Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De ha azt nézed a 3-4-5 hát az már határeset. Az sem nevezhetõ szimulátornak.
Az RBR a legjobb rally szim ami létezik. Csak az a baj, hogy eléggé öreg és már ebben is a "toldozgatás foltozgatás megy".
Remélem hamarosan kapunk egy uj hasonló szintû gamet..
Downhill!!
www.smart-bus.hu
Ami megeszi a géped, van nagy csinadratta azt lószar az egész..
Nem véletlen az, hogy van Arcade és szimulátor kategória.. Az RBR szimulátor.. Ennyi😄
Ugyan akkor akinek bejön ez a látvány, meg csak "játszani" szeretne annak kifogástalan a dirt.
Downhill!!
TDUnick: ArtMooney(HUN)
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
Cseh-RBR online; andras Rallysimfans Plugin; ikim
Tartalma sorrendben
Citroen C4 WRC
Accent WRC
Fabia WRC
Lancer EVO 9 WRC
Peugeot 307 WRC
Impreza 06 WRC
Celica WRC
Ford Focus WRC
Physics cserélve és nagyon jó minõségûek. talán a legszebbek. fõleg a lancer.
Kellene egy kis segítség, és egy elég jó kis mod-lehetne belõle.
1.- Valahogy összhangba hozni a physicseket, mert a lancer elég nagy hátrányban van a subaru, és a fordhoz képest, viszont a celica meg túl gyors.
FONTOS!!!
Van egy Skoda Felicia Kit-Car modellem .3ds ben. és már sajnos nincs meg a max. most töltöm. elég részlethiányos. befejezem a kocsit, átméretezem és aki ért hozzá megcsinálhatná ;-) vaqy csak kicsit melózhatna vele.
Elõre is kösz -Tenke
http://www.tenke.hu
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ááám autót letölt általában zippbe vannak csomagolva kicsomagolod bemásolod a cars mappába cars.init megnyitod és amelyik kocsira kiakarod cserélni átírod az elérési utakat utána physics.rbz-be belekattintasz pl:totalcommanderrel és oda bemásolod az autóhoz tartozó fizikát
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
egyébként alul van keresõ.. <#vigyor3>#vigyor3>
A letöltött új autó tömörített file-jában általában 2 könyvtár: Cars és Physics, és egy readme.txt van.
Fontos!!! Mindenekelõtt csinálj biztonsági másolatot a Physics és Cars mappákról!!! Ha nincs „Physics” mappád akkor lásd 3. lépés!!!
1.lépés: kicsomagolod az új autó tömörített file-ját valahova (ha ez nem megy hozzá se kezdj sztem).
2.A „Cars” mappát másold be az RBR fõkönyvtárába.
3.Nézd meg hogy az RBR fõkönyvtárában van-e „Physics” mappa. Ha nincs, akkor tömörítsd ki síma tömörítõ (TC, Winrar, stb.) progival az RBR fõkönyvtárában lévõ „physics.rbz” file-t!
4.Másold be a Physics mappát az RBR fõkönyvtárába.
5.Az új autók readme-jében általában benne van, hogy melyik alap autó helyére rakd be az újat (mivel max csak 8 autó lehet benne, plusszba nem lehet betenni az újat). Nyisd meg az RBR\Cars mappában a „cars.ini” file-t egy szövegszerkesztõvel! Azután az új autó readme-jébõl másold át az új autóra vonatkozó hivatkozásokat a „cars.ini”-be a megfelelõ helyre! Pl.:
a Lada readméjébõl ezt:
FileName = "Cars\vaz2107\vaz2107.sgc"
IniFile = "Cars\vaz2107\vaz2107.ini"
ShaderFile= "Cars\vaz2107\vaz2107_shaders.ini"
ShaderSettings= "Cars\vaz2107\vaz2107_shader_settings"
TexturePath= "Cars\vaz2107\Textures\"
A „cars.ini” – be ennek a helyére:
FileName = "Cars\zr\zr.sgc"
IniFile = "Cars\zr\zr.ini"
ShaderFile= "Cars\zr\zr_shaders.ini"
ShaderSettings= "Cars\zr\zr_shader_settings"
TexturePath= "Cars\zr\Textures\"
Aztán elmented az „cars.ini”-t, és mehet a játék! (pl. a Lada így az MG helyett lesz a játékban).
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Tudnátok adni egy olyan oldalt ahol le van írva magyarul hogy hogy kell új autókat berakni a játékba? (úgy hogy egy kezdõ is megértse)
Elõre is köszönöm.
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
azt szeretném kérdezni hogy valahogy melehet-e oldani azt hogy az MG összkerék meghajtású legyen?
a másik kérdésem az hogy leszedtem a rallysimfans plugint beraktam a plugins mappába ahogy kell és nem mûködik kiirja hogy no loaded plugins meg az elején bvemutatónál kiirja hogy:
unable to locate or open the rallysimfans.hu plugin. Serveror Connection may be down!
Elõre is köszönöm!
TDU nick: [HUN]kishoffi / TDU 2 nick: kishoffiHUN / Logitech G25/Xbox360/Samsung 32\" Full HD TV monitorként :)
www.smart-bus.hu
Nem tudom mi a baj, de már nem is érdekel. Elbóklászok így is a pályán. Majd kell egy rádió a kocsiba, vagy mp3 lejátszó.😄
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
www.smart-bus.hu
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
ilyen h ace mega szarság delete...
így nézd meg..ha úgyse akkor XP Sp3..
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
Itt is feltenném a kérdést: a régi gépemen jópár hónapja tökéletesen ment az RBR. XP Professional, SB Live 5.1 hangkártyával. Azóta volt egy komplett gépcserém, visszaraktam a játékot, és úgy általában is szar a hang (a menü zene hangos és jó minõségû, meg a madárcsicsergés is, de a motorhang halk, és olyan mintha szintetizátorral játszanák😄) navigátorhang viszont egyáltalán nincs. Jelenleg Vista64 Ultimate oprendszer van és SB Audigy hangkártya.
Mindenbõl a legújabb driver, minden maxon, minden bekapcsolva, hangerõ feltekerve, de meg sem szólal a navigátor.
Esetleg valami kodek kéne neki? Vagy mi lehet a baj?
Ne adj igazat. Neked sokba kerül, nekem meg éppen van.
A Menüben a Driver Profile-ba van hogy Load Replay és ha elmentette a szakaszt akor ott letudod jáccani. Amúgy FRAPS nevû progival vettem fel 😊
Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--
Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--