Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#11903
thx

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11902
ugy látom nem jól linkeltem szóval belépsz az oldalra letöltések modok és ott van

#11901
http://richardburns.atw.hu/
itt ott van ahol három szerver van szerver 1-2-3 egymás alatt

MaSzKa
#11900
RSRBR 08


ilyen hol van?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

LSSAHPAUL
#11899

Egy kis részlet a most zajló Aszfalt kupáról 😊

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

bardocz
#11898
Mert meghaltál<#idiota>
#11897
Szevasztok! Feltettem a RSRBR 08 (2)-õt és az a probléma hogy nagyobb ütközésnél vagy borulásnál valamiért kilép a játék játszok játszok játszok
aztán egyszer csak felborulok és kilép a játékból meg tudjátok mondani miért van ez?

#11896

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#11895
Ez.
Én még 8000 Ft.-ért vettem és nem bántam meg! (Most csak 990 Ft.)

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#11894
szerintetek melyik a legjobb Rally szimulátor? Ez?

#11893
lehet elfogult vagyok de szerintem lada mod kérdés nélkül😊

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

#11892
HAli! Meg tudnátok mondani hogy melyik a legujabb vagy a legjobb patch vagy mod a játékhoz?lõre is kösz<#worship><#worship>

Ombika
#11891
2 az mar flame amigo,mit varsz,h ra 5 percre valaszolnak! Pszt

mila69en
#11890
milyen minden topikot? ide irtam elõször mivel konkrétan az rbr el volt gondom hátha jön segitség de nem jött!! akkor gondoltam írok a kormányos topikba... ennyi ez kettõ...szal pszt

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Ombika
#11889
DE nemertem ,h miert kellett minden topikot teleszemetelni ezzel?!

mila69en
#11888
😄 nah amugy már megvan a megoldás eza gagyi vista kétszer rakta be a regeditbe a kormányt egyszer mint joysitck<#zavart1> meg egyszer mint kormány az egyik játék joyként ismerte fel a másik meg kormányként töröltem a joy bejegyzéseket a regeditbõl oszt kész mûködik ugyanez volt a multkor is😄 csak má nem emlékeztem mi van

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#11887
Akkor logitech driver leszed... felrakod újból a legújabbat, de úgy indítod az installt, hogy rendszergazdaként futtassa... ha így sem, akkor próbáld meg XP modra állítani az RBR-t... Ha így sem, akkor tedd vissza az XP-t, ha úgysem, akkor nyisd ki az ablakot, és... <#vigyor2><#vigyor2>

www.smart-bus.hu

mila69en
#11886
nem jó sajna:/ így sincs force feedback teljesen tanácstalan vagyok😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#11885
Próbáld meg rendszergazdaként indítani a programot...

www.smart-bus.hu

mila69en
#11884
hi kis help kellene nem jövök rá hol a hiba rbr+g25, nincs a játékban force feedback meg sem nyikkanik:SS a multkor még volt😄 más játéknál tökéletesen mûködik újra telepitettem a windows-t(vista) azóta nem megy driverek fentvannak pacth fentvan minden fent van mégsem megy:/ volt már ilyen gond csak már azt nem tudom akkor hogyan csináltam meg... szóval ha valakinek van egy okos gondolata akkor help pls már kezd idegesíteni😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#11883
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
vicceltem
bardocz
#11882
Már kijött
bestGP
#11881
vftssel semmi?: (

hüje vagy hamán szép nem!4

#11880
igen a Spici félét. Mikorra várható?

JuanG
#11879
melyik? mert alapból is van benne lancer wrc 😊)...gondolom a 8-ast várod?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11878
Hali All, megmondaná nekem valaki, hogy a Lancer WRC kész van-e már, és le lehet-e tölteni valahonnan????

#11877
ezen már sprintelni fog szerintem😊

Vilnius Fabrik Tuning Sport /VFTS/ Simsonracing Rally

#11876
Hy!
Ezen hogy fog futni?
Intel P4 1.7ghz processzor
NVidia GeForce 7600GS
256mb SD ram

Formula-1 fan

#11875
Hali
A játékhoz honnan lehet letölteni Vfts kiegészítést?
Ha valaki tudja, kérem jelezzen.
Pali
Met
#11874
vga driver?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

lac coo
#11873
Közebn megvan, ha visszarakom szabvány felbontásra akkor, jó, amit nem áértek hiszen eddig ment 1280 X 800 -ba is ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#11872
Hello !

Újra húztam a Wint, és moyt akárhogy telepítem az RBR-t nem látszik semmiféle felirat, csak a kis piros háttere !!
Ez mitõl lehet ?

THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#11871
Hali
megszeretném kérdezni, hogy a Mustaselka 2 pályán, a 05.42.04-es idõ, az jóidõnek számít?
Pali
Ombika
#11870
"igen egyszerû felfogású troll szegénykém."

Imadom ahogy leosztod a dege....t gyereket! 😊 En mar meguntam... 😊<#eljen><#taps>

Bucser
#11869
NA szerintem az Nvidia vs ATI hitvitát itt fejezzük be. Az ehhez érkezõ következõ HSZ-eket kénytelen leszek törölni.

MASZKA-t ugysem lehet meggyõzni. inkább ignore mert egy igen egyszerû felfogású troll szegénykém.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

reaper4
#11868
az ati az a 9600 volt elõtte gondolom.. lol, mert maszka azt hitte h a gef9600 at cserélted gts-re.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#11867
Hagyjuk! Igazad van! Jó éjt! 😊)

www.smart-bus.hu

MaSzKa
#11866
én is így vagyok ezzel
atim volt van és lesz

most hd4850 23eft-ért a best buy

és páran mondják a játékok szebbek atin

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

gordon 24
#11865
Direkt nem akartam Atit.. Nekem volt Atim soha többet nem lesz!..

Szerintem meg jó választás, mert életemben nem volt még olyan gépem, amin minden ment.. Ami nem arról szól hogy egy egy játék telepitése 3 hetes feladat amire minden szart összeszedsz hogy menjen.

Ezen a gépen minden driver az eredeti és minden megy rajta😄 A windows az kb fél éves.. És jó..

Szóval lehet rossz döntés volt, de a tények magukért beszélnek..

A topik offolást befelyeztem! Jó éjt!


Downhill!!

#11864
Nem vita, segíteni akartam! 😊 Rossz választás volt ár/érték arányban! Ettõl még mûködhet jól, de ennyiért kaptál volna 3850-et ami sokkal jobb! 😊 De a Te dolgod, ne haragudj, hogy szóltam!

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11863
Ez egy elég meddõ vita..

Több szempontból is..

1 nem azért irtam ide be hogy mekkora kurva jó vételt csináltam és hogy huhh. Henem mert ezzel nincs gondom a 9600xt vel meg fagyott.

2 45 ezer😄 figyi én 35 -ért vettem. És nem csak kártyát hanem procit lapot ramot stb.. Igy is 1600000ft volt.. Tudom hogy 300000ft ért sokkal jobbat lehet venni, de hát ugye ....
A 35 és a 45 között pont 10000ft van..

Tehát ha te ugy érzed hogy a nemzeti bank rádszakadt vedd nekem teljesn jó ez..

Ráadásul mondom kifogástalan.. 1024x768-as felbontásban 32 biten minden maxon megy.. Kell ennél több? Nekem nem.. Szóval hagyuk ezt..

A másik meg az hogy tök off az egész.

Downhill!!

#11862
45-ért már volt 8800GT ami ég és föld! 😊 De tényleg az a lényeg, hogy meg vagy vele elégedve! 😊)

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11861
😄 Tudod mennyi volt közte??

Kb 3000ft lehet hogy nem tud annyival többet?? És?? Ennyi pénzt megért.. Az egész kártya asszem 35000ft volt...

De nem érdekel.. Ugyis mondhatnám pont leszarom😄 Müködik jó ennyi..

Downhill!!

#11860
Félre értesz! 😊 8600 GTS jóval többe került akkor is, mint pl egy 8600GT, viszont alig tudott valamivel többet. Ár / érték arányban rossz választás volt... ettõl még a kártya lehet jó! 😊

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11859
Hát figyi.. Kb 5 hónapja sõt régebben vettem. Azóta van kb 20 jobb kártya.. Nekem semmi bajom nincs egy olyan kártyával amit eddig egyetlen játékkal nem birtam szaggatásra birni.. Pedig vannak 2008-as játékok közte..

Maximális felbontáson minden élsimitás lófasz bekapcsolva a Race07 is pl ugy megy mint az ágyba szarás..

Ha majd elkezd szaggatni, meg ilyenek veszek egy másikat.. De ameddig ez nem áll fent eszem ágában nincs kicserlni ha GTS ha GT tök mind1..

Downhill!!

#11858
Azzal van a gond, hogy GTS! 😊 Az csak lámítás! Nem szabad pénzt adni érte! 😊)

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11857
Ez egy Geforce 8600GTS 256mb DDR.. Nem ATI!..

Azé ennyire ne nézettek hülyének😄

Downhill!!

reaper4
#11856
ati 9600...

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

MaSzKa
#11855
visszafejlesztettél?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11854
Így van... megéri, de azért, ha legközelebb videó kártyát cserélsz, akkor szólj... segítek szívesen! 😊))

www.smart-bus.hu