20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • ikim
    #19776
    Nekem már nagyon régóta ez a hátterem;)
  • Muttley
    #19775
  • JUVEfun
    #19774
    Bár én nem próbáltam még a 2012-t ,de egy javaslat : próbáld ki más magyar navihanggal....(van sima , saját telepítős)
  • pheaton
    #19773
    Urak segitséget kérnék: Rsbr 2012 telepitve, navigátor hang francia..telepitettem a magyar navigátor hangot, igy is francia...természetesen audio dat kicsomagolás és audio mappa másolás megvolt. Ha kitörlöm a francia nyelvi fájlokat, annyit mond magyarul "...és megyünk.." ,majd semmi többet...Audio ini-ben keresetem default nyelv beállitást,de nem találtam. Ha valaki tud megoldást ,köszönöm!
  • GPx8
    #19772
    Sziasztok!
    Off
    Ezt látta már valaki?
    "Rohrls Cat DVD"
    Link
  • wollnerd #19771
    Off, de talán megjön valakinek a kedve lecserélni az asztalának a hátérképét erre!


    :DDD
  • pajti
    #19770
  • JUVEfun
    #19769
    Ha jó slotra tetted és a hozzá való fizikát (physics) is akkor megoldódik a problémád.
    Fizikát te magad is tudsz csinálni,bizonyos határokon belül. Ha visszaolvasol valahol le is volt írva , hogy kezdj hozzá.....
  • MATTILA14
    #19768
    Szia,

    A többi autó vezetése jó,csak ezzel van a baj.Nem nyúltam semmihez,RSCenter 2012 van fennt alapból és nem módósítottam semmit.
  • Muttley
    #19767
    a többi autó vezetése jól megy, csak ezzel van a gond?
    aláraktad a saját physics-ét?
  • MATTILA14
    #19766
    Sziasztok,

    Tudnátok abban segíteni nekem, hogy a Ladát hogy lehet jól beállítani, hogy jól vezethető legyen? Eléggé vezethetetlen számomra sajnos, ami alapban bennt van.
    Légyszí segítsetek.
  • pajti
    #19765
  • pajti
    #19764
  • Muttley
    #19763
    egy kis csúszkálós video sorozat :)

    bár nálunk nem nagyon van most erős kemény hideg, de
    azért óvatosan :o)
  • ajem kisa
    #19762
    BÚÉK mindenkinek!
  • Ulvar
    #19761
    SZÚRJÁTOK TOLJÁTOK A jövő évben is!!! ERC-re aki jön (Spanyol) akkor ott megmérkőzünk majd! és sok más versenyen is remélhetőleg!! Előre is BUÉK. :)
  • Muttley
    #19760
    +1

    BUÉK
  • pajti
    #19759

  • JUVEfun
    #19758
    [/URL]
  • gordon 24
    #19757
    Sajna ez így van.. Race-on ugyan ez, ... Azért az gáz, hogy egy TDU játék tudja, egy szim meg nem.. Ultra gáz, de ez van...
  • jancsikaka
    #19756
    Azt szerintem nem lehet megcsinálni.Én is g25-tel kb 2 éve így használom.(Mondjuk most ha valaki megírja hogy mégis lehet akkor idegbajt kapok.)Éngem is idegesít, TDU-kban,lfs-ben megcsinálták,itt miért nem lehet....
  • atomeec
    #19755
    Sziasztok. Rákerestem, nem találtam, megkérdem. Szóval van egy G27-em. Kuplung nem akar működni normálisan. Nem tudom, be lehet-e állítani, hogy ha nincs kuplung segítség, akkor tényleg ne legyen...mert ha nyomom a pedált, ha nem, simán veszi a sebességeket. Amúgy működik, mert ha lenyomom akkor ugye csak felszalad a fordulatszám és nem megy az autó, de ha sebességbe akarom rakni nélküle, akkor nem fullad le vagy nincs egyéb gond...idegesít, szeretnék játszani normálisan. Köszi!
  • Ulvar
    #19754
    (Y) Boldog karácsonyt!
  • Muttley
    #19753
    Boldog Karácsonyt az RBR fanoknak. :)

  • JUVEfun
    #19752
    KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!

  • JUVEfun
    #19751
    1.: A Richard Burns Rally ini. fájlt megnyitod és ott tudod állitani.....
    2.: sztm tök mindegy
  • GX25
    #19750
    Sziasztok!

    Valahogy meglehet oldani, hogy fusson a játék szélesvásznú képernyőn? Laptopon 1366x768-on szeretném játszani, de csak 1024x768-at enged.

    A másik: Ti melyik magyarítást használjátok? Magyarítások.hu-n találtam az i2k és a Timo félét, melyik a jobb?
  • JUVEfun
    #19749
    Nagyon kevesen játszanak billel,ha majd lesz kormányod akkor megpróbálok segíteni , ha meg még adsz egy mail címet átküldöm neked a beállítási kézikönyvet........
  • Rihonya
    #19748
    Nah, valaki 1-2 jó tanácsot tudna nekem mondani ezekre a dolgokra? Valamint még arra is, hogy fordulékonyabb legyen az autó... olyan, mintha hegesztett difivel mennék, nehezen fordul az autó.
  • JUVEfun
    #19747
    INNEN letöltheted
  • MATTILA14
    #19746
    Nagyon köszönöm a segítséget!
  • PacsutaTibi
    #19745
    Eredeti videóból van alávágva a hang.
  • MATTILA14
    #19744
    Huu, de jó hangja van ennek a ladának.Nagyon jó lenne, ha ez nekem is meglenne, Tudnátok nekem segíteni, hogy mit tültsek le, vagy hogy csináljam, hogy nálam is ilyen legyen.Kérlek, segítsetek.Köszönöm előre is.
  • Muttley
    #19743
    most jött mailben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VIGYÁZAT! reklámtartalom - csak saját felelősségre: http://wrcfacetoface.com/konyv
  • Rihonya
    #19742
    Sziasztok.

    Segítséget szeretnék kérni setup-okkal kapcsolatban. Tegnap telepítettem az RSRBR 2011-et, szóval ehhez kellenének autó beállítások. Honnan tudok letölteni hozzá? Vagy milyen tanácsaitok vannak.

    Sajnos kormányom egyelőre nincs, beszerzés alatt áll, úgyhogy billentyűzettel vagyok kénytelen játszani, ami nem éppen ehhez a játékhoz való, de ez van.

    A bajom az, hogy instabil nagyon az autó, nem érzem, hogy tapadna az úthoz eléggé, illetve nagyon hirtelen reagál a kormányzásra, pl ha ellenkormányozok, akkor egyböl visszaránt az ellenkezö oldalra, és már forgok is. Hiába állítom a kormányzás fokát vagy szögét, túl hirtelen reagál mindenre. Ezen jó lenne kicsit finomítani. Valamint a fékezéssel is vannak gondok, hiába állítok elöre nagyobb fékeröt, így is elúszik a hátulja elég sokszor, és hát mindig egy fatörzs a vége.

    Ha ezekre a dolgokra tudnátok esetleg pár trükköt vagy hasznos tanácsot adni, már az is megtenné.
    Imádom ezt a játékot, de sajnos így teljesen elveszti az élvezeti értékét, merthát mégiscsak a beállítások adják ennek a sava-borsát.

    Köszönöm elöre is.
  • bosco05 #19741
    Én is le tudok jönni, szerintem bárki akinek jogosítványa van.
  • gordon 24
    #19740
    Hát akkor az vagy...::)))
  • Ulvar
    #19739
    Már hogy a kurva életbe ne tudnék lejönni :DDDDD. Lazán lejövök...hiába szerzek 0 pontot ő se szerez többet :DDDD
  • gordon 24
    #19738
    Íg van.. Jelenleg ez a szitú, de ő egy rally versenyző::D
  • gordon 24
    #19737
    Nem mert nem tudsz végig csinálni egy mexico rallyt.. Ha elindulsz és végig mész rajta akkor igen az leszel::D