Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte P35 DS3, Intel E2180@2500, 2GB DDR2@1066, Inno3D 9600GT 512MB
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
múltkor láttam hogy dolgoztok egy pár autón
pl:lancer wrc,sx4 wrc,javított 307 wrc,vfts??
ha már készen vannak lécci linkeljetek
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Gigabyte P35 DS3, Intel E2180@2500, 2GB DDR2@1066, Inno3D 9600GT 512MB
Gigabyte P35 DS3, Intel E2180@2500, 2GB DDR2@1066, Inno3D 9600GT 512MB
új pályák vannak telepítõsen(exe)?Köszi
Ezek ligák álltalában tudni kéne kié. De lehet valaki tud ebben segíteni.
Downhill!!
És Felraktam A 2006 Os HRC MOD-ot És Az Intornál Egy Olyan Szám Van Hogy A Motor bõg a kasztni ráz füstöl a gép...nemtudja Valaki Mi A Szám Címe?KÖSZÖNÖM! Üdv
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Ha nem jegyzi meg a játék az autót miután ki és vissza lépsz, akkor a pluginok beállitásánál van egy olyan sor, hogy:
Restore Cars ezt rakd False re..
Akkor megmarad az autó, és tudsz vele menni csak ugy is, nem csak online.
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Nem tudja megnyitni.. Szerintem a tûzfalad tiltja.. Próbáld meg engedni neki..
Ha az megvan akkor letölti a dolgokat és akkor fogod látni bent..
Legalábbis elvileg,.
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Ezt a RBR fökönyvtárában találod! Ha nincs csinálj! Oda tedd be azt a filét! Ha nincs benne nem látod a plugint bent!
A hiba üzenet nem tudom miért van, lehet azért, mert nem tud csatlakozni a nethez a plugin..
Engedélyezd a RBR-t a virusirtódnak is, hogy tudjon netezni..
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Letöltöted azt a plugin filét (regisztráltál??)
AZ RBR könyvtárban nem biztos hogy van Plugin mappa, ha nincs hozz létre egyet.
Oda másold bele, azt a dll..
Na most kell még egy file:
Z.dll
ittene😄
Ezt is oda másold be!
Na és van még1:
ezt az rsfdataba kell tenni:
redirect
De itt van egy elég jó leirás is: (köszönet érte:Rollynak A rallysimfans.hu forumából)
1.) Feltelepíted a Richard Burns Rally -t
2.) Letöltöd és feltelepíted az 1.02-es Patchet.
Innen tudod letölteni: http://games.sci.co.uk/games/downloads/patch/RBR_v102.zip
3.) Regisztrálsz az oldalon a Fórumba itt:
http://www.rallysimfans.hu/forum/profile.php?mode=register&sid=7ff62981d04f1eb9b12209eb1b8e4021
4.) Letöltöd a Magyar Plugint.
Innen: http://www.rallysimfans.hu/rbr/plugin/rallysimfans_plugin.zip
5.) A letöltött fájlt kicsomagolod abba a könyvtárba, ahová a richard Burns Rally-t telepítetted.
(Vagy a zip fájlban található plugins könyvtárat bemásolod abba a könyvtárba ahová a Richard Burns Rally-t telepítetted.)
6.) Letöltöd és kicsomagolod a z.dll-t a Richard Burns rally PLUGINS könyvtárába.
Innen tudod letölteni: http://www.bhmotorsports.com/file/11121
7.) Elindítod a richard burns rallyt (A "RichardBurnsRally_SSE.exe"-vel).
8.) Bemész az options menübe, onnan a plugins almenübe, és ott kiválasztod a RallySimfans.hu almenüt (Most hírtelen nem vagyok biztos benne, hogy ez a helyes neve...)
Downhill!!
Mert van egy hely ahova be kell másolni, és van hozzá egy filé is amit fel kell tenni..
Mindjá összeszedem😄
pill.
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Tedd fel a Plugint, és ha az fent van kb 60 autót el tudsz érni.. Ha jól állitod be meg is marad miután játszottál vele online..
Rallysimfan oldalon regisztrálj, tölds le, és azzal a jelszóval belépve tudsz online menni és letölteni a vasakat.
Downhill!!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ha felrakom a magyar navigátohangot ahogy kel.. elinduluk és nemsokára ki is lép a játékból..mitõl lehet?köszi
saját képek viedok stb. 😞(
psp-re nem lehet rákötni a g25-öt? 😄
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
van egy teljes lada mod (exe), ami az összes autót lecseréli ladákra...és van egy síma Lada addon autó (fizika ugyanaz), ami csak egy autót cserél le az RBR-ben...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty