Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MatyiG94
#11953
hát nagyon ráindultam a kormányra mivel ugye másik játékhoz is használható...nemde???csak ahol lakom nem kapható a játék 😞 valaki nem adná el? 😊
ezt használhatom hozzá.: http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?shop_id=2910&cikk=unas_738667 ??Köszi elõre is!

pajti
#11952
elég nagy a csend az új pályákról... nincs infó hogy mikor jön valami jóság? <#fejvakaras>

#11951
Na igen... ebben is van valami... 😊

www.smart-bus.hu

MatyiG94
#11950
kössz 😊 gondolkozom.

bardocz
#11949
Szerintem nem csak a legélethûbb rallyszimulátor,hanem szimulátorok között is a legjobb.
#11948
Elég kicsi az esélye... réteg játék! 😞

www.smart-bus.hu

#11947
szerintetek, jön valamikor egy ujabb rally szimulátor ami jobb lesz mint ez? persze pc-re..

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#11946
😊)))))

Ez így igaz... én az elsõ lemezt ketté törtem a 3. napon! 😄 Természetesen azonnal megvettem újból... az eddigi legélethûbb rally szimulátor... türelem, türelem, türelem, és nem kevés ügyesség kell hozzá... kormány nélkül el sem érdemes kezdeni....

www.smart-bus.hu

Met
#11945
2 nap múlva talán az elsõ kanyarban nem esel le az árokba 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

MatyiG94
#11944
csak nemtom ha megveszem ezt a gamet akkor megéri e venni egy kormány mellé....sztem 2nap múlva megunom de érdekelne honnan tudnám megrendelni a játékot!kössz

MatyiG94
#11943
ja köszi...még megkell rendelnem a kormány váltót.. meg a játékot is!üdv

#11942
????

A lada modba 8 skin van. Ennek fele azaz 4 skin Balázs Öcsi.

MatyiG94
#11941
ja.. 😊 még korán van de balázs öcsis skint nem találtam!am kössz

MaSzKa
#11940
I. RBR bajnokság Honlap
NO WAREZ

LADA MOD
HRC 2007 WRC MOD video

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MatyiG94
#11939
sziasztok!nm igazán érek rá átolvasni a több ezer hozzászolást engem érdekelne richard burns rallíhoz lada mód és magyarítás!köszi!üdv!

bardocz
#11938
Jaja,óvatosan kell bánni a gázzal😊
acsati
#11937
olyan fura mikor alig megyek de már 100 fölött irja a km ora.
bardocz
#11936
Rookie meg professional közé azért rakhatnának egy szintet még,mert vicces,hogy ízin minden rallyt 4 perccel megnyerek,ha nem többel,professönalban meg pont kapok 1 percet néhol,igaz esõben száraz gumi volt,de akkor is.
bardocz
#11935
Nincs mit😉

Jó játékot,aztán ne csalással kezd,mert aki nem megy végig rallyiskolán az sose fog normálisan vezetni😄
acsati
#11934
na kiprobáltam magyaritással is és most már tökéletesen fut. köszi a segitséget!
bardocz
#11933
Nálam vagy magyarosítással volt gond,vagy valami magyar bajnokság móddal.
acsati
#11932
felraktam 1.01-et rá 1.02-t és most jo volt. köszi!
felrakom most magyaritást (az elöbb is volt) és ha megint beakad akkor az a gond és letörlöm.
bardocz
#11931
Elõbb fel kel rakni az 1.01-et,és utána kell rárakni az 1.02-t(ugye jó verziószámokat írok?😄)
acsati
#11930
nem, egyböl az 1.02-t raktam.
bardocz
#11929
Felraktad mindkét patchet?Tehát 1.01-re az 1.02-t? A gépeden simán kéne futnia.
acsati
#11928
helotok
nekem ma lett meg a játék ma játszok vele elöször. felraktam az 1.02-es patch-et is és olyan problémám van egy elkezdek játszani és pár perc mulva beakad (kép, hang) majd egy idö mulva ujra jó és pár perc mulva megint akad. ez mitöl van?

(gépem: amd athlon 64 2ghz, 1gb ram, vga 7600 gt 256)
bardocz
#11927
Maszka,a hivatalos sg support<#vigyor3>
MaSzKa
#11926

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11925
Force Feedback Probléma

**********
1. Go to registry editor (Start button and then click the "run" button; in the small window type: "regedit" (without quotes), press enter; the registry editor appears)

2. Use the 'directory tree' on the left side and go to this directory:
HKEY_CURRENT_USER>System>CurrentControlSet>Control>MediaProperties>PrivateProperties>Joystick>OEM

3. Under this directory delete all the entries that start with "VID_" (without quotes).

4. Reconnect the USB device to another USB port (just to be safe); Vista should recognize the wheel ...

5. That's it. Go play RBR!
*******

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#11924
Az is ótvar volt már,baromkodni volt jó vele,aztán annyi.
MaSzKa
#11923
sztem a 4 jó volt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Met
#11922
Az elsõ rész az nagyon jó kis játék volt, a második még elment és a harmadiktól kezdve szabadult el a pokol 😞

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#11921
Jaja,nem ilyen Collin rally,ahol 2 méteren veszed a féktávot,szegény nem is tudom hogyan adta a nevét hozzá<#szomoru1>
MaSzKa
#11920
😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

JuanG
#11919
ott van 😊...I. RBR bajnokság Honlap

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

MaSzKa
#11918
nekem sincs FFB a játékba érdekes mód régen volt

lehet az 5.02-es driver a ludas vagy az sp3

valakinek volt ilyen próblémája még?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11917
ez sztem mehetne ki a bannerba http://richardburns.atw.hu/

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11916
hd3870-el tutti megy és x700proval is és radeon 9550 és 9600-assal is

tudom mert próbáltam 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11915
Hali! az RBR elfut Radeon 4850-el lécci olyan írjon akinek 4850-el megy az RBR
Bocs ha hülye a kérdés.

#11914
milyen patch van a fizika módosításához lécci irjatok címet ahonnan éetölthetõ

#11913
Hát nem tudom engem pont az fogott meg az egész játékban hogy nem egyszerû van benne kihívás.

A lehetetlen csak annyit jelent, hogy egy kicsit tovább tart. Cyrix MII300-64MB SDRAM-VooDoo2 Kérlek sírj még az artik miatt. A könnyeid édesek.

Ombika
#11912
<#taps>

MaSzKa
#11911
cordless rumblepad2-t nagyon faszán be lehet állítani a játékhoz

igaz 1 nap mire jó lesz


kormánnyal nem szoktam mert lerántom a moncsit lehet a nagy izgalomba 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#11910
Neki agymódosító patch kéne<#nyes>
Ombika
#11909
Mondjuk a fizikat modosito patch nem art,hogy megjobban szivjon es elethubb legyen neki! 😊

bardocz
#11908
Én konkrétan elküldtem hogy akkor jáccá nídforszpídet,ott tudsz padlógázzal kanyarodni hajtûben.
#11907
Az osztálytársad játsszon kisvasúttal terepasztalon... az arra megy amerre a sin kanyarodik... nincs probléma! <#ravasz1>

www.smart-bus.hu

bardocz
#11906
Akkor te nem az a fajta ember vagy,aki azért leszarozza a játékot,mert a rallyschoolon nem tud végigmenni😊
Osztálytársam ezen akadt ki,hogy alig lehet irányítani,meg a kocsi úgy megy,mint egy doboz<#zavart2>
MaSzKa
#11905
igen néha

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11904
Maszka te is játszol RBR-val?