Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12357
találtam egy 1.5 all tarmac modot!! de feltelepítem és a fõmenü betöltése elõtt kilép az asztalra... :S nah ez mitõl lehet??? és köszi azért, h szétnéztél.

#12356
Köszi!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Norbi1990
#12355
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire
#12354
Milyen szám megy alatta??? Teccik! 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Norbi1990
#12353
Simfans Pluginon nem rég mentem PB-t a EVO9-el Cote D'Arbroze-on 😊
2:43:72
pajti
#12352
Átnéztem 2dvd-t is de sajnos nem találtam meg. ( vagy nem írtam ki annak idején vagy van még egy 3.lemezem is...) <#idiota><#buck><#szomoru1>

mila69en
#12351
<#szomoru1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12350
Sajnos ez sem segít😞
mila69en
#12349
bardocz ezt találtam még probáld még ki hátha!

rbr könyvtár PC_InputFilter.ini szünesd meg rajta az írásvédetséget!
töröld a tartalmát ezt tedd bele hátha!


Active = false
RiseRate = 3.0
FallRate = 5.0
maxSpeedFade = 0.5
MaxSpeedFadeSpeed = 27.0


Active = false
Parabolic = true
maxSpeedFade = 0.5
MaxSpeedFadeSpeed = 27.0


Active = true
Parabolic = false
maxSpeedFade = 0.1
MaxSpeedFadeSpeed = 100.0

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#12348
hát órákban már nehéz lenne megszámolni😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#12347
hát jó lenne egy kis változatosság😊 ugy hogy ha elküldneéd vagy feltöltenéd valahová, azt megköszönném😊

bardocz
#12346
Nekem a rallysuli volt vagy két hét😛 Most meg már majdnem mindent perfectre csinálva nyomom végig 15 perc alatt😄
pajti
#12345
Impreza 555 <#vigyor1><#eljen>

pajti
#12344
BH-n fent volt de most nézem halott a link. 😞 (tarmac mod v.1.5)
valahol megvan dvd-n kiírva ha nagyon kell akkor megkeresem😊
de egyébként nekem nem tetszet...

pajti
#12343
az elején én tudod hányszor restartoltam..? de annyira megfogott ez a játék hogy nem bírtam abbahagyni. nem tudom most már hány órám van benne de rengeteg... XD

grebber
#12342
Ez az a game ami annak ellenére hogy nagyon tetszik nem tudok vele játszani mert számomra rettenetesen nehéz!
Autósulit is vért izzadva tudtam csak megcsinálni.Azt akkor mondom végre csapjunk a lovak közé jöhet a bajnokság.Aha aztán a legelsõ versenyen az elsõ kanyarig láttam azt a piros szellemjármûvet nagyon sokat rám vernek közelébe sem vagyok semminek.Így hát abba is hagytam 😞

Next PC upgrade: 2022

#12341
hali. valaki tudna nekem linkelni egy jó kis All Tarmac modot??? Elõre is köszike.

JuanG
#12340
olyan mintha nem tudná a videókártyád a pixershader-t...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#12339
De legalább egy pálya kieg. lemezt kiadhattak volna amit alapjátékra kellene telepíteni... <#szomoru1><#vigyor3><#zavart1>

#12338
Basszus ha valaki fogná az alapjátékot és mai technikával hasonló szintû játékot hoznának össze mint anno az RBR az egy kurva jó game lenne csak az a baj hogy a WRC is haldoklik ha még nem halott és inkább a pályaversenyes játékok vannak ahogy látom, úgyhogy marad a modding csak az meg néha nem jól sül el. Egyébként nincs valami BH-hoz hasonló magyar oldal mert nem mindig értem mi van leírva a letöltésekhez

Máté12
#12337
Sziasztok!

Most szettem le az RBR-t és amikor leinditom ezt a hibát aggya ki:

Mi lehet a gond?
Akinek megvan ez a file el tudná küldeni valamijen módon??

Köszi elöre is a helpet!

Logitech G25 tulajos!!

bardocz
#12336
Basszus,elkezdett a játék szarakodni,fekete képernyõvel megáll minden...
tenkenorman
#12335
XD

http://www.tenke.hu

#12334
Na a mai napom is eltelt, ahelyett hogy a puntoval foglalkoztam volna,(habár tibi laptopján tudom csinálni és õ éppen azon tanult).

Csak menni akartam pár kört a bent lévõ 8 kocsival az rbren joux verte2-n, erre az evo10nél látom hogy a ghost car nem átlátszó kékes, hanem egy tök fekete subaru. Erre a hülye tesom tibi mondja hogy vizsgáljuk már meg ezt a ghost car-t, nem lehet e texturát rakni rá. A corolla ghost carjara probáltam egy texturát rádobni de öszeviszaság lett belöle, már a modelelzöbe miven nem volt uv mapje, de a jatékban már láttam ezt az öszeviszaságot, ezért gondoltam gyorsan berakok valami mást. Ez az nfs4hez a napokban érkezett F astra caravan lett, mivel nem akartam nagy poligon számú, részletes , több texturát használo modelt. A berakás nem okozott különösebb gondot, ám az üvegen nem láttam át. Utánna probáltam változtatgatni dolgokat de ösze visza átltászott a kocsi, pedig ennek igy müködnie kéne mert pl igy van megoldva a fábias2000 ablaka is, sokan lehet nem is sejtik hogy az A,B,C oszlop is az üveg része a modellben. Aztán végül délután megint ránéztem, és arra jutottam hogy ha leválasztom külön objektumba az üveget akkor müködnie kell.

Ezt igy tudva lehet teljesen máshogy fogom megcsinálni a leendõ kocsijaim ghost carjait. De még egyenlöre nem müködik ugy ha félig átlátszóvá teszem magát a texturát. ( Azt nem is tudom hogy az alap rbres kék ghost kocsik ha nagoyn közel érsz hozzájuk elhalványulnak mint más játékokban vagy maradnak ugyanolyan féligátltászóak)

http://hrcmod.extra.hu/ghostcartest.wmv


bardocz
#12333
Meg van egy új szakasz benne,canyon,az is ilyen 2 perces marhaság.
Hill-climbet megcsinálhatták volna úgy,hogy egybegyúrnak pár amerikai,meg francia szakaszt.
mila69en
#12332
jaa lool tök megörültem mikor meg láttam... hill-climb nah mondom király😄 lehet csapatni, aztán hamar leszáradt a mosoly az arcomról😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12331
Eh,ezt a modot asszem inkább leszedem...Azt hittem a hill-climb az olyan,hogy megyek vagy 20km-t,de nem,fél km-es pályák,2 perc max,semmi különös.
greg benz
#12330
Sziasztok!

Logitech Rumblepad-al játszom a játékot,viszont nem tudtam beállítani a kanyarodást sem a "gombákra",sem pedig a nyilakra... a felsõ gombokra kellett beállítanom,és így nagyon sz*r! Tudtok esetleg valami megoldást?Köszi!

nesto
#12329
tééényleg, emlékszek rá de a neve nem ugrik be. az egy kicsit még dob a hangulaton, bekéne rakni

mila69en
#12328
ez jó kis videó tetszett😊



ám volt egy ilyen mod hogy elfújta a szél a port a hátunk mögött😊 az mi volt az? már nem emlékszem

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#12327
ám most hogy már 2009 et írunk csinálhatnának egy RBR remake-t Richard emlékére😊



grafikának meg is tenné:=) a fizika nekem így is megfelelne persze a pályák grafikai adottságokhoz igazítva! sár por bukkanók<#smile>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12326
A moddal érdekes módon mûködik nagyjából😄 Köszi a helpet!
mila69en
#12325
jaa😄 engem is idegesített RSCenter en belül file settings résznél át tudod rakni manualra😊

ffb probléma megoldódott?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12324
RSRBR

Nekem sehogy sem megy a manuális váltó,pedig a pályák tetszenek.
Ombika
#12323
Melyikre is irjatok ezt?

bardocz
#12322
Nekem tetszene,de így,hogy csak automata váltót tudok használni,így NFS-es pistikéknek való.Rajtolni sem lehet normálisan.
#12321
Nekem nem tetszik ez a mod.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

bardocz
#12320
Na kipróbáltam a modot.Mi a halál faszáért rakja át automata váltóra?Rohadt idegesítõ,kutyának se kell,de azért átrakja.Opciókba ahol át lehet állítani,ott át van állítva manuálisra.
[HUN]FaTaL
#12319
Sziasztok!

Gondoltam belekóstolok egy kicsit a szimulátoros világba, hátha meg tudom tanulni 😄 Sajnos csak egy logitech formula vibrationom van. Vibrationt egyáltalán nem támogat a játék csak FFB-t? Elég zavaró :/

http://goo.gl/gd6Zi5

bardocz
#12318
Kerestem,de nem találtam.Majd holnap.Leszedtem rsrbr-t,ami lentebb linkelve van,holnap azt is kipróbálom.
mila69en
#12317
azt kéne megtalálnod hol vannak a kormány bejegyzések:S valahol csak lennie kell ilyennek hogy joystic nem?😄DD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12316
Jaja.Current userban nincs is system,valahol msáhol találtam meg controlsal együtt,de ott meg ami utána kell az nem volt😄
mila69en
#12315
akkor xp-n valahol máshol vannak eldugva ezek a bejegyzések😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12314
Nem találom sajna.
mila69en
#12313
bár úgy látom ennél jobbra már nem vagyok képes😄 már kezd idegesíteni:/ hagyom inkább a francba, mert szétzúzok itt mindent<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#12312
az alapfizikával kínlódok😊 hot lapnál nem enged semmi mást a rallysimsfan pluginja... már sikerûlt 3:45-re lefaragnom de lol le is izzadtam😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Norbi1990
#12311
Én 3:29-et mentem régebben N4-es lancerral 😊
JuanG
#12310
3:20 -as idõket durvva vágásokkal érik el, de emellett persze jó a setup és ügyes is az illetõ 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

mila69en
#12309
tudom, hogy fanatec-ed van azért írtam:😊 momoval régen jobb idõket zakatoltam mint g25-el:S

nah hát pontosan már nem emlékszem az xp regedit felépítésére de szerintem egyezik nagyjából a vistáéval hkey_current_user\system\currentcontrolset\control\mediaproperties\privateproperties\joystick\oem\
vistán így nézki itt vannak ilyen bejegyzések "VID_046D&PID_C299" ez csak egy példa nálam ez a g25 nálad eltérhetnek a számok na ezeket töröld meg a dirctinputba is megtalálod ezeket a bejegyzéseket onnan is töröld meg a local machinebol (ugyanigy system\stb...) is nyugodtan törölhetsz mindent mert amiket használsz pl usb egér bill visszafog regisztrálni mindent!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

bardocz
#12308
XP-m van,és fanatec.
Hogy tudom kitörölni regeditbõl ezeket a fájlokat,hogy jó legyen?Így ffb nélkül nem érezem annyira az autót.Pedig momo-val volt idõ,hogy nem is a monitort néztem,de simán kanyarodtam😄