Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
rbr könyvtár PC_InputFilter.ini szünesd meg rajta az írásvédetséget!
töröld a tartalmát ezt tedd bele hátha!
Active = false
RiseRate = 3.0
FallRate = 5.0
maxSpeedFade = 0.5
MaxSpeedFadeSpeed = 27.0
Active = false
Parabolic = true
maxSpeedFade = 0.5
MaxSpeedFadeSpeed = 27.0
Active = true
Parabolic = false
maxSpeedFade = 0.1
MaxSpeedFadeSpeed = 100.0
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
valahol megvan dvd-n kiírva ha nagyon kell akkor megkeresem😊
de egyébként nekem nem tetszet...
Autósulit is vért izzadva tudtam csak megcsinálni.Azt akkor mondom végre csapjunk a lovak közé jöhet a bajnokság.Aha aztán a legelsõ versenyen az elsõ kanyarig láttam azt a piros szellemjármûvet nagyon sokat rám vernek közelébe sem vagyok semminek.Így hát abba is hagytam 😞
Next PC upgrade: 2022
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Most szettem le az RBR-t és amikor leinditom ezt a hibát aggya ki:
Mi lehet a gond?
Akinek megvan ez a file el tudná küldeni valamijen módon??
Köszi elöre is a helpet!
Logitech G25 tulajos!!
Csak menni akartam pár kört a bent lévõ 8 kocsival az rbren joux verte2-n, erre az evo10nél látom hogy a ghost car nem átlátszó kékes, hanem egy tök fekete subaru. Erre a hülye tesom tibi mondja hogy vizsgáljuk már meg ezt a ghost car-t, nem lehet e texturát rakni rá. A corolla ghost carjara probáltam egy texturát rádobni de öszeviszaság lett belöle, már a modelelzöbe miven nem volt uv mapje, de a jatékban már láttam ezt az öszeviszaságot, ezért gondoltam gyorsan berakok valami mást. Ez az nfs4hez a napokban érkezett F astra caravan lett, mivel nem akartam nagy poligon számú, részletes , több texturát használo modelt. A berakás nem okozott különösebb gondot, ám az üvegen nem láttam át. Utánna probáltam változtatgatni dolgokat de ösze visza átltászott a kocsi, pedig ennek igy müködnie kéne mert pl igy van megoldva a fábias2000 ablaka is, sokan lehet nem is sejtik hogy az A,B,C oszlop is az üveg része a modellben. Aztán végül délután megint ránéztem, és arra jutottam hogy ha leválasztom külön objektumba az üveget akkor müködnie kell.
Ezt igy tudva lehet teljesen máshogy fogom megcsinálni a leendõ kocsijaim ghost carjait. De még egyenlöre nem müködik ugy ha félig átlátszóvá teszem magát a texturát. ( Azt nem is tudom hogy az alap rbres kék ghost kocsik ha nagoyn közel érsz hozzájuk elhalványulnak mint más játékokban vagy maradnak ugyanolyan féligátltászóak)
http://hrcmod.extra.hu/ghostcartest.wmv

Hill-climbet megcsinálhatták volna úgy,hogy egybegyúrnak pár amerikai,meg francia szakaszt.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Logitech Rumblepad-al játszom a játékot,viszont nem tudtam beállítani a kanyarodást sem a "gombákra",sem pedig a nyilakra... a felsõ gombokra kellett beállítanom,és így nagyon sz*r! Tudtok esetleg valami megoldást?Köszi!
ám volt egy ilyen mod hogy elfújta a szél a port a hátunk mögött😊 az mi volt az? már nem emlékszem
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
grafikának meg is tenné:=) a fizika nekem így is megfelelne persze a pályák grafikai adottságokhoz igazítva! sár por bukkanók<#smile>#smile>
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ffb probléma megoldódott?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Gondoltam belekóstolok egy kicsit a szimulátoros világba, hátha meg tudom tanulni 😄 Sajnos csak egy logitech formula vibrationom van. Vibrationt egyáltalán nem támogat a játék csak FFB-t? Elég zavaró :/
http://goo.gl/gd6Zi5
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
nah hát pontosan már nem emlékszem az xp regedit felépítésére de szerintem egyezik nagyjából a vistáéval hkey_current_user\system\currentcontrolset\control\mediaproperties\privateproperties\joystick\oem\
vistán így nézki itt vannak ilyen bejegyzések "VID_046D&PID_C299" ez csak egy példa nálam ez a g25 nálad eltérhetnek a számok na ezeket töröld meg a dirctinputba is megtalálod ezeket a bejegyzéseket onnan is töröld meg a local machinebol (ugyanigy system\stb...) is nyugodtan törölhetsz mindent mert amiket használsz pl usb egér bill visszafog regisztrálni mindent!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive