ezt akár a versenyzõ társak is megnézhetik! Megértem, hogy a nyerni akarás... no, de mindennek van határa...

www.smart-bus.hu

reaper4
#11799
bazze ez nem gyenge...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#11798
Tényleg jól mennek... de... :S

Ezt nézd végig...😞

www.smart-bus.hu

bardocz
#11797
Fú hogy bebassza a szélvédõt,amikor leáll a kocsi😮 Attól függetlenül kurva jól vezetnek.De melyik videójukban nayáznak,amikor van elõttük valaki?
#11796
Nézd meg más videójukat is... utolérnek másik versenyzõket... látszik, hogy sokuk nem tud hova lehúzódni, de folyamatosan anyáznak mindketten... szerintem szánalmas a stílusuk!

www.smart-bus.hu

bardocz
#11795
Nagyon királyak mindketten,a navigátor szövege is odabasz😊 Ahogy kiint a sofõr a közönségnek valami nagyszerü😊
#11794
Megnéztem még pár videót róluk... nagyon ügyes, de nagyon parasztok mindketten!

www.smart-bus.hu

#11793
Szép.
Kb. mikor lesz ebbõl valami?

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#11792

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#11791
nocsak, állat!! <#worship><#taps><#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Norbi1990
#11790
Nagyon jól néz ki!!<#eljen>
#11789
De, épp arról vitázunk milyen legyen a 2. fajta aszfalt felni.
A belsõ texturázása kész lesz abból is 2 fajta. Az elsõ lámpákon még asszem lesz javitva, mert ezzel a texturával kicsit csunya.





bestGP
#11788
vftsrõl semmi mi? :\

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#11787
#11786
Tudtok mondani valami kódot ami felnyitja az összes autót??
Met
#11785
lehet állítani a filter-ek között

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#11784
sztem a kocsi setupjában vhol lehet állítani...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Norbi1990
#11783
Ha gombon van akkor nem tudod az erõsségét szabályozni.
Benyomod és kész.Ha meg azt akarod, hogy ne satuzzon akkor állítsd valami joystickra ami analóg(analóg=te tudod kezelni, hogy milyen erõvel fékezzen)!!
lac coo
#11782
ha kézifék gombon van, hol vagy hogy tudom azt "tompítani", hogy ne egybõl satuzzon ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Smicy2
#11781

"Megjött a portugál Super Speciál béta változata.
Csak fel kell telepiteni. Cseh plugin alatt a 114es számú pálya, de talán a neve is ki van irva. Elvileg shakedownban is kellene menni, nem próbáltam. Akinek nicns fenn cseh az a Maps mappába nyissa meg a tracks.ini-t és ezt a sort:

TrackName = "Maps\track-41"
Particles = "Maps\ps_montblanc"

iraj át errre:

TrackName = "Maps\track-114"
Particles = "Maps\ps_montblanc"

Ha megy valakinek így légyszi szóljon. Mert nekem olyat csinált hogy betölt (a 4 kockánál sokáig áll) kezd elõtünni a kocsi szembõl, és ott megáll a kép. De nem fagy meg mert tudok menni (hallom) , de csak azt a képet látom." atiwrc

LETÖLTÉS!

Charade GTti

Smicy2
#11780
ha csinálsz másolatot - azt hiszem le van írva a telepítõben hogy mirõl - akkor nem 😊

Charade GTti

lac coo
#11779
| #11772 ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Smicy2
#11778
csak wrc -k vannak 😛

Charade GTti

lac coo
#11777
Hát képeken én sem láttam ,de gondoltam csak tudod 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#11776
hogyhogy nincs??? 😛

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smicy2
#11775
nincs 😛

Charade GTti

lac coo
#11774
Ja, azt nem tudtam 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#11773
sztem a HRC-ben is benne van a Lada 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#11772
Ha felrakom a HRC modot, akkor a Lada ugrik ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

pajti
#11771
pedig tök egyszerû 😊 autó csere

lac coo
#11770
Ilyen külön autókat eddig még soha nem sikerült beraknom, azért is hanyagoltam ezidáig 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

pajti
#11769
pajti
#11768
JuanG
#11767
<#alien>THX!

enter "mulligatawny" as a driver profile and unlock all tracks and cars

vagy:

http://racing.edgegaming.com/files/index.php?act=view&id=336

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#11766
Hali !

Újonc vagyok, kipróbáltam a LADA MOD-ot, nagyon jó lett !

Külön grat Juan-nak a fizikáért !!!<#worship>

Gyors kérdés : pályákat hogy lehet unlock-olni ? THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ikim
#11765
........és meg jött az"új"autó is;Seat Cordoba WRC Evo 1

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

ikim
#11764
Sziasztok,csak gondoltam belinkelek egy"rég megalkotott"módot;Richard Burns Rally GTE Mod

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

bardocz
#11763
Fogja magát a játék és kilép:S
bardocz
#11762
Nem lehet valami más fájlt felülírni,hogy jó legyen?Nem akarom subarut elveszíteni :'(
Daniel Brandon
#11761
A 2003-as subaru helyére tedd<#eljen>

bardocz
#11760
Hogyan tudok rallyschoolra kocsit választani?Ladával ki akarom próbálni a parkolót,de nem tudom hogyan álítsam be alapkocsinak
bardocz
#11759
Így csináltam,csak valamiért a rohatt total commandert másik exe-vel kell indítanom(ami a magyar),és úgy tudom,már mentem is pár kört,élvezetes,csak sajna még mindig nem tudom úgy megfogni a kocsit😄
Daniel Brandon
#11758
Elõször WinRar-al csomagold ki a physics.rbz fájlt. Ezután lessz 1 Physics
mappád ahol minden kocsinak ott van a fizikája!
Vigyázz! Ameik autó helyére tetted a ladát a Physics mappában is annak a helyére tedd a lada fizikát!<#email>

bardocz
#11757
Mi lehet a gond,amikor fel akarom rakni ladát,és rakom be a physics.rbz fájlba a dolgot,de ezt írja a total commander:file wcmzip32.dll not found
így nem tudom a fizika fájlokat bemásolni,és így az értelmét veszti el😊
arty
#11756
mesélj 😊 (thxelõre)

Forza.

#11755
oo megtaláltam😊

#11754
sziasztok,betudom valahol állitani hogy 1360*768 legyen a felbontás?