Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#11853
Jahh a 9600-as kártyával nehézkes! Emlékeztek nekem mindig fagyott vele..

Amiota a 8600GTS van azóta zsir faszán fut! Igaz kurva drága volt a gép, de megérte..

Downhill!!

Met
#11852
örülj neki, hogy azt nem javasolta vegyen samsung dvd írót és corsair tápot

nekem a 2.6.87-es Omega driverrel megy

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11851
Haggyad már a hülyeségedet ilyen kártya esetében egyáltalán nem a legújabb driver a jó... Nekem is 9600 pro-m van és az alap driverrel indul csak amit cd-n kaptam hozzá. OFF-nak remélem már vége lesz <#zavart2>

Toby0501
#11850
Olvasd már el, hogy mit válaszolt a #11841 hozzászólásodra! De mondd el még párszor, hátha megjavul neki.. -.-'

MaSzKa
#11849

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11848
9600 az AGP-s

oda ati catalyst hotfix kell

ennyi

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Toby0501
#11847
Te régi Catalystot használsz.. Ezt mondtam már a témával kapcsolatos elsõ hsz-emben is...

@csm: Mindjárt felteszem FTP-re a 7.7-et, amivel nekem is elindult és adok linket!

Norbi1990
#11846
Nekem simán elindul <#mf2>
Toby0501
#11845
Az RBR mindig is hadilábon állt a 9600-os Radeonokkal.. Nincs ott baj a géppel, bele kell törõdni, hogy 9600-al nehézkesen indul el, vagy egyáltalán nem indul el.

MaSzKa
#11844
tápegység, ram, alaplap hiba,
vagy tuning van vagy kémprogi+vírus
vagy beállításhiba

bios és driver friss mindenbõl

vista vagy xp? sp1 sp2 sp3

vagy lehet a játék a rossz ha nem eredeti

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Norbi1990
#11843
Alap játékkal csinálja vagy raktál bele kocsikat?
Ha raktál bele kocsikat akkor keresd meg a Zmodelert és akkor lehet hogy jó lesz.(az nem tudom mire való de nekem attól nem lépett ki ha raktam a játékba kocsikat)
csm
#11842
ugyanazt csinálja azzal is,újraindul -.-

BMW 325 iX Rallye Car :)

MaSzKa
#11841
Ati Catalyst 8.6 Hotfix kell neked (AGP)
újat kell használni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Norbi1990
#11840
Nekem a 7.8-as Catalystal megy/ment.
VGA ugyanaz
csm
#11839
azzal próbáltam eleinte,de azzal se volt jó :S

BMW 325 iX Rallye Car :)

Toby0501
#11838
Nem adtak a karihoz CD-t? Azon kell lennie régebbinek (mivel a kártya sem mai)

csm
#11837
dehát régi drivert már nem is találok sehol 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

Toby0501
#11836
A videokarid miatt van! Használj régebbi drivert, talán az megoldja! (tapasztalat)

csm
#11835
kérném a szakik véleményét!!!! 1.6 duronom van,1,24 gb ram,ati 9600pro 128mb,a játék újraindul 2-3 szakaszonként. zmodix,és patch is van,a vidkártyamelegedés kizárva,és több driverrel is próbáltam. tehát mi lehet a baj?!

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#11834
#11833
ahogy gondolod... 😄
amúgy meg, hogy honnan nõtte ki magát... :S
#11832
Az a gond hogy sztem már nemigen lesz eddy féle lancer wrc, egyhamar biztos nem, és nem várhatunk rá évekeig. A másik hogy a simfans innen nõtte ki magát, ide irosgatnak most páran.
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=100193&st=300

#11831
azt hittem, ha nem megy a simfans akkor lesz itt egy kis élet, de tévedtem...

ati, király a spici, de én ezt a micut nem erõltetném, hátha kijön valami szebb...
#11830
Sziasztok!
Sikerült elinditanom az rsrb 3-at,és amikor belépek a játékba ot is vannak a kiválasztott autók :pl toyota selica stb..
Amikor elinditom valamelyik pályát akkor a betöltés után állandóan kilép😞
Tudnátok segiteni hogy van-e erre megoldás?
A segitséget elõre is köszi!
Köszönöm az elõzõ segitséget😊
#11829
Az nem 3-as patch hanem az rsrbr3 azota már kijött a 4 meg talán a 2008is.
Kell valami rsrbr exenek lennie azzal inditod és kiváalsztod mite telepitsen bele. Uj kocsi nincsen benne,csak azok amiket a bhról is letudol szedni sok fajta fizikával(pl clio, N3,A7,S1600,4wd ralylcross)Pályák is csak texturákban másak.

A simfans nem megy 7-e táján siekrül átköltözni az uj szerverre.
Készül közben a hrc 08 wrc carpack.

#11828
Sziasztok!
Letöltöttem a 3-as patchet és föl is telepitettem!
Elvileg igy több autónak és pályának kellene lennie,de mikor elinditom csak az alappályák és autók vannak!
Tudna valaki segiteni hogyan inditsam el a patchet?
A segitséget elõre is köszi😊
Daniel Brandon
#11827
Nemtudjátok mi újság a rallysimfans oldallal....mert nemakar bejönni<#szomoru1>

bestGP
#11826

ááá

na ugylatom reinstall lesz a vöfti relase után 😊

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#11825
:-)
Csabesz6
#11824
hát igen a bunkó sárga ladások😄
]

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

bardocz
#11823
Jah,sárga ladás el tudta volna engedni.De mégse tette,viszont volt,aki meg nagyon sportszerüen elengedte.
#11822
Attól vagyunk emberek, hogy tudunk (állítólag) viselkedni. A másik is az eredményért küzd, és még mindig nem tehet róla, hogy elé került, ráadásul az saját osztályában õ is hajt a minél jobb eredményért... a többit leírtam...

www.smart-bus.hu

arty
#11821
azért csomoan nem engedték el ott sem, ahol lehetett 😞
én megértem, adrenalin ezerrel és akkor ilyesmi miatt bukja az eredményt...

Forza.

csm
#11820
de vedd figyelembe hogy ezek a havas részek osztrák rallik,akiket õk különösen utálnak (nem is ok nélkül)

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#11819
Valahogy a feszültséget le kell vezetni,és mégse a szélvédõt kel betörni,hanem inkább anyázni meg mutogatni😄
#11818
Azon van a lényeg, hogy hiába anyázol és mutogatsz, attól nem lesz hely, az elõtted lévõ meg nem szándékosan tart fel, hanem nem tud hova menni, ezért tartom gusztustalannak... ellenfelek, nem ellenségek... nyerni kell, de nem úgy, hogy a másikon áttaposok... sem fizikailag, sem "lelkileg"

Na off vége részemrõl, lenyugodtam! 😊))

www.smart-bus.hu

bardocz
#11817
Azért olyan durva nekimenések nincsenek,meg azt tényleg nem kéne,de nekem az anyázással,meg mtogatással semmi gondom.Soha nem is volt,még ilyennel senki nem baszott fel,bezzeg lfs-ben a sok faszláma,na azok fel tudnak baszni😄
#11816
Errõl beszélek, köddé nem válhat az elõtted lévõ csak azért, mert Te megérkezel mögé... amikor lehet, úgyis lehúzódnak...

www.smart-bus.hu

csm
#11815
naigen,nekimenni nem fair,azt aláírom,én lerúgnám azt aki nekemjön szándékosan

BMW 325 iX Rallye Car :)

#11814
Nem nyilatkozom, mert nem ismerem a szitukat! 😄

www.smart-bus.hu

csm
#11813
azért ne hasonlítsd a várost ehhez,ott nincs értelme ennek,itt viszont érthetõ ahol minden másodperc számít...

BMW 325 iX Rallye Car :)

#11812
Nagyon nincs igaza! Tulajdonképpen a kollégái, így nem lehet viselkedni, nehogy már ezt magyarázni kelljen! Az, hogy ideges, az természetes, én is káromkodnék, na de neki menni a másiknak, amikor az le sem tud húzódni, utána pedig átmutogatni, és közben folyamatosan átanyázni a másiknak, majd végül ezt a felvételt még át is adni, hadd lássa mindenki milyen fasza csávók vagyunk... ez több mint gusztustalan és erkölcstelen! Mit szólnál hozzá, ha ezt veled csinálja meg? Õrjöngjön utána a verseny rendezõinek... de nem a saját versenyzõ társait lökdösni csak azért, mert útban van. Hányinger ez a mentalitás...

www.smart-bus.hu

bardocz
#11811
Amúgy lfs-es nem emiatt van,ott nem én vagyok a hülye😄
bardocz
#11810
Miért,szerinted nincs igaza?Csomó idõt veszít azzal,hogy elõtte szerencsétlenkednek,azért nehogymány egy LADA verje végig a mezõnyt,vagy akkor miért indulhatnak elõtte?
bardocz
#11809
#11808
Az idegesség igen, de ez a viselkedés nem! Mi lett volna, ha az õ háta mögött ezt egy WRC csinálja? Õ lenne az, aki mutogat hátra, hogy "hova a faszba menjek???"... ismerõs mentalitás... tele van velük a város...

www.smart-bus.hu

csm
#11807
sietett volna , elvégre õ is idõre megy,és ha feltartják,elbasz egy csomó idõt,érthetõ az idegesség...

BMW 325 iX Rallye Car :)

#11806
Igaza vaaan? Már értem miért van sok konfliktusod LFS-ben! 😄

www.smart-bus.hu

bardocz
#11805
Teljesen igaza van,kb én is ezt csináltam volna mindenhol.Elég szar lehet,amikor pár valódi amatõr miatt baszod el a szakaszodat.De a véga,"hát miaz,hogy egy gyorsaságinak vége van,ilyen nincsen bazmeg!"😄D
#11804
Igazi bunyesz a csávó. Amúgy meg gondolom N-es autókat akart letolni. Csodálkozott, hogy nem húzódnak le a hóba... No comment.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64