Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#12207
pár éve már szenvednek azzal, hogy baromi drága dolog a wrc

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#12206
Neeee<#rinya>
#12205
Az mondjuk nem lenne baj szvsz., ha a VB is elmozdulna a széria-közeli autók felé.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Norbi1990
#12204
Jégrally <#idiota>
gordon 24
#12203
Jajj na bassza meg...

Sajnálom ezt nagyon Se mitsu, se subaru, se suzuki...pfffff


Solberg hol indul jövõre?

Downhill!!

JuanG
#12202

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

gordon 24
#12201
Elöször én is<#hehe> De nem azok..

Downhill!!

Norbi1990
#12200
Én mindig is azt hittem hogy tesók <#idiota>
gordon 24
#12199
Képben vagy, mert van Robby Gordon is😄 Nem rokonok de õ is a NASCAR tagja. (aki a Hummerrel megy a Dakaron😄)

a 2 gép:

Jeff Gordon:




Robby Gordon:




Downhill!!

convar
#12198
Köszi srácok az infót, és bár nem ellenõriztem le amit írtatok, de sz.tem zsákutca a dolog, mert ez még egy egymagos Celeron.

Érdekes, hogy nem vetted észre Gordon, de én is k...ra képben vagyok. Az illetõ nem Robby hanem Jeff, nemde? A Nascar nekem csak lenne a kedvencem, ha nem annyi fogalmam lenne róla, amit a Youtube-on meg a Nascar Racing 2003 Season-ban láttam róla <#confused>
A rally-t nem is tudnám besorolni, annyira más mûfaj...

&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

Bucser
#12197
Hyper threading lényege, hogy a procin belül a 2 mag 2 külön csatornát használ a belsõ adatok elérésére és nem egyazon útvonalon küldözgeti az adatokat a 2 maghoz.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Met
#12196
Hyper threating lényege, hogy a win úgy látja mintha lenne még egy proci a gépben, tulajdonképpen egy virtuális processzort hoz létre. Ezzel a technológiával pár %-al nagyobb lesz a gép számolási teljesítménye.
Bios-ban a CPU beállítások között szokott lenni.
Ha megnyitod a feladatkezelõt (Ctrl+Alt+Del) és ott a teljesítmény fülre kattintasz a CPU használat visszamenõleg résznél 2 grafikon van, ez jelzi a "2" procit

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#12195
Hát igen😄 Van élet az f1-en túl is😄 Nekem az elsõ számú sorozat a NASCAR, Aztán Wtcc, v8 supercasr, Btcc, Stcc (tehát a tura autó bajnokságok)Motogp, Rally, és talán itt jön az f1😄


A Vfts amit a srác irt. Az a ladának egy sport (rally) változata..

Ilyen ni:


Downhill!!

convar
#12194
Elõször is köszi a hozzászólásokat.
Nézzük sorban:

Met: légyszí kifejtenéd pontosabban, hogy "kikapcsoltam biosba a HT-t" hogyan kell? Ne haragudjatok, még vannak homályos területek számomra a számítástechnikában...

Gordon: köszi, így már értem a problémát. Legfeljebb veszek egy használtat. Ja, és minden nyalás nélkül mondom, örülök, hogy vannak még olyanok, akik úgy gondolják, Hamiltonékon túl is van autóversenyzés (de még milyen!), és Robby Gordonról nem azt hiszik, hogy férfikozmetikum.

BestGP: vfts alatt mit értesz?

GPx8: köszi de már megpróbáltam, de nem jött be.


&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

solo
#12193
köszi<#smile>

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

pajti
#12192
solo
#12191
Hali, ma megvettem az RBR-t, és lenne egy kérdésem.
CSak 1280*1024 ig támogatja a felbontást?Mert nekem 1680*1050 kéne:S

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

#12190
Próbáld meg a dxdiag -ban (XP->Futtatás: dxdiag) a "Hang" fülön a hardveres gyorsítást "Alap"-ra levenni!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

bestGP
#12189
vfts megfõtt mi? :S

hüje vagy hamán szép nem!4

gordon 24
#12188
Hát az hogy az uj vidi kártyák 95%-a PCI expreses. Ahhoz pedig másfajta alaplap kell, a másfajta lapra meg másfajta proci, másfajta ram..

Downhill!!

Met
#12187
Ilyen nekem is volt, szerintem audio és/vagy vga driver ütközés.
Volt olyan, hogy újratelepítettem a játékot és elmúlt.
Az is egy megoldás volt, hogy kikapcsoltam biosba a HT-t.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

convar
#12186
Köszi, Gordon. De ha AGP-s, "akkor mi van"???

&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

gordon 24
#12185
Konkrétan ezzel a hibával nem találkoztam.

De nekem is régen Ati radeon 9600xt-m volt. Azzal a kártyával folyamatossan fagyott. Szóval próbálj meg drivert frissiteni, ha van pénzed cserélj egy karit😄

Tudom hogy nem ilyen egyszerû mert a 9600 agp-s, de ez a legjobb megoldás..

Downhill!!

convar
#12184
Üdv mindenkinek!

Légyszíves segítsetek!

Nyilván páran találkoztatok már ezzel a problémával: játszom a Richard Burns Rallyval mondjuk x ideje (mondjuk már túlvagyok 1-2 szakaszon), és egyszercsak se szó se beszéd megakad a játék, megakad a hang. Ezután kikapcsol a monitor és már nem is jön vissza. Nem úgy, mint a hang, mert egyszercsak a játék megy tovább a "monitor mögött". Se hibaüzenet sesemmi. innentõl kezdve csak a ctrl+alt+del segít és kezdhetem elõlröl. A hiba rendszeres, egy hónapja nem tudom befejezni a bajnokságot! Mi lehet a probléma?

A dolog számomra azért is furcsa, mert egy évig ment a játék problémamentesen. Mi változhatott? Ha eddig jó volt, most miért nem? A játék is Gamestaros CD-n volt.

A gépem adatai: 2,66 GHz Intel Celeron CPU, 1 GB RAM, Ati Radeon 9600 XT videokártya 128 MB-tal, a táp és a hangkártya integrált, Samsung Syncmaster 795MB normál monitor, Abit IS7/v2 alaplap, XP Professional op.rendszer, DirectX 9.0c. Ezek között van a kutya elásva?

Elõre is köszi!

&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

#12183
közben megtaláltam a megoldást egy külföldi oldalon. Közkincsé teszem hátha segítek vele valakinek:

1. Go to registry editor (Start button and then click the "run" button; in the small window type: "regedit" (without quotes), press enter; the registry editor appears)

2. Use the 'directory tree' on the left side and go to this directory:
HKEY_CURRENT_USER>System>CurrentControlSet>Control>MediaProperties>PrivateProperties>Joystick>OEM

3. Under this directory delete all the entries that start with "VID_" (without quotes).

4. Reconnect the USB device (MOMO Wheel) to another USB port (just to be safe); Vista should recognize the wheel ...
#12182
Üdv. Tudna valaki segíteni, hogy a Richard Burns rallyban hogyan lehet mûködésre bírni a forse feedback-et? Logitech Driving Force Ex. Hiába állítgatom a Profilerben és a játékban is semmi reakció...Vista 64bit.
.A profiler tesztjében rázza a kormányt de a játékban semmi...
#12181
hellosztok

valaki valamit a vfts-rõl vagy a HRC 2008-ról??
JuanG
#12180
értem...

nekem az tetszik a BTB-ben, hogy gps adatokat beolvasva megrajzolja a pályát, utat...ha valahogy meg tudom majd csinálni hogy a Pilisszentlászló-s hegyi szakaszt gps-el "felvegyem" és a koordinátákat rátöltöm a gépemre akkor az utat könnyen össze lehet hozni BTB-ben 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#12179
írjátok már le légyszi milyen lett a corsa? <#pias>

#12178
Kell hozzá az RX_plugin. De az benne van a BTBbe, csak be kell másolni az RBRbe. És ugy tudsz a pályán menni hogy elinditod a játékot-> options->plugins->rxplugin, és kiválasztod az rxes pályák közül amin menni akarsz. Szóval a BTBbe csak egy mappát kell megadnod és oda kimenti a pályát texturástól meterialostól. És mostmár tud a BTB idõt is mérni. Meg mint irtam már vannak árnyékok is. Replayt is lehet nézni, de menteni még nem. Illetve csak 1 kamerát lehet lerakni a pályára még.(Mondjuk ez nekem a Race of Champions pályára elég volt <#idiota> )
Csak pl vannak gondok ezzel is, régebbi vidikarikon sötét a textura, vagy pl a wosfeld hillclimb(RXes de 3dsmaxal csinálták) esetén akinek nincs meg a shader model 2 annak nem volt út, csak házak.
De a csehes pályák se jók, pedig azt hittem azokkal nincs baj, de van. A 3 gépünkbõl csak a legszarabbon indult el a pálya(ott meg szaggatott)<#confused>

De kétség kívûl ha valamék online plugin (magyar,cseh,francia,orosz) be tudná integrálni a pluginjába az rX_es páylákat, azzal nagy lépést tenne hogy fennmaradjon az RBR.

Ezt se hittem volna hogy a corsa nem a BH-n lesz fent elõször....
Innen tölthetõ:
model
fizika

JuanG
#12177
ja értem...rallysprint megvan, meg a pribramot is próbáltam...

úgy tudom a BTB is exportálni tudja a pályát RBR alá...vagy kell még hozzá más is??

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12176
NEM!
A cseh pluginon ha nem fizetsz akkor asszem csak 3 tourt csinálhatsz! havonta, és nem mehetsz sosnován. De minden más tour-on mehetsz. Illetve annyi problem van még hogy van a cseh pluginba oylan hogy shakedown ami gakorlatilag csak egy teszt. Van néhány pálya amin nem mehetsz shakedownba, csak touron ha van éppen olyan kreálva amibe benne van aza a pálya. A progit, a wallaby-t nem adták ki, de aki ír nekik hogy készít pályát annak odaadják a 0.28as verziójút. Ezzel nem lehet árnyékot generálni, szóval mielõtt kiadod a pályát oda kell nekik adni hogy csinálják meg az árnyékokat. De mondom ott a PTD rallysprint amit egy holland csávó csinált wallabyval. Az megy shakedownba is meg akár cseh plugin nélkül is, ha berakjuk valmelyik alap pálya helyére.

JuanG
#12175
az a program lett fizetõs amivel pályát lehet berakni, és amelyiket régebben egyáltalán nem adtak oda senkinek? mert akkor ez már haladás 😊)...1-2 éve még lett volna idõm-kedvem pályát csinálni, de most a finn pályámat sincs idõm befejezni rFactor alá...BTB egész jó lett(lesz) úgy hallom, azt késõbb lehet megveszem, meg kéne csinálni a szentendre-pilisszentlászló-visegrád hegyi szakaszt 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12174
Juan!
Nem az a baj hogy fizatõs a cseh, hanem az hogy nem sokan tudnak pályát késziteni.
Mert pl ott a PTD rallysprint, azt is ugymond a cseh rendszerre csinálták,de mégis megy anélkül is. Meg megy azoknak is a csehen akik nme fizetnek.

Meg az a baj hogy kevés a leirás, pl a multkor jöttem rá hogy nekem mért fagyott ki a játék, ha egy objektumot akarok berakni. De mostmár tudom ezt is, illetve társítani hozzá ütközés modellt.De az elmozdítható modell még nem igazán müködik. Az animációkat is értem nagyából. Ezekrõl nem volt leirás. De pl a materialokról volt és mindent ugy csinálok, mégse mûködik rendesen. <#shakehead>

JuanG
#12173
már elmondtam párszor de nem baj 😄D

csesszék meg a csehek, ha a plugin-jük szabad lenne lehet már jóval több pálya lenne...

amiket meg õk csináltak: a kivitelezés szép de egyik pálya se jött be, fele aszfalt fele murva pályák, de köztes gumi meg nincs 😞(...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

ikim
#12172
Közben megtaláltam a gépemen azt a módot amit még régen a játékhoz készítettek elõször.Ez a mód a Richard Burns World Rally GTE mód,egyszerüen csak telepítsd a játékba,hagyd meg a játék eredeti nyelvét(angol)és a videó elõzetest is nézd meg.Bár tudom sokak számára ez ismerõs lehet,de akinek kell,az töltse le innen;Richard Burns World Rally GTE mod

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

ikim
#12171
Frankó mind,a Corsa-ról már én is olvastam,rengeteg új pálya készül,én cseh rendszeren nyomulok,Skoda Octavia-val,de csak az ott található új pályákat használom;Cseh rendszer pályái
ezek elég tökéletesen kidolgozott pályák.
aki pedig maga akar csinálni pályát az keresgéljen itt;Pálya készítõ program

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#12170
Készülõ kocsik:
GOLF 3 kit-car


Ez meg hamarosan kijön:


Katt ide a többi képhez!

#12169
Készülgetnek új pályák. De nincs semmi, ami olyan stádiumban van, hogy említést érdemel.
Elõször is az RX_plugin és BTB.

A BTB nagy fejlõdésen ment át az utóbbi hónapokban. Lehet bele importálni modelleket,falakat húzni könnyebb,fák,stb. Igy mostmár tényleg viszonylag könnyû pályát csinálni. Aztán ezt vagy kimentjük RX_pluginba, vagy még csapunk egy kört(rfactor gmt->max->wallaby->rbr)

Egy rallypálya BTBvel:





Az RX_plugin is fejlõdött.Az objektumok vetnek árnyékot:



Wallabys készülõ pályák:

La Serra Dalmos




Lyon Charbo 2008 ES01 (Rallyesim Team)









új képek Skalsko - Vinec szakszról:

#12168

JuanG
#12167
Thx!! 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

ikim
#12166
jól van na közben gémelek a Ricsi bával<#worship><#worship>bocs

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

ikim
#12165
sorry!
ez a jó link;
Particle mod

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#12164
<#taps>belinkelted ezt a topikot bravo..😄

ikim
#12163

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

JuanG
#12162
particle mod megvan valakinek? BH-n nem elérhetõ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

ikim
#12161
Szia!
Jelenleg két felbontást tettek fel a BH-ra;1680x1050 és 1920x1280,ezek le is tölthetõek,és jól is mûködnek.
BH motorsport
de tudsz a játékon belül is javítani a grafikán,keresd a játék mappájában a RichardBurnsRally - jegyzettömböt,de mielõtt még változtatsz rajta,csinálj róla biztonsági másolatot.Egyébként még a grafikán itt is lehet javítani,és a hangon is.

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

LSSAHPAUL
#12160
1280x1024x32

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

#12159
Sziasztok! Nem tudnátok megmondani hogy a RBR milyen felbontásokban megy mert nekem most nincs itthon kölcsön adtam (már két hónapja <#szomoru1>) és most akarok új monitort venni eddig 1024*768-ban játszottam de az új monitor tud majd nagyobb felbontást is és kíváncsi lennék rá meg arra is hogy az RBR csak normál vagy wide felbontást is tud? Köszi elõreis

pajti
#12158
<#vigyor3><#eljen>