Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mila69en
#12307
vistád van? bár lehet hogy xp-n is ezt csinálja még nem próbáltam, szóval aza gond legalábbis g25-né de szerintem a fanatec is ez lehet a probléma töbször jegyzi be a regeditbe a kormányod nekem pl: szerepelni szokott mint joystik mint driving force pro és mint g25.... minden játéknál mûködni szokott az ffb, kivéve az RBR törölni szoktam az összes erre vonatkozó regedit bejegyzés még a g25-öt is! utána kihúzom az usb-bõl a kormányt vissza dugom és kész már jó is az ffb az RBR-be

én is tegnap raktam újra a gamet😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12306
4:2x-et mentem most FFB nélkül,több mint 3 hónap kihagyás után elsõre.
mila69en
#12305
skacok milyen idõt mentek pl:england falstone-n? mert egyszerûen nem hiszem el, hogy nem tudok 03:53 alá menni:S akárhogy taposom😄 azt látok ilyen 03:20-as idõket-.- wtf?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#12304
az ffb-vel nekem is gondom szokott lenni g25--el vista alatt! így kénytelen vagyok mindig manuálisan helyre hozni😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12303
Inkább nem,nem támogatja a VGA-t.
bardocz
#12302
Köszi,kipróbálom.
Daniel Brandon
#12301
http://narod.yandex.ru/100.xhtml?boris-vorontsov.narod.ru/enbseries_rbrally_v0075.zip
Ezt szedd le és másold be amit kell a játék könyvtárba ugyanilyen promlémám volt és segített igaz én csak 1024x768on tolom<#nezze>

kemszi2
#12300
köszönöm.
#12299
http://www.bhmotorsports.com/rbr/downloads

itt szinte minden fent van.

#12298
http://www.bhmotorsports.com/download/12880

bardocz
#12297
Na fasza,az FFB sem mûködik...
kemszi2
#12296
üdv mindenkinek.én most próbáltam ki a játékot.elsõre nem tetszett,de rátaláltam a millió+1 módra.így asszem kénytelen leszek megvenni ezt a játékot<#hehe>ráadásul megtaláltam hozzá a logómban lévõ kedvencemet.
ennek a skinnek az elérhetõségét nem találtam sajnos meg,pedig kellene nagyon.Nem tudjátok hol lehet leszedni?

esetleg létezik eredeti Martinis skin hozzá?
bardocz
#12295
Felraktam a játékot,az felbontást maxra raktam(1280*1024 vagy mennyi),meg az optionsnál is mindent maxra raktam,de a menüben a betûk pixelesek,rondák,régi gépen normálisan néztek ki 1024-es felbontásban.Mi lehet a probléma?
mila69en
#12294
srácok az rsrbr 2009-hez fel kell rakni az összes update-t? vagy elég csak az update3-at?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

nesto
#12293
most vettem meg a Test Drive Unlimited-et, ezt majd késõbbre hagyom. de kösz az infót, tényleg nem pénz érte. ha meglesz a kormányom akkor csatlakozom hozzátok.

Ombika
#12292
No akkor meg olcsobb, nah nem mintha 2000 ft sok lenne erte! 😊

mila69en
#12291
890 Ft a cd galaxisnál😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Ombika
#12290
Vedd meg 1990 Ft! 😊

nesto
#12289
nem tudom feltelepíteni a peccset, mert azt írja elõbb installálva kell hogy legyen a játék. ez nem installált verzió, hanem kitömörített. akkor ezt nem is lehet peccselni?

Ombika
#12288
HA visszaolvasol par HSZ-t lathatod mit kerdeztem! En alap game, majd ra az 102 patch, magyarositas es a lenti fajl! Have FUN! 😊

nesto
#12287
heló. ma újra felraktam a rbr-t. friss újonnan telepített game, az lenne a kérdésem, hogy mit milyen sorrendbe tegyek fel hogy még javítsak kicsit az amúgy is erõs fizikán. (régrõl emlékszek hogy volt valami gravitációs állítgatás is, mert túl könnyen felborult a kocsi, illetve a fékeket is állítani kellett ha jól emlékszek.)
köszi elõre is, ja és az autó csere is érdekelne

Ombika
#12286
#12281 : Akkor itt miert irtad,h nemtudod! 😊)))

JuanG
#12285
rsrbr-ben minden új autó benne van külön saját fizikával, szal lehet tesztelni 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#12284
Ahh okes, csak erdeklodtem,h abban van e fizika modositas, mert ha nincs fel se teszem! Esetleg vkinek tapasztalat?

JuanG
#12283
a massmod-ot csináltam én, ez egy minimod, módosított fizikával (nagyobb tömegérzet) és az akkori újabb autókat tettem bele (octavia, p307, focus) ... az rsrbr sokkal nagyobb volumenû dolog 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#12282
Nem te csinaltad? 😊

JuanG
#12281
nem tudom nem próbáltam...

pl. itt:

RSRBR 2009

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12280
kösz
bardocz
#12279
Van egy nvidia plugin,ami meg is nyitja,és el is menti dds-ként,keress rá arra,azzal menni fog.
#12278
hellosztok
skint szeretnék csinálni magamnak, photoshoppalmegcsináltam a skint, de psd formátumból dds formátumba kell konvertálni
mivel lehet azt megcsinálni??
image convert plust már egy csomót letöltöttem torrentrõl de vírusosak
van valami más program pls.......... segítsetek
elõre is kösz
Ombika
#12277
Ezt honnet tudom esetleg lekapni? 😊 Ebben is megvan modositva a fizika?

#12276
rsrbr III??? hát az rsrbr 2009 nem frissebb???

JuanG
#12275
jaja, de ebben kicsit régebbi verdák vannak, már jó 2 éve csináltam asszem...

RS RBR Patch III v2 ... ez a legfrisebb cucc RBR-hez, 120 autó és 108 pálya!!!

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#12274
rbr_massmod_v11

Ez a legutso jo fizika modositas?

greg benz
#12273
Hát megpróbálom..

JuanG
#12272
pedig az lehet a gond: friss directx és más/újabb driverek próbálgatása...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

greg benz
#12271
1.2-es patch van fent.. Vidkártya Ati Radeon 9200...friss drivert nem tettem fel,de attól félek az sem fog segíteni:/

JuanG
#12270
peccsek fenn vannak? videókártya milyen? friss driver van?

Ombika: banner alatt link: RBR bajnokság honlap, ott találsz jobb modokat...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#12269
Nálam is ez volt a laptopnál nem is tudtam megoldani valami nem kompatibilis asszem agy valami ilyesmi lehet mert tavaly a laptopomon is pont ugyanez volt fullra minden és nem volt növényzet sajnos nem tudom mi a megoldás

Ombika
#12268
Megint rakattantam erre a gamera a sok rally videot nezve! FEltettem alap gamet es miket is erdemes meg rapakolni,h jobb legyen? Celzok itt a jobb fizikara ,ujabb autokra? Van vmi all in one patch?

greg benz
#12267
Sziasztok!

A következõ a problémám a game-el: Amint a képen látható,a pályán lévõ növényzet valamilyen titokzatos okból kifolyólag nem látszik,pedig minden fullra van rakva a grafikai beállításoknál (már ha azokat annak lehet nevezni...) és a gép is viszi simán a játékot.. néha látom a növényzetet mert így bevillan 1-1 pillanatra,de lényegében nincs,és baromi zavaró,lehangoló!
Ez valami patch-el javítható dolog,vagy micsoda? Aki tudja a választ az segítsen légyszíves! Köszi

#12266
hellosztok
vki a vfts-rõl??
esetleg hrc2008?
már nagyon várom ezeket pls😞
#12265
ja és van valami lada hang elbújva a neten? mer én sehol nem találtam hozzá normálisat
#12264
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy felraktam a lada modot, de esetleg lehet valahogy felni textúrát cserélni a ladán? melyik fájl a felni textúrája? vagy az is jó, hgoy ha a tarmacot felnit tudom használni gravelen és hóban!

elõre is köszi
#12263
Akkor lehet nem is látsz nagyon többé mert épp teljesen elhagyja mindenki a WRC-t sajnos pedig ez a legjobb autós sportág ami csak létezik😊

Ombika
#12262
Miota nem leteznek az elok kozott, rally-t se lattam mar jopar ideje! 😞

mila69en
#12261
<#worship><#worship>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#12260
Sõt az 555-ös Imprezával lett világbajnok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ikim
#12259
új vas(?);H.Gassner Mitsubishi EVO X Test Car 2009
bh motorsport

Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim

#12258
Miért már nem a kedvenced? Jaja õ is ment Subaruval bár én a Fordot jobban szeretem úgyhogy sajnálom is hogy nincs a játékban alapból benne a Ford Focus de nem baj teszek be és már mehet is <#vigyor2>