Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amiota a 8600GTS van azóta zsir faszán fut! Igaz kurva drága volt a gép, de megérte..
Downhill!!
nekem a 2.6.87-es Omega driverrel megy
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
oda ati catalyst hotfix kell
ennyi
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
@csm: Mindjárt felteszem FTP-re a 7.7-et, amivel nekem is elindult és adok linket!
vagy tuning van vagy kémprogi+vírus
vagy beállításhiba
bios és driver friss mindenbõl
vista vagy xp? sp1 sp2 sp3
vagy lehet a játék a rossz ha nem eredeti
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Ha raktál bele kocsikat akkor keresd meg a Zmodelert és akkor lehet hogy jó lesz.(az nem tudom mire való de nekem attól nem lépett ki ha raktam a játékba kocsikat)
újat kell használni
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
BMW 325 iX Rallye Car :)
amúgy meg, hogy honnan nõtte ki magát... :S
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=100193&st=300
ati, király a spici, de én ezt a micut nem erõltetném, hátha kijön valami szebb...
Sikerült elinditanom az rsrb 3-at,és amikor belépek a játékba ot is vannak a kiválasztott autók :pl toyota selica stb..
Amikor elinditom valamelyik pályát akkor a betöltés után állandóan kilép😞
Tudnátok segiteni hogy van-e erre megoldás?
A segitséget elõre is köszi!
Köszönöm az elõzõ segitséget😊
Kell valami rsrbr exenek lennie azzal inditod és kiváalsztod mite telepitsen bele. Uj kocsi nincsen benne,csak azok amiket a bhról is letudol szedni sok fajta fizikával(pl clio, N3,A7,S1600,4wd ralylcross)Pályák is csak texturákban másak.
A simfans nem megy 7-e táján siekrül átköltözni az uj szerverre.
Készül közben a hrc 08 wrc carpack.

Letöltöttem a 3-as patchet és föl is telepitettem!
Elvileg igy több autónak és pályának kellene lennie,de mikor elinditom csak az alappályák és autók vannak!
Tudna valaki segiteni hogyan inditsam el a patchet?
A segitséget elõre is köszi😊
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"
www.smart-bus.hu
én megértem, adrenalin ezerrel és akkor ilyesmi miatt bukja az eredményt...
Forza.
BMW 325 iX Rallye Car :)
Na off vége részemrõl, lenyugodtam! 😊))
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
BMW 325 iX Rallye Car :)
www.smart-bus.hu
BMW 325 iX Rallye Car :)
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
BMW 325 iX Rallye Car :)
www.smart-bus.hu
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64