Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Sajnálom ezt nagyon Se mitsu, se subaru, se suzuki...pfffff
Solberg hol indul jövõre?
Downhill!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
a 2 gép:
Jeff Gordon:
Robby Gordon:
Downhill!!
Érdekes, hogy nem vetted észre Gordon, de én is k...ra képben vagyok. Az illetõ nem Robby hanem Jeff, nemde? A Nascar nekem csak lenne a kedvencem, ha nem annyi fogalmam lenne róla, amit a Youtube-on meg a Nascar Racing 2003 Season-ban láttam róla <#confused>#confused>
A rally-t nem is tudnám besorolni, annyira más mûfaj...
„Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.” Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Bios-ban a CPU beállítások között szokott lenni.
Ha megnyitod a feladatkezelõt (Ctrl+Alt+Del) és ott a teljesítmény fülre kattintasz a CPU használat visszamenõleg résznél 2 grafikon van, ez jelzi a "2" procit
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
A Vfts amit a srác irt. Az a ladának egy sport (rally) változata..
Ilyen ni:
Downhill!!
Nézzük sorban:
Met: légyszí kifejtenéd pontosabban, hogy "kikapcsoltam biosba a HT-t" hogyan kell? Ne haragudjatok, még vannak homályos területek számomra a számítástechnikában...
Gordon: köszi, így már értem a problémát. Legfeljebb veszek egy használtat. Ja, és minden nyalás nélkül mondom, örülök, hogy vannak még olyanok, akik úgy gondolják, Hamiltonékon túl is van autóversenyzés (de még milyen!), és Robby Gordonról nem azt hiszik, hogy férfikozmetikum.
BestGP: vfts alatt mit értesz?
GPx8: köszi de már megpróbáltam, de nem jött be.
„Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.” Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE
CSak 1280*1024 ig támogatja a felbontást?Mert nekem 1680*1050 kéne:S
Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Downhill!!
Volt olyan, hogy újratelepítettem a játékot és elmúlt.
Az is egy megoldás volt, hogy kikapcsoltam biosba a HT-t.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
„Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.” Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
De nekem is régen Ati radeon 9600xt-m volt. Azzal a kártyával folyamatossan fagyott. Szóval próbálj meg drivert frissiteni, ha van pénzed cserélj egy karit😄
Tudom hogy nem ilyen egyszerû mert a 9600 agp-s, de ez a legjobb megoldás..
Downhill!!
Légyszíves segítsetek!
Nyilván páran találkoztatok már ezzel a problémával: játszom a Richard Burns Rallyval mondjuk x ideje (mondjuk már túlvagyok 1-2 szakaszon), és egyszercsak se szó se beszéd megakad a játék, megakad a hang. Ezután kikapcsol a monitor és már nem is jön vissza. Nem úgy, mint a hang, mert egyszercsak a játék megy tovább a "monitor mögött". Se hibaüzenet sesemmi. innentõl kezdve csak a ctrl+alt+del segít és kezdhetem elõlröl. A hiba rendszeres, egy hónapja nem tudom befejezni a bajnokságot! Mi lehet a probléma?
A dolog számomra azért is furcsa, mert egy évig ment a játék problémamentesen. Mi változhatott? Ha eddig jó volt, most miért nem? A játék is Gamestaros CD-n volt.
A gépem adatai: 2,66 GHz Intel Celeron CPU, 1 GB RAM, Ati Radeon 9600 XT videokártya 128 MB-tal, a táp és a hangkártya integrált, Samsung Syncmaster 795MB normál monitor, Abit IS7/v2 alaplap, XP Professional op.rendszer, DirectX 9.0c. Ezek között van a kutya elásva?
Elõre is köszi!
„Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.” Ayrton Senna da Silva (1960-1994)
1. Go to registry editor (Start button and then click the "run" button; in the small window type: "regedit" (without quotes), press enter; the registry editor appears)
2. Use the 'directory tree' on the left side and go to this directory:
HKEY_CURRENT_USER>System>CurrentControlSet>Control>MediaProperties>PrivateProperties>Joystick>OEM
3. Under this directory delete all the entries that start with "VID_" (without quotes).
4. Reconnect the USB device (MOMO Wheel) to another USB port (just to be safe); Vista should recognize the wheel ...
.A profiler tesztjében rázza a kormányt de a játékban semmi...
valaki valamit a vfts-rõl vagy a HRC 2008-ról??
nekem az tetszik a BTB-ben, hogy gps adatokat beolvasva megrajzolja a pályát, utat...ha valahogy meg tudom majd csinálni hogy a Pilisszentlászló-s hegyi szakaszt gps-el "felvegyem" és a koordinátákat rátöltöm a gépemre akkor az utat könnyen össze lehet hozni BTB-ben 😊)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Csak pl vannak gondok ezzel is, régebbi vidikarikon sötét a textura, vagy pl a wosfeld hillclimb(RXes de 3dsmaxal csinálták) esetén akinek nincs meg a shader model 2 annak nem volt út, csak házak.
De a csehes pályák se jók, pedig azt hittem azokkal nincs baj, de van. A 3 gépünkbõl csak a legszarabbon indult el a pálya(ott meg szaggatott)<#confused>#confused>
De kétség kívûl ha valamék online plugin (magyar,cseh,francia,orosz) be tudná integrálni a pluginjába az rX_es páylákat, azzal nagy lépést tenne hogy fennmaradjon az RBR.
Ezt se hittem volna hogy a corsa nem a BH-n lesz fent elõször....
Innen tölthetõ:
model
fizika
úgy tudom a BTB is exportálni tudja a pályát RBR alá...vagy kell még hozzá más is??
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
A cseh pluginon ha nem fizetsz akkor asszem csak 3 tourt csinálhatsz! havonta, és nem mehetsz sosnován. De minden más tour-on mehetsz. Illetve annyi problem van még hogy van a cseh pluginba oylan hogy shakedown ami gakorlatilag csak egy teszt. Van néhány pálya amin nem mehetsz shakedownba, csak touron ha van éppen olyan kreálva amibe benne van aza a pálya. A progit, a wallaby-t nem adták ki, de aki ír nekik hogy készít pályát annak odaadják a 0.28as verziójút. Ezzel nem lehet árnyékot generálni, szóval mielõtt kiadod a pályát oda kell nekik adni hogy csinálják meg az árnyékokat. De mondom ott a PTD rallysprint amit egy holland csávó csinált wallabyval. Az megy shakedownba is meg akár cseh plugin nélkül is, ha berakjuk valmelyik alap pálya helyére.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nem az a baj hogy fizatõs a cseh, hanem az hogy nem sokan tudnak pályát késziteni.
Mert pl ott a PTD rallysprint, azt is ugymond a cseh rendszerre csinálták,de mégis megy anélkül is. Meg megy azoknak is a csehen akik nme fizetnek.
Meg az a baj hogy kevés a leirás, pl a multkor jöttem rá hogy nekem mért fagyott ki a játék, ha egy objektumot akarok berakni. De mostmár tudom ezt is, illetve társítani hozzá ütközés modellt.De az elmozdítható modell még nem igazán müködik. Az animációkat is értem nagyából. Ezekrõl nem volt leirás. De pl a materialokról volt és mindent ugy csinálok, mégse mûködik rendesen. <#shakehead>#shakehead>
csesszék meg a csehek, ha a plugin-jük szabad lenne lehet már jóval több pálya lenne...
amiket meg õk csináltak: a kivitelezés szép de egyik pálya se jött be, fele aszfalt fele murva pályák, de köztes gumi meg nincs 😞(...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
ezek elég tökéletesen kidolgozott pályák.
aki pedig maga akar csinálni pályát az keresgéljen itt;Pálya készítõ program
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
Elõször is az RX_plugin és BTB.
A BTB nagy fejlõdésen ment át az utóbbi hónapokban. Lehet bele importálni modelleket,falakat húzni könnyebb,fák,stb. Igy mostmár tényleg viszonylag könnyû pályát csinálni. Aztán ezt vagy kimentjük RX_pluginba, vagy még csapunk egy kört(rfactor gmt->max->wallaby->rbr)
Egy rallypálya BTBvel:
Az RX_plugin is fejlõdött.Az objektumok vetnek árnyékot:
Wallabys készülõ pályák:
La Serra Dalmos
Lyon Charbo 2008 ES01 (Rallyesim Team)
új képek Skalsko - Vinec szakszról:


sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Jelenleg két felbontást tettek fel a BH-ra;1680x1050 és 1920x1280,ezek le is tölthetõek,és jól is mûködnek.
BH motorsport
de tudsz a játékon belül is javítani a grafikán,keresd a játék mappájában a RichardBurnsRally - jegyzettömböt,de mielõtt még változtatsz rajta,csinálj róla biztonsági másolatot.Egyébként még a grafikán itt is lehet javítani,és a hangon is.
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim