Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#12257
😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Bucser
#12256
Colin McRae (skót az ember nem texasi...)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Ombika
#12255
RB pedig azert volt kedvencem, mert imadtam a Subarut, bar Colin is nyomta 1 idoben vele! 😊

#12254
na igen sajnos Richard Burns és Colin McRay õk voltak a kedvenceim<#rinya>

#12253
az rsrbr_v2009-ben hogyan tudok manuális váltóval menni?
Ombika
#12252
Kar volt belekezdeni temaban, mert emlekeim elojottek es rettentoen sajnalom,h mindig ilyen nagy nevek halaloznak el! 😞

bardocz
#12251
Nagyon durva mit mûvelt azzal a kocsival.Azt hittem többször is,hogy itt vége,de nem.
#12250
Sziasztok!
A kérdésem, hogy mit lehet csinálni a hanggal? Ugyanis a szokásos fagyás/akadás nálam is jelentkezik XP alatt. Ha kikapcsolom (a négyes fokozatból csak a teljesen kikapcsolt állapot esetén) a HW-es hanggyorsítást, akkor nem, de úgy meg nagyon ratyi a hangja. És nem csak ennél. Van más megoldása is a problémának?
JuanG
#12249
ezt érdemes megnézni 😊

Colinnál tényleg kirázott a hideg ... nem lettem volna Nicky Grist 😄

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12248
Hali emberek. hogyan tudom azt beállítani a Gamepadon hogy lassabban mozogjanak az elsõ kerekek??? mert nagyon hirtelen rátja a kormányt, pedig analóggal játszok.

#12247
sziasztok
olyan gondom lenne,hogy néha pont amikor betöltene 1 pályát,akkor csak minden jel nélkül kilép... már újraraktam,nincs fenn semmilyen plugin,se más kocsi. AMD 5200+,nvidia 8600GT, 3Gb ram a konfig,szóval azzal nem hiszem h baj lenne... vmi tipp hogy mi lehet a baj? sima sp3-as xp van fenn
ikim
#12246
Így van!<#eljen>

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

gordon 24
#12245
végig kell csinálni offline vb-t!

Downhill!!

ikim
#12244
éjszakai mód;elindítod a RSBR2009-et,kiválasztod mivel,milyen módban(murva,havas stb)szeretnél menni,majd katt a"Play alone"ablakra,és ott megjelenik több ablak is,pl;Launch RSRBR2009 stb,és ott van egy Night Mod azt kipipálod és mehetsz éjszakás mûszakban<#eljen>
"egész Anglián csak úgy lehet végigmenni.......hát ezzel a kérdéssel megfogtál....de ha van megoldás írok

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#12243
Lehet fura kérdés lesz de olyat lehet csinálni hogy nem csak egy-egy pályát hanem egy egész rallyt pl.:Anglia végig menni? Mert nem igazán tudok rájönni valamint még hogy hol lehet elérni az éjszakai módot és azt a bizonyos hegyi felfutó versenyt ahol nincs navigátor hang és a francia pályák murvával. Köszi a segítséget.<#worship>

#12242
hali!
én kipróbáltam az rsrbr 2009-et és én be tudtam tenni a magyar navigátor hangot, viszont nem találomb enne az éjszakai módot, hol lehetne megtalálni? az elején ott a "control panelben"? imádoma ladát benne csak kár hogy ratyi a fizikája,dehát a semminél jobb, pedig jó lenne egy jó vfts rallyt nyomni. van esetleg más, hasonlóan nagyobb kivitelû mod hozzá?
#12241
Fizika milyen alatta?

www.smart-bus.hu

ikim
#12240
más felbontást;itttöltheted le
nekem megvan az új 2009-es RSRBR,nem rossz,lehet online nyomni van sok érdekes kiegészítõ hozzá(Montecarlo mód,éjszakai,stb,)a hang nagyon jó de kár hogy nem tudod a magyar hangot betenni,mert a játék eredeti hangját használja(angol),és a csehek pályái is benne vannak!Van még egy érdekessék;Hill Climb;ez az amerikai verseny utánzat(a francia pályák murvás menetben)a lényeg hogy nincs navigátor hang,meg stb-egy próbát megér szerintem mindenkinek!
pálya készítõ program meg itt

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

pajti
#12239
biztos olvasható lett volna 😄

#12238
Nekem most jön lefele jól hangzik remélem olyan jó mint ahogy írja. Egyébként nem tudtok olyan módot vagy akármit amivel más felbontásokban is lehet játszani vele mert alapból 1600x1200 a legmagasabb felbontás de az én monitorom 1680x1050-et tud és hátha van valami kiegészítõ hozzá vagy ebben az új modban az is benne lehet?

bardocz
#12237
Amint lesz gépem,kipróbálom.Éjszakai mód jól hangzik😊
#12236
Szevasztok!!! Elõször is szeretnék mindenkinek Boldog új évet kívánni!!

Találtam egy nagyon jónak kinézõ mod-t, az RSRBR 2009-et! Tud róla valaki valamit? Próbálta már valaki?

Elég ígéretesnek néz ki:http://www.gphungary.hu/cikkek.php?cikkid=6271

Ombika
#12235
Rendszamra kellett volna BUEK-ot irni! 😊

pajti
#12234

B.Ú.É.K.!!!

Norbi1990
#12233
BUÉK
#12232
buékk!!!
ikim
#12231
Boldog Új Évet Rally rajongók<#integet2>
Jövõre(idén)ugyanitt!
Richard Burns!The best of the world!

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

JuanG
#12230
BUÉK!!! 😄

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12229
Hello!
Megtudja valaki mondani milyen program kell ahoz hogy
tudjak én is pályát csinálni a játékhoz.
Köszi elõre is.
Hello
ikim
#12228
A csehek raktak fel megint két új vasat;a Ford Focus RS WRC 03-at,és egy Subaru Impreza WRC 98-at.
itt

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

ikim
#12227
Boldogat-Boldogat!<#integet2>

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

pajti
#12226
Boldog Karácsonyt!!! <#vigyor2>

gordon 24
#12225
Buldog Karácsonyt!!

Downhill!!

Norbi1990
#12224
Boldog Karácsonyt Minden RBR Játékosnak! 😊
bardocz
#12223
Eddig több motort is használtak egy versenyen?😮
Met
#12222
tényleg ilyen drága dolog a wrc, ezért is találták ki azt, hogy egy verseny egy motor, ne legyenek hátrányban a "szegényebb" csapatok

De szerintem ez már itt erõsen OFF kategóriába tartozik, esetleg itt

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

convar
#12221
Ha tényleg ilyen drága a technológia és emiatt gyártók lépnek ki, akkor inkább legyen nem WRC-s a VB sok márkával mint WRC VB 2vel. Végülis volt már példa teljesítménycsökkentésre (80-as évek B csoport), mégis túlélte a sportág, sõt miazhogy!

Megértem Loeb-öt, gondolom egyre inkább hiányzik neki egy méltó ellenfél, már nem kihívás számára VB-t nyerni. Fõleg azóta, hogy Grönholm is visszavonult nem is beszélve arról, hogy amikor kezdett, még volt egy McRae, egy Burns, egy Grönholm, egy Sainz, egy Martin, egy Makinen, egy Eriksson, egy Kankkunen, egy ...

&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

#12220
Lehet hogy a WRC autok is megszünnek pár éven belül,ami már Loeb-nek sem tetszik és ezért másfelé is kacsingat.
convar
#12219
Igen mélyen tisztelt RBR rajongók!

Gondoltam megosztom tapasztalataimat veletek. Ha ilyen problémával találkoztok:

"egyszercsak se szó se beszéd megakad a játék, megakad a hang. Ezután kikapcsol a monitor és már nem is jön vissza. Nem úgy, mint a hang, mert egyszercsak a játék megy tovább a "monitor mögött". Se hibaüzenet sesemmi."

A legelsõ amit nézz megy, hogy nem szállt-e el a videokártya hûtõje. Egyébként erre utaló jel az Everest által diagnosztizált kb. 100-120 °C-os (!) GPU is (mint nálam).

Na sziasztok Emese voltam...


Más: a Subaru kiszállását én sem bírom feldolgozni. Nélküle olyan a WRC, mint a Forma-1 Ferrari nélkül, vagy mint a Dallas Bobby nélkül!

Lassan még Formula-BMW sorozatban is több márka lesz! Úgyhogy nagy izgalmak várhatók jövõre: vagy Loeb nyer, vagy Loeb.

&#8222;Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.&#8221; Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

ChuckyHUN
#12218
felvannak 1.01 és 1.02 is

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

#12217
az sse-s exe a patch v1.01 és patchv1.02 felrakása után kelletkezik, de meg nem olvastad el sztem a lada modot hogy azokat a mod telepítése elött fel kéne rakni...

ChuckyHUN
#12216
SSE ben miért nincs hang???
játszanék simában is, de ott nem jó a g25 plugin😞((
igazából ez a lada mod sse filja, nekem alapbol nem votl.. ha valaki feltenne egy eredeti sse.exet azt megköszzönném

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

#12215
újratelepít, javítópatcheket feltelepít (1.01, 1.02), nem krekkkkel...
ha így is befagy, vidd fel a géped egy közeli magaslatra és vesd le onnan... ennyi...
#12214
Elindítom a játékot és befagy, tudna valaki segíteni hogy ilyenkor mi a tehendõ?
MatyiG94
#12213
Osváth Racing... 😊

ChuckyHUN
#12212
re srácok,
régen sokat toltam ezzel a gameval..
Mik mosta legjobb cuccok hozzá?
Sok új map van?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

ikim
#12211
de Richard Burns Rally az lesz[#mf1
egyébként tényleg kár a sorozatért,a leglátványosabb autósport megy tönkre.

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#12210
Ez odabasz...

Norbi1990
#12209
Elõbb utóbb befog következni sajna 😞
Az IRC fog felfejlõdni majd szerintem.
pajti
#12208
"akár meg is szûnhet a rally-vb"
nem hiszem el ezt... az autóvilág legszebb leglátványosabb (és még sorolhatnám..) sportja a rally. Ez nem történhet meg!!!